סקר

איך צריך להגיב לפרובוקציות של סוריה וראשיה?

ללכת למלחמת השמד ולקפד את פתיל חייה של סוריה כמדינה, ולדרוש כניעה ללא תנאי
2 (28.6%)
רק לנסות להפיל את השלטון ולהחליפו  באחר
0 (0%)
לאיים בשימוש בנשק בלתי קובנציונלי
0 (0%)
למחוק את כל המרחב עד נהר הפרת לכל אורכו ולספחו למדינה
4 (57.1%)
קומבינציה של כולם ביחד
0 (0%)
פשוט לחכות למה שתעשה ארה"ב עם איראן
1 (14.3%)

סך הכל הצבעות: 0

ההצבעה נסגרה: אפריל 15, 2007, 10:08:13

כתב נושא: מה עושים עם סוריה בזמן הקרוב?  (נקרא 10316 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
מה עושים עם סוריה בזמן הקרוב?
« ב- : אפריל 11, 2007, 02:01:33 »
חבר'ה, סקר חדש
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

בייקר

• אורח
« להגיב #1 ב- : אפריל 12, 2007, 00:16:22 »
לי יש אופציה נוספת לחכות אבל לא לארה"ב אלא לישראל לגבי אירן שהיא בעדיפות עליונה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #2 ב- : אפריל 12, 2007, 00:47:09 »
השאלה היא האם לישראל היכולת ושאר הרוח להלחם מול שניהם יחדיו?
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

בייקר

• אורח
« להגיב #3 ב- : אפריל 12, 2007, 00:57:23 »
לא.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #4 ב- : אפריל 12, 2007, 01:02:11 »
שאלה זו, בייקר, היא רטורית.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

Aaron

• אורח
« להגיב #5 ב- : אפריל 12, 2007, 18:16:35 »
ישראל יכולה להלחם מול כל העולם הערבי בבואת אחת ולנצח - שכחתם שיש דבר כזה נשק גרעיני?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #6 ב- : אפריל 12, 2007, 18:19:33 »
אהרן, אתה באמת רואה את המתרוממים מ"העשירון הנאור" מעזים להשתמש בנשק בלתי קונבנציונלי בכלל??? בכל תנאי? והשאלה מתעצמת לנוכח מה שעברנו בקיץ האחרון מצפון.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

Aaron

• אורח
« להגיב #7 ב- : אפריל 12, 2007, 18:49:38 »
אהרן, אתה באמת רואה את המתרוממים מ"העשירון הנאור" מעזים להשתמש בנשק בלתי קונבנציונלי בכלל??? בכל תנאי? והשאלה מתעצמת לנוכח מה שעברנו בקיץ האחרון מצפון.
לא, אני לא רואה שהעשירון העליון יעז להשתמש בגרעין. דברתי באופן כללי כמובן.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #8 ב- : אפריל 12, 2007, 18:53:06 »
אז כנראה תצטרך לחכות לעידן אחר או שתצפה מארה"ב  שתעשה משהו בכיוון, זה יותר הגיוני.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק שׂריון

• dhdoron לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • למען ארץ ישראל השלמה!
« להגיב #9 ב- : אפריל 12, 2007, 20:29:18 »
למה לאיים שיש לנו נשק גרעיני?
גם אם יש כרגע (סיכוי לא רע בכלל) הוא נכנס לקטגורייה של סודות מדינה.
כאשר יגיע איום מצד מדינות ערב, פשוט לשלוח אותו בלי לשאול.
"לְמַעַן צִיּוֹן לֹא אֶחֱשֶׁה וּלְמַעַן יְרוּשָׁלִַם לֹא אֶשְׁקוֹט עַד יֵצֵא כַנֹּגַהּ צִדְקָהּ וִישׁוּעָתָהּ כְּלַפִּיד יִבְעָר"  :sign006:

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #10 ב- : אפריל 12, 2007, 20:36:04 »
קל להגיד, אבל למעשה לא יקרה, כל עוד האליטה והמוסר המעוות שלה הם אלו ששולטים במדינה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #11 ב- : אפריל 18, 2007, 16:07:44 »
נו ברור מה עושים עם סוריה? לוקחים מהם עוד שטח. ואז יש את האפשרות לזרוק לשמה את ערבי ישראל (להציע להם איזה משהו אטרקטיבי) ולהחזיר להם אותו בהסכם כניעה (שלום איתם אי אפשר)
The Jewish Defense League (JDL) is a terrorist Jewish organization whose purported goal is to protect Jewish people and property from anti-Semitism.

--Wikipedia.

מנותק יובל ב

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #12 ב- : אפריל 19, 2007, 15:14:10 »
תגיד לי נץ
אתה יודע מה זה נשק גרעיני בכלל שאתה מציע להשתמש בו בכזו קלות?
אתה יודע בכלל מה זה נשק? מה זה טיל?  ראית פעם תוצאה של נשק?

ואהרון שמעז ומכריז כי כי לישראל העוז  . . . "
מה אתה יודע בכלל על מלחמה?
אם תהיה מלחמה עם סוריה , אתה תשב איתי בשוחה על תל חזקה? או תיסע איתי בנגמ"ש
ותעזור לי לחלץ את הנהג  כשיפגע בנו טיל נ"ט?
מי מאתה בכלל ואיך אתה מעז לכתוב כאלו דברים?

Aaron

• אורח
« להגיב #13 ב- : אפריל 19, 2007, 16:14:17 »

אין גבול לזלזול שלך.
מה אני יודע על מלחמות? אני לא מומחה צבאי, אבל אני מכיר באופן כללי את כל מלחמות ישראל.
אם תיהיה מלחמה שאולמרט ינהל אני אאלץ לשבת במקלט בגלל האסטרטגיה המעפנה של עמיר שרץ ושמאלמרט, שרוצחים חיילים במו ידיהם. במלחמה נכונה לא הייתי צריך לעזור לך לחלץ נהג שיפגע מטיל נ"ט כי אין צורך בטנקים. אפשר לעשות ניקיון יסודי לשטח ע"י ארטילריה, טילים, מטוסים, כדי להיות בטוחים שהוא ריק ממחבלים, אחר כך להכניס טנקים וחי"ר ולספח את השטח.
מי אני בכלל שאני מעז לכתוב דברים כאלו? אני בנאדם פשוט וזכותי להביע את דעתי, מי שואל אותך בכלל?

מנותק יובל ב

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #14 ב- : אפריל 19, 2007, 16:27:34 »
שמע , אתה באמת אסטרטג גאון
חבל שלא היית שותף לקבלת ההחלטות בזמן המלחמה .
אולי דברים שרואים מהמקלט לא רואים מפיקוד צפון במחילה מכבודך , אני פשוט הייתי קצת יותר קרוב לחזית.
דבר שני כדאי שתעצור קצת ותחשוב על מה שאתה כותב . עמיר פרץ  . . . שוחט . . . אולמרט . . . רוצחים חיילים
מה יש לך?! מה זה הדיבור הזה ?
לרגע אתה חושב שראש ממשלת ישראל עשה עושה ויעשה משהו בכוונה לרעת המדינה? שהוא לא מתייסר על כל חייל שנהרג? מה זה צריך להיות?
יש מי שהיה צריך לקבל החלטות ולקחת אחריות במלחמה הזו , והיו עליו "כמה" לחצים . 
 תתבטא בצורה קצת יותר מאופקת , גם אם ליבך האפל רוחש שנאה איומה לראש הממשלה ושר הבטחון

Aaron

• אורח
« להגיב #15 ב- : אפריל 19, 2007, 18:22:45 »
ציטוט
אולי דברים שרואים מהמקלט לא רואים מפיקוד צפון במחילה מכבודך , אני פשוט הייתי קצת יותר קרוב לחזית.
אני לא אסטרטג, אמרתי מה אני חושב כאזרח רגיל. אתה חושב שאני לא צודק? אז תגיד לי איזה אסטרטגיה כן תיהיה נכונה לפי דעתך.
איזה דברים אתה ראית שאני לא ראיתי מהמקלט? אתה הייתה קרוב לחזית? ומה אתה רוצה ממני? פגעתי בכבודך? זלזלתי בך מתישהו? אני לא ארד לפסים שלך, אבל אני מבקש להפסיק עם הזלזול הזה כלפי אנשים פה בפורום וכאילו שאתה איזה ישות עליונה שצריך להשתחוות אליה.
ציטוט
דבר שני כדאי שתעצור קצת ותחשוב על מה שאתה כותב . עמיר פרץ  . . . שוחט . . . אולמרט . . . רוצחים חיילים
אמרתי עובדות שקורות בשטח, כואב לך עם זה? אתה לא משלים עם המציאות? בעיה שלך.
ציטוט
לרגע אתה חושב שראש ממשלת ישראל עשה עושה ויעשה משהו בכוונה לרעת המדינה? שהוא לא מתייסר על כל חייל שנהרג? מה זה צריך להיות?
 תתבטא בצורה קצת יותר מאופקת , גם אם ליבך האפל רוחש שנאה איומה לראש הממשלה ושר הבטחון
ראש הממשלה עשה עושה ויעשה דברים לרעת המדינה, הוא וממשלתו הורסים את המדינה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #16 ב- : אפריל 19, 2007, 22:24:32 »
תגיד לי נץ
אתה יודע מה זה נשק גרעיני בכלל שאתה מציע להשתמש בו בכזו קלות?
אתה יודע בכלל מה זה נשק? מה זה טיל?  ראית פעם תוצאה של נשק?

אני יכול לתת לך הרצאה של שעות על נשק גרעיני, וגם אז אני לא יכסה את כל הנושא (ותאמין לי, יש לי את הידע הנדרש), ואם היה לך מינימום של שכל ו/או הבנת הנקרא, היית קורא שאני אמרתי ששימוש בנשק בלתי קונבציונלי (גרעיני ולא כימי ו/או ביולוגי), הוא במטרה להחזיר על התקפה איראנית ו/או התקפה מונעת מוקדמת עליהם ולא לשום שימוש אחר (כרגע), לגבי סוריה מה שאני אמרתי הוא נטו באמצעים קונבנציונליים, כגון פצצות נאפאלם, נאפאלם שחור ודלק-אוויר (פצצות תרמו-באריות), עיין ערך ויאטנם, מלחמת העולם השנייה, ומה שהרוסים עשו בצ'צ'ניה.
אני חייל קרבי, אז אתה לא צריך לספר לי מה זה נשק.
"מה זה טיל?" אתה רוצה הרצאה על בליסטיקה? או שמא הוכחות לכך שראיתי את הדבר במציאות?
"תוצאה של נשק?"- ראית אי פעם את תוצאת הIQ שלך??? עצה ידידותית, רוץ ובדוק את יכולותיך הקוגנטביות, כי עד כה אתה עושה לעצמך בושות בפומבי.
אהרן, עם כל הכבוד, במערכה אל מול האיסלם, הוא ישאר הרבה אחרי שאתה תברח כמו פחדן עם הזנב בין הרגליים.
דרך אגב, אתה בכלל גר בישראל?
וכן, אתה זה שמקסימום תשב בבית ותצפה במלחמה בCNN כי אתה כולך דיבורים.

אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #17 ב- : אפריל 19, 2007, 22:34:01 »

יובל, אווילותך זועקת מקצה העולם ועד קצהו, אתה מגן על "מקבלי ההחלטות" כאילו היו מינימום פון קלאוזביץ' או פון מולטקה הזקן (כאילו שיש לך את מינימום הידע בכדי לדעת מיהם האנשים הללו בכלל), קרבתך לחזית איננו נותן לך תמונה על המתרחש באמת ועל הדברים מאחורי הקלעים, וביננו אחרי כל ה"בלה בלה" שלך על פיקוד הצפון "המהולל", הרי כולנו יודעים שהקשר בין צה"ל ומיקצועיות היננו מקרי בהחלט וכן אפרופו הסטוריה, מר גאון צבאי שלי, הצבע לע בבקשה על דבר אחד חיובי הראוי לציון שצה"ל "המפואר" עשה מאז 1982 ועד היום.
מה לעשות, שמאלמרט ושרץ אינם ה"מנהיגים" הראשונים שבני עמם טענו כלפיהם ששלחו את החיילים כצון לטבח, ולאחר מכן שלחו אותם לתהום הנשייה,
אז מה זה אובר-להיטות הזו להגן על שרצים עם אפס מוח ומינוס אדיר בפטריוטיזם וגאווה לאומית?

אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק יובל ב

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #18 ב- : אפריל 19, 2007, 23:07:54 »
נץ היקר , אני באמת שמח שאתה בעל ידע כה רב , וממרום שנותיך ונסיונך הרב
תוכל ללמד אותי , את קברניטי המדינה כיצד לנהוג במערכה מול האסלאם .
כתבת לי שאתה מומחה להסטורייה צבאית , שקראת את כל הספרים ושאכן ראית פעולתו של נשק
ברב"ח  בשיזפון . ובכן מש"ק מודיעין יקר שלי תרשה לי לומר לך בצניעות שיש הבדל בין מה שקראת בספרים ומה שראית בתרגיל - למלחמה אמיתית ,
שבה אנשים נהרגים . האמת  - כנראה שגם אני לא יודע . אבא שלי אולי הדור שלחם לפני שאני או אתה נולדת . אריק שרון שכה הרביתם לגדף וחרף
באשכל שעסק בארץ ישראל השלימה, וגם רבין ועוד הרבה מנהיגים שבעשר אצבעות הקימו את הצבא ובדמם דאגו שנוכל לחיות פה .  הם לחמו והגיעו למסקנה שזו לא הדרך .  באמת אין לך הבנה  , אע"פ שקראת  ,  מליון ספרים דפים  טרה בייתים וכו'. . . "
אגב האיקיו שלי בסדר גמור . הוא מספיק גבוה .
אתה מפרסם "סקר" שבו אתה שואל איך לנהוג בסורייה .  מה היה שם?
"נמחק אותה מהמפה ונדרוש כניעה ללא תנאי" או "נאיים עליה ונחליף שלטון . . . "
מאוד בוגר ידידי הנץ. מאוד בוגר . כתבת לי שאני טובוקיסט מתלהם, מצוי, פשוט . אתה טועה והגישה שלך בעצמה מתלהמת ומאוד מאוד ילדותית .
 "מה נעשה בסורייה" 

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #19 ב- : אפריל 19, 2007, 23:27:00 »
נץ היקר , אני באמת שמח שאתה בעל ידע כה רב , וממרום שנותיך ונסיונך הרב
תוכל ללמד אותי , את קברניטי המדינה כיצד לנהוג במערכה מול האסלאם .
כתבת לי שאתה מומחה להסטורייה צבאית , שקראת את כל הספרים ושאכן ראית פעולתו של נשק
ברב"ח  בשיזפון . ובכן מש"ק מודיעין יקר שלי תרשה לי לומר לך בצניעות שיש הבדל בין מה שקראת בספרים ומה שראית בתרגיל - למלחמה אמיתית ,
שבה אנשים נהרגים . האמת  - כנראה שגם אני לא יודע . אבא שלי אולי הדור שלחם לפני שאני או אתה נולדת . אריק שרון שכה הרביתם לגדף וחרף
באשכל שעסק בארץ ישראל השלימה, וגם רבין ועוד הרבה מנהיגים שבעשר אצבעות הקימו את הצבא ובדמם דאגו שנוכל לחיות פה .  הם לחמו והגיעו למסקנה שזו לא הדרך .  באמת אין לך הבנה  , אע"פ שקראת  ,  מליון ספרים דפים  טרה בייתים וכו'. . . "
אגב האיקיו שלי בסדר גמור . הוא מספיק גבוה .
אתה מפרסם "סקר" שבו אתה שואל איך לנהוג בסורייה .  מה היה שם?
"נמחק אותה מהמפה ונדרוש כניעה ללא תנאי" או "נאיים עליה ונחליף שלטון . . . "
מאוד בוגר ידידי הנץ. מאוד בוגר . כתבת לי שאני טובוקיסט מתלהם, מצוי, פשוט . אתה טועה והגישה שלך בעצמה מתלהמת ומאוד מאוד ילדותית .
 "מה נעשה בסורייה" 

יובל, מדבר שקר תרחק, אני חושף עתה את שקריך, מעולם!!! לא אמרתי שקראתי את כל הספרים ולא התיימרתי להגיד זאת אף פעם, בלופר.
כשהם יהיו ראויים לכינוי "קברניטי המדינה" ממילא אני אאלם דום, ואילו אתה צריך לעבור כל כך הרבה הקניית ידע, כי אחרת אין דרך למלא את המכתש בהשכלה ובידע שלך המצומצם ממילא.
ואם אתה לא יודע מה זו מלחמה (ומה שהיה בלבנון אפילו לא קרוב לזה), אזי בלום פיך, אבא שלי וסבא שלי נלחמו בכל מלחמות ישראל, אז נא אל תטיף לי מוסר, וכן ספרים והסטוריה יכול ללמדני על מלחמות הרבה יותר מאשר איזה חפ"ש מסכן באיזו שוחה באמצע שוממקום שחוטף קצת ירי מקלעים וארטילריה מעל הראש במשך כמה ימים ויורה חזרה תוך כדי זה שחבריו נופלים כמו זבובים מימינו ומשמאלו.
א.) אל תכליל את רבין יחד עם שרון, כי אזי אתה פשוט מעליב את שרון ובגדול.
ב.) שרון עצמו, זקנותו מביישת את נעוריו, ואת חוסר התוחלת של מהלכו בקיץ 2005 כבר ביקרו מומחים צבאיים טקטיים ואסטרטגיים מן השורה הראשונה שראו די והותר מלחמות בחייהם בכל הזוויות האפשריות.
ג.) שרון לחם, רבין בגד, ושניהם (ברוב אווילותם) לא הצליחו להגיע למסקנה שהקשר בינם ובין הבנה מינימלית באיסלם הוא מקרי בהחלט.
ד.) אתה עושה מהם אלוהיזציה, הקמת לך מ"מנהיגי המדינה" סוג של מיתולוגיה ישראלית שאיננו שונה מהבלי זאוס או סיפורי הפולקלור על יופיטר או אוזיריס.
ה.) לגבי הIQ שלך כל שנותר לומר הוא:" אל יתהלל חוגר כמפתח".
ו.) חוסר הידע שלך ממילא לא היה מאפשר לך לדעת ששאלה בדיוק כזו עלתה בפנטגון!!! וכן אופציות שכאלה ואחרות אכן עלו שם לסדר היום, וכן את אופציות הפלת השלטון הסורי או סיפוח שטחים וטיהורם מסורים כבר הציעו גנרלים  בעבר, הן בארץ והן בחו"ל (על דו"ח ארל ווילר שמעת? בטח לא, הידע שלך נתקע בתקופת האבן).
ז.) אם אני מתלהם, אזי אינך יודע התלהמות מהי.
« עריכה אחרונה: אפריל 19, 2007, 23:27:44 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #20 ב- : אפריל 19, 2007, 23:32:08 »
יובל גם טענת שאין לנו מושג ולא קראנו תקוראן?
ושניתן לו כבוד?
על מה אתה מדבר
אני  אישית  קצת קורא  תקוראן  לא קראתי את כולו

אני  מבקש  לפני  שאתה מבקר פה אנשים ואומר עליהם דברים
תחקור  קצת בפורום

אני  חושב שאתה לא קראת

באמת אני  מסכים עם דבריו של נץ

« עריכה אחרונה: אפריל 19, 2007, 23:34:22 על ידי איתן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק יובל ב

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #21 ב- : אפריל 19, 2007, 23:33:26 »
חוץ מזה , לגבי הלהיטות וכו'. . . "
כמו שאמרתי אני אחזור ואומר
ממרום שנותייך (כמה 20 , 22?)
אני מניח שיש כמה דברים שהם יודעים ואתה לא . אל תיעלב .
עוד משהו מצחיק . אהרון קורא לאולמרט ופרץ רוצחי חיילים . ואילו אתה יקירי לא מהסס בטרם תפתח במלחמה .
מלחמה זה לא עסק פשוט , את זה היית אמור להבין מכל מה שקראת , (מניח שיותר ממני)
דוגמא בנאלית אחת היא פריצת מלה"ע I שהתחילה בשירה אדירה של חיילים צרפים ביציאה לקרב שתוך חודש הם יביאו את הנצחון  ויהיו בברלין , מה שנגמר במליוני  הרוגים  . ילדי היקר, הייתה לי מורה מופלאה להיסטורייה , ולמדתי ממנה משפט . זה הולך ככה . "ללמוד הסטורייה זה מאוד פשוט . אבל ללמוד מההיסטורייה זה קצת יותר מסובך ."
עברתי היום באמת על די הרבה מתוך האתר הזה , על הודעות השטנה השנאה וחוסר הסבלנות .
אני מקווה שיום אחדתראה את העולם בצורה קצת יותר בוגרת ופחות שחור/לבן .
בבקשה תבין שזה לא נאמר מתוך התנשאות  . אולי מתמימות שלי .
יובל

מנותק יובל ב

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #22 ב- : אפריל 19, 2007, 23:42:48 »
ילד , איך קוראים לך ?
אני לא מבין (האמת שאני מבין בדיוק)
למה אתה כל הזמן תוקף כביכול את חוסר הידע שלי , או את האמינות שלי .
הנ"ל הם קברניטי המדינה כי הם נבחרו ע"י העם . פה זה עדיין דמוקרטייה , וכל זמן שזה כך הרוב יקבע מי יהיה  ראש הממשלה .
אני באמת שמח שסבא שלך ואבא שלך יצאו ללא פגע ממלחמות ישראל אבל הם לא היחידים . כמעט כל מי שנמצא פה , ההורים שלו היו פה ושם באיזו מלחמה . תעצור לרגע ותחשוב על איך שאתה מציג את עצמך :
"נץ וגאה בזה"
"מחסל ממרומים . . "
אחי , לי קוראים יובל אני מחיפה בן 24 . אני לא סוגד לאף אחד כי זה לא נכון , כי אני מנסה להקשיב ללמוד להתפתח . אתה סוגד לכהנא , לחיים בן פסח.
אני לא אוטם את עצמי כמו שלצערי הרב אתה עושה .
גם בהזדמנות זו אני רוצה להגיב לקצין במי"ל בן 29 שטען שעברתי שטיפת מוח חילונית .
תראה את הילד הזה ה"נץ" אם זו לא דוגמא לשטיפת מוח אז מה כן?

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #23 ב- : אפריל 19, 2007, 23:47:49 »
חוץ מזה , לגבי הלהיטות וכו'. . . "
כמו שאמרתי אני אחזור ואומר
ממרום שנותייך (כמה 20 , 22?)
אני מניח שיש כמה דברים שהם יודעים ואתה לא . אל תיעלב .
עוד משהו מצחיק . אהרון קורא לאולמרט ופרץ רוצחי חיילים . ואילו אתה יקירי לא מהסס בטרם תפתח במלחמה .
מלחמה זה לא עסק פשוט , את זה היית אמור להבין מכל מה שקראת , (מניח שיותר ממני)
דוגמא בנאלית אחת היא פריצת מלה"ע I שהתחילה בשירה אדירה של חיילים צרפים ביציאה לקרב שתוך חודש הם יביאו את הנצחון  ויהיו בברלין , מה שנגמר במליוני  הרוגים  . ילדי היקר, הייתה לי מורה מופלאה להיסטורייה , ולמדתי ממנה משפט . זה הולך ככה . "ללמוד הסטורייה זה מאוד פשוט . אבל ללמוד מההיסטורייה זה קצת יותר מסובך ."
עברתי היום באמת על די הרבה מתוך האתר הזה , על הודעות השטנה השנאה וחוסר הסבלנות .
אני מקווה שיום אחדתראה את העולם בצורה קצת יותר בוגרת ופחות שחור/לבן .
בבקשה תבין שזה לא נאמר מתוך התנשאות  . אולי מתמימות שלי .
יובל
נכון ויש  לנו ממשל שלא  למד  מהיסטוריה
בן אדם שמאיים על ישראל  על שואה  נוספת
והממשלה   לא עושה כלום נגד  זה וגם העולם שותק
ולבינתיים איראן הנאצית(בונה  ומפתחת) ורק  סנקציות  עושים עליה
הסנקציות לא  יעזרו   רק  יגבירו
ראינו מה קרה לעם שלנו בשואה
אז  כן אולמארט  ועמיר  שרץ מוליכים אותנו  להתאבדות
שום דיפלומטיה ולא  סנקציות יעזרו
מנחם בגין ז"ל  שבסופו של דבר  בגד  אבל  הוא לא היה  מוכן לשואה נוספת תקף
וכל העולם גינה אותו  כולל הממסד  הישראלי
וראינו במלחמת המפרץ הראשונה  (סקאדים) תאר  לך מה היה  קורה  אם לא היינו משמידים את הכור  בעירק
וכשמוסלמים אומרים שהם ישמידו אותנו אני  מאמין להם!!!!לתקשורת הישראלית אני  לא  מאמין
כי זה  המטרה  שלהם

« עריכה אחרונה: אפריל 19, 2007, 23:50:50 על ידי איתן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #24 ב- : אפריל 19, 2007, 23:54:45 »
תגובתך מראה לי שאינך יכול באמת ובתמים להתמודד אינטלקטואלית איתי, כמה חבל.
אני בן 21, אבל אימתי הגיל הוא הקובע? האם את JFK הרחיקו מהבית הלבן בגלל גילו הצעיר? מה קרה? מאימתי פז"ם של שנות חיים קובעים למי יש יותר ידע ומי יכול ללמד? מה זה השטויות האלה, לא חסרים צעירים גאונים ובעלי ידע אדיר ולעומת זאת זקנים עם מוח של ציפור ותפיסת עולם של נמלה.
דברים שהם יודעים??? תספר את זה לבן לאדן או לחלופין למוחמד, או למשפחת עבד אל וואהב, חסן אל בנא או פאוזי אל קאוקג'י, מה לעשות אבל כנראה ישנם דברים שברנרד לואיס (פרופסור למזרחנות בעל שם עולמי ואיש שחקר את האיסלם במשך 70 שנה ויודע דבר אחד או שניים יותר משרון ורבין ביחד, קראתי הרבה מספריו, האיש גאון ועם היה להם את טיפת היושר והאינטלגנציה המנהיגותית הם גם היו לומדים על האיסלם ומההיסטוריה, כמה חבל, הרי שרון בעצמו והנה אני מרענן את זכרונך, נשא  את נאום "צ'כוסלובקיה" המפורסם מעט אחרי שהתספרסם "חזון" הנשיא בוש) יודע ושרון ורבין לא יודעים.
"מלחמה זה לא עסק פשוט"- גילית את אמריקה, אתה מפיץ פה מנטרות על ימין ועל שמאל, נשמע כאילו אתה הסטיקראי של "שלום עכשיו".
זה שהצרפתים אווילים גמורים, היו ונשארו כאלו, מאז ימי נאפוליון בונפרטה הסטאטוס הזה נשאר באיבו, זה עובדה גמורה, אז אם היה לי מינימום אינטלגנציה לא הייתי מעז להביא את הצרפתים של אחרי נאפוליון בתור דוגמא טובה בפיתוח מלחמה (ושוב, אם היה לך מינימום ידע בהסטוריה של צרפת, ממילא לא היית מעז להביא מהם דוגמא).
"תראה את העולם"??? מזווית ראיה של נמלה (כנראה) יש הרבה גוונים של אפור.
נכון, יש אנשים שחדרו לפורום ומורידים את רמתו, אני לא אחד מהם, חבל שאתה שופט את הפורום הזה על פיהם, ומה אני מלין?, כנראה שאתה עצמך איננו ראוי לפורום, כי לעמוד ולשגר מנטרות "בוגרות" ושדה ראיה שאיננו "שחור/לבן" זה כנראה מאוד נוח, כמה חבל.
« עריכה אחרונה: אפריל 20, 2007, 00:20:57 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל