כתב נושא: טיעון שמאלני טיפוסי  (נקרא 6053 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
טיעון שמאלני טיפוסי
« ב- : אפריל 01, 2007, 20:16:51 »
השמאל טוען שאנו שולטים על עם אחר ואין זה נכון מוסרית, איך מתמודדים עם הטענה?
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
טיעון שמאלני טיפוסי
« להגיב #1 ב- : אפריל 01, 2007, 20:21:02 »
קודם כל, זהו לא עם אלא פרי דימיונם של הערבים, שנית כל אנו נותנים לרוצחים, אנסים, פורעי חוק והרשימה עוד ארוכה, מקום לחיות, מים אוכל, מקום עבודה ושלא נדבר על אדמה, נכון, טוב הלב והאדיוטיות שלנו אינה מוסרית , כלפי עמנו.

Aaron

• אורח
טיעון שמאלני טיפוסי
« להגיב #2 ב- : אפריל 01, 2007, 21:41:19 »
אנחנו לא שולטים על עם אחר, כי לא קיים עם "פלסטינאי".

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
טיעון שמאלני טיפוסי
« להגיב #3 ב- : אפריל 01, 2007, 23:29:00 »
השמאל טוען שאנו שולטים על עם אחר ואין זה נכון מוסרית, איך מתמודדים עם הטענה?
זה נכון ששליטה על עם אחר אינה מוסרית--הרבה יותר מוסרי לסיים את תהליך חילופי האוכלוסין שהחל ב-1948 ולהחזיר לערבים את אחיהם הערבים (ולא ה"פלשתינאים"--אין חיה כזו) שגרים באופן זמני במדינת ישראל.  מדינת ישראל נוסדה בהסכמת האו"ם, על אדמה שהוקצתה עוד לפני כן להקמת בית לאומי לעם היהודי על פי המנדט שניתן לבריטניה ע"י חבר הלאומים.  ממשלת בריטניה הפרה מנדט זה בכך שהעניקה על דעת עצמה את חבל טרנס-ג'ורדן ("ממלכת ירדן" הבלתי-חוקית של היום) לשבט ההאשמי כגמול על "נאמנותם" לכתר הבריטי.

לערבים שחיים (באופן זמני) בשטחה של מדינת ישראל יש בית חילופי--מדינות ערב.  לנו--אין.  הרציונליות והנאורות, שמאפיינות במיוחד (כביכול) את האוניברסלים והשמאלנים, בהכרח מכתיבות את הפתרון המוסרי, ההגיוני, המציאותי והצודק ביותר, שאנו נישאר בא"י, ושהערבים ישובו אל אחיהם, מהסבה הפשוטה, שלהם יש לאן ללכת, לנו אין.  הם שם, אנחנו כאן, ושלום על ישראל.

הבעיה של השמאל היא שהם צבועים, מחשבותיהם אינן סדורות, והם אינם עקביים בטיעוניהם.  שהרי, מצד אחד, "לא מוסרי" לשלוט על עם אחר, ומצד שני הם תומכים בדו-קיום!  למעשה, אי ההסכמה העיקרית בין שמאלניים לבין יהודים שפויים והגיוניים נסובה סביב השאלה האם דו-קיום אפשרי בכלל.  למרות עשרות שנים של נסיונות מצד השמאל "לגשר" על הפער, לקנות את נאמנותם ואהבתם של הערבים בשוחד כלכלי, הערבים, נוצרים כמוסלמים, נותרו ברובם עוינים את מדינת ישראל ואת הרוב היהודי השולט בה.  אנחנו כבר התעייפנו מהלסביר ש"לא משנה מה נעשה, האיבה לא תמחק לעולם, שכן היא מושרשת בנאמנותם לדת האיסלם, שאותה הם לוקחים ברצינות (בניגוד לכם, השמאלנים)", והשמאלנים ממשיכים בשלהם, "לא עשינו מספיק, צריך לגלות יותר פתיחות, להעניק יותר סיוע".

בן-אדם שאין לו גאווה לאומית ואמונה, לעולם לא יבין בן-אדם אחר שיש לו גאווה לאומית ואמונה, ותמיד יתפתה לחשוב שניתן לקנות אותו, ש"לכל דבר יש מחיר, רק צריך לגלות מהו המחיר (של נאמנותם של הערבים)".  זה שורש הבעיה.
« עריכה אחרונה: אפריל 01, 2007, 23:38:41 על ידי דוקא_כך »
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

בייקר

• אורח
טיעון שמאלני טיפוסי
« להגיב #4 ב- : אפריל 01, 2007, 23:36:20 »
הטיעון נכון !אנו שולטים על עם אחר על הערבים ואנו שולטים עליהם ביפו,חיפה,עכו למעשה האוסטרלים שולטים על האבורג'ינים,הניו זילנדים על המאורים,הסינים על הטיבטים,האמריקנים על האינדיאנים,הספרדים על הבסקים.
כל המדינות הוקמו כך.
אם מגיעה ליהודים מדינה יהודית אז המיעוט הערבי הנשלט יאלץ לחזור לסעודיה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
טיעון שמאלני טיפוסי
« להגיב #5 ב- : אפריל 02, 2007, 00:10:43 »
לצערי היום זה הכיבוש הערבי מהמאה השביעית לא פסק, את זה צריך להמשיך להזכיר בריש גלי, את הכיבוש האיסלמי במרחב והדיכוי של מיעוטים אתניים ודתיים על ידם, את זה צריך להדגיש, ולא לתת לשמאלני המצוי להפוך זאת לשאלת הביצה והתרנגולת כי זה שקר גס.
הכיבוש הוא ערבי כל ה"מתנחלים" הערבים בין איראן למרוקו הוא בלתי חוקי, ועליהם לחזור לאלתר לארץ מכורתם היא סעודיה, ויפה שעה אחת קודם.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
טיעון שמאלני טיפוסי
« להגיב #6 ב- : אפריל 02, 2007, 00:11:34 »
לצערי היום זה הכיבוש הערבי מהמאה השביעית לא פסק, את זה צריך להמשיך להזכיר בריש גלי, את הכיבוש האיסלמי במרחב והדיכוי של מיעוטים אתניים ודתיים על ידם, את זה צריך להדגיש, ולא לתת לשמאלני המצוי להפוך זאת לשאלת הביצה והתרנגולת כי זה שקר גס.
הכיבוש הוא ערבי כל ה"מתנחלים" הערבים בין איראן למרוקו הוא בלתי חוקי, ועליהם לחזור לאלתר לארץ מכורתם היא סעודיה, ויפה שעה אחת קודם.
נקודה טובה.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

בייקר

• אורח
טיעון שמאלני טיפוסי
« להגיב #7 ב- : אפריל 02, 2007, 00:19:03 »
נץ אמרתי להם והם ענו לי:אני ישראלי ולא מעניין אותי כיבוש ערבי אלא כיבוש ישראלי,אני מעניין אותי העם שלי...הערבים היו פה קודם ואנו באנו לארץ תפוסה.
סיפרתי להם על התנ"ך והם אמרו :"אין טעם להתעסק בספרים עתיקים חסרי ערך"אין אלוהים וכל הדתות פסולות:האיסלם,הנצרות והיהדות".

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
טיעון שמאלני טיפוסי
« להגיב #8 ב- : אפריל 02, 2007, 00:47:14 »
נץ אמרתי להם והם ענו לי:אני ישראלי ולא מעניין אותי כיבוש ערבי אלא כיבוש ישראלי,אני מעניין אותי העם שלי...הערבים היו פה קודם ואנו באנו לארץ תפוסה.
סיפרתי להם על התנ"ך והם אמרו :"אין טעם להתעסק בספרים עתיקים חסרי ערך"אין אלוהים וכל הדתות פסולות:האיסלם,הנצרות והיהדות".
אחד לאחד,
א.)הטקטיקה הנכונה זה להתחיל להתפלמס איתם על כל מילה שלהם ולעקר אותו מכל תוכן רציני.

ב.) הם טוענים שהם ישראלים, במה זה מתבטא? מה זה ישראלי?

ג.) אתה לא יכול להיות כובש בעודך נכבש, הם הכובשים פה אנחנו הנכבשים, עצם זה שאנחנו קצת מצרים את צעדיהם זה בעצם הבלם האחרון בפני זרימה איסלמית אל עבר היעד הבא: אירופה והמערב, אסור לשכוח שנפילת ישראל היא בעצם אבן הדומינו הראשונה שתפיל אחריה את כל השאר, כאן זה המבחן.

ד.) מי זה בדיוק ה"עם שלו", רוסים פראבוסלבים? עובדים זרים עם אזרחות? פליטים מויאטנם ודארפור? אולי כדורגלים זרים עם אשרת תושב ארעי? צ'רקסים? דרוזים? שומרונים? אולי מוסטפא המוסלמי מסכנין, או עלי הנוצרי מנצרת? למה ישראלי ולא יהודי?

ה.) מצטער אבל המושג CONQUER מתייחס במפורש ללקיחת שטח ממדינה ריבונית, על איזה מדינה ריבונית אנו מדברים בנדון דידן?

ו.) הערבים היו פה קודם??? שקרן, 4% במקרה הטוב מבחינתם, הם צאצאים ישירים לערבים שחיו פה במאה ה-19, כל השאר זה טרמפסיטים שהגיעו מכל רחבי ארצות ערב בגלל הזדמנויות כלכליות בשל הפיתוח הבריטי הכסף והידע היהודי, שילמד את כתבי ויומני מרק טווין ושאר הנוסעים המערביים באיזור בזמן המאה ה-19, כל המרחב בין הירדן לים התיכון היה שומם, נטו.

ז.) אין אלוהים??? כשרוב המוחלט במין האנושי המהלך על פני כדו"א מאמין ביישות אלוהית כלשהי, הם בעמדת מיעוט קשה.
ומי שאומר זאת בטח זוכר בערגה את אמא רוסיה אבא סטאלין, שאל אותו מה אומר לו האחד במאי?, מה הוא כאתאיסט עונה למוסלמי שאומר שגם ספרד, יוון, הונגריה, דרום אוקראינה, רומניה, מולדביה והבלקנים הם שייכים לאיסלם והם דאר אל חרב, הזכר לו את דו"ח ארל ווילר (גנרל ובכיר בפנטגון לשעבר ששירטט את גבולות ההגנה האסטרטגיים המינימליים של ישראל) לגבי עצם העובדה שקווי שביתת הנשק של רודוס 49' אינם בני הגנה.

ח.) שאל אותו אם הוא כל כך אימץ לעצמו את ערכי המערב, במקום לשאול איפה היה אלוהים בשואה, שאל אותו איפה היה האדם בשואה? איפה ערכי ההומניזם היו? גרמניה ערש התרבות המערבית הכי מתקדמת, המדע והפילוסופיה המוזיקה הקלאסית, והספרות, איפה כל זה היה בשואה, איפה היו כל מדינות המערב שרוממות ערכיהם בגרונם ולא נקפו אצבע כאשר מיליונים נשלחו למותם הודאי, למה לפנות לתפיסה כל כך מעוותת וצבועה, מה יש להם להציע שקרס כמו מגדל קלפים בשעת מבחן.

ט.) התפיסה הסובייטית, "אין אלוהים", איפה רוסיה הסובייטית היום? מה נשאר ממנה? היכן תורתו של מרקס ("הדת היא אופיום להמונים") בעידן הקפיטליזם הכלכלה הגלובלית והטירוף האיסלמי?
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

בייקר

• אורח
טיעון שמאלני טיפוסי
« להגיב #9 ב- : אפריל 02, 2007, 01:05:39 »
הם באמת אתאיסטים קוסמופוליטיים השבויים בתעמולה בולשביקית שאבד עליה הכלח.אין להם שורשים וזהות.ענית יפה והיטבת להגדיר את הבעיה.
אתה מעולה בהסברה.
מה תענה לאדם שטחי שמתחיל את ההיסטוריה ב67?
ושאלה נוספת לגבי טיעון שמאלני:מה תעשה עם מליוני ערבים?כלומר הטיעון הדמוגרפי פרקטי,נכון אתה צודק אבל אי אפשר לתת זכות הצבעה למליוני ערבים או לספח אותם או לשלול את זכויות האזרח שלהם.
לא הצלחנו להתנחל בלבבות וכן הצלחנו ב48 ונכשלנו ב67.
כלומר נוח לשמאלני להתחיל את הדיון מ67 מבחינתו אז נברא העולם ועל זה הוא רוצה תשובה!
שאלה נוספת?הלנצח תאכל חרב?רוצים שלום,תנו לשמש לעלות!שלום עכשיו!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
טיעון שמאלני טיפוסי
« להגיב #10 ב- : אפריל 02, 2007, 01:22:17 »
אדם שמתחיל את ההסטוריה ב-1967 הייתי מזכיר לו את דברי אבא אבן שנאמרו אחרי 67' (גבולות אושוויץ), דו"ח ארל ווילר נכתב אחרי 67', מזכיר לו את עצם העובדה שהוא לא טורך אפילו להעלות על מס שפתיו ולא בדל ביקורת כלפי רוסיה הקומוניסטית באביב פראג 68', הייתי מזכיר את חוקת האו"ם לגבי דברים שנקבעו בזמן היות חבר הלאומים, עצם עובדה שיש לערבים 22 מדינות, למוסלמים בכלל 65 מדינות ויש עוד בדרך, ואין ההבל של המושג "עם פלשתיני", הייתי מראה לו את מה שהולך בתוך האיסלם ועם זה שרבים המומחים שמזהים את תחילתה של מלחמת העולם השלישית בין האיסלם לכל השאר כבר בשנת 1979.

מיליוני ערבים יגורשו אחרי הפצצות מסיביות וחיסול מאות אלים מהם מהאוויר ע"י הפצצות שטיח ופצצות תרמובאריות, ואגב, המחקר של אטינגר ושות' כבר הוציא את כל האוויר מהטיעון הדמוגרפי ומראה במפורש שהערבים מסלפים ומנפחים מספרים מעבר לכל פרופורציה הגיונית.

זכויות אזרח זו המצאה מערבית, מי אמר שצריך להצמד לדגמה המערבית?
להתנחל בלבבות??? מי בכלל רוצה להתנחל בלבבות? אני צריך את הלגיטימציה של הבוגדים האלה?
הלנצח תאכל חרב??? התשובה היא כן וישאל את מוחמד בדיוק למה.
שלום עכשיו, מלחמה אחר כך.

אלוף מיל. בני פלד ז"ל

בייקר

• אורח
טיעון שמאלני טיפוסי
« להגיב #11 ב- : אפריל 02, 2007, 01:25:11 »
אם לא המערב למה נצמד?ליהדות?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
טיעון שמאלני טיפוסי
« להגיב #12 ב- : אפריל 02, 2007, 08:45:16 »
למשל, מה רע?
או ישנה גם אפשרות לאמץ חלק מהדברים שהיו בעבר במערב, לא תמיד היה שוויון וזכויות אזרח לכולם במערב, זה כולם יודעים.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

בייקר

• אורח
טיעון שמאלני טיפוסי
« להגיב #13 ב- : אפריל 02, 2007, 12:44:44 »
יש את הטיעון של דמוקרטיה מתגוננת לא ניתן שיוויון לערבים שהוא בסתירה לאופיה היהודי של המדינה.למשל חוק השבות.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
טיעון שמאלני טיפוסי
« להגיב #14 ב- : אפריל 02, 2007, 12:47:50 »
אני לא רוצה שיוויון או אי שוויון לערבים, אני רוצה אותם בסעודיה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק Apricot

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
טיעון שמאלני טיפוסי
« להגיב #15 ב- : אפריל 05, 2007, 09:32:44 »
טוב כולנו רוצים שהערבים ישובו חזרה לסעודיה...אבל הבה ננסה לראות את הדברים בצורה מעט יותר מציאותית...

בכל מקרה
אכן קיימת בעייה קשה בעובדה שישראל שולטת על הפלסטינים (ואני אכנה אותם פלסטינים כי ככה הם בוחרים לכנות עצמם - למרות שטכנית העם הזה קיים אך ורק בזכותינו)

הרי המצב שבו ישנם 3-4 מליון פלסטינים תחת שלטון ישראלי ולהם אין אזרחות ולהם אין בעצם אורח חיים תקין הוא ללא ספק בעייה חמורה שיש למצוא לה פתרון - הנשאיר אותם במצבם העגמומי לנצח נצחים ?

מה הם הפתרונות בעצם ?

1. טרנספר - ביצוע טרנספר של האוכלוסיה בשטחים למדינות ערב השכנות וכך בעצם להעניק להם חיים טובים יותר (לפחות בתאוריה) - עדיף לעשות זאת ע"י עידוד הגירה (תוך כדיי הענקת פיצויים) מאשר ביצוע טרנספר בכפייה - אם יבוצע טרנספר בכפייה זה יציג את ישראל בתור מדינה המבצעת זוועות ורק יגרום לה נזק תדמיתי בלתי משוער
למרות שגם עידוד הגירה והענקת פיצויים לפי דעתי תתפס ע"י העולם בתור מהלך שלילי וגם תראה בתור מהלך אשר נכפה על הפלסטינים ולכן בכלל כל הרעיון של הטרנספר בסופו של דבר כנראה לא ריאלי
לצערנו הרב מי שכנראה בסוף יקבלו טרנספר יהיו רובם של אחינו היהודים ה"מתנחלים" אם לא כולם....

2. הקמת מדינה דו-לאומית - סיפוח השטחים לישראל והענקת אזרחות ישראלית לכל הערבים היושבים בה, למעשה לא יהיה ניתן לכנות את זה אזרחות "ישראלית" - כי ישראל תחדל מלהתקיים ותיווצר מדינה "דו-לאומית" - אשר אני מאמין בפוטנציה, תהייה מדינה ערבית נוספת בתוך ים של מדינות ערביות (אשר חולשות על כך המזרח התיכון ומדכאות מיעוטים אתניים בתוכם, כמו הכורדים למשל)
מועמר קדאפי שליט לוב אמר שמדינה שכזאתי עלולה להיות אפילו חברה בליגה הערבית...מה שמוכיח שאם תהייה מדינה "חצי ערבית-חצי יהודית" בעלת רוב ערבי בים של מדינות ערביות....האופי ה"חצי-יהודי" שלה יהיה על הנייר בלבד
כמובן שאז זכות השיבה יאושר...מה שיביא פה לרוב ערבי מוחץ - סביר להניח שהעלייה היהודית תמשך, והערבים לא יטילו עליה איזשהו איסור - אבל האם יהודים ימשיכו לרצות לעלות לפה?
אולי דווקא עולים יתחילו לזרום באופן גבוה יותר בניסיון "להציל את ישראל"....מה שכמובן, יעלה את המתיחות בין יהודים לערבים
מה שמראה שכל ניסיון להקמת מדינה דו-לאומית אינו יסיים את הסכסוך במין מעשה "קסם"...אלא פשוט ימשיך אותו באופן שונה...
כמובן שעדיין יהיו איזוריים "יהודיים" ואיזורים "ערביים"...הקרב בשליטה על שטחים כביכול...עדיין תמשך...

ויש להזכיר שאנו לא חיים באוטופיה - בלגיה למשל היא מדינה דו - לאומית אשר בה חיים 2 עמים המתקיימים זה לצד זה בשלום
לעומת זאת אם תקום פה מדינה דו-לאומית - יחיו בה 2 עמים המתקיימים זה לצד זה בעויינות, מתיחות ורגשות של מרירות ורצון נקמה
מדינה שכזאתי - בספק אם היא תוכל להתקיים - ובוודאי שתפרוץ פה מלחמת אזרחים...שכמובן בה הצד של הערבים יקבל תמיכה מבחוץ...

3. הקמת מדינה פלסטינית עצמאית בשטחים \ סיפוח השטחים לירדן או מצרים - הענקת שטח מתוך השטחים כבושים, כל השטח (חזרה לגבולות 67) או חלקים מן השטח להקמת יישות פלסטינית עצמאית או לחילופין לספח השטחים או חלק מן השטחים חזרה לירדן או מצרים
זהו טכנית, הפתרון הריאלי ביותר בעיניי העולם (העניין של הקמת מדינת פלסטינית עצמאית) - אמנם זהו תהליך מאוד קשה, מאוד מסובך, עם כל כך הרבה גורמים משפיעים.
השמאל העיוור רוצה פה עוד פתרון של "קסם" ולא לוקח בחשבון את כל הגורמים הנכללים בעניין - כמו למשל התמיכה בטרור של החמאס ע"י איראן וסוריה אשר רק ממשיכים להזרים לו כספים ותמיכה להמשיך במאבק עד ל"שחרור כל פלסטין"....
אני לא חושב שכמה ארגוני שמאל עם "רצון טוב" ימנעו מהם לבטל את ה"פרוייקט" הזה שלהם..
ועכשיו שחמאס שם בשלטון אני לא צופה עתיד מזהיר

כמו כן אנו יכולים לראות שגם הפלסטינים המתונים יותר (בעידוד של מדינות ערב ע"פ יוזמת ה"שלום" הסעודית) לא רוצים פשרות, הם מעוניינים לקבל את זכות השיבה ושישראל תיסוג חזרה לגבולות 67 - דבר אשר ממזמן אינו בר יישום - השמאל כמובן רואה זאת כדבר אשר כן בר יישום כי הוא רודף אחרי השלום כמו משוגע ולא חושב 2 צעדים קדימה
הרי יישום ההצעה של חזרה לקווי 67 + זכות השיבה היא למעשה הקמת מדינה דו-לאומית בשטחי ישראל שלפני 1967 והקמת מדינה פלסטינית "מטוהרת" מיהודים ברצועה ובגדה......
אין זה "שלום" עם מדינת ישראל....אלא "שלום" עם מדינת פלסטין 2....

לכן קשה מאוד לדעת איך העניין הזה יתגלגל בסופו של דבר....מה שכן הרעיון של השמאל ללכת לפי היוזמה הסעודית הוא בזוי...כמו כן נסיגה מלאה עד קווי 1967 היא מבישה (פינוי של כחצי מליון יהודים "מתנחלים" ? חזרה לגבולות שתוחמים את מרכז הארץ ברצועה צרה של 17 ק"מ ? דיבור עם הטרוריסטים מחמאס שבגלוי וללא בושה מכריזים שימחקו את ישראל? וויתור על בירתינו הקדושה והנצחית - ירושלים עיר דוד ? עד כמה אפשר לרדוף אחר השלום בעיוורון מוחלט?)

לכן לפי לדעתי זאת העקשנות הפלסטינית וה"כבוד הערבי" שמנחה את העולם הערבי כולו להשתמש בהם בתור חוד-החנית במאבק שלהם נגד ישראל הוא זה שממשיך להשאיר אותם במצבם האומלל....במיוחד העובדה שמדינות ערב משתמשים בפליטים פלסטינים ובאומללות שלהם בתור נשק פוליטי נגד ישראל בניצול ציני ומרושע ללא בושה....

הפלסטינים רק הרחיקו את עצמם מעצמאות שהם בחרו חמאס....לא הלך להם בכוח? אז הם רצו לנסות קצת ביותר כוח....
כמו כן התמונות של ילדים בני 9 המהלכים עם רובים ברחוב לא מראים עתיד מזהיר ל"עם הפלסטיני"....עם שמתקיים אך ורק בזכות שנאה ורצון לנקמה...
אורי אבנרי - דע זאת - אתה פסיכי, אתה משוגע

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
טיעון שמאלני טיפוסי
« להגיב #16 ב- : אפריל 06, 2007, 12:26:15 »
הם מכנים עצמם כך כי הם יודעים שזהו בסך הכל אמצעי סחטנות אל מול ישראל והמערב הפורט על נימי נפשם וה"מצפון" שלהם בשם "זכות ההגדרה העצמית", שזהו עוד תוצר עוועים מדוקטרינת מונרו הבתר מלחמת העולם הראשונה שכולנו מרגישים את תוצאותיה עד היום. זה יכול להיות מציאות בקלי קלות, כל מה שצריך להשתלט על השלטון, ברגע שנגיע לזה, הדרך לשליחת הערבים לסעודיה קצרה ביותר.
אני לא מתעלם מהמציאות, אבל בהחלט מאמין שניתן להשפיע עליה.
הפתרון הוא ללא ספק טרנספר, וזה רק אחרי הריגת כמה מאות אלפים מהם לפחות על ידי הפצצת עריהם בפצצות דלק אוויר, נאפאלם, מצרר, והפצצות שטיח.
על האיסלם לחטוף מכה כזה שתגרום לו להכנס למצב של נסיגה, כל פתרון אחר פשוט יגרום לתפיסת עוד שטחים על ידו, והפיכתם לדאר אל איסלם, כל עוד האליטה בשלטון, וויתור על שטחי א"י לשווא יהיה הקו המוביל.
רק יהודי גלותי כל הזמן מחשב וחושש מתגובת העולם ואיך העולם יגיב, ומה יהיה, חלאס עם זה כבר, ראינו איך העולם המערבי משקשק מפחד ממדינה המשיגה נשק גרעיני (עיין ערך צ. קוריאה).
אין צורך לחזור ולדוש על הארסנל הנשק הבלתי קובנציונלי של ישראל.
ושלא כמוך, האומללות שלהם מטרידה אותי כשלג דאשתקד, באפריקה גופה יש בעיות הרבה יותר גדולות שלא לדבר על אומללות אמיתית.
מה קרה APRICOT, החלפת את ימני מתון בתור אחד שעושה קולות של מפד"ל בפורום?

אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק Apricot

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
טיעון שמאלני טיפוסי
« להגיב #17 ב- : אפריל 06, 2007, 16:01:38 »
אכן אתה צודק בקשר לאפריקה...שם אכן יש מסכנות אמיתית
הפלסטינים אמנם הם הBaby של העולם ושל האו"ם ומקבלים תשומת לב על יתר מידה בצורה מופרזת אם מייחסים זאת לשאר מקומות בעולם שבאמת צריכה התייחסות והתערבות בין לאומית

אבל עדיין לא ניתן להגיד שחייהם טובים - לכן חייבים להוציא אותם מן המצב שלהם  ע"י טרנספר למדינה אחרת או לתת להם סוג של ריבונות כלשהי במקום שהם יושבים עכשיו (זה יכול להכלל גם בתור סיפוח לישראל...אבל זה יביא לסופה של מדינת ישראל, לא צעד חיובי)

ודרך אגב, תמיד הייתי מתון יחסית...יכולת לראות את זה לפי תגובות אחרות שלי בפורום....אני חושב.... :o
אורי אבנרי - דע זאת - אתה פסיכי, אתה משוגע

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
טיעון שמאלני טיפוסי
« להגיב #18 ב- : אפריל 06, 2007, 16:18:08 »
Apricot, רמת חייהם, או מה שאין להם או יש להם, איננו מעניין אותי כהוא זה, מצידי שיחנקו!
לא מגיעה להם כל ריבונות בין הנילוס לפרת, ובודאי שלא בין הירדן לים התיכון.
טרנספר, ולפני כן חיסול של מאות אלפים מהם על ידי דרזדניזציה מוחלטת של כל עריהם הראשיות במרחב, ושהעולם יקפוץ.
יהודי עם תסבוכת גלותיות מתקדמת איננו מתון.
"מתינות" עם האיסלם רק תגרום לעוד דם יהודי שזורם ברחובות.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
טיעון שמאלני טיפוסי
« להגיב #19 ב- : אפריל 06, 2007, 16:19:53 »
שהעם האחר שלהם יעוף לאחת מ65 המדינות בעלות אותה דת כמו שלהן (וכמעט כל העולם בהם יש להם שיוויון זכויות)
או 22 המדינות הלאומיות שלהם.

אה וצריך גם להביא את טיעון השטח וצפיפות אוכלוסין + איזה קשקוש על אנרגייה סולראית וחקלאות.

אה וגם מה שפעם אמרו פה על זה שהימין לא קיצוני ולערבים טוב יותר לתמוך בימין האמיתי בסופו של דבר תחפשו את הפוסט הזה.

ושהם יעופו איתם.
« עריכה אחרונה: אפריל 06, 2007, 16:20:59 על ידי ליאו »
The Jewish Defense League (JDL) is a terrorist Jewish organization whose purported goal is to protect Jewish people and property from anti-Semitism.

--Wikipedia.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
טיעון שמאלני טיפוסי
« להגיב #20 ב- : אפריל 06, 2007, 16:21:00 »
רק לא למרחב שבין הנילוס לפרת, כל השאר שיתפגרו להם מצידי.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל