כתב נושא: מדינת ישראל תיפול עם נמשיך לחיות אידישים.  (נקרא 13164 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק maorkoren15

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
לצערנו אנחנו מודעים למצב המדינה שלנו כיום מסתננים אפריקאים, מחבלים, חיילים נרצחים במדינתנו צעירים והעולם שותק!!!

אני ימני קיצוני בדעותי מאז יום הולדתי במדינת ישראל בתור יהודי.
לצערי במהלך השנים אני רואה במדינה בתור כדור שלאט לאט נאכל על ידי אוייבנו.
הערבים תמיד היו מקור השנאה שלי.
וכיום אני נמצא בסביבה נטולת ערבים כי כול שכן ערבי שקנה דירה לידי כבר יום למחרת ארז את חפציו וברח מהאזור.

אני רוצה לדבר על תנאי כליאת המחבלים 2013 בישראל:
לא כאילו שב2012 היה עינויים על כיסאות או הרעבת אויבנו בכלא.
אנחנו מודעים למצב המחבלים בעזא (עוני, כוח שילטוני רב עוצמה, פחד ההתבטאות ועוד,)
מחבל שמסתנן לישראל מודע לתנאי הכלא הישראלי למחבלים.

לכן ה א' ב' של כול מחבל זה לרצוח ולהכנס לתוך ה"מלון" הישראלי.

לדעתי מה צריך לעשות נגד?:
לצאת להפגנות
לפגוע בערבים ולסלק אותם מהמדינה שלנו!!!
להחמיר את תנאי הכלא!
ועם המדינה ממשיכה לשתוק.
לפגוע במבקרי הכלא המחבלים והשמאלנים ימח שמם!
לעוד מידע לפנות אליי לפרטי.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
מדיניות מערבית של עומואים היא הטעות הגדולה שבגללה המערב נוחל תבוסה פעם אחר פעם מול המזרח הנחוש שלא דופק חשבון.

למה לא עינויים?
מחבל צריך לדעת שאם תופסים אותו, מותר לחוקרים ולסוהרים הישראלים לענות אותו עד שיצא לו החשק למעשי טרור.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק maorkoren15

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
מדיניות מערבית של עומואים היא הטעות הגדולה שבגללה המערב נוחל תבוסה פעם אחר פעם מול המזרח הנחוש שלא דופק חשבון.

למה לא עינויים?
מחבל צריך לדעת שאם תופסים אותו, מותר לחוקרים ולסוהרים הישראלים לענות אותו עד שיצא לו החשק למעשי טרור.
ברור שאני בעד לעינויים ושחיטה של אוייב ערבי

מנותק נדב89

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
אתם יודעים אולי לכבוד מה הם קיבלו את הכיבוד הזה בכלא?
מתוך יש דין ויש דיין אריאל זילבר
יש דין ויש דיין הקשב חייל שוטר וכל מי שלאויב אדמת לאום מוסר ארץ ישראל כולה לא שלי ולא שלך קונה ארץ ושמיים בה הוא מתהדר

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
משתלם לערבי לרצוח יהודי.בכפר התנאים קשים אין הספקת מים סדירה וחשמל.בכלא אתה מקבל סמיכה חמה ובקלאוות ובתור הטופ שבטופ אתה לומד לתואר ראשון ושני על חשבון היאהודים שאותם ניסית לשחוט זה עתה :old_sad: אז מה בדיוק ימנע/ירתיע אויב ערבי נאצי מלנסות לסקול/לשדוד/לאנוס/לשחוט יהודים? הערבים יודעים זאת ולכן סף הנועזות שלהם עולה בכל פעם מחדש והכל באשמת השליטים מהממסד הרקוב של הערב רב >:( ועוד יותר בגלל העם האדיש והפראייר שלנו שמאפשר לדברים כאלו לקרות.במקום להתקומם ולהראות אגרסיות אנשים בכלל עסוקים בX fACTOR עכשיו ברצינות,אם כל ערבי היה יודע שבמידה והוא יעז לפגוע באיזושהי צורה ביהודים הוא ומשפחתו היו נשחטים כתגמול אף ערבי לא היה מעז ליידות אבנים ולאנוס בנות ולדקור חיילים.אלא מה? כרגע המדיניות של הממשלה וראשי הצבא היא לרצות את הישמעאלים צמאי הדם ולהבליג כמה שניתן בכדי שלא "להלהיט את האזור" "לא לפגוע בצ'אנס לשלום" וכדי לא להרגיז את הקופיקו מהבית הלבנבן וגם בגלל פחד מבשר ודם ומי מה יגידו הגויים?? אלו הסיבות לרפיסות ולבוגדנות של ממשלות ישראל לדורתיהן.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק maorkoren15

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
משתלם לערבי לרצוח יהודי.בכפר התנאים קשים אין הספקת מים סדירה וחשמל.בכלא אתה מקבל סמיכה חמה ובקלאוות ובתור הטופ שבטופ אתה לומד לתואר ראשון ושני על חשבון היאהודים שאותם ניסית לשחוט זה עתה :old_sad: אז מה בדיוק ימנע/ירתיע אויב ערבי נאצי מלנסות לסקול/לשדוד/לאנוס/לשחוט יהודים? הערבים יודעים זאת ולכן סף הנועזות שלהם עולה בכל פעם מחדש והכל באשמת השליטים מהממסד הרקוב של הערב רב >:( ועוד יותר בגלל העם האדיש והפראייר שלנו שמאפשר לדברים כאלו לקרות.במקום להתקומם ולהראות אגרסיות אנשים בכלל עסוקים בX fACTOR עכשיו ברצינות,אם כל ערבי היה יודע שבמידה והוא יעז לפגוע באיזושהי צורה ביהודים הוא ומשפחתו היו נשחטים כתגמול אף ערבי לא היה מעז ליידות אבנים ולאנוס בנות ולדקור חיילים.אלא מה? כרגע המדיניות של הממשלה וראשי הצבא היא לרצות את הישמעאלים צמאי הדם ולהבליג כמה שניתן בכדי שלא "להלהיט את האזור" "לא לפגוע בצ'אנס לשלום" וכדי לא להרגיז את הקופיקו מהבית הלבנבן וגם בגלל פחד מבשר ודם ומי מה יגידו הגויים?? אלו הסיבות לרפיסות ולבוגדנות של ממשלות ישראל לדורתיהן.
חייב להפסיק לתת לזה ליקרות!
ובמיוחד שזה כך חולף נגד ענינו הרואות!

להפסיק את הכיבוש הערבי במדינתנו!

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
חייב להפסיק לתת לזה ליקרות!
ובמיוחד שזה כך חולף נגד ענינו הרואות!

להפסיק את הכיבוש הערבי במדינתנו!
על זה אני חושב שכל יהודי מסכים.הפואנטה היא שאת השליטים המושחתים יש את השיקולים שהזכרתי.. :old_Angry2:
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
אתם יודעים אולי לכבוד מה הם קיבלו את הכיבוד הזה בכלא?
פרס על זה שפגעו ביהודים, ובעיקר על זה שהם מתגאים בזה ובכלל לא מתחרטים ולא רוצים לשנות את דרכיהם.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק נדב89

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
אני מקווה מאוד שהיה טיפות שתן או כל דבר אחר מלוכלך בכוסות שתיה האילו
מתוך יש דין ויש דיין אריאל זילבר
יש דין ויש דיין הקשב חייל שוטר וכל מי שלאויב אדמת לאום מוסר ארץ ישראל כולה לא שלי ולא שלך קונה ארץ ושמיים בה הוא מתהדר

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
נדב, דברים כאלה לא מפריעים לאורקים.

צבא יהושע עוד יחזור!