כתב נושא: כן. האורקים רוצים להשתלט לגמרי על ארה"ב. הנקבות? גם.  (נקרא 19153 פעמים)

0 משתמשים ו- 4 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק יפתח שם טוב (משמיד השמאלנים)

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
ברור תראה את הסרטון הזה איזה גועל נפש של אנשים הם יותר גרועים מהערבים .. זאת אמריקה שאנחנו רואים בטלויזיה ?  :old_cry:

https://www.youtube.com/watch?v=PkyDG44vwZk
ככל שירבו במדינה הזאת כושונים ככה היא תשקע מהר יותר
שפוך חמתך על הגויים לא ידעוך ועל משפחות אשר בשמך לא קראו

מנותק אקליפטוס

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
ככל שירבו במדינה הזאת כושונים ככה היא תשקע מהר יותר

ראית מה הם עשו לסיני ?
"השמאל שכח מה זה להיות יהודים, הם חושבים שהם יתנו נשק לערבים, והערבים ישמרו עלינו." -- בנימין נתניהו.

מנותק אקליפטוס

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
נו נדב ראית את הסרטון ? אתה חושב שאתה יכול לחנך אותם ? ראית איך הם פיצצו את הפנים של הסיני רק כי הוא לא רצה להזיז את המכונית ? ראית איך הכושון חיטט לו בכיסים כדי לגנוב מהסיני אחרי שהוא מחוסר הכרה ? הם חיות ומי שמגן עליהם יותר נחות מהם.
לדפוק להם כדור בראש לחיות האלה בלי לחשוב פעמיים.
"השמאל שכח מה זה להיות יהודים, הם חושבים שהם יתנו נשק לערבים, והערבים ישמרו עלינו." -- בנימין נתניהו.

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
ראית מה הם עשו לסיני ?
ראיתי איזה חיות קופים הם שמת לב שהם תמיד עדר הם באים בקבוצה גדולה על אחד?
נראה לי אני צריך להרים איזה אקדח על מנת שלא יבואו עליי ימח שמם צריך לתלות את מי שהחליט להביא את הכושונים לפה מה אתה חושב איך הסודנים הגיעו לפה סתם ככה?
ברגע שעשו עלייה מאפריקה התחילה הטעות וכל הכושונים ירצו לבוא לפה ולהרוס את מה שהאדם הלבן בנה במיוחד להרוס את מה שהיהודים בנו כי אנחנו הגזע העליון בגלל זה הם שונאים אותנו הכי הרבה

מנותק אקליפטוס

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
נראה לי אני צריך להרים איזה אקדח על מנת שלא יבואו עליי ימח שמם צריך לתלות את מי שהחליט להביא את הכושונים לפה מה אתה חושב איך הסודנים הגיעו לפה סתם ככה?
ברגע שעשו עלייה מאפריקה התחילה הטעות וכל הכושונים ירצו לבוא לפה ולהרוס את מה שהאדם הלבן בנה במיוחד להרוס את מה שהיהודים בנו כי אנחנו הגזע העליון בגלל זה הם שונאים אותנו הכי הרבה

אני יודע שהכושים מאוד מקנאים בסינים וביהודים באמריקה.
מישהו פעם סיפר לי שאתיופים מסתובבים בארץ בחבורות גדולות ומחפשים לבנים שהולכים לבד כדי לגנוב פלאפונים וכסף מילדים לבנים. הם אומרים שלכל הלבנים יש כסף ומכוניות ובתים לנו אין וצריך לגנוב להם ולהרוס להם  >:(

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אני יודע שהכושים מאוד מקנאים בסינים וביהודים באמריקה.
מישהו פעם סיפר לי שאתיופים מסתובבים בארץ בחבורות גדולות ומחפשים לבנים שהולכים לבד כדי לגנוב פלאפונים וכסף מילדים לבנים. הם אומרים שלכל הלבנים יש כסף ומכוניות ובתים לנו אין וצריך לגנוב להם ולהרוס להם  >:(
[/
אתה מבין איזה חצופים הם לא מספיק הם גונבים מאיתנו את הכסף הם גם מאשימים אותנו

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
העליה מאתיופיה היא לא הנקודה, אלא הרצון של השמאלנים לשטוף את הארץ בהמוני גויים, אפילו אורקים.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
העליה מאתיופיה היא לא הנקודה, אלא הרצון של השמאלנים לשטוף את הארץ בהמוני גויים, אפילו אורקים.
היא הנקודה הכי גרועה!!!
הערבים הסתננו לכאן ומיעוטם היו כאן לפני קום המדינה אבל האתיופים אנחנו הבאנו עלינו את הצרה הזאת תראה את השכונות שלהם נראות כמו סלאמס ולא רק זה הם גם גונבים מאיתנו כספים ועוד מאשימים אותנו!

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
הבעיה הגדולה היא האורקים, פחות האתיופים. הבעיה הגדולה היא הרצון של הבוגדים השמאלנים לשטוף אותנו בגויים. ככה הם הביאו גויים עם היהודים מרוסיה, וככה הם הביאו גויים גמורים עם האתיופים.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק אקליפטוס

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
היא הנקודה הכי גרועה!!!
הערבים הסתננו לכאן ומיעוטם היו כאן לפני קום המדינה אבל האתיופים אנחנו הבאנו עלינו את הצרה הזאת תראה את השכונות שלהם נראות כמו סלאמס ולא רק זה הם גם גונבים מאיתנו כספים ועוד מאשימים אותנו!

מישהו שמע על הלינץ' הזה שאתיופים ביצעו בנתניה על אזרח תמים ? ברור שלא התקשורת מסתירה את האמת עליהם  >:(

כשהוא מוגדר נכה 100%, לאחר ששכב ארבעה חודשים, מחוסר הכרה בבית החולים, מאשים נעם (שם בדוי) את הממסד העירוני בכלל ואת המשטרה בפרט בהתנהלות כושלת. ועכשיו, לאחר שנודע לו, כי ככל הנראה המשטרה תסגור את תיק החקירה כנגד אלה שתקפו אותו, לא יודע הצעיר שחייו נהרסו מנוח.
http://www.kan-naim.co.il/artical.asp?id=8137

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
הבעיה הגדולה היא האורקים, פחות האתיופים. הבעיה הגדולה היא הרצון של הבוגדים השמאלנים לשטוף אותנו בגויים. ככה הם הביאו גויים עם היהודים מרוסיה, וככה הם הביאו גויים גמורים עם האתיופים.
חכה חכה כשהאתיופים יהיו באותם מספרים כמו של הערבושים אתה תתגעגע לטרור של הערבושים כי כשהכושונים יהיו פה הרבה אתה תראה מקרוב מה זה מדינת עולם שלישי אני מאמין כבר שאתה יודע בתור אחד שנמצא כרגע באפריקה

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
מישהו שמע על הלינץ' הזה שאתיופים ביצעו בנתניה על אזרח תמים ? ברור שלא התקשורת מסתירה את האמת עליהם  >:(

כשהוא מוגדר נכה 100%, לאחר ששכב ארבעה חודשים, מחוסר הכרה בבית החולים, מאשים נעם (שם בדוי) את הממסד העירוני בכלל ואת המשטרה בפרט בהתנהלות כושלת. ועכשיו, לאחר שנודע לו, כי ככל הנראה המשטרה תסגור את תיק החקירה כנגד אלה שתקפו אותו, לא יודע הצעיר שחייו נהרסו מנוח.
http://www.kan-naim.co.il/artical.asp?id=8137
זה קרה בשכונה שהכושון הזמין אותנו אליה שים פה עוד כתבות כאלה כדי שלא יהיו תמימים כמו אביר
לא מתאים לך אביר חשבתי שאתה מבין

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
רצח מעיין ספיר שנרצחה על ידי כושון
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3326152,00.html

מנותק אקליפטוס

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
זה קרה בשכונה שהכושון הזמין אותנו אליה שים פה עוד כתבות כאלה כדי שלא יהיו תמימים כמו אביר
לא מתאים לך אביר חשבתי שאתה מבין

במקום להעיף אותם קיבינימאט למות ברעב באתיופיה "פתחו להם מועדון חברתי"

המועדון נפתח באוקטובר 2005 וכיום פועלים בו כ-128 בני נוער כל ערב, בפעילות חברתית והעשרתית - כולל ריקודים, מוסיקה, מחשבים, ולמידה. בנוסף, כ-140 ילדי השכונה משתתפים בפעילות המשלבת חוגים במתנ"ס, בסבסוד משרד הקליטה ובשיתוף פעולה עם הנהלת המתנ"ס

"רבים הם תושבי השכונה שמפחדים להיכנס, בעיקר בשעות הערב, לחפציבה. ולא רק הם, גם מספר נהגי מוניות אישרו, כי; לא משנה מה, אנחנו לחפציבה לא מסיעים ספיישל – אלא אם מדובר בנשים וגברים מבוגרים".

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
יפתח, אני בעד להעיף את כל האורקים. הבעיה שהשמאלנים מביאים לפה בהמות אורקים. אתיופים יהודים, גם אם לא ארצה אותם אצלי בבית, זה המקום שלהם. הבעיה היא עם האורקים והטינופת שבאה איתם.

צבא יהושע עוד יחזור!

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
במקום להעיף אותם קיבינימאט למות ברעב באתיופיה "פתחו להם מועדון חברתי"

המועדון נפתח באוקטובר 2005 וכיום פועלים בו כ-128 בני נוער כל ערב, בפעילות חברתית והעשרתית - כולל ריקודים, מוסיקה, מחשבים, ולמידה. בנוסף, כ-140 ילדי השכונה משתתפים בפעילות המשלבת חוגים במתנ"ס, בסבסוד משרד הקליטה ובשיתוף פעולה עם הנהלת המתנ"ס

"רבים הם תושבי השכונה שמפחדים להיכנס, בעיקר בשעות הערב, לחפציבה. ולא רק הם, גם מספר נהגי מוניות אישרו, כי; לא משנה מה, אנחנו לחפציבה לא מסיעים ספיישל – אלא אם מדובר בנשים וגברים מבוגרים".
ומי משלם על זה?
אנחנו הפראירים שמשלמים על המועדון הזה

מנותק אקליפטוס

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
כושונים שדדו נהג מונית וגנבו את כספו והלכו לחגוג במסיבה  >:(

אם הנהג מונית היה יודע שכושים זה חיות לא היה מסיע אותם בכלל.. שמאלנים שוטפים תמוח לאנשים >:(

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4295392,00.html

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
28 נשים נרצחו על ידי אתיופים בעשור האחרון
http://www.haaretz.co.il/news/law/1.1619703

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
יפתח, אני בעד להעיף את כל האורקים. הבעיה שהשמאלנים מביאים לפה בהמות אורקים. אתיופים יהודים, גם אם לא ארצה אותם אצלי בבית, זה המקום שלהם. הבעיה היא עם האורקים והטינופת שבאה איתם.
האתיופים ה״יהודים״ רוצים להשמיד אותך!

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
וכרגיל עוד פעם אתיופי רצח
http://www.news-israel.net/Article.asp?Code=29443

מנותק אקליפטוס

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
קרית משה ברחובות מקום מסוכן
נתניה שכונת חפציבה
רמת אליהו בראשון לציון

אני יודע שאלה מקומות שמלאים בחיות האלה "ונשמרתם לנפשותיכם". אני יודע שבאמריקה מופיע ב GPS "גטו" שמונע מאנשים זרים ותיירים להכנס למקומות מסוכנים שמלאים בכושים. באמריקה קל להשיג נשקים מה שהופך את הכושים ליותר מסוכנים

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
זה בכלל מזעזע בחיים לא קרה דבר כזה בישראל הישנה לפני שהביאו אותם
רק מראה איזה ״יהודים״ הם
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4320138,00.html

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אמת ויציב.
מי פה עשה סיבוב ברמת אליהו או קרית משה?
מי שמתנגד לטענותינו שפשוט יעשה סיבוב שם.

מנותק אקליפטוס

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
זה בכלל מזעזע בחיים לא קרה דבר כזה בישראל הישנה לפני שהביאו אותם
רק מראה איזה ״יהודים״ הם
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4320138,00.html

עוד משהו ששכחתי לציין והוא חשוב מאוד !!

הכושים הם הגזע עם ההורמון טסטוסטרון הגבוה ביותר.. לכן הם נוטים לאונס ופשיעה מגזעים אחרים!
תוסיפו לזה IQ נמוך ותקבלו מפלצת חסרת שליטה ומעצורים.

לתשומת ליבו של נדבר השמאלן

מנותק אקליפטוס

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
בחיים לא שמעתי שיהודי אנס קשישה.. תמיד זה או ערבוש או כושון