כתב נושא: בשעה טובה ומוצלחת אני גאה לפתוח את התת פורום החדש  (נקרא 14591 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
יריבינו/אויבנו הבולשבקים היהודונים, טוענים שהמוסר של צה"ל חייב להיות מושתת על תפיסות המערב ואמנות ז'נבה השונות, בעיקר בכל הנוגע ליחס ל"אזרחי" האויב בזמן מלחמה ושלטון על האיזורים בו הם מתגוררים, איסור פגיעה בהם בכל מחיר, ולו במחיר מותם של חיילנו,ולמרות התנהגותנו הלא מוסברת, הם עדיין טוענים שאנו מבצעים "פשעי מלחמה". (ולכן גם כמות ארגוני "זכויות האדם" בישראל ביחס לגודל המדינה הוא הגבוה ביותר בעולם).
איך אתם הייתם מתמודדים עם הטיעונים הללו?
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
בס"ד
אתה הראוי לתפקיד!
בהצלחה!
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
תודה רבה על המחמאות,
ואני מזכיר לכולם להיכנס ולהגיב, אני רוצה השתתפות ערה בפורום בכלל ובתת פורום בפרט, אני רוצה לראות דיון פורה ומעניין מצד כמה שיותר חברים.
קדימה להתעורר, תאמינו לי, לא תתחרטו.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

בייקר

• אורח
ראשית חלק מהטיעונים צודקים אבל זאת שאלה של השקפת עולם.
בוא נתחיל מההתחלה.
ארץ ישראל שייכת לעם ישראל לפי תורת ישראל.
המדינה יהודית ויש חוקי מלחמה גם ביהדות.אני תומך בשמירת ההלכה היהודית בנושא.
אנו מתמודדים על עצם קיומנו במרחב מוסלמי עויין ואנו לא חיים במערב אירופה.
ישראל מדינה החברה באו"ם וחוקים ואמנות בינלאומיות חלות עליה והיא חתומה עליהן.
לצערנו האויב והמחבלים אינם שומרים על החוקים הבינלאומים והדדיות נאותה היא עיקרון יסוד בכל הסכם.
לדוגמא חטפו לנו חיילים ולא מרשים לצלב האדום לבקרם.
גם אנו בני אדם עם זכויות יסוד.
הייתי שמח לראות ארגוני זכויות אדם הפעילים בארצות ערב ופעילי זכויות אדם מפגינים בבעל בק,בג'נין למען השלום.

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
מי מה מו?
על מה אתה מדבר? ???
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

Aaron

• אורח
כל הכבוד! אני חושב שזה פורום חשוב מאוד!

בייקר

• אורח
גם רצוי להגיב על שאלת המנהל.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
בוא נתחיל מההתחלה.
לצערנו האויב והמחבלים אינם שומרים על החוקים הבינלאומים והדדיות נאותה היא עיקרון יסוד בכל הסכם.
הייתי שמח לראות ארגוני זכויות אדם הפעילים בארצות ערב ופעילי זכויות אדם מפגינים בבעל בק,בג'נין למען השלום.

כמה שאלות:

1.) וכי למה ישנה כאן יריבות בין השקפות עולם? השמאלנות היא שילוב בין וירוס קטלני לבין סם קשה השורט את המוח ופוגם בו, סם זה גורם לתופעות קשות של דיסוננס קוגנטיבי.

2.) אנו יושבים בקושי על 5% מא"י ואנחנו עסוקים גם בלוותר על זה, אפרופו האיסלם, כשם שאצלם כפירה היא שדאר אל איסלם חוזר למצב דאר אל חרב, כך אצלנו חילול ה' גדול מאין כמוהו שחלקי ארץ ישראל שהיו תחת שלטוננו חוזר לידי מלכות הרשעה.

3.) גם אם היינו נלחמים מול השבדים, מי אמר שעלינו לשמור על אמנות שאין בינם ובין אמונתנו ומסורתנו ולו דבר?

4.) ממתי ליהודים יש זכויות יסוד בעולם?

5.) מכתיבי האמנות עצמם הם צבועים והם עצמם אינם נשמעים להם, ואם הם נעשים פלסתר, היחוכא והיטלולא, למה עלינו לשמרם בכל אופן? ועוד בכזו אדיקות בלתי מוסברת באופן ראציונלי?

אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
בס"ד
נת נעשה את הכול כדי לעורר את הפורום ולעשות אותו פורה ומעניין.
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

בייקר

• אורח
השמאלנים חיים בגן עדן של שוטים ואינם שמים לב לדיסוננס קוגנטיבי.
איך הגעת ל5 אחוז?
הויקנגים שתו יין מגולגולות אויבהם לכן לא בטוח שכדאי להלחם בשבדיה.
האם אינך חפץ ביחסים בינלאומים?ביחסי מסחר וכלכלה?שוק אירופאי משותף,יבוא יצוא,סיוע?

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בהצלחה רבה לך נץ. הפורום הוא פורום חשוב מאין כמוהו.

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
עכשיו הבנתי את הפורום

אני מבין שלקחתם את הרעיון מהנוא שפתחתי בדיון כלילי לגבי איך לענות לערבי או לשמאלני  ^-^
טוב אבל לא משנה מי מה בא הרעיון ישר כוח זה פורום מצוין עכשיו אני אדע איך לענות לשמאלנים
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
איך הגעת ל5 אחוז?
האם אינך חפץ ביחסים בינלאומים?ביחסי מסחר וכלכלה?שוק אירופאי משותף,יבוא יצוא,סיוע?

א.) פשוט מאוד, קח מפה של המזרח התיכון, שים קודקוד אחד באמצע הצלע המזרחית של הדלתא של הנילוס, שים קודקוד שני בשארם א שייח, קודקוד שלישי בקו רוחב ישיר משארם א שייח מזרחה עד לנקודת המפגש עם המפרץ הפרסי, לך כנגד הזרם של נהר הפרת עד מקורותיו בטורקיה, סמן קודקוד רביעי בצפון מזרח חבל אלכסנדרטה (דרום מרכז טורקיה) במקום שבו הפרת מתעקל לתוך החבל, קח קו רוחב לנק' שבה היבשה של טורקיה מתעקלת בצורת האות "ר" ביחס לים התיכון (מעט צפונית מסוריה לחוף הים התיכון) וסמן בנק' זו קודקוד חמישי, בין חמשת קודקודים אלו בדיוק שוכנת א"י השלמה.

ב.) בכל אופן אני מעדיף להלחם בשבדים שאין להם אומץ לפגוע בזבוב, הפצפיזם האירופי כבר בלע אותם מזמן.

ג.) אני מעדיף עצמאות וגאווה לאומית וממש לא רוצה להיות בשום שיתוף עם אירופה הקורסת, ונדמה לי שאתה מתכוון לשוק העירובאי המשותף.
תמיד תזכור את הפסוק: "הן עם לבדד ישכון, ובגויים לא יתחשב".
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק zipora

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
בוא נתחיל מההתחלה.
זכויות אדם בארצות ערב בארץ הערבים מפחדים אז בארצות ערב.

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
כול הכבוד נץ אני מקווה שהפורום הזה ירוץ טוב..

מנותק אושרי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לנצרות, יחי אודין והמטאל :)
כל הכבוד לך נץ,אני מקווה שהפורום הזה יעזור לנו נגד השמאלנים והערבים :knuppel2: :knuppel2:
יישר כוח והמשך כך ;) ;) ;)

מנותק פאקו411

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
נץ בהצלחה אח שלי אתה אחד היותר החכמים פה

אני ישמח ליפגוש בך יום אחד
אשרייך!

מנותק mashras

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "גונב איש ומכרו...מות יומת"
יישר כח.

לדעתי על מנת להתווכח ולהתנצח, עם השמאלנים, צריך לחקור לעומק, מהו שורש המחלוקת ביננו לבין השמאלנים.
האם השמאלנים לא יודעים שאנחנו בדרך להתאבדות לאומית? הם לא עד כי כך טפשים. הם כן יודעים - אבל זה לא אכפת להם.
שורש הבעיה כי אנו רוצים מדינה יהודית, והם רוצים מדינת כל אזרחיה.
האם הם רוצים להמשיך לחיות פה בכל מחיר? גם לא! הם כבר מוציאים דרכונים זרים!

בקיצור איך שלא נסתכל על זה, לא אכפת להם, גישתם - אכול היום כי מחר נמות.
זה הכל. זה שורש הבעיה.

ולכן השמאלנים השורשיים לא מעניינים אותנו. הם ממש זבל.
צריך לדבר על ליבם של הספרדיים, העממיים, בני עיירות הפיתוח, וכל היהודים הטובים הרדומים.

אני יכול לספר על עצמי, שיוצא לי לדבר פוליטיקה לפעמים בחוגים מסויימים, ועם השמאלנים אני תמיד מגיע למסקנה שמדינת ישראל הולכת לאבדון תוך דור או 2 דורות. אבל ההבדל הוא שלי אכפת ולהם לא אכפת. לעומת זאת, האחרים לא יכולים לענות לי אלא רק מקשיבים ומפנימים.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
חבר'ה תודה על כל המחמאות, אם כי הייתי מעדיף לשמוע יותר תגובות לעניינו של הנושא המוצג, בכדי שהדיון יהיה פורה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

בייקר

• אורח
רק מיעוט שמאלני קיצוני תומך במדינת כל אזרחיה שזה מנוגד להכרזת העצמאות.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אבל לצערנו גם מי שחושב שהוא "ציוני" ועוד מאמין במדינה "יהודית" והוא שמאלן, הוא סכנה למדינה במיוחד אם הוא שייך לאותו גוורדיה שלטת, הנגועה בבולשביזם מן המסד ועד הטפחות.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק קיצוני ימני

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
תסלחו לי,אבל אני חושב שלא האזרחים השמאלנים הבולשביקים הם בעייתה של מדינת ישראל,כי אם השמאלנים הקיצוניים ההזויים מ ה ת ק ש ו ר ת הכתובה והאלקטרונית אשר מעלים ומורידים מהשלטון כראות עיניהם וכפי חומרת מעשיהם הנלוזים של ראשי הממשלות שהם "מטפחים".
לדוגמה,אריק שרון אשר היה פעם לאויבם המר ביותר(לפני שנהפך לשמאלן קיצוני)הפך בימי הגירוש לאתרוג הנעלה ביותר מצידם של המנוולים,כשמעשי השחיתות שלו ושל בניו מתאדים כמו  גוש קטיף.
לא שאני משייך את גב' אסתרינה טרטמן למחנה הימני האמיתי,אבל בכל זאת,השקפותיה בעיניהם היא מספיק ימנית בכדי לטנף אותה בתקשורת ולצלוב אותה עד רמס,וזאת על עבירות קלות בהרבה ממעשיו של שרון.מצאו את ההבדלים בהתייחסות התקשורתית...
דעו לכם ידידיי,שכעם,אנו הימניים מהווים כשמונים אחוז מהאוכלוסיה היהודית,אולם עד שלא נכניס כמה שיותר אנשי ימין אמיתיים גם לתקשורת השלטת,לא נרגיש את הלך הרוח האמיתי בציבור וניאלץ לספוג שוב ושוב את אמנון אברמוביץ,חיים יבין ויתר חבריהם מושלים בכיפה ובנעשה במגדלי השן.

מנותק mashras

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "גונב איש ומכרו...מות יומת"
תומך בדעתו של קיצוני ימני.
אם היינו יכולים "לנטרל" באיזו שהיא צורה את אושיות השמאל והשכול במדינה הזו, היינו יכולים לגאול את עם ישראל תוך זמן קצר.
עד שלא נמצא את הדרך לעשות זאת, נצטרך להיאבק בדרך הקשה והארוכה - והיא פשוט לשכנע את רוב העם.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
תסלחו לי,אבל אני חושב שלא האזרחים השמאלנים הבולשביקים הם בעייתה של מדינת ישראל,כי אם השמאלנים הקיצוניים ההזויים מ ה ת ק ש ו ר ת הכתובה והאלקטרונית אשר מעלים ומורידים מהשלטון כראות עיניהם וכפי חומרת מעשיהם הנלוזים של ראשי הממשלות שהם "מטפחים".
לדוגמה,אריק שרון אשר היה פעם לאויבם המר ביותר(לפני שנהפך לשמאלן קיצוני)הפך בימי הגירוש לאתרוג הנעלה ביותר מצידם של המנוולים,כשמעשי השחיתות שלו ושל בניו מתאדים כמו  גוש קטיף.
לא שאני משייך את גב' אסתרינה טרטמן למחנה הימני האמיתי,אבל בכל זאת,השקפותיה בעיניהם היא מספיק ימנית בכדי לטנף אותה בתקשורת ולצלוב אותה עד רמס,וזאת על עבירות קלות בהרבה ממעשיו של שרון.מצאו את ההבדלים בהתייחסות התקשורתית...
דעו לכם ידידיי,שכעם,אנו הימניים מהווים כשמונים אחוז מהאוכלוסיה היהודית,אולם עד שלא נכניס כמה שיותר אנשי ימין אמיתיים גם לתקשורת השלטת,לא נרגיש את הלך הרוח האמיתי בציבור וניאלץ לספוג שוב ושוב את אמנון אברמוביץ,חיים יבין ויתר חבריהם מושלים בכיפה ובנעשה במגדלי השן.

תומך בדעתו של קיצוני ימני.
אם היינו יכולים "לנטרל" באיזו שהיא צורה את אושיות השמאל והשכול במדינה הזו, היינו יכולים לגאול את עם ישראל תוך זמן קצר.
עד שלא נמצא את הדרך לעשות זאת, נצטרך להיאבק בדרך הקשה והארוכה - והיא פשוט לשכנע את רוב העם.

חבר'ה זה לא רק התקשורת, זה מי שאמון על האמנות, אנשי השיווק והפרסום, המאיון העליון (עיינו ערך הדעות הפוליטיות של האחים עופר או שרי אריסון שלא לדבר על חיים סבן), הרוב המוחץ של האקדמיה, ארגונים חוץ ממשלתיים (עדאללה, מוסווא, פדלאלאללה, בצלם ושלום עכשיו הם רק חלק זעיר מהרשימה),
צמרת המשטרה, צה"ל מוסד ושב"כ רובם המוחץ שייכים למילייה השמאלנית, והרשימה עוד ארוכה כאורך הגלות, זה לא רק התקשורת, והס מלהזכיר את בג"ץ
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק zipora

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
איך הגעת ל5 אחוז?

אני קודם כל רוצה לחיות. יחסי כלכלה יהיו אם נעודד עסקים קטנים וגדולים. עובדה שעם מלחמת לבנון השניה ההשקעות פה גדלו בצורה מדהימה. בא לך לשתות יין מגולגלות של ערבים?