כתב נושא: קאנטה אחמד הג'יהאד של ישראל הוא גם הג'יהאד שלי  (נקרא 1239 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק Elias

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
http://www.investigativeproject.org/3887/israel-jihad-is-mine

קאנטה אחמד רופאה מוסלמית ממקור פקיסטני נולדה בבריטניה וממתמחה בהפרעות שינה בנוסף לכך היא עיתונאית

במאמר המצורף שכותרתו היא "הג'יהאד של ישראל הוא הג'יהאד שלי".

במאמר היא מדברת על צביעות העולם המוסלמי, על האובססיה החולנית שלו כנגד ישראל, על אלימותו ושחיתותו, על התעלמותו המוחלטת מהזוועות המתרחשות מידי מוסלמים כנגד מוסלמים בסוריה, באירן ובעולם המוסלמי כולו.
הרצח השיטתי בסוריה עובר ללא כל תגובה מצד העולם המוסלמי. דממה מוחלטת. ומה זה אומר עלינו המוסלמים?
בעוד המוסלמים מדגישים ללא לאות את ישראל כאויב שלהם, הם מתעלמים מאסאד ומאדירים את חמאס שאיננו אלא ארגון מרצחים שלא יהסס לפעול כנגד הפלשתינים עצמם. חמאס לעולם לא ידע שובע - בכל שנה הוא נוגס יותר ויותר בפלשתינים... ישראל מוכנה להחליף חייל בודד אחד באלפי אסירים מהסיבה הפשוטה - ערך החיים הוא ערך עליון עבור הישראלים, בעוד שבעבור החמאס, המוות הוא ערך עליון.
אני מדברת בעד עצמי וחמאס מדבר בעד עצמו - הם גלויים לחלוטין לגבי מטרותיהם, הם מבקשים תהילה באמצעות המוות, בשורת גאולה באמצעות הכחדה.
אם האיסלם באמת רוצה לשגשג ולפרוח, עליו לעשות זאת באמצעות מוסלמים שידברו באופן גלוי ונחרץ כנגד האידאולוגיה האיסלמיסטית, אחרת אנו עלולים להפסיד גם את ישראל וגם את האיסלם, במחי הנף הגרזן של האיסלמיסטים. עלינו לעשות הכל כדי להציל את ישראל ואת הפלשתינים משבי החמאס והאיסלמיסטים. זהו הגי'האד האמיתי שלנו ולכן הג'יהאד של ישראל הוא גם הג'יהאד שלי, גם המאבק שלי".

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
תמיד אמרתי שהמוסלמים מתים על מדית "ישראל"

מנותק Elias

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *