כתב נושא: כהנא צדק?  (נקרא 11815 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

בייקר

• אורח
כהנא צדק?
« להגיב #25 ב- : אפריל 12, 2007, 10:36:37 »
נדב בריחה איננה צורת התמודדות.
הרוב כאן חילוני והוא רצוי כאן.
אל תשים דברים בפי נץ ותענה עליהם.
דבר איתנו ולא עם עצמך.
אל תניח הנחות ותאמר לנו מה אנו חושבים.
בלי רגשי נחיתות:"אני מבין שאני לא רצוי כאן"
כמו המערכון על דב ערב:"אני רק באתי לומר שלא אוכל להגיע..."

מנותק שׂריון

• dhdoron לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • למען ארץ ישראל השלמה!
כהנא צדק?
« להגיב #26 ב- : אפריל 12, 2007, 17:45:41 »
דורון, למה אתה לא הולך לישיבה בעלת אוריינטציה של הרב עובדיה?

כיוון שאני לא חרדי... אני דתי לאומי.
אבל וודאי שאני הולך לפי פסיקות ההלכה שלו.
"לְמַעַן צִיּוֹן לֹא אֶחֱשֶׁה וּלְמַעַן יְרוּשָׁלִַם לֹא אֶשְׁקוֹט עַד יֵצֵא כַנֹּגַהּ צִדְקָהּ וִישׁוּעָתָהּ כְּלַפִּיד יִבְעָר"  :sign006:

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
כהנא צדק?
« להגיב #27 ב- : אפריל 12, 2007, 17:50:12 »
כולל אלו הנוגעים לא"י?
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק שׂריון

• dhdoron לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • למען ארץ ישראל השלמה!
כהנא צדק?
« להגיב #28 ב- : אפריל 12, 2007, 17:52:59 »
לא יצא לי לקרוא את דיני א"י של הרב עובדיה.
זה קיים בכלל בסדרת "ילקוט יוסף"?
"לְמַעַן צִיּוֹן לֹא אֶחֱשֶׁה וּלְמַעַן יְרוּשָׁלִַם לֹא אֶשְׁקוֹט עַד יֵצֵא כַנֹּגַהּ צִדְקָהּ וִישׁוּעָתָהּ כְּלַפִּיד יִבְעָר"  :sign006:

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
כהנא צדק?
« להגיב #29 ב- : אפריל 12, 2007, 17:58:04 »
עברת גם על שאר הספרים שלו??? כגון: "יחוה דעת" או "יביע אומר" ???
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק שׂריון

• dhdoron לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • למען ארץ ישראל השלמה!
כהנא צדק?
« להגיב #30 ב- : אפריל 12, 2007, 18:02:47 »
לא יצא לי עדיין לקרוא בהם.
רק הלכות רגילות של יום יום, שבת, חגים וכד'.
אני מאמין שבישיבה יהיה לי מספיק זמן לעשות זאת.
« עריכה אחרונה: אפריל 12, 2007, 18:03:54 על ידי dhdoron »

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
כהנא צדק?
« להגיב #31 ב- : אפריל 12, 2007, 18:06:42 »
קח ת'זמן, שב על זה בכובד ראש ותחזור לפה לדיון רציני בעניין זה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק שׂריון

• dhdoron לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • למען ארץ ישראל השלמה!
כהנא צדק?
« להגיב #32 ב- : אפריל 12, 2007, 18:34:06 »
אין בעיה.
רק שאת האשכול החדש נפתח בפורום "שולחן ערוך", יותר מתאים.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
כהנא צדק?
« להגיב #33 ב- : אפריל 12, 2007, 18:36:04 »
צודק בהחלט, אכן לא זה המקום.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
כהנא צדק?
« להגיב #34 ב- : אפריל 12, 2007, 21:40:44 »
נץ, קיבלתי את המסר שלך ואני חייב להגיד שאני מופתע.

אתה מביע בו רצון לנהל איתי דיון בנושא אבל בלי שמץ של דת, אבל מצד שני אתה נותן לי המון הסברים דתיים לדעות שלכם, לדוגמא: עניין גבולות ההבטחה. לעניין הזה אין בעצם שום הצדקה חילונית, אתם אמרים שזה מה שה' הבטיח ולכן זה מה שאתם תכבשו בהזדמנות הראשונה.איזה הסבר חילוני יש לזה?

וכל פעם שאני מבקש הסבר לא דתי אתם אמרים "לא מתאים לך, לך תתנצר ועזוב אותנו בשקט, חתיכת מ**יין עם ערביות" (נכון שלא אמרתם את זה אבל אפשר לקרוא גם בן השורות...)

אני אדם בלתי - דתי. אני אוהב את עם ישראל ומתחבר מאד לחלק מהטענות שלכם, אבל רק מטעמים בטחוניים ולא מטעמים דתיים.

אם אתה רוצה לנהל דיון ללא דת אני אשמח לקרוא תגובה לא - דתית שלך לטענות שהעליתי בהתחלה. אפשר לעשות את זה בפורום, באי מייל, מה שתבחר.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
כהנא צדק?
« להגיב #35 ב- : אפריל 12, 2007, 22:00:08 »
נדב, אני דווקא רוצה שזה יקרה בפורום בכדי שכולם יוכלו לראות, דיון דו-שיח בינך וביני, ללא משתתפים אחרים, אלא רק על תקן צופים בטריבונה,
אני מזמין אותך לפתוח אשכול חדש, נושא חדש בתת פורום זה, שבו זכות התגובה תהיה שמורה אך ורק לי, דיון קולח, ללא שום טיעונים דתיים, אלא הסטוריים, בטחוניים ופילוסופיים/לוגיים נטו, קדימה, פרוס לי את טענותך, כולי אוזן.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

Aaron

• אורח
כהנא צדק?
« להגיב #36 ב- : אפריל 12, 2007, 22:11:37 »
נדב, יש הסבר חילוני לגבולות ההבטחה. נשים רגע את גבולות ההבטחה בצד, איך נראה לך שטח מדינת ישראל כרגע? שטח מדינת ישראל הוא בדיחה!. תראה כמה אוייבים מקיפים אותנו ותראה איזה קטנים אנחנו. אין לנו נפט ומשאבי טבע אחרים (בסיני יש הרבה נפט). למה לא להרחיב את שטח המדינה? ההגיון אומר שצריך להתרחב, אפילו בלי "גבולות ההבטחה". שטח ישראל צריך לגדול מסיבות בטחוניות, כלכליות ולא רק דתיות.

בייקר

• אורח
כהנא צדק?
« להגיב #37 ב- : אפריל 12, 2007, 22:36:32 »
מבחינה בטחונית בטוח יותר ליהודי לחיות בשוויץ או בניו זילנד מאשר בישראל.השוקולד בשוויץ טעים יותר,השעונים מדוייקים יותר ובניו זילנד הפרות שמנות יותר ויש שם פסטורליה,נוף,שקט ושלווה.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
כהנא צדק?
« להגיב #38 ב- : אפריל 12, 2007, 23:17:13 »
מבחינה בטחונית בטוח יותר ליהודי לחיות בשוויץ או בניו זילנד מאשר בישראל.השוקולד בשוויץ טעים יותר,השעונים מדוייקים יותר ובניו זילנד הפרות שמנות יותר ויש שם פסטורליה,נוף,שקט ושלווה.
אפרופו שוויץ---מדינה זו אסרה על שחיטה כשרה, כך שיהודים שגרים שם ושומרים כשרות יצטרכו לשלם יותר עבור בשר כשר שמיובא ממקומות אחרים.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
כהנא צדק?
« להגיב #39 ב- : אפריל 13, 2007, 00:26:53 »
יש לי חבר טוב שלמד איתי בישיבה והוא חלק מקהילה היהודית בציריך, הוא סיפר אצלנו בישיבה שיש להם בעיה עם שחיטות שם.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
כהנא צדק?
« להגיב #40 ב- : אפריל 17, 2007, 02:34:07 »
שלום נץ, לפני שאני פותח טופיק חדש יש עניין שהייתי רוצה לסגור אתך, אבל משום מה אני לא יכול לשלוח הודעות פרטיות. תן לי בבקשה דרך ליצור אתך קשר.

בייקר

• אורח
כהנא צדק?
« להגיב #41 ב- : אפריל 17, 2007, 11:34:46 »
נדב זה פורום אקטואליה ולא צ'ט,המטרה שכולם ישתתפו בדיון ולא שאתה תדבר עם נץ במסר פרטי,כי לא מדובר בעניין אישי.
מקום הדיונים בפורום.יש לך תנאים כאילו שאתה מועמד לראשות ממשלה ומתראיין בטלביזיה.

Aaron

• אורח
כהנא צדק?
« להגיב #42 ב- : אפריל 17, 2007, 15:22:44 »
שלום נץ, לפני שאני פותח טופיק חדש יש עניין שהייתי רוצה לסגור אתך, אבל משום מה אני לא יכול לשלוח הודעות פרטיות. תן לי בבקשה דרך ליצור אתך קשר.
ניתן לשלוח הודעות פרטיות לאחר 15 או 20 הודעות בפורום מטעמי אבטחת הפורום מטרולים.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
כהנא צדק?
« להגיב #43 ב- : אפריל 17, 2007, 21:07:52 »
איזה תנאים? מה סה"כ ביקשתי? אני צריך לסגור עם נץ עניין כלשהו שקשור לפורום, העניין הזה לא שייך לפוליטיקה. האם יש דרך כלשהי ליצור איתו קשר אולי דרך אי מייל או אפילו מסנג'ר או איי סי קיו?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
כהנא צדק?
« להגיב #44 ב- : אפריל 19, 2007, 21:42:02 »
נדב, שלחתי לך מסר אישי עם כתובת המייל שלי, אם יש משהו שאתה רוצה לסגור איתי, כולי אוזן, אבל זה חייב להתמצא במייל אחד קצר ולעניין, מעבר לזה כל השאר יהיה גלוי בפורום, וכן אני שומר לעצמי את הזכות לפרסם את תוכן מכתבך באם הוא יהיה בעל נימה מזלזלת/פוגענית בי או בכל אחד אחר מחברי הפורום שאני רואה לנכון שלא "מגיע להם" תוכנו של המכתב.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק zipora

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
כהנא צדק?
« להגיב #45 ב- : אפריל 21, 2007, 21:18:52 »
אני רק רוצה לציין תופעה שנכנס גולש חדש נואם נאום ארוך וטוען שהוא יהיה בעדנו באם נקיים יחסי מין עם ערבים,נתכחש לכהנא,נתמוך ברבין.
גולשים כאלה והוא לא הראשון טוענים למתינות,ימניות?
לדעתי אנשים חושבים שאנו שלום עכשיו.
בסוף יאשימו את יריב אופנהיימר שהוא ימין קיצוני.
לדעתי גולש חדש נכנס מציג עצמו ושואל שאלה.
אבל לכתוב חצי ספר ולהעלם אחר כך זה מוזר ותמוה.
או שאנשים חוששים מהתמודדות או שהם אוהבים לשמוע רק את עצמם.
הוא לא הגולש הראשון שקובע עבורנו מה אנו חושבים ומתווכח עם עצמו.
והוא משאיר לנו "סוכריה"הוא יצטרף אלינו,ואו,אני אעצור את נשימתי ואחכה ללגטימציה.
על גולשים להשתלב בפורום ולא להחליף ניקים.
גולשים בניק חדש טוענים כלפי:שוב אתה אומר...
איך שוב אם אתה חדש בפורום?
כנראה שמישהו הכיר אותי בגלגול הקודם שלו...
קצת צניעות לא תזיק לאנשים שחושבים שהם יודעים הכל והם המציאו את החוכמה והידע.
אנשים מתנים לנו תנאים:פופאי,רוני,תומכי הרב עובדיה,דולפין.
עלינו להסתגל אליהם.
טוב אני אסע ליפו ואחפש לי איזו פטמה לקיים יחסי מין בכדי שהשמאל יתמוך בנו...חולני
בחייך בייקר, אל תתלהם, הוא אומר שחוק האוסר לקיים יחסי מין בין בני אדם משתי דתות שונות הוא לא חוק דמוקרטי.
דמוקרטיה  בדרך כלל לא מתערבת בחיי המין של האדם כל עוד זה לא קטינים ובא מרצון חופשי של אותם בני אדם שנמצאים במטה.
אבל אצלנו עם הערבים זו בעיה לגמרי אחרת. הבעיה היא שאנחנו לא יודעים ערבית ולא שומעים מה הם באמת אומרים. הייתי רוצה לראות מה יקרה לבחורה הערביה הראשונה שתלך עם יהודי. אגב בדלית אל כרמל רצחו בחורה (שבכלל חיה באמריקה) כי היא הלכה עם מיני קצר מדי.
כשיעל דיין הלכה להפגין גרשו אותה מהר מאד.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
כהנא צדק?
« להגיב #46 ב- : אפריל 26, 2007, 19:15:35 »
דמוקרטיה? בישראל יש דמוקרטיה? רוממות דמוקרטיה בגרונם וחרב האוליגרכיה השלטת של ה"עשירון הנאור" בידם.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל