כתב נושא: נץ יש לי שאלה עם סתירה פנימית.  (נקרא 3031 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

בייקר

• אורח
נץ יש לי שאלה עם סתירה פנימית.
« ב- : אפריל 06, 2007, 15:39:02 »
השמאלנים טוענים שאין להפוך סכסוך לאומי לדתי כי יש מליארד ורבע מוסלמים ורק מאות מליוני ערבים ומליוני "פלשתינים".
השאלה שלי היא כזאת:באיסלם אין הפרדה בין דת למדינה אבל לפי הפוליטיקלי קורקט יש מוסלמים טובים שכוונתם שלום ויש קיצונים איסלמים שכוונתם מלחמה והמוסלמים ה"טובים" ילחמו במוסלמים "הרעים"בלי בג"ץ ובצל"ם ובסוף יהיה שלום.
מצד שני אנו בימין חושפים את הבעיה הדתית,הג'יהאד ובכך שופכים שמן למדורה ועולים מדרגה ומערבים מדינות מוסלמיות נאמר בקרב על הר הבית?
אתה יכול לעשות סדר בדברים?!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #1 ב- : אפריל 07, 2007, 21:57:26 »
על דבר כזה צריך להשיב אחד אחד דבר דבור על אופניו ולא לעשות סלט.
א.) מדובר במספר שהוא קרוב למיליארד וחצי ולא מיליארד ורבע.

ב.) אין כל הפרדה בין "פלשתיני" לערבי, והוכחות לכך שכל העניין של "הפלשתינים" הוא המצאה יש למכביר (ולא אכנס לזה כאן כי לא זה הנושא), אין עם כזה, ובמדובר בסך הכל באמצעי סחיטה נאצריסטי וסובייטי אל מול ישראל והמערב המדושן והמסומם, ומשנת 1979 אין כבר הפרדה תוך איסלמית בין ערבי מוסלמי למי שאיננו ערבי אתנית אבל הוא מוסלמי מבחינת דת.

ג.) "הפלשתינים" עצמם אינם עושים הפרדה שכזו שכן מה זה חמאס? זה ראשי תיבות "חָרַכָּת אֶל-מוּקָאווָמָה אַל-אִסלָאמִייֶה" (בתרגום ישיר:תנועת ההתנגדות האיסלמית), וחמאס לא מדבר על עם "פלשתיני" הוא מדבר על זה כרגע כי זה נוח לתעמולה שלו, אך האמנה שלו, האסטרטגיה שלו והטקטיקה כולם מכוונים לאיחוד כללי כלל איסלמי והשבת הח'ליפות והכזרת ימיה ה"יפים" של האיסלם כקדם, את זה בדיוק אומרים השייח' יוסוף אל קארדווי, בן לאדן וסגנו איימן אל זאוואהירי ומצד שני האייטולות באיראן.

ד.) המוסלמים אינם מכירים ב"פוליטיקלי קורקט", אין להם מושג כזה בלקסיקון, רק צריך להזכר מה הם עשו אחרי פרסום הקריקטורות בעיתון הדני נגד מוחמד.

ה.) וכן גם הפת"ח ש"כאילו" אנשיו הם מתונים, אבו מאזן ושות', הכל בולשיט, הרי הם תוצר של מפלגת הבעת' הסורית שהרי הגדרתית (כפי שהוגדר על פי מקימה של המפלגה, מישל עפלק) המפלגה הזו היא מפלגה ערבית לאומית סוציאליסטית, דהיינו ערבית נאציונל סוציאליסטית בתרגום ישיר, וכולנו זוכרים איזו עוד מפלגה נתקראה בשם זה, הנאצים, שכן המילה נאצים זה קיצור של נאציונל סוציאליסטים, אז לפיכח הגיונית/לוגית הפת"ח על פי כל הגדרה אובייקטיבית הם נאצים במלוא מובן המילה, היטלר היה מתון? גבלס היה מתון? גרינג היה מתון? הימלר היה מתון? אולי היידריך? או הס? אז למה לכל הרוחות המסוממים משמאל חושבים שמחמוד עבאס או אחמד קריע הם "מתונים"?.

ו.) מוסלמי טוב זה מוסלמי המקיים את מצוות הקוראן על פי לשונם קרי: "וואהבי", ולא כפי שהמערב וה"שוטים השימושיים" בישראל נוהגים לראות את זה, ועל פי הקוראן והחדית' ליאהוד יש סוף ידוע ("הו מוסלמי הו עבד אללה, הנה יהודי מאחורי בא והרגהו").
למה שאנחנו לא נלחם בהם "בלי בג"ץ או בצלם"? השמאלן העושה הפרדה בין מוסלמים, סופו שיחטוף את הפגיון המעוקל מהמזרח בגבו דווקא ממוסלמי שהוא חשב למוסלמי "טוב" ברוב אווילותו.

ז.) אין באיסלם או בערבית כל הגדרה למצב של שלום, רק של כניעתם הסופית של הכופרים.

ח.) יהודי שמתכחש לקשר שלו להר הבית, אין לו מה לחפש באיזור ושילך לאחיו המסוממים באירופה, הר הבית זה הלב, הר הבית זה הכל, זה מיקרוכוזום של הכל.

ט.) מצד אחד השמאלן מתעב את הלאומיות היהודית ועורג למסגרת על לאומית אוטופית כמו שהאיחוד האירופי היה רוצה, ומצד שני הוא מקדש עד לזרא את הפשיזם הערבי בדמותה "הפשלתינית", יש כאן פאראדוקס שאין למעלה ממנו, זו צביעות המסריחה לקילומטרים, כל הוויית השמאל היא שקר סילוף ופרופאגנדה זולה נוסח איליה אהרנבורג וז'אדאנוב.
« עריכה אחרונה: אפריל 07, 2007, 22:02:41 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

בייקר

• אורח
« להגיב #2 ב- : אפריל 07, 2007, 22:00:29 »
אין הבדל בין אלקאידה לחמאס?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #3 ב- : אפריל 07, 2007, 22:04:14 »
שניהם המשך ישיר של תנועת האחים המוסלמים שתחילת במצרים, אז תגיד לי אתה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

בייקר

• אורח
« להגיב #4 ב- : אפריל 07, 2007, 23:58:02 »
גם נאצר וסאדאת הגיעו מהאחים המוסלמים וגם ערפאת התבסס עליהם.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #5 ב- : אפריל 08, 2007, 01:46:47 »
האיסלם הוא אחד, וכל הקישקוש הזה על מתונים וקיצונים הוא הבל גמור.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל