כתב נושא: "האסלאם היא דת של שלום, שוויון ואחווה!"  (נקרא 4046 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אני מניח שיצא לכם לא פעם להתקל באקסיומה הזאת, והייתי רוצה לציין את הגישה שלי לעניין:

בניגוד לרוב האנשים כאן, אני מציע שלא לתקוף את הטיעון מזווית של ניתוח הקוראן, מהסיבה הפשוטה שכל עוד אינכם תאולוגים מדופלמים, ייתכן שתתקשו מאד להוכיח את טענותיכם. אנשים מפרשים את הקוראן כבר אלפי שנים, הפירושים רבים ומגוונים וגם אם אנחנו יודעים את האמת, אני לא חושב שלהכנס לויכוח תאולוגי יהיה צעד נבון. נקודה נוספת היא שאותם דמגוגים עלולים לתת פסוקים מהתנ"ך, לעוות את הפירוש שלהם ובכך "להראות" שגם הדת היהודית תומכת ברצח, "ונמצא כי אין לדבר סוף".

אז איך כן לתקוף? פשוט מאד, להתייחס למעשים בשטח. יש לטעון שהאסלאם מאיים על שלום העולם ועתיד האנושות, ולצורך העניין זה לא כל כך משנה מה הייתה כוונתו המקורית של הקוראן, כל עוד המוסלמים ממשיכים ללכת בדרך הג'יהד. זוהי אינה פרשנות אלא עובדה מוצקה - הטרור מתבצע, ולכן דת האסלאם, כפי שהיא מתפרשת על ידי מעשים ולא על ידי תאוריות היא דת מסוכנת ורצחנית.

הגישה שלי לגבי טיעונים כאלה היא פחות תאוריות ויותר עובדות. אשמח לקבל תגובות.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
"האסלאם היא דת של שלום, שוויון ואחווה!"
« להגיב #1 ב- : אפריל 11, 2007, 10:20:07 »
נדב, בורותך בשטחי האיסלם זועקת לרקיע.

אני מוכן להוכיח את טענותיי, נכון, אינני תאולוג "מדופלם" (כהגדרתך), אך מלימוד של ההסטוריה האיסלמית במשך שנים, וכן הכרת התרבות ובגדול דברים שנאמרו בקוראן ו/או בחדית', וכן ציטוטים של תיאולוגים ומזרחנים מדופלמים, אני כן חושב שאני יכול להביע את דעותיי בנושאים מעין אלה, ו/או לקבוע עובדות או הנחות לגבי כל מיני אנקדוטות תוך איסלמיות.
נדב, על הוואהאביזם שמעת? כי מדבריך אני מסיק שאין לך ידע כהוא זה באיסלם ושיטות הפירושים השונים, וכן עם ההסטוריה של תנועת "האחים המוסלמים" או ההסטוריה של ערב הסעודית.
ממתי היה "שלום בעולם" באיזו תקופה בהסטוריה האנושית היה "שלום בעולם" שיש מי שמאיים עליו?
מה לעשות אבל למעשיהם ישנו גיבוי עמוק בכתביהם העתיקים (קוראן וחדית') וכן בהיסטוריה של האיסלם בעיקר שנותיו הראשונות תחת הנהגת מוחמד וכן ממשיכיו הח'ליפים הראשונים עד הפיצול בין הסונה לשיעה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #2 ב- : אפריל 11, 2007, 14:32:53 »
נדב,
רוב הפקולטות ל"מזרחנות" באוניברסיטאות מערביות מעסיקות בעיקר ערבים מוסלמים שונאי ישראל, ומקבלות מימון מאירגונים מוסלמיים אמריקאיים ומערב הסעודית.  הרבה "מזרחנים מדופלמים" מערביים (קארן ארמסטרונג, למשל) קיבלו את "השכלתם" בפקולטות שטיפת מוח אלו, וכעת מהווים אידיוטים שימושיים לאיסלאם, למעשה משת"פים של אויבי המערב.  אתה לא יכול לקבל דיפלומה מפקולטה למזרחנות באוניברסיטה מערבית אם אתה מגלה חשיבה עצמאית וביקורתית לגבי האיסלאם--ראש הפקולטה (שהוא כמעט תמיד ערבי) יעיף אותך משם על טיל.  למרצים היהודים הבודדים שעובדים בפקולטות אלו לא נותנים ללמד היסטוריה של המזה"ת אלא אך ורק את השפה העברית.  מספר מרצים ערבים בפקולטות מזרחנות ברחבי ארה"ב הורשעו בתמיכה בארגוני טרור וכעת נמצאים מאחורי סורג ובריח.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #3 ב- : אפריל 11, 2007, 15:53:09 »
והכל בזכות בן נאות המרדות העונה לשם אדוארד סעיד וגישת ה"אוריינטליזם" שלו, החתיכת אפס הזה גרם לכך שכל הפקולטות למזרחנות באוניברסטיאות המערב+הפטרודולרים של הסעודים, גרמו לכך שהם בסך הכל שופר התעמולה כלפי המערב והכנסת דיסאינפורמציה לתוך עדת השוטים השימושיים של האינטלגנציה המרכסיסטית במערב.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : אפריל 11, 2007, 18:53:52 »
תבין, זה בדיוק מה שאני אומר. אני מודע לכוונתו האמיתית של האסלאם, אחרים לא, והדבר יכול לגרור ויכוח תאולוגי ארוך ומיותר, שיבוא במקום ויכוח מעשי קצר. עם עובדות הרבה יותר קשה להתווכח מאשר עם פרשנויות דתיות. מה בדבר הטענה ששמאלנים יכולים להציג גם את היהדות כדת רצחנית, ומה אז, תכנס לדיון גם על זה?

מנותק שׂריון

• dhdoron לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • למען ארץ ישראל השלמה!
« להגיב #5 ב- : אפריל 11, 2007, 22:58:44 »
נדב, אם תרצה או לא תרצה מקור היהדות הוא מן התנ"ך, ובתור יהודי עליך להאמין בו וכמובן לקיים אותו.
אבל כפי הנראה שבדורנו הרוב הם חילוניים או מסורתיים (בעז"ה יחזרו בתשובה), שכפי הנראה מסתפקים באמונה.
מנגד ישנם השמאלנים הכופרים בתנ"ך והם מקרה אבוד, מצידי שיטענו על התנ"ך כאוות נפשם, את עונשם יקבלו בעולם הבא.
"לְמַעַן צִיּוֹן לֹא אֶחֱשֶׁה וּלְמַעַן יְרוּשָׁלִַם לֹא אֶשְׁקוֹט עַד יֵצֵא כַנֹּגַהּ צִדְקָהּ וִישׁוּעָתָהּ כְּלַפִּיד יִבְעָר"  :sign006:

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #6 ב- : אפריל 11, 2007, 23:22:20 »
תבין, זה בדיוק מה שאני אומר. אני מודע לכוונתו האמיתית של האסלאם, אחרים לא, והדבר יכול לגרור ויכוח תאולוגי ארוך ומיותר, שיבוא במקום ויכוח מעשי קצר. עם עובדות הרבה יותר קשה להתווכח מאשר עם פרשנויות דתיות. מה בדבר הטענה ששמאלנים יכולים להציג גם את היהדות כדת רצחנית, ומה אז, תכנס לדיון גם על זה?
אוקיי, אז הנה המסר שלי לכל יפה-נפש מתיוון שמעז לרמוז שהיהדות היא פרימיטיבית ואכזרית:

הלכות הכופרים והדהימים (אזרחים סוג ב') באיסלם, שאתה רשאי להחשיב כ"אכזריים", נגנבו ישירות מהלכות הגוי בא"י שמוגדרים בתורתנו הקדושה ובהלכה.  מוחמד לקח את המושג הזה, שלנו היהודים מותר ליישם אך ורק בתחום גבולות ההבטחה, והרחיב אותו לכל העולם!  זו הסיבה שהאיסלם מהווה איום גלובאלי.

גם אם יש בורים שמחשיבים את היהדות ל"אכזרית", היהדות לא מהווה איום עולמי, מכיוון שכל ההלכות (למעט מצוות בני נח, וגם אותן נאסר עלינו לכפות על הגוים) תקפות אך ורק לחבל ארץ מוגדר ומצומצם---א"י, וכמו כן, אנחנו לא מיסיונרים, בניגוד למינים ולמוסלמים, יש"ו.  מתאים לך לחיות עפ"י ההלכה היהודית---תשאר.  לא מתאים---סע לחו"ל, ותחיה בין האידיוטים הערלים.  אבל אל תנסה להיות כמו יש"ו ולשנות את היהדות ע"י פסילה או התעלמות ממצוות שנראות לך "אכזריות".

מאיפה אתה חושב נובעות כל הבעיות של העולם הנוצרי?  מהסילוף של יש"ו, שבעט בכל המצוות שלדעתו השפלה נראו "אכזריות" ו"רעות".  כעת המוסלמים מבינים ומנצלים חולשה זו בהצלחה מרובה!  כל העולם הנוצרי כיום חי כמו אידיוטים; מאמינים בשטויות, וחסרי כל הבנה של הטבע האנושי.  הם לא מבינים שרחמנות ואכזריות אינן טוב או רע באופן מוחלט כשלעצמן, אלא מה שקובע הוא היישום של שתיהן, בזמן הנכון ובנסיבות הנכונות.  שתי המדות נחוצות, ויבוא היום שהמינים יפי-הנפש (כביכול) והישמעאלים פראי האדם ילמדו זאת (המינים יאחזו באכזריות, והישמעאלים יאחזו ברחמנות).  לדעתי האנושות מתקדמת בכיוון זה.  מלחמת גוג ומגוג מהווה שלב חשוב בתהליך זה של מחיקת כל הסילופים של תורתנו, ומחיקת חילול השם בעולם.
« עריכה אחרונה: אפריל 12, 2007, 02:18:15 על ידי דוקא_כך »
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #7 ב- : אפריל 12, 2007, 00:56:45 »
רק כשקומוניזם והאיסלם יכחדו, אז יחזור השפיות והשלום לעולם, לא לפני.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #8 ב- : אפריל 12, 2007, 02:33:09 »
רק כשקומוניזם והאיסלם יכחדו, אז יחזור השפיות והשלום לעולם, לא לפני.
קומוניזם זה אידאליזם מוטעה, בדיוק כמו שקפיטליזם זה קיצוניות הפוכה.  בתורה שלנו יש את השילוב הנכון של "קומוניזם" וקפיטליזם.  האספקט ה"קומוניסטי" כלול במצוות צדקה פרטיות ולאומיות, עזרה ליתומים, אלמנות ועניים.  אין ביהדות קפיטליזם טהור, שמבוסס על תאוריות "אבולוציה" של ברירה טבעית ושמצדיק את הכחדת החלשים.  כולנו שווים בעיני השם, אבל מצד שני זה לא מבטל את המושג של רכוש פרטי, ואת העיקרון של גמול הוגן ושוק חופשי.  מצד אחד, אנו יודעים שפרנסתו של אדם תלויה אך ורק בחסדי שמיים, אבל מצד שני, "בזעת אפך תאכל לחם", וכן "לך אל הנמלה עצל ראה דרכיה וחכם".

בקשר לאיסלם--הוא לא פחות או יותר גרוע מהנצרות, ולדעתי הוא לא יותר משוקץ בעיני השם מאשר המינות.  עולם ללא איסלם אבל עם נצרות הוא עולם יותר משוקץ מאשר עולם עם איסלם ונצרות יחד, מכיוון שלא היה מי שיקרא תגר כנגד הסילופים של המינים--המוסלמים הם כלים ביד השם שכופים על הנוצרים התרחקות מסגידה לבני-תמותה, והכרה בריבונותו של אל אחד יחיד ומיוחד.  כל עוד יש נצרות בעולמנו, נחוצים או ישראל חזקים שיקראו תגר נגד הסילופים של המינים, או איסלם חזק.  וזה בדיוק מה שיש כיום.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #9 ב- : אפריל 12, 2007, 10:27:27 »
ובכל אופן רעות חולות אלו חייבות לעבור מן העולם, הטירוף שבהם עובר כל דמיון, בשם הקומוניזם יהודונים בגדו באחיהם ומכרו אותם תמרת תמיכת הנואלת באמא רוסיה, ולגבי האיסלם אין צורך להכביר במילים.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל