כתב נושא: יש לי הרגשה חזקה  (נקרא 5490 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
יש לי הרגשה חזקה
« ב- : מרץ 29, 2007, 15:00:01 »
שהסורים מתכננים לאיכנס לגולן ולכבוש אותו..מה אתם חושבים? חושבים שזה אפשרי מבחינתם?

זה נישמע קצת הזוי..בכול זאת מה אתם אומרים?  הם גם הציבו שם טילים על הגבול
« עריכה אחרונה: מרץ 29, 2007, 15:01:20 על ידי underground »

Aaron

• אורח
יש לי הרגשה חזקה
« להגיב #1 ב- : מרץ 29, 2007, 16:00:45 »
למה נשמע הזוי? נשמע דוקא מאוד מציאותי. הם גם אמרו שאם לא "נחזיר" להם את הגולן הם יצטרכו לקחת אותו בכוח.
אני מאמין שהם לא יצליחו לכבוש את הגולן כי הם חלשים מידי, אבל הם כן יהנו לרצוח ילדים נשים ע"י שימוש בירי טילים קצרי טווח כמו שעשו החיזבאללה הנאצים.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
יש לי הרגשה חזקה
« להגיב #2 ב- : מרץ 29, 2007, 18:14:28 »
למה נשמע הזוי? נשמע דוקא מאוד מציאותי. הם גם אמרו שאם לא "נחזיר" להם את הגולן הם יצטרכו לקחת אותו בכוח.
אני מאמין שהם לא יצליחו לכבוש את הגולן כי הם חלשים מידי, אבל הם כן יהנו לרצוח ילדים נשים ע"י שימוש בירי טילים קצרי טווח כמו שעשו החיזבאללה הנאצים.
בדיוק בנושא הזה אני מתעסק בתור מש"ק מודיעין
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק פאקו411

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
יש לי הרגשה חזקה
« להגיב #3 ב- : מרץ 30, 2007, 00:21:08 »
בתאכלס הגולן הם בחיים לא יצליחו ליכבוש הם ינסו זה בטוח

אבל הגולן זה אחד מהאזורים הכי מאובטחים שיש באזור הגבול הרבה יותר מהגבול אם לבנון

יש שמה שדות מוקשים  הטנקים שלנו הרבה הרבה הרבה הרבה יותר חדישים וטובים משלהם וגם מיומנים יותר
הכלים שלנו מתחוזקים קבוע ובעלי כושר מצויין לעומת שלהם
גם האטלריה שמה היא מאוז חזקה  + חיל האוויר שיוזנק יעזור לטנקים
+ חחטיבות אחרות שיבואו לעזרה

תהיה בטוח הגולן אחד הגבולים השומרים במדינה :)

וגם עוד דבר בגולן אומרים שיש אחד ממצבורי הטלים הגרעינים של ישראל
אז תהיה בטוח ששמה שומרים חבל על הזמן

בייקר

• אורח
יש לי הרגשה חזקה
« להגיב #4 ב- : מרץ 30, 2007, 00:36:01 »
רק שינסו אנו 30 קילומטר מדמשק עם הטנקים שלנו.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
יש לי הרגשה חזקה
« להגיב #5 ב- : מרץ 30, 2007, 00:43:33 »
אחרי תצוגת הנפל בלבנון? מסופקני.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

Aaron

• אורח
יש לי הרגשה חזקה
« להגיב #6 ב- : מרץ 30, 2007, 01:04:42 »
נראה לי שכשמדובר במדינה נגד מדינה חוקי המשחק משתנים, הפאדיחה שקרתה בלבנון הייתי כי זה היה מצב של מדינה נגד ארגון. אני מאוד מקווה שזה ככה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
יש לי הרגשה חזקה
« להגיב #7 ב- : מרץ 30, 2007, 01:07:33 »
נראה לי שכשמדובר במדינה נגד מדינה חוקי המשחק משתנים, הפאדיחה שקרתה בלבנון הייתי כי זה היה מצב של מדינה נגד ארגון. אני מאוד מקווה שזה ככה.
עם הידיעות על האמצעים שזורמים למרחב ושינוי התו"ל הסורי, אני כבר מתחיל לחשוש מחזרה לבנונית
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

Aaron

• אורח
יש לי הרגשה חזקה
« להגיב #8 ב- : מרץ 30, 2007, 01:11:31 »
אבל לא משנה כמה גרוע נלחם - זה לא ריאלי שהסורים יכבשו את גולן. הם פשוט ירו לפה קטיושות במשך שנים...

מנותק mashras

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "גונב איש ומכרו...מות יומת"
יש לי הרגשה חזקה
« להגיב #9 ב- : מרץ 30, 2007, 01:14:02 »
עם הידיעות על האמצעים שזורמים למרחב ושינוי התו"ל הסורי, אני כבר מתחיל לחשוש מחזרה לבנונית
למה אתה מתכוון "חזרה לבנונית"?

ושנית, שירתתי פעם במוצב החרמון, ושמעתי שם ממש"ק מודיעין שיש בכל רגע נתון 1500 טילים סורים שמכוונים על מרחב החרמון. ובתוך דקות ספורות הם יכולים למחוק פשוט את מוצבי החרמון. זה נכון?

Aaron

• אורח
יש לי הרגשה חזקה
« להגיב #10 ב- : מרץ 30, 2007, 01:16:49 »

ושנית, שירתתי פעם במוצב החרמון, ושמעתי שם ממש"ק מודיעין שיש בכל רגע נתון 1500 טילים סורים שמכוונים על מרחב החרמון. ובתוך דקות ספורות הם יכולים למחוק פשוט את מוצבי החרמון. זה נכון?
גם אם זה נכון, אפשר להוריד להם את הטילים האלה לפני שהם יספיקו לירות אותם. הרי אנחנו יודעים איפה הטילים.

מנותק mashras

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "גונב איש ומכרו...מות יומת"
יש לי הרגשה חזקה
« להגיב #11 ב- : מרץ 30, 2007, 01:30:54 »

גם אם זה נכון, אפשר להוריד להם את הטילים האלה לפני שהם יספיקו לירות אותם. הרי אנחנו יודעים איפה הטילים.
הממשלה הפחדנית שלנו, תחכה שהם יירו את הטילים.