שונות > פורום משוב

לגביי השאלות בתוכנית.

(1/1)

יהודי_לוחם:
יש אפשרות שיהיה אפשר לכתוב קצת יותר? למה זה ממש קצר..

Rafoe:
אני חושב שהמטרה היא שהשאלות יהיו תמציתיות כי אחרי הכל צריך לזכור שחיים מעלה הכל ליוטיוב ואם התכנית תהיה ארוכה מדי אז אנשים לא יקשיבו (לאנשים יש נטייה להשתעמם מלהקשיב ליותר מדי דברים).

יהודי_לוחם:

--- ציטוט של: Rafoe על פברואר 06, 2013, 23:04:03 ---אני חושב שהמטרה היא שהשאלות יהיו תמציתיות כי אחרי הכל צריך לזכור שחיים מעלה הכל ליוטיוב ואם התכנית תהיה ארוכה מדי אז אנשים לא יקשיבו (לאנשים יש נטייה להשתעמם מלהקשיב ליותר מדי דברים).

--- סוף ציטוט ---
לא, יענו היתכוונתי שאתה תוכל לחבר שאלה ארוכה יותר עם יותר הבהרות וכו'... שתוכל להסביר את עצמך טוב יותר.. זה הקטע..

Rafoe:

--- ציטוט של: יהודי_לוחם על פברואר 06, 2013, 23:07:43 --- לא, יענו היתכוונתי שאתה תוכל לחבר שאלה ארוכה יותר עם יותר הבהרות וכו'... שתוכל להסביר את עצמך טוב יותר.. זה הקטע..

--- סוף ציטוט ---
הבנתי למה התכוונת, ולכן כתבתי שכנראה (אני לא יודע בוודאות מה הסיבות של חיים) הכוונה הייתה שהשאלות יהיו תמציתיות עד כמה שאפשר.

יהודי_לוחם:

--- ציטוט של: Rafoe על פברואר 06, 2013, 23:10:44 ---הבנתי למה התכוונת, ולכן כתבתי שכנראה (אני לא יודע בוודאות מה הסיבות של חיים) הכוונה הייתה שהשאלות יהיו תמציתיות עד כמה שאפשר.

--- סוף ציטוט ---
לא יודע לפי דעתי זה מוריד מ-ערך השאלה שאתה שואל ברגע שהיא כול כך קצרה..

תפריט

[0] אינדקס הודעות

עבור לתצוגת גירסה מלאה