כתב נושא: בנט ודנון מעיזים לומר את האמת לעם  (נקרא 2746 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
בעניין: בנט ודנון מעיזים לומר את האמת לעם
« להגיב #1 ב- : יוני 17, 2013, 11:47:04 »
לא הצבעתי עבור בנט או הליכוד,אבל טוב שהקולות האלה נשמעים,כאן מתעקשים להביא כל ציטוט שלילי.אז חשוב שגם הדברים האלו יאמרו.
ושציפורה שפיצר תחנק.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #2 ב- : יוני 17, 2013, 19:21:34 »
נפתלי בנט תומך בבניית אזורי תעשייה בישע כדי לספק תעסוקה לערבים וככה לעשות "שלום בין העמים". לכן החזון שלו הוא הזיה כמו חלום המזה"ת החדש של פרס.

יותר גרוע. נפתלי בנט תומך בהקמת אוטונומיה לערבים, וככה לעשות "שלום בין העמים".
אף אחד לא נתן לו את המנדט להחליט שיהיו לערבים זכויות משלהם על אדמות ביו"ש.
ארץ ישראל כולה של עם ישראל

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #3 ב- : יוני 18, 2013, 00:16:27 »
בס''ד

הימין המזוייף תמיד מבטיח ומעולם לא מקיים.

מנחם בגין תמיד הבטיח "אף שעל". בסוף הוא מסר את כל סיני למצרים הנאצית - אפילו השמאל המוצהר לא הציע למסור את כל סיני.

ביבי נתניהו, אריק שרון ואביגדור ליברמן תמיד היו נגד כל נסיגות והבטיחו להתנגד להקמת מדינה "פלסטינית".

הימין המזוייף הוא בלוף גמור.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #4 ב- : יוני 18, 2013, 11:10:50 »
גם הרב כהנא הבטיח ולא קיים.אף ערבי לא גורש.גם אתה מבטיח ולא מקיים.לדבר זה לא כל.כל אחד טוען שהוא אמיתי והשני מזוייף,ככה הרב עובדיה,בעדני טוענים שש"ס זה הדבר האמיתי,הרב אמנון יצחק טוען שהוא האמת.כל אחד מדבר בשם אלוהים,בשם האמת.
לא ראיתי שנתניהו,ליברמן או שרון הקימו מדינה פלשתינית.קדנציה שלישית של נתניהו ואין מדינה פלשתינית.ישראל לא הושמדה והכל בסדר.
כאמור לא הצבעתי עבור בנט או נתניהו אבל רבים וטובים כן הצביעו,מאות אלפים,מליונים הצביעו ל"ימין המזויף".
במבחן התוצאה ישראל קיימת,אין מדינה פלשתינית והערבים לא גורשו.
זה לא אומר שהרב כהנא זצ"ל לא צדק בנוגע לערבים ולפתרון,אבל כלום לא נעשה בפועל,לרב לא היתה תמיכה,הוא הוחרם ונרצח,גנדי שלקח את הרעיון ממנו גם נרצח.
כלומר כלום לא קויים בפועל,תנו לי את הכוח ואטפל בהם הבטיח הרב,לא קיבל את הכוח,היו לו 2 מנדטים ובסקרים 15,ואז הוצא מחוץ לחוק ונרצח אחר כך.
נועם פדרמן גם לא גירש או הרג אף ערבי.
לטענת בגין סיני איננו חלק מארץ ישראל,ועובדה מאז הצבא המצרי לא תקף את ישראל כמו במלחמת יום כיפור,מלחמת ההתשה,מלחמת העצמאות.
אתה רוצה שחצי מליון מצרים יחצו את התעלה?ומי יעצור אותם?אתה מניו יורק?צבא הגירוש?אנחנו כאן שופכים את דמנו במלחמות,אנחנו כאן משרתים בצבא ובמילואים.
מבחינתך מלחמה עם 85 מליון מצרים חמושים בנשק אמריקני היא אופציה מועדפת,אבל עם ישראל רוצה שקט,שלום,אי לוחמה ולא שכול,יתמות,מוות,נכות.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #5 ב- : יוני 18, 2013, 12:05:25 »
גם הרב כהנא הבטיח ולא קיים.אף ערבי לא גורש.גם אתה מבטיח ולא מקיים.לדבר זה לא כל.כל אחד טוען שהוא אמיתי והשני מזוייף,ככה הרב עובדיה,בעדני טוענים שש"ס זה הדבר האמיתי,הרב אמנון יצחק טוען שהוא האמת.כל אחד מדבר בשם אלוהים,בשם האמת.
לא ראיתי שנתניהו,ליברמן או שרון הקימו מדינה פלשתינית.קדנציה שלישית של נתניהו ואין מדינה פלשתינית.ישראל לא הושמדה והכל בסדר.
כאמור לא הצבעתי עבור בנט או נתניהו אבל רבים וטובים כן הצביעו,מאות אלפים,מליונים הצביעו ל"ימין המזויף".
במבחן התוצאה ישראל קיימת,אין מדינה פלשתינית והערבים לא גורשו.
זה לא אומר שהרב כהנא זצ"ל לא צדק בנוגע לערבים ולפתרון,אבל כלום לא נעשה בפועל,לרב לא היתה תמיכה,הוא הוחרם ונרצח,גנדי שלקח את הרעיון ממנו גם נרצח.
כלומר כלום לא קויים בפועל,תנו לי את הכוח ואטפל בהם הבטיח הרב,לא קיבל את הכוח,היו לו 2 מנדטים ובסקרים 15,ואז הוצא מחוץ לחוק ונרצח אחר כך.
נועם פדרמן גם לא גירש או הרג אף ערבי.
לטענת בגין סיני איננו חלק מארץ ישראל,ועובדה מאז הצבא המצרי לא תקף את ישראל כמו במלחמת יום כיפור,מלחמת ההתשה,מלחמת העצמאות.
אתה רוצה שחצי מליון מצרים יחצו את התעלה?ומי יעצור אותם?אתה מניו יורק?צבא הגירוש?אנחנו כאן שופכים את דמנו במלחמות,אנחנו כאן משרתים בצבא ובמילואים.
מבחינתך מלחמה עם 85 מליון מצרים חמושים בנשק אמריקני היא אופציה מועדפת,אבל עם ישראל רוצה שקט,שלום,אי לוחמה ולא שכול,יתמות,מוות,נכות.
בס"ד
לידיעתך הרב כהנא הי"ד נרצח ומלגתו נפסלה והמון דברים אפילו כשהוא לא היה בכנסת הוא הצליח לבצע
מאיפה אתה יודע מה נעם פדרמן עשה?! הוא פועל המון למען העם.גירוש ערבים-זאת משימה שמוטלת על כלל ישראל ולא על אדם יחיד
תבין...
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #6 ב- : יוני 18, 2013, 12:23:54 »
בס''ד

יוסי כבר הבנו את המסר שלך:

*אתה אוהב את ממשלת נתניהו-ליברמן-לפיד-בנט, הכל נפלא, אתה שמח מאוד. הפוליטיקאים המושחתים האלה דוקא צדיקים.

*מותר לבגין, שרון, נתניהו וליברמן לשקר לנו ולא לקיים הבטחות. לפי ההיגיון שלך, גם הרב כהנא ואני לא קיימנו הבטחה כי לא גירשנו ערבים - כאילו היינו בשלטון והיינו יכולים לגרש מיליוני ערבים וכאילו הבטחנו לגרש ערבים לפני שנעלה לשלטון. השוואתך מאוד הגיונית.

*אתה אומר שלא הייתה מלחמה עם מצרים הנאצית בגלל מסירת סיני. כלומר מסירת חלקי ארץ ישראל לערבים הנאצים כן מועילה לדעתך. לעומתך, אנו ה"קיצוניים" סבורים שהסיבה האמיתית שלא הייתה מלחמה היא שמצרים לא רוצה להפסיד שוב. לא רק זה. אנו ה"קיצוניים" גם סבורים שזה לא מדוייק לומר שלא הייתה מלחמה - הרי מאות יהודים נרצחו כתוצאה מהברחת נשק לעזה מהצבא המצרי למחבלי פת''ח וחמאס. בכל מדינה אחרת זה היה נחשב כמלחמה. אבל הדעה שלנו לא שווה, כי אנו רק "קיצוניים". אתה צודק, הבריחה מסיני הייתה נפלאה והביאה שלום.

*בגין הבטיח "אף שעל" גם לגבי סיני לפני שהוא עלה לשלטון. רק אחרי שהשקרן הזה היה ראש ממשלה והחליט למסור את כל סיני, בגין "פסק" שסיני לא חלק מארץ ישראל. אין אפילו פוסק אחד בחז''ל שמסכים עם בגין - כולם מגדירים את סיני לפחות עד ועדי אל עריש כחלק מא''י ורוב הפוסקים מגדירים את סיני כולו כחלק מא''י. אך בגין יודע הלכה יותר טוב מחז''ל.

*אתה אומר שאין סיכוי לעודד את הערבים הנאצים לעזוב. אין סיכוי שיום יבוא ותהיה ממשלה יהודית אמיתית. אז צריכים להסתפק בליכוד ופיפי ובנט. צריכים לקבל את העובדה שיש לנו מיליוני ערבים בארץ ישראל שמשתלטים לא רק על יהודה ושומרון וירושלים אלא גם על הנגב והגליל והמשולש. ואנו צריכים להיות שמחים שיש לנו ממשלה של נתניהו ובנט ואורי אריאל שבונים לערבים עשרות אלפי בתים חדשים ומוסרים להם חלקים עצומים של הנגב והגליל.

*נתניהו לא מתכוון להקים מדינה "פלסטינית". כמו שבגין לא התכוון למסור את סיני, שרון לא התכוון לגרש את גוש קטיף, ונתניהו לא התכוון למסור 97% של חברון עיר אבותינו לערפאת ועוד 13% מיו''ש בהסכמי וואי.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #7 ב- : יוני 18, 2013, 12:53:05 »
אני מבין קטן מאד בהלכה חיים.הנה מורסי והאחים המוסלמים בשלטון במצרים ואין מלחמה.למצרים אין מה להפסיד במלחמה כי חיי אדם אין משחקים תפקיד אצלם,נשק וכסף הם מקבלים.
ישראל לדבריך היא מעצמה אם המצרים חוששים ממלחמה איתה.אגב גם בזכות נשק אמריקני,כסף אמריקני,תמיכה אירופאית,נשק גרמני,צוללות,כור אטומי צרפתי וכו'.
תודה שענית בלי כעס,כי אני לא כותב כאן להרגיז אותך.
לגולש השני אני יודע שהרב כהנא נרצח,מפלגתו נפסלה ואני מכיר את פדרמן,אני לא חי על הירח.
המשימה שמוטלת על העם,העם יקבע בעצמו ולא אתה.העם חושב שהמשימה היא הציונות,שמירה על מדינת ישראל,שירות בצבא,עבודה,תשלום מיסים ולחיות בארץ ישראל.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #8 ב- : יוני 18, 2013, 13:29:11 »
בס''ד

שוב הקפאה אנטישמית אפילו בירושלים. הערבים הנאצים בונים בכל מקום שבא להם. אך אסור ליהודים באשר הם יהודים לבנות.

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/257721

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #9 ב- : יוני 18, 2013, 14:20:11 »
בונים בניה פרטית בתוך הישובים,זה לא שאני מאושר מהמצב.זאת המפה הפוליטית,הרב כהנא לא יקום לתחיה,אתה בארה"ב.אפילו עוצמה לישראל שיותר ימנית מבנט דנון לא עברה את אחוז החסימה.
יש חצי מליון מתנחלים והם שם ויש גידול טבעי,אותם מתנחלים הצביעו לבנט ולביבי אז מה אני יכול לעשות?להיות יותר ימני מהכיפות הסרוגות?
אני מבחינתי מיישב את ארץ ישראל גם כן,גם בת"א הקפיאו בניה עקב מיתון,שיקולים כלכלים.אובאמה לוחץ על ביבי שלוחץ על אריאל.
הבעיה עם הערבים כפי שציינת מהותית,אם ערבי אזרח ישראל הוא יכול לבנות בית,בג"ץ תומך בכך.
אני תמיד מתמקד בחיובי ובתמונה הכוללת.אני ישן טוב מאד בלילה בלי לקרוא את העיתונות השמאלנית.אני מבחינתי עושה כמיטב יכולתי,בשכנוע ובהסברה.זה עם ישראל,אלו נבחריו וזה רצונו,אף אחד לא מנע מהעם לתת 60 מנדטים לאלדד או לבן ארי.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #10 ב- : יוני 18, 2013, 19:31:52 »
אני מבין קטן מאד בהלכה חיים.הנה מורסי והאחים המוסלמים בשלטון במצרים ואין מלחמה.למצרים אין מה להפסיד במלחמה כי חיי אדם אין משחקים תפקיד אצלם,נשק וכסף הם מקבלים.
ישראל לדבריך היא מעצמה אם המצרים חוששים ממלחמה איתה.אגב גם בזכות נשק אמריקני,כסף אמריקני,תמיכה אירופאית,נשק גרמני,צוללות,כור אטומי צרפתי וכו'.
תודה שענית בלי כעס,כי אני לא כותב כאן להרגיז אותך.
לגולש השני אני יודע שהרב כהנא נרצח,מפלגתו נפסלה ואני מכיר את פדרמן,אני לא חי על הירח.
המשימה שמוטלת על העם,העם יקבע בעצמו ולא אתה.העם חושב שהמשימה היא הציונות,שמירה על מדינת ישראל,שירות בצבא,עבודה,תשלום מיסים ולחיות בארץ ישראל.
זה בדיוק מה שאני אומר לך יוסי אם הרב כהנא נרצח ומפלגתו נרצחה איך בדיוק אתה רוצה שהבטחתו תקויים?!הרי כל הבטחתו תלויה בזה שהוא יהיה בשלטון
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק נדב1989

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #11 ב- : יוני 19, 2013, 05:41:05 »
לא הייתה מלחמה עם מצריים אבל בהחלט עוד תהיה
מה העם הזה חשב אם הם יתנו להם את סיני או את יהודה ושומרון(חס וחלילה) אז הם ישתיקו את הנאצים הארורים

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #12 ב- : יוני 19, 2013, 11:54:49 »
אף אחד לא מבטיח לך שלטון אוהב יהודים.זאת הבעיה שהגירוש הפך ללא חוקי.אני מדבר על מבחן התוצאה.לא על כוונות.אלה שבשלטון הגיעו אליו עקב פשרה,הרב סירב להתפשר,נודה,הוחרם,הוצא מחוץ לחוק ונרצח.
נניח שיקום מישהו ויבטיח להוציא להורג מליון ערבים יקרא לחיים,לנועם,לרב זצ"ל בוגדים בגלל שהם תמכו ותומכים בגירוש.אותו מישהו יוצא מחוץ לחוק,יוחרם,ינודה וירצח בסוף,תומכיו יטענו אותה טענה.יקראו לשאר נאצים ובוגדים בדיוק כמו שאתם עושים.יאמרו שתהיה מלחמה עם כולם.
אולי תפרוץ עכשיו מלחמה עם סוריה אין זאת אומרת שעלינו ליזום אותה.תוכנית הימין האמיתי מלחמה עם מדינות ערב כולן כולל סוריה,ירדן,מצרים ואירן והחמאס וחיזבאללה.לתוכנית הזאת מטיפים מי שלא רוצים לשרת בצבא ומי שגרים בחו"ל.
זה טירוף ממש,התאבדות.וגם צביעות.מצד אחד לא רוצים לתרום ולשרת ומצד שני רוצים מלחמה.
מי ילחם?פדרמן?אלישבע פדרמן?איילה בן גביר?נערי הגבעות?ישיבת פוניביז או אל המעיין?
מי ישמיד את הכור האירני?לוחמי תג מחיר?מי השמיד את הכור העירקי והסורי נערי הגבעות או צבא הגירוש והבוגדים,הצבא הנאצי?!
בשלטון זוכים בבחירות דמוקרטיות ולא בהטחת עלבונות.עושים פשרה להגיע ושומרים על החוק.לא ראיתי את ביבי או ליבנת עושים גרפיטי במסגד או בכנסייה.
להפך אנשים הגיעו לכנסת ולממשלה באמצעות השכלה אקדמאית,קריירה במשפטים או בכלכלה,שירות צבאי ביחידה מובחרת או רמטכלות.
הרב כהנא עצמו היה עורך דין ואקדמאי והקים את הליגה להגנה יהודית,סירב להתאבדות המונית בימית.
הבא להורגך השכם להורגו