כתב נושא: אזרחות כפולה  (נקרא 3913 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק Corac22

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
אזרחות כפולה
« ב- : אפריל 04, 2007, 06:14:03 »
ליהודים רבים בארץ ישנה אזרחות כפולה. יש לשער שרובם של היהודים האלה שחיים איתנו בארץ, אין כוונה אמיתית להשקיע את כל חייהם בארץ ולפעול באמת למען עם ישראל. רצוני לומר שאין להתפלא אם חברי כנסת מסוימים לדוגמא מצביעים בעד החזרת שטחים או גירוש יהודים מבתיהם (כגון מחבל עזה). להם אין בעיה כלל. במקרה שישנה בעיה בארץ, הופ, הם אינם, שדה התעופה קרוב והשמיים פתוחים. הם לא יהיו כאן איתנו כאשר אנחנו נעמוד על נפשנו מפני הערבים. הם לא יאלצו לעמוד בפני מטבחים ולכן ידם קלה על ההדק. להיפך, יש ביניהם שמעוניינים בזאת דווקא - לחסל את העם היהודי.
מסקנה אחת הנובעת מזה, היא שצריך לפעול למען חקיקת חוק בכנסת לאסור אזרחות דו-לאומית. ח'לאס עם הצביעות הזאת. מי שרואה את עצמו כיהודי ורצונו לחיות באמת בארץ ולפעול למען הגנתו של העם היהודי, שיוותר על אזרחותו הזרה. אלה שלא יוותרו על אזרחותם הזרה, יאלצו לוותר על אזרחותם הישראלית, מדינת ישראל היא לא בית זונות.

בייקר

• אורח
אזרחות כפולה
« להגיב #1 ב- : אפריל 04, 2007, 14:19:42 »
רעיון מצויין.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אזרחות כפולה
« להגיב #2 ב- : אפריל 06, 2007, 12:10:29 »
קודם כל תטפל בערבים ובאליטה של השמאל "הנאור" ואז תדבר איתי על אזרחויות כפולות, ואני בנתיים לא מתכוון לוותר על האזרחות הכפולה שלי.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק Corac22

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
אזרחות כפולה
« להגיב #3 ב- : אפריל 06, 2007, 15:53:52 »
על מה אתה חושב שאני מדבר אם לא על השמאלנים האליטיסטים שמתכננים להרוס עלינו את המדינה ולאחר מכן לצחוק לנו בפנים כל הדרך לגרמניא או לשוויץ, כשאנו נדמם למוות?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אזרחות כפולה
« להגיב #4 ב- : אפריל 06, 2007, 15:57:22 »
כי יש מספיק אזרחים יהודים טובים ימניים בנשמה שמחזיקים באזרחות כפולה ואינם מוכנים לברוח מפה בהזדמנות הראשונה, נא לעשות הפרדה ולא לעשות הכללות גסות.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק Corac22

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
אזרחות כפולה
« להגיב #5 ב- : אפריל 06, 2007, 16:10:43 »
אתה צודק כמובן, ואינני מכליל.
אך דמה לעצמך את הנזק העצום ששמאלן אחד, אחד כזה, יכול לגרום למדינה. אני מבין אותך כמובן, אך אם המדינה הזאת היא חפצת חיים, היא חייבת לעשות לזה סוף. לא בגלל האנשים הישרים והטובים, אלא בגלל הרעים והמשחיתים. אלה שלא יכולים לסבול קיום מדינה יהודית, אם הם לא שם. והם לא רוצים לחיות פה, נכון? ובגלל זה הם לא רוצים שאף אחד יחיה פה, אם לא הם - אף אחד! זה מה שהם אומרים. ותאמין לי שאני מכיר כאלה, והאינטרנט מוצף בזבל הזה. כמה "ישראלים" בוחרים ש.ר.צ?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אזרחות כפולה
« להגיב #6 ב- : אפריל 06, 2007, 16:12:45 »
שלילת אזרחות זרה באופן קולקטיבי או מתן בחירה לצעד כזה, לא תפתור לך דבר, בעיית השמאלנות תשאר בעינה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק Corac22

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
אזרחות כפולה
« להגיב #7 ב- : אפריל 06, 2007, 16:21:49 »
ראשית דבר ויותר חשוב לכפות זאת על חברי הכנסת עצמם. כלומר, מבין חברי הכנסת שלנו, לכמה מהם אזרחות זרה? ראשית דבר הם, כי מהם הסכנה, הם אלה שגוזרים את גזר דינינו וחיינו בידיהם - מי מהם שלא מוכן לוותר על אזרחותו הכפולה חושף בפנינו את פניו הצבועות. הוא נמצא בכנסת ממניעים אישיים ולרווח אישי, לא למען עם-ישראל, נכון? שאחרת היה מוותר. זהו מבחן אמת, וכך צריך להיות וצריך לעשות הכל לשם כך. אני מאמין שזה עשוי להוריד את הנזק, אם לא לפתור את הבעיה - ביחד עם אמצעים נוספים - הבעיה תיפתר.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אזרחות כפולה
« להגיב #8 ב- : אפריל 07, 2007, 21:29:37 »
אם המדובר הוא בנבחרי ציבור או בנושא משרה בכירה אחרת בשירות הציבורי אזי אני מסכים איתך, ואגב החוק קובע כי על חבר כנסת כן לוותר על אזרחות כפולה ו/או כל דרכון זר המצוי ברשותו.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל