כתב נושא: אם יש התקדמות לגבי העלייתו ארצה של חיים בן פסח ?  (נקרא 1861 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק רם מאיר אברהם

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • יהודי אמוני
שלום אני רוצה לדעת אם יש התקדמות לגבי העלייתו ארצה של חיים  בן פסח הצדיק אני פועל חזק מאוד עברתי את המידע עליו לרב דניאל הרשקוביץ הוא והמשפחה שלו תומכים בעלות אותו ארצה גם עברתי את המידע לרב חיים אמסלם הזה שמרד בבוגדי ש''ס הרב חיים אמסלם מגנה את מה שש''ס עשוה לחיים בן פסח גם משה פייגלין תומך בעלות את חיים בן פסח ארצה זה הטלפון שלהם משה פייגלין-0522242549 הרב דניאל הרשקוביץ-0506202119 הרב חיים אמסלם-0509009393 זה הטלפון שלי 0505951025 אני רוצה לדעת אייך מתקדמות העלייה של חיים בן פסח חג שמח מאהבת ישראל רם מאיר אברהם  O0

מנותק duddi

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
תודה על מספרי הטלפון אחי, לא יודע מאיפה השגת אבל לא חשוב... אני התכתבתי רבות עם חברי כנסת בעניין, בינתיים המדינה הנאורה שלנו עומדת בעיקשותה. חיים פשוט נראה כאיום פוליטי על חלשלושי הכנסת ולכן אין להם סיבה להתאמץ בשבילו. עלה הרעיון להגיש בגץ, אבל זה נתון לשיקול דעתו של חיים

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
כי הדבר הכי קל בעולם מבחינתו של פוליטיקאי זה להצהיר הצהרות. להביא תוצאות לעומת זאת, זה דבר כל כך נדיר בשביל פוליטיקאים...
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!