כתב נושא: כהנא צדק?  (נקרא 11820 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
כהנא צדק?
« ב- : אפריל 09, 2007, 13:56:34 »
שלום, אפתח ואומר שאני מאד שמח שהתוודעתי לאתר הזה ולתנועה הזאת דרך אתר יוטיוב (דרך הסרטון המעולה "האסלאם האמיתי מתגלה").

אבל ברשותכם הייתי רוצה לדבר על מס' נושאים שמונעים ממני מלתמוך בכם בגלוי. מאד אשמח אם חיים בעצמו יענה לי.

ראשית, אני באמת לא מבין איך אתם יכולים להצהיר שאתם דמוקרטים ובו - בזמן לתמוך בכהנא. אולי אני מפספס משהו, אבל כהנא לא היה  זה שהציע להוציא מחוץ לחוק מדע מיני בין יהודיה לערבי או להפך? זה נשמע לכם כמו דמוקרטיה? לא יודע מה אתכם, לי זה לא מזכיר דמוקרטיה, זה מזכיר לי משהו אחר שאותו אני לא אגיד, פשוט בגלל שהוא נורא מכדי לבטא במילים. איך תסבירו את זה? בנוסף, כהנא ביקש לגרש ערבים מישראל, זה פשע מלחמה, חיים לעומת זאת מדבר על רעיון הגיוני הרבה יותר, עידוד ההגירה. איך זה מתיישב?

שנית, אותו כנ"ל לגבי תמיכה ביגאל עמיר. אמנם לא מצאתי התייחסות של חיים כלפי האיש הזה, אבל מעיון קצר בפורום אני מסיק שאתם תומכים בו. האם הארגון שלכם תומך ברוצחים?

שלישית, אתם חייבים להתנער מכל מסר גזעני כלפי ערבים. הם בני אדם בדיוק כמונו. בני אדם עם מנטליות אלימה ודת רצחנית, אבל עדיין בני אדם. אני אישית מדגיש בכל הזדמנות את העובדה שאין לי שום דבר נגדם כאנשים, לדעתי עליכם לנהוג כמוני.

התחושה שמתקבלת מעיון בפורום ("אני שונא ערבים!!!111 שימותו!!!") היא די עכורה. המסר שאנשים מקבלים עלול להיות לא נכון.

בתור קיצונים, תפיסת המציאות שלכם מעוותת. הכל שחור או לבן, כל מי שאינו ימני קיצוני הוא "שמאלני קיצוני בולשביקי בוגד מטונף", מי שרואה רק שחור ולבן הוא מסכן, תאמינו לי שבדרך יש עוד הרבה גוונים של אפור.

לסיכום, אם וכאשר אחליט בעתיד לתמוך בכם, זה יהיה רק מהטעמים שבתור אחד שרוצה לקחת את המערכת ימינה, אני אשפיע יותר אם אלך לקצה של הקשת. ואני באמת חושב שהילדים שלנו לא יסלחו לנו אם לא נעיר את האנשים מייד.

חג שמח וכשר.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
כהנא צדק?
« להגיב #1 ב- : אפריל 09, 2007, 13:58:29 »
התכוונתי כמובן ל"מגע מיני" ולא ל "מדע מיני"...

בייקר

• אורח
כהנא צדק?
« להגיב #2 ב- : אפריל 09, 2007, 15:28:09 »
עירבבת כאן מושגים,הנחת מספר הנחות,שאלת שאלות וענית עליהן בעצמך,הסקת מסקנות ואחר כך אחרי שכביכול תבעת אותנו,שפטת אותנו,הרשעת אותנו אתה שואל לדעתנו?
אז בוא נתחיל דבר דבר.
לא ביקשנו את תמיכתך ואין אנחנו.
כאן זה פורום אקטואליה עם מגוון דעות ולא קולקטיב.
עשית סלט בהרבה נושאים.
מדינת ישראל המתיימרת להיות מדינה דמוקרטית הוציאה מחוץ לחוק את תנועת כ"ך והאשימה את הרב כהנא זצ"ל בגזענות וכלאה את תומכיו במעצר מנהלי.
הרב כהנא זצ"ל פעל במסגרת הדמוקרטיה הישראלית והיה חבר בכנסת ישראל והציע לחוקק חוקים חדשים.
הרב כהנא נאמן להלכה היהודית.
יש מושג הנקרא דמוקרטיה מתגוננת.ראינו כיצד רפובליקת ויימאר הושמדה בדרכים דמוקרטיות.במגילת העצמאות כתוב מדינה יהודית...
הערבים בני אדם אבל דת האיסלם הקוראן,החדית' מצווים על מצוות הג'יהאד והשמדת הכופרים(כולל היהודים)או התאסלמות.
חוק פינוי פיצוי הוא חוק שעבר בכנסת לגבי יהודים וועדת הבחירות המרכזית אישרה את מצעו של קליינר בנוגע לחוק פינוי פיצוי לערבים שרוצים להשמידנו.אם דורית בייניש נתנה חותמת כשרות אז גם אתה יכול...
העלת מגוון כה נרחב של נושאים שצריך לכתוב לך ספר תשובה.
אם תרצה תשאר כאן עימנו ותעלה בצורה מסודרת נושא נושא לדיון בכדי שנוכל לענות לך כמו שמקובל בפורום.
גם אני יכול לשאול אותך אלף שאלות במכה ולבקש תשובה קצרה....
לגבי עמיר יש התומכים ויש המתנגדים,זהו נושא רחב מאד,לפי סקר שמאלני שליש מהעם תומך בשחרורו.
לגבי גזענות:האיסלם הוא הקיצוני דין מוחמד בסיף.להרוג כל לא מוסלמי.
לגבי הטרמינולוגיה קיצוני משמעו אדם שאינו מסכים איתך...אתה כמובן מתון ודמוקרט,הומניסט אנשים כמוך תומכים בפשע שלום של גירוש מגוש קטיף...
אתה תומך ביחסי מין עם ערביות?תזהר שלא ירצחו אותך עקב "כבוד המשפחה..."
לא עדיף שיהודי יתחתן עם יהודיה וערבי יתחתן עם ערביה?
אתה רוצה שהעם יזוז ימינה?תגדיר לעצמך מה זה ימין?
לפי מה שכתבת עזמי בישארה הוא ימין כך שאני מבולבל,כי הוא לאומן ערבי נוצרי ואפילו הוא עוזב אותנו...
גם האיסלם אוסר על מוסלמית להתחתן עם יהודי.
לגבי חיים בן פסח יש אשכול שאלות שאלו את הימין האמיתי ובו שואלים שתי שאלות בכל פעם ולא מאתיים שאלות כמו ששאלת.
« עריכה אחרונה: אפריל 09, 2007, 19:07:03 על ידי בייקר »

Aaron

• אורח
כהנא צדק?
« להגיב #3 ב- : אפריל 09, 2007, 17:01:29 »
שלום,
קודם כל, מה זה הנושא שבחרת? אתה שואל אותנו "כהנא צדק?". התנועה שלנו מתבססת על רעיונו של גדול דורינו הרב כהנא זצ"ל הי"ד, איזה מן שאלה זאת.

אתה טוען שאנחנו לא דמוקרטים. אנחנו סופר דמוקרטים. כל דיעה וכל ביקורת עלינו מתקבלת בברכה בלי מחיקה וחסימה, התנועה שלנו דתית אך יש בה גם הרבה חילונים, ורוב החברים בפורום הם חילונים, גם אני חילוני וחיים בן פסח הבהיר שהתנועה שלנו לא מכריחה אף אחד לשמור מצוות, כל אחד יכל לעשות מה שהוא רוצה - דמוקרטיה לשמה.

הרב כהנא זצ"ל הציע להוציא מחוץ לחוק מגע מיני בין יהודיה ולערבי ולהפך וזה טוב מאוד, מה פסול בזה? הרב כהנא רצה שהחוקים במדינה יהיו מבוססים על ההלכה. מה אתה כל כך רוצה להתחתן עם ערביה? זה חוק מצויין וחבל שהוא לא עבר. והוא לא פוגע בדמוקרטיה, הוא מציל את העם היהודי מפני התבוללות עם החיות האלה.

בעיניין יגאל עמיר- יגאל עמיר לא רצח, הוא הרג את רבין, מפני שרבין רצח 17 יהודים בגלל הרפתקאות הסכמי אוסלו, שהביאו אסון וגרמו לרציחתם של עשרות יהודים. אני כן תומך בלהרוג רוצחים. וזה מה שעשה יגאל עמיר הוא הרג רוצח וכל הכבוד לו. - זאת דעתי, אני לא מדבר בשם כל התנועה.

אמרת שהערבים הם בני אדם כמונו ושאנחנו צריכים להתנער מכל מסר גזעני כלפי ערבים. דת האסלאם מתבססת על רצח, עריפות ראשים, פדופיליה, אונס וגזענות. - זה מה שמוחמד היה וזה מה שהוא עשה. והערבים תומכים במעשים שלו והולכים בדרכו. אנחנו רק שונאים את האוייבים שלנו שרוצה להשמיד את כל מי שלא מוסלמי, ואתה קורא לנו גזענים? זה שקר, אתה מדבר לא לעיניין. אני גזען כי אני לא רוצה שאנשים שהולכים בדרכו של פדופיל, רוצח, אנס ועורף ראשים סדרתי (מוחמד) יחיו במדינה שלי??.

אם התחושה שמתקבלת אצלך מעיון בפורום היא די עכורה, כנראה שאתה לא מזדהה איתנו ואין לך מה לחפש בתנועה שלנו. אני לא מגרש אותך חס וחלילה, אתה יכל להמשיך לכתוב ולשאול שאלות אבל אל תבוא בטענות שאנחנו לא בסדר, כי אנחנו לא מתכוונים להתאים את עצמנו לדעות שלך.

אתה קורא לנו קיצונים ואומר שתפיסת המציאות שלנו מעוותת. אני חושב שזה הפוך, אתה קיצוני והתפיסה שלך מעוותת. מי שאומר שלשנוא ערבים זאת גזענות, יש לא תפיסה מעוותת מאוד. אתה גם אומר שאצלינו הכל שחור ולבן. איזה גוונים אחרין יכולים להיות בקשר לערבים ולדת האסלאם? תקרא את הקוראן והחדית' ותבין שהכל שחור. צריך לשנוא ולהלחם עם מי שרוצה להשמיד אותך ודתו מתבססת על רצח, אונס, פדופיליה ועריפת ראשים.

חג שמח וכשר.
« עריכה אחרונה: אפריל 09, 2007, 18:13:08 על ידי Aaron »

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
כהנא צדק?
« להגיב #4 ב- : אפריל 09, 2007, 19:02:43 »
ציטוט
הרב כהנא נאמן להלכה הישראלית.
בייקר, אין כזה דבר "הלכה ישראלית", אבל יש "הלכה יהודית".  ;)
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
כהנא צדק?
« להגיב #5 ב- : אפריל 09, 2007, 19:22:49 »
ציטוט
בתור קיצונים, תפיסת המציאות שלכם מעוותת. הכל שחור או לבן, כל מי שאינו ימני קיצוני הוא "שמאלני קיצוני בולשביקי בוגד מטונף", מי שרואה רק שחור ולבן הוא מסכן, תאמינו לי שבדרך יש עוד הרבה גוונים של אפור.
נדב,
בהדרכתו של חיים בן-פסח (יהודי צדיק שהקדיש את רוב חייו למען החשת הגאולה ולמען קידוש השם במסירות נפש, ותלמידו הנאמן של הרב כהנא זצוק"ל הי"ד), אנחנו הולכים בדרך התורה.  מדוע אנחנו משתמשים בכל זאת במושגים חילוניים כמו "ימין" ו-"שמאל"?  כדי שחילוניים כמוך, שאין להם מושג בתורה ובהלכה, יוכלו להבין לפחות באופן חלקי את המסר שלנו, שהוא למעשה דברי תורה מתורגמים לשפה קלה עבור עם הארץ, תינוקות שנשבו, בדיוק כמו שאני הייתי פעם.  ימין ושמאל אלו מושגים זרים ומוזרים ליהדות.  "ימין" שאינו מעוגן בתורה ובהלכה, במרוצת הזמן הופך לשמאל, ויש הרבה דוגמאות לכך (גולדה, בגין, ביבי, שרון).

אם אתה אוהב את עם ישראל, אם אתה כואב על כל יהודי או יהודיה שדמם נשפך כתוצאה ממדיניות נפשעת ותבוסתנית של ממשלה אדישה בראשות צבועים מושחתים שונאי יהודים ושונאי יהדות, אם אתה מרגיש שהגיע הזמן לשינוי מהותי בגישה לבטחון, לכלכלה, ולחינוך במדינה, אז עליך לתמוך בנו.  דעתי האישית היא שהימין האמיתי הוא הדבר הטוב ביותר שקרה לעם ישראל מאז פסילתה של תנועת כ"ך.  בימין האמיתי תמצא את מה שלא תוכל למצוא באף מפלגה או תנועה אחרת---אידאליזם ושמירה על עקרונות תורניים בכל מחיר.

בתקוה שתשנה את דעתך,
דוקא_כך
« עריכה אחרונה: אפריל 09, 2007, 19:26:42 על ידי דוקא_כך »
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
כהנא צדק?
« להגיב #6 ב- : אפריל 10, 2007, 12:11:38 »
ברשותכם אני מעוניין לנהל עם נדב דו שיח ואך ורק דו שיח (שלא יחזור על עצמו מקרה "פופאי") על כל הדברים שהוא העלה פה, לכן שלחתי לו מסר אישי ואני מקווה שהוא יעתר לבקשתי.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

בייקר

• אורח
כהנא צדק?
« להגיב #7 ב- : אפריל 10, 2007, 12:59:43 »
אני רק רוצה לציין תופעה שנכנס גולש חדש נואם נאום ארוך וטוען שהוא יהיה בעדנו באם נקיים יחסי מין עם ערבים,נתכחש לכהנא,נתמוך ברבין.
גולשים כאלה והוא לא הראשון טוענים למתינות,ימניות?
לדעתי אנשים חושבים שאנו שלום עכשיו.
בסוף יאשימו את יריב אופנהיימר שהוא ימין קיצוני.
לדעתי גולש חדש נכנס מציג עצמו ושואל שאלה.
אבל לכתוב חצי ספר ולהעלם אחר כך זה מוזר ותמוה.
או שאנשים חוששים מהתמודדות או שהם אוהבים לשמוע רק את עצמם.
הוא לא הגולש הראשון שקובע עבורנו מה אנו חושבים ומתווכח עם עצמו.
והוא משאיר לנו "סוכריה"הוא יצטרף אלינו,ואו,אני אעצור את נשימתי ואחכה ללגטימציה.
על גולשים להשתלב בפורום ולא להחליף ניקים.
גולשים בניק חדש טוענים כלפי:שוב אתה אומר...
איך שוב אם אתה חדש בפורום?
כנראה שמישהו הכיר אותי בגלגול הקודם שלו...
קצת צניעות לא תזיק לאנשים שחושבים שהם יודעים הכל והם המציאו את החוכמה והידע.
אנשים מתנים לנו תנאים:פופאי,רוני,תומכי הרב עובדיה,דולפין.
עלינו להסתגל אליהם.
טוב אני אסע ליפו ואחפש לי איזו פטמה לקיים יחסי מין בכדי שהשמאל יתמוך בנו...חולני

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
כהנא צדק?
« להגיב #8 ב- : אפריל 10, 2007, 13:11:43 »

שלום לך נדב, אני בהחלט מודה לך על כך שטרחת להרשם ולא בוששת לשאול את השאלות המטרידות אותך.
אנסה לעבור בינתיים על חלק קטן מתמיהותיך, בתקווה שאוכל להתפנות לכתוב קצת יותר.

ציטוט
ראשית, אני באמת לא מבין איך אתם יכולים להצהיר שאתם דמוקרטים ובו - בזמן לתמוך בכהנא. אולי אני מפספס משהו, אבל כהנא לא היה  זה שהציע להוציא מחוץ לחוק מדע מיני בין יהודיה לערבי או להפך? זה נשמע לכם כמו דמוקרטיה? לא יודע מה אתכם, לי זה לא מזכיר דמוקרטיה, זה מזכיר לי משהו אחר שאותו אני לא אגיד, פשוט בגלל שהוא נורא מכדי לבטא במילים. איך תסבירו את זה? בנוסף, כהנא ביקש לגרש ערבים מישראל, זה פשע מלחמה, חיים לעומת זאת מדבר על רעיון הגיוני הרבה יותר, עידוד ההגירה. איך זה מתיישב?

האם כאן זו הפעם הראשונה בה נתקלת בסתירה בין המושגים? תמהני.
הרי כבר במגילת העצמאות ישנה סתירה מהותית - מצד אחד מדובר על מדינה יהודית
ומצד שני על עקרונות מערביים כגון שוויון, חרות וכו'. הרב כהנא היה הראשון שהצביע
על הסתירות המהותיות שבין הדמוקרטיה ליהדות במדינה - שהרי אי אפשר לכונן ולקיים
דמוקרטיה ליברלית מוחלטת בד בבד עם חוקים כמו חוק השבות שמגביל הגירה
לפי דת ומוצא. הרב קרא למסמך העצמאות מסמך סכיזופרני, הזוי ומנותק מהמציאות
וכולנו מבינים שהוא אכן צדק. אתה רוצה דמוקרטיה מוחלטת? אנא בטל את חוק השבות הגזעני.

אגב, אין שום מדינה בעולם שמקיימת משטר דמוקרטי ליברלי לפי הספר ממש. בכל מדינה
בעולם ישנם חוקים המגבילים את הדמוקרטיה, מי יותר ומי פחות. דמוקרטיה זו בסך הכל
שיטת משטר, וחבל שדווקא בישראל הופכים את השיטה לעיקרון עליון ולמושא לסגידה עיוורת.

אנחנו לא סוגדים לדמוקרטיה, בשבילינו היא בסך הכל כלי. אם הכלי הוא מוצלח, צריך להשתמש
בו בצורה חכמה שלא תפגע בעקרונות היהדות, ואם הכלי אינו מוצלח יש להחליפו.

עוד על הפארסה של דמוקרטיה כנגד יהדות בישראל:
http://www.malchut-israel.org/lishka/yahadut_or_democracy.htm

ציטוט
שנית, אותו כנ"ל לגבי תמיכה ביגאל עמיר. אמנם לא מצאתי התייחסות של חיים כלפי האיש הזה, אבל מעיון קצר בפורום אני מסיק שאתם תומכים בו. האם הארגון שלכם תומך ברוצחים?

לכנות את יגאל עמיר רוצח זו דמגוגיה בגרוש. אפשר לא להסכים עם המעשה עצמו, אבל להתעלם
מהמציאות שהובילה להתנקשות. איש שפל ובזוי (רוצח בעצמו, אגב, שרצח ניצולי שואה בעודם שוחים
במים מול חוף ויתקין) עלה לשלטון במרמה תוך הבטחה "לשבור לערבים את הידיים והרגליים" ומיד
רץ לייבא לארץ אלפי מחבלים מטוניס, למסור לידיהם שטחים נרחבים ונשק בכמויות אדירות. אותו
האיש, השיכור והשוטה, פילג את המדינה כולה על ידי נאומי הסתה יומיומיים כנגד כל מי שהעז
להתנגד למסע ההזוי שלו לעבר פרס הנובל (נאום הפרופלורים, למי שזוכר) ושלח שוטרים לשבור
ידיים ורגליים של נשים בהריון שהפגינו מול תכניות הטירוף שלו.

במצב כזה, התנקשות פוליטית היא לא רצח מזעזע של אדם בשל דעות פוליטיות - רחוק מכך.
מי שחוסל אינו אדם חף מפשע אלא איש מסוכן שעשה מעשים זדוניים שהביאו הלכה למעשה
לרציחתם של 1630 יהודים - גברים, נשים ותינוקות, לאלפי משפחות הרוסות ולעשרות אלפי
נכים קטועי גפיים. האם אתה מצטער על חיסולו של עבריין מכנופיה זו או אחרת כשאתה שומע
על כך בחדשות? מדוע, אם כך, תצטער על חיסולו של עבריין שייבא לכאן את ערפאת והטרור?

ציטוט
שלישית, אתם חייבים להתנער מכל מסר גזעני כלפי ערבים. הם בני אדם בדיוק כמונו. בני אדם עם מנטליות אלימה ודת רצחנית, אבל עדיין בני אדם. אני אישית מדגיש בכל הזדמנות את העובדה שאין לי שום דבר נגדם כאנשים, לדעתי עליכם לנהוג כמוני.

ענית לבקשה של עצמך. המנטליות הכוללת את השיוך הדתי, הלאומי והמוסרי היא זו שעושה את האדם
וגוררת את היחס כלפיו. אם לא היינו מבדילים בין בני אדם על בסיס יסודות אלה יכולנו להמשיך את הדמגוגיה
הלאה - החתולים הם בדיוק כמונו, כי הם עשויים מבשר ודם, וגם העצים הם בדיוק כמונו כי הם עשויים
מתרכובות פחמן. הערבים הם אכן לא בני אדם כמונו, "אתם קרויים אדם ואין הם קרויים אדם" אומרים חז"ל -
אין זו גזענות מחמת גזע אלא הבדלה בין האומות: ברוך המבדיל בין קודש לחול, בין אור לחושך ובין ישראל
לעמים. יש עם שהוא אומה קדושה ויש עם שהוא אומה טמאה, כפי שיש אדם קדוש ויש אדם טמא, כפי שיש
דת נכונה וקדושה ויש דת שגויה וטמאה. הליברליות המערבית שמכניסה לנו לראש שכולם שווים וכל השיטות
צודקות היא שיא השקר, הצביעות, הטיפשות והאלילות, כי בלב כל אדם יש תכונה לחפש ולברור את האמת
מהשקר, וזוהי דרכה של היהדות וזוהי דרכה של תורה - יש אל אחד ואמת אבסולוטית אחת.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
כהנא צדק?
« להגיב #9 ב- : אפריל 10, 2007, 23:36:02 »
אוקי, קודם כל תודה רבה על התגובות. אפתח בהתנצלות: לא התכוונתי להשמע מתנשא, לא התכוונתי להשאיר רושם של מישהו ש"כותב מגילה והולך", אם זה הרושם שנוצר אז אני מתנצל.

לא התכוונתי גם לרמוז שאתם צריכים ללכת שמאלה, רק רציתי ליישב סתירות שנוצרו אצלי, כמו למשל: רעיון עידוד ההגירה של חיים בן פסח לעומת רעיון הטרנספר בכח של כהנא, שני אלה למשל לא מתיישבים זה עם זה. מהי עמדתכם הרשמית בנושא זה ובשאר הנושאים שהעליתי?

אתם מבינים, הרעיונות של בן פסח נראים לי מעשיים, שקולים, הגיוניים ונטולי שנאה, הרעיונות של כהנא ז"ל לעומת זאת - לא (כמו בדוגמא שנתתי קודם על הטרנספר). אבל מצד שני התנועה הזו מבוססת על כהנא - אז אתם מבינים היכן הקושי שלי?

"האם כאן זו הפעם הראשונה בה נתקלת בסתירה בין המושגים? תמהני.
וכולנו מבינים שהוא אכן צדק. אתה רוצה דמוקרטיה מוחלטת? אנא בטל את חוק השבות הגזעני.

שיטת משטר, וחבל שדווקא בישראל הופכים את השיטה לעיקרון עליון ולמושא לסגידה עיוורת.

אנחנו לא סוגדים לדמוקרטיה, בשבילינו היא בסך הכל כלי. אם הכלי הוא מוצלח, צריך להשתמש
בו בצורה חכמה שלא תפגע בעקרונות היהדות, ואם הכלי אינו מוצלח יש להחליפו."

אני מסכים עם כל מילה שלך. אבל - אינך חושב שחוק האוסר מגע מיני בין יהודיה וערבי מהווה הפרה כל כך גסה ובוטה של ערך החופש עד שמוטב לשקול לוותר עליו?

ושוב - זה חוק של כהנא. בכל רשומות הימין האמיתי לא מצאתי התייחסות לזה. מהי עמדתכם הרשמית?

"לכנות את יגאל עמיר רוצח זו דמגוגיה בגרוש. אפשר לא להסכים עם המעשה עצמו, אבל להתעלם
מהמציאות שהובילה להתנקשות. איש שפל ובזוי (רוצח בעצמו, אגב, שרצח ניצולי שואה בעודם שוחים
במים מול חוף ויתקין) עלה לשלטון במרמה תוך הבטחה "לשבור לערבים את הידיים והרגליים" ומיד
רץ לייבא לארץ אלפי מחבלים מטוניס, למסור לידיהם שטחים נרחבים ונשק בכמויות אדירות. אותו
האיש, השיכור והשוטה, פילג את המדינה כולה על ידי נאומי הסתה יומיומיים כנגד כל מי שהעז
להתנגד למסע ההזוי שלו לעבר פרס הנובל (נאום הפרופלורים, למי שזוכר) ושלח שוטרים לשבור

נכים קטועי גפיים. האם אתה מצטער על חיסולו של עבריין מכנופיה זו או אחרת כשאתה שומע
על כך בחדשות? מדוע, אם כך, תצטער על חיסולו של עבריין שייבא לכאן את ערפאת והטרור?"

האם אתה יכול לתת לי קישורים או המלצות למקור מידע אחר - לגבי מה שאתה אומר על רבין?

"ענית לבקשה של עצמך. המנטליות הכוללת את השיוך הדתי, הלאומי והמוסרי היא זו שעושה את האדם
וגוררת את היחס כלפיו. אם לא היינו מבדילים בין בני אדם על בסיס יסודות אלה יכולנו להמשיך את הדמגוגיה
הלאה - החתולים הם בדיוק כמונו, כי הם עשויים מבשר ודם, וגם העצים הם בדיוק כמונו כי הם עשויים
מתרכובות פחמן. הערבים הם אכן לא בני אדם כמונו, "אתם קרויים אדם ואין הם קרויים אדם" אומרים חז"ל -
אין זו גזענות מחמת גזע אלא הבדלה בין האומות: ברוך המבדיל בין קודש לחול, בין אור לחושך ובין ישראל
לעמים. יש עם שהוא אומה קדושה ויש עם שהוא אומה טמאה, כפי שיש אדם קדוש ויש אדם טמא, כפי שיש
דת נכונה וקדושה ויש דת שגויה וטמאה. הליברליות המערבית שמכניסה לנו לראש שכולם שווים וכל השיטות
צודקות היא שיא השקר, הצביעות, הטיפשות והאלילות, כי בלב כל אדם יש תכונה לחפש ולברור את האמת
מהשקר, וזוהי דרכה של היהדות וזוהי דרכה של תורה - יש אל אחד ואמת אבסולוטית אחת."

אבל לפי מה שאתה אומר הרי שהגזענות מותרת. אם הבנתי אותך נכון בני האדם שונים ולכן מותר להפלות.

"אם אתה אוהב את עם ישראל, אם אתה כואב על כל יהודי או יהודיה שדמם נשפך כתוצאה ממדיניות נפשעת ותבוסתנית של ממשלה אדישה בראשות צבועים מושחתים שונאי יהודים ושונאי יהדות, אם אתה מרגיש שהגיע הזמן לשינוי מהותי בגישה לבטחון, לכלכלה, ולחינוך במדינה, אז עליך לתמוך בנו.  דעתי האישית היא שהימין האמיתי הוא הדבר הטוב ביותר שקרה לעם ישראל מאז פסילתה של תנועת כ"ך.  בימין האמיתי תמצא את מה שלא תוכל למצוא באף מפלגה או תנועה אחרת---אידאליזם ושמירה על עקרונות תורניים בכל מחיר."

בסופו של דבר נראה שסיכמת את הכל, ולכן למרות כל חילוקי הדעות, אם אכפת לי מעתיד העם הזה עליי לתמוך בכם.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
כהנא צדק?
« להגיב #10 ב- : אפריל 10, 2007, 23:56:16 »
שאלה נוספת - אתם טוענים שאתם ארגון דתי שמקבל אליו חילונים. האם זה משום שאתם זקוקים לאנשים, ולכן אתם מתפשרים גם על חילונים או האם החילוניות מתיישבת עם דעותיכם? מה יחסיכם ליחסי דת מדינה?

מה יחסיכם לאנשים כמו ברוך גולדשטיין ועדן נתן זאדה?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
כהנא צדק?
« להגיב #11 ב- : אפריל 11, 2007, 02:26:47 »
אוקי, קודם כל תודה רבה על התגובות. אפתח בהתנצלות: לא התכוונתי להשמע מתנשא, לא התכוונתי להשאיר רושם של מישהו ש"כותב מגילה והולך", אם זה הרושם שנוצר אז אני מתנצל.

לא התכוונתי גם לרמוז שאתם צריכים ללכת שמאלה, רק רציתי ליישב סתירות שנוצרו אצלי, כמו למשל: רעיון עידוד ההגירה של חיים בן פסח לעומת רעיון הטרנספר בכח של כהנא, שני אלה למשל לא מתיישבים זה עם זה. מהי עמדתכם הרשמית בנושא זה ובשאר הנושאים שהעליתי?

אתם מבינים, הרעיונות של בן פסח נראים לי מעשיים, שקולים, הגיוניים ונטולי שנאה, הרעיונות של כהנא ז"ל לעומת זאת - לא (כמו בדוגמא שנתתי קודם על הטרנספר). אבל מצד שני התנועה הזו מבוססת על כהנא - אז אתם מבינים היכן הקושי שלי?

"האם כאן זו הפעם הראשונה בה נתקלת בסתירה בין המושגים? תמהני.

בו בצורה חכמה שלא תפגע בעקרונות היהדות, ואם הכלי אינו מוצלח יש להחליפו."

אני מסכים עם כל מילה שלך. אבל - אינך חושב שחוק האוסר מגע מיני בין יהודיה וערבי מהווה הפרה כל כך גסה ובוטה של ערך החופש עד שמוטב לשקול לוותר עליו?

ושוב - זה חוק של כהנא. בכל רשומות הימין האמיתי לא מצאתי התייחסות לזה. מהי עמדתכם הרשמית?

"לכנות את יגאל עמיר רוצח זו דמגוגיה בגרוש. אפשר לא להסכים עם המעשה עצמו, אבל להתעלם

על כך בחדשות? מדוע, אם כך, תצטער על חיסולו של עבריין שייבא לכאן את ערפאת והטרור?"

האם אתה יכול לתת לי קישורים או המלצות למקור מידע אחר - לגבי מה שאתה אומר על רבין?

"ענית לבקשה של עצמך. המנטליות הכוללת את השיוך הדתי, הלאומי והמוסרי היא זו שעושה את האדם
מהשקר, וזוהי דרכה של היהדות וזוהי דרכה של תורה - יש אל אחד ואמת אבסולוטית אחת."

אבל לפי מה שאתה אומר הרי שהגזענות מותרת. אם הבנתי אותך נכון בני האדם שונים ולכן מותר להפלות.

"אם אתה אוהב את עם ישראל, אם אתה כואב על כל יהודי או יהודיה שדמם נשפך כתוצאה ממדיניות נפשעת ותבוסתנית של ממשלה אדישה בראשות צבועים מושחתים שונאי יהודים ושונאי יהדות, אם אתה מרגיש שהגיע הזמן לשינוי מהותי בגישה לבטחון, לכלכלה, ולחינוך במדינה, אז עליך לתמוך בנו.  דעתי האישית היא שהימין האמיתי הוא הדבר הטוב ביותר שקרה לעם ישראל מאז פסילתה של תנועת כ"ך.  בימין האמיתי תמצא את מה שלא תוכל למצוא באף מפלגה או תנועה אחרת---אידאליזם ושמירה על עקרונות תורניים בכל מחיר."

בסופו של דבר נראה שסיכמת את הכל, ולכן למרות כל חילוקי הדעות, אם אכפת לי מעתיד העם הזה עליי לתמוך בכם.

שאלה נוספת - אתם טוענים שאתם ארגון דתי שמקבל אליו חילונים. האם זה משום שאתם זקוקים לאנשים, ולכן אתם מתפשרים גם על חילונים או האם החילוניות מתיישבת עם דעותיכם? מה יחסיכם ליחסי דת מדינה?

מה יחסיכם לאנשים כמו ברוך גולדשטיין ועדן נתן זאדה?
על ראשון ראשון, ועל אחרון אחרון:
חיים הציע זאת כאופציה, כמובן אם נרגיש שהם הגדישו את הסאה ו/או תוך כדי מלחמה, גירוש בכח הזרוע הוא בהחלט במקום.
וכי למה הם צריכים להיות "נטולי שנאה"-כהגדרתך? למה? אסור לשנוא את האויב הכי גדול שלי מאז אדולף היטלר? אתה נשמע בדיוק כמו יהודי כפוף גוו באיזה גטו במרכז אירופה של ימי הבייניים, הדבר הכי טבעי לכל עם באשר הוא, הוא לשנוא!!! את אויבו שנאת מוות, עד הסוף בלי פשרות, בטח ובטח שמדובר במלחמת להיות או לחדול מול האיסלם.
אין כאן כל סתירה בין השניים, הדברים מתיישבים מצויין יחדיו.
כל הסיפור של מגע מיני הוא מעוגן בתנ"ך, אם אינך רואה בתנ"ך דבר המייצג אותך או אם אתה רואה בו טקסט גזעני, Be my guest, תתנצר, שם כל בני האדם שווים, ותוכל לקיים יחסי מין באופן חופשי עם מוסלמיות (עד אשר המוג'אהידין פשוט יערפו את ראשך ויחסלו כל מוסלמית שבאה איתך במגע, על חילול כבוד המשפחה).
מצטער, אבל "ערך החופש" כפי שאתה מציג אותו אין לו ולו דבר עם היהדות, הוא מושג זר לנו, היהדות מעולם לא קידשה את "ערך החופש" שהוא לדידנו מושג אנרכסיטי נוסח ניטשה, משום מה בשאלתך זו אתה נשמע יותר כמי ששייך לכנופיית באדר-מיינהוף, ולא לזרם הימין היהודי האמיתי.
וכל הסיפור הזה עם המין, הרי שזהו החוק היחיד מחוקי נירנברג שאני תומך בו בכל מאודי, רק העיוורים שזנחו את יהדותם יכולים להזדעזע מחוק שאוסר מגע מיני בין גוי ליהודי.
אתה רוצה מקור מידע על רבין, בבקשה, כלך לך לחנות סטימצקי הקרוב לביתך ובקש שם את ספרו של ההסטוריון ד"ר אורי מילשטיין על יצחק רבין.
אני מציע לך רק לתקתק בגוגל על "מחתרת הקצינים של מפ"ם" או "משה סנה" בשביל להבין שרבין היה בוגד שבגד במדינה עוד בשנותיה הראשונות בהיותו קצין בכיר בצה"ל.
לא חסרים מקורות מידע, אני מרים לך להנחתה, לך תעשה שיעורי בית על רבין ואז תחזור לדבר עליו.
ושורה תחתונה, תוציא את זה מהראש שלך, היהדות אף פעם, אבל אף פעם לא התיימרה להיות דת שיוויונית, לפחות לא לגבי מי שאיננו יהודי, מה לעשות? כואב לך? שאנחנו גזענים בגלל דתנו, תתנצר ועזוב אותנו בשקט.
חילונים הם חלק מעם ישראל, לכן אין שום סיבה שלא נקבל אותם לתנועתנו, ואגב מעולם לא התיימרנו להיות תנועה דתית פר אקסלנס, זה שרעיונותינו שאובים מהדת איננו אומר שאנו דוחים כאלו שאינם דתיים.
ולגבי שאלתך האחרונה, בגדול, ושוב אני אומר בגדול, וגם חיים הדגיש את העניין הזה: היום אין!!! מקום לפעולות חמומי מוח פרטניים של גורמים פרטיים, זה לא יעיל, לא מועיל, ולא מביא לתנועה נקודות, אלא רק מרתיע ומרחיק, כל פעולה צריכה להיות ברמת כלל הציבור בדמות המדינה ומוסדותיה, אך בכדי להגיע לזה עלינו לטהר את המדינה מ"העשירון הנאור" השולט בו ללא מיצרים, ולבצע בו ניקוי אורוות דחוף, בכדי שנוכל לבצע פה את המהלכים הכל כך נדרשים לשרידות עמנו ולקיום ההבטחות האלוקיות לגבי שטחי ארצנו המגיעים לנו בדין!!!
« עריכה אחרונה: אפריל 11, 2007, 02:29:37 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

בייקר

• אורח
כהנא צדק?
« להגיב #12 ב- : אפריל 11, 2007, 14:28:37 »
בספר יהושע מתואר הליך גירוש והוא קודם פונה בנימוס לעמים הזרים שיושבים כאן ומבקש לעזוב ויש שעזבו מרצונם ויש תהליך שבסיומו מלחמה.
אנו לא כולם אותו הדבר ויש חוקים במדינה שמונעים מאיתנו להצהיר הצהרות על גירוש ערבים בכוח.
גם החילונים אצלנו מכבדים את הדת והמסורת ורואים אותה הבסיס.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
כהנא צדק?
« להגיב #13 ב- : אפריל 11, 2007, 15:47:05 »
בייקר, "החוקים" האלו המונעים הצהרות שכאלו הם בסך הכל כלי הרהאינדוקטרינציה של גוורדיית 1984 השלטת פה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
כהנא צדק?
« להגיב #14 ב- : אפריל 11, 2007, 18:58:53 »
הכל הרבה יותר נהיר לי עכשיו, תודה. אתה מבין אבל, שבתור אדם חילוני אני לא יכול לקבל טיעונים כמו "ככה זה בתורה", נכון? אני אמנם מאד בעד רבים מהמסרים שלכם אבל רק מטעמים בטחוניים ולא ממניעים דתיים.

אני מבין שבתור שכזה אני לא רצוי כאן, נותר לי רק לאחל לכם בהצלחה. כל טוב, לא תראו אותי כותב כאן בעתיד.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
כהנא צדק?
« להגיב #15 ב- : אפריל 11, 2007, 19:01:59 »
המנהל מוזמן כמובן למחוק את האשכול.

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
כהנא צדק?
« להגיב #16 ב- : אפריל 11, 2007, 19:16:59 »
יש בתנועה שלנו מקום לחילונים ודתיים כאחד..בסניף של הימין האמיתי באמריקה יש פעילים שהם לא יהודים ביכלל..

מנותק שׂריון

• dhdoron לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • למען ארץ ישראל השלמה!
כהנא צדק?
« להגיב #17 ב- : אפריל 11, 2007, 22:43:28 »
בייקר, הוספה קטנה לדבריך.
לפי רש"י אסור לחלוטין להציע הסכם שלום או לכרות ברית עם יושב הארץ, חובה להשמיד את כולם.
ברית=העלאת מס ושעבוד.
הדעה שלך היא לפי הרמב"ן שטוען שיש לקרוא לשלום אך אם לא יקבלו, יש להרוג אותם.
מכאן ומכאן דין הערבים בימינו היושבים בארץ הוא טרנספר או הכחדה.
"לְמַעַן צִיּוֹן לֹא אֶחֱשֶׁה וּלְמַעַן יְרוּשָׁלִַם לֹא אֶשְׁקוֹט עַד יֵצֵא כַנֹּגַהּ צִדְקָהּ וִישׁוּעָתָהּ כְּלַפִּיד יִבְעָר"  :sign006:

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
כהנא צדק?
« להגיב #18 ב- : אפריל 12, 2007, 00:53:52 »
נדב, צר לי עליך, אני שוב פעם קורא לך להשאר ולנהל דיון שאין בו אפילו שמץ של "דת" כהגדרתך או איזכור כלשהו מהתורה, נכון שדבר כזה הינו רחוק מהוויתי כאדם דתי וכתלמיד ישיבת הסדר, אך אני מוכן לנהל דיונים שכאלו ולפתוח אספקטים חדשים בפורום זה, אני מזמין אותך לנהל איתי ורק איתי דיון על תפיסת עולמך בבחינת: "פסוק לי פסוקך".
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק שׂריון

• dhdoron לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • למען ארץ ישראל השלמה!
כהנא צדק?
« להגיב #19 ב- : אפריל 12, 2007, 00:58:20 »
נץ, באיזו ישיבת הסדר אתה לומד?
"לְמַעַן צִיּוֹן לֹא אֶחֱשֶׁה וּלְמַעַן יְרוּשָׁלִַם לֹא אֶשְׁקוֹט עַד יֵצֵא כַנֹּגַהּ צִדְקָהּ וִישׁוּעָתָהּ כְּלַפִּיד יִבְעָר"  :sign006:

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
כהנא צדק?
« להגיב #20 ב- : אפריל 12, 2007, 01:01:11 »
פ"ת
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק שׂריון

• dhdoron לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • למען ארץ ישראל השלמה!
כהנא צדק?
« להגיב #21 ב- : אפריל 12, 2007, 01:10:53 »
הייתי שם פעם אבל אני מעדיף בשומרון.
בעז"ה שנה הבאה אני נרשם להר ברכה כבר התקבלתי בעקרון.
« עריכה אחרונה: אפריל 12, 2007, 01:11:36 על ידי dhdoron »

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
כהנא צדק?
« להגיב #22 ב- : אפריל 12, 2007, 01:15:56 »
שיהיה לך בהצלחה, יש לי הרבה חברים טובים בהר ברכה, מחברי הטובים ביותר.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק שׂריון

• dhdoron לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • למען ארץ ישראל השלמה!
כהנא צדק?
« להגיב #23 ב- : אפריל 12, 2007, 01:20:06 »
תודה רבה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
כהנא צדק?
« להגיב #24 ב- : אפריל 12, 2007, 01:22:55 »
דורון, למה אתה לא הולך לישיבה בעלת אוריינטציה של הרב עובדיה?
אלוף מיל. בני פלד ז"ל