כתב נושא: בשעה טובה ומוצלחת אני גאה לפתוח את התת פורום החדש  (נקרא 14593 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק קיצוני ימני

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
תסלחו לי,אבל אני חושב שלא האזרחים השמאלנים הבולשביקים הם בעייתה של מדינת ישראל,כי אם השמאלנים הקיצוניים ההזויים מ ה ת ק ש ו ר ת הכתובה והאלקטרונית אשר מעלים ומורידים מהשלטון כראות עיניהם וכפי חומרת מעשיהם הנלוזים של ראשי הממשלות שהם "מטפחים".
לדוגמה,אריק שרון אשר היה פעם לאויבם המר ביותר(לפני שנהפך לשמאלן קיצוני)הפך בימי הגירוש לאתרוג הנעלה ביותר מצידם של המנוולים,כשמעשי השחיתות שלו ושל בניו מתאדים כמו  גוש קטיף.
לא שאני משייך את גב' אסתרינה טרטמן למחנה הימני האמיתי,אבל בכל זאת,השקפותיה בעיניהם היא מספיק ימנית בכדי לטנף אותה בתקשורת ולצלוב אותה עד רמס,וזאת על עבירות קלות בהרבה ממעשיו של שרון.מצאו את ההבדלים בהתייחסות התקשורתית...
דעו לכם ידידיי,שכעם,אנו הימניים מהווים כשמונים אחוז מהאוכלוסיה היהודית,אולם עד שלא נכניס כמה שיותר אנשי ימין אמיתיים גם לתקשורת השלטת,לא נרגיש את הלך הרוח האמיתי בציבור וניאלץ לספוג שוב ושוב את אמנון אברמוביץ,חיים יבין ויתר חבריהם מושלים בכיפה ובנעשה במגדלי השן.

תומך בדעתו של קיצוני ימני.
אם היינו יכולים "לנטרל" באיזו שהיא צורה את אושיות השמאל והשכול במדינה הזו, היינו יכולים לגאול את עם ישראל תוך זמן קצר.
עד שלא נמצא את הדרך לעשות זאת, נצטרך להיאבק בדרך הקשה והארוכה - והיא פשוט לשכנע את רוב העם.

חבר'ה זה לא רק התקשורת, זה מי שאמון על האמנות, אנשי השיווק והפרסום, המאיון העליון (עיינו ערך הדעות הפוליטיות של האחים עופר או שרי אריסון שלא לדבר על חיים סבן), הרוב המוחץ של האקדמיה, ארגונים חוץ ממשלתיים (עדאללה, מוסווא, פדלאלאללה, בצלם ושלום עכשיו הם רק חלק זעיר מהרשימה),
צמרת המשטרה, צה"ל מוסד ושב"כ רובם המוחץ שייכים למילייה השמאלנית, והרשימה עוד ארוכה כאורך הגלות, זה לא רק התקשורת, והס מלהזכיר את בג"ץ
נץ,אם תלך קצת אחורה-תגלה שמי שהמליך את אותם האנשים והגופים שציינת זו אותה התקשורת... :-X

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
השמאלנים חיים בגן עדן של שוטים ואינם שמים לב לדיסוננס קוגנטיבי.
איך הגעת ל5 אחוז?
הויקנגים שתו יין מגולגולות אויבהם לכן לא בטוח שכדאי להלחם בשבדיה.
האם אינך חפץ ביחסים בינלאומים?ביחסי מסחר וכלכלה?שוק אירופאי משותף,יבוא יצוא,סיוע?

אני קודם כל רוצה לחיות. יחסי כלכלה יהיו אם נעודד עסקים קטנים וגדולים. עובדה שעם מלחמת לבנון השניה ההשקעות פה גדלו בצורה מדהימה. בא לך לשתות יין מגולגלות של ערבים?
תסלחו לי,אבל אני חושב שלא האזרחים השמאלנים הבולשביקים הם בעייתה של מדינת ישראל,כי אם השמאלנים הקיצוניים ההזויים מ ה ת ק ש ו ר ת הכתובה והאלקטרונית אשר מעלים ומורידים מהשלטון כראות עיניהם וכפי חומרת מעשיהם הנלוזים של ראשי הממשלות שהם "מטפחים".
לדוגמה,אריק שרון אשר היה פעם לאויבם המר ביותר(לפני שנהפך לשמאלן קיצוני)הפך בימי הגירוש לאתרוג הנעלה ביותר מצידם של המנוולים,כשמעשי השחיתות שלו ושל בניו מתאדים כמו  גוש קטיף.
לא שאני משייך את גב' אסתרינה טרטמן למחנה הימני האמיתי,אבל בכל זאת,השקפותיה בעיניהם היא מספיק ימנית בכדי לטנף אותה בתקשורת ולצלוב אותה עד רמס,וזאת על עבירות קלות בהרבה ממעשיו של שרון.מצאו את ההבדלים בהתייחסות התקשורתית...
דעו לכם ידידיי,שכעם,אנו הימניים מהווים כשמונים אחוז מהאוכלוסיה היהודית,אולם עד שלא נכניס כמה שיותר אנשי ימין אמיתיים גם לתקשורת השלטת,לא נרגיש את הלך הרוח האמיתי בציבור וניאלץ לספוג שוב ושוב את אמנון אברמוביץ,חיים יבין ויתר חבריהם מושלים בכיפה ובנעשה במגדלי השן.

תומך בדעתו של קיצוני ימני.
אם היינו יכולים "לנטרל" באיזו שהיא צורה את אושיות השמאל והשכול במדינה הזו, היינו יכולים לגאול את עם ישראל תוך זמן קצר.
עד שלא נמצא את הדרך לעשות זאת, נצטרך להיאבק בדרך הקשה והארוכה - והיא פשוט לשכנע את רוב העם.

חבר'ה זה לא רק התקשורת, זה מי שאמון על האמנות, אנשי השיווק והפרסום, המאיון העליון (עיינו ערך הדעות הפוליטיות של האחים עופר או שרי אריסון שלא לדבר על חיים סבן), הרוב המוחץ של האקדמיה, ארגונים חוץ ממשלתיים (עדאללה, מוסווא, פדלאלאללה, בצלם ושלום עכשיו הם רק חלק זעיר מהרשימה),
צמרת המשטרה, צה"ל מוסד ושב"כ רובם המוחץ שייכים למילייה השמאלנית, והרשימה עוד ארוכה כאורך הגלות, זה לא רק התקשורת, והס מלהזכיר את בג"ץ
נץ,אם תלך קצת אחורה-תגלה שמי שהמליך את אותם האנשים והגופים שציינת זו אותה התקשורת... :-X

ציפורה, גאוותו הלאומית של העם היהודי בשם אלוהיו באה לפני הכל, היא ראשונה בסדר העדיפויות והייתי מעדיף להיות במצב הכלכלי ובבדידות של צ. קוריאה אך לשמור על הגאווה של עם ישראל מאשר להשפיל את עצמי כמו אחרון השתדלנים בקהילת ביאליסטוק מול הפריץ המקומי ולקבל את הכסף של המערב המנופח והמנוון.

קיצוני ימני, מוזס, נמרודי ושוקן הם שלושתם בעלי עסקים מאוד עמידים השייכים לגוורדיה הגבוהה, הם בעלי!!! התקשורת, אני מוסיף לרשימה את יוסי מימן, האחים עופר, סטף ורטהיימר ושות' שהם בעלים של כלי התקשורת המשודרת, המיליה הבולשביקית סמוכה על בעלי ההון הבוגדים האלה, שכספם הוא הקטר המוביל של תפיסתם השפלה והבוגדנית, מה גם שאנשים באקדמיה, ובבג"ץ היו עוד לפני הכתרתם בידי התשקורת, כגון: המגה צרה: אהרן ברק, הנבלה ישעיהו לייבוביץ' ימ"ש,  או מרטין בובר וגרשום שלום, התקשורת רק מוסיפה, אבל את גדלותם בגוורדיית השמאל הם השיגו למרות התקשורת ולא בגללה.
« עריכה אחרונה: מרץ 29, 2007, 00:32:58 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק קיצוני ימני

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אפשר לסכם את העניין בכך שהתשקורת "מאתרגת" את בעלי ההון שציינת ואת ממשלות הבובות התומכות באותן בעלי ההון ובמדיניותם השמאלנית קיצונית.
בקיצור,מדובר על גוש קטן בכמותו יחסית לאוכלוסיה היהודית המתנגדת להם,אולם יחד עם זאת גם במשפחות חזקות ואמידות מאוד,שאם יורשה לי מעל במה מכובדת זו,תופסות אותנו "בביצים",מנהלות ומכתיבות את חיינו כראות עיניהם!
התשקורת כאמור מגוננת עליהם(בעבור חופן שלמונים מכובד כנראה)ותוקפת כל מי שלא עונה לקריטריונים של אברמוביץ' ושות'.
אילו רק נצליח לנעוץ סיכה קטנה בבלון המנופח והצבוע הזה,הפיצוץ יגיע עד לטהרן... ;)

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אפשר לסכם את העניין בכך שהתשקורת "מאתרגת" את בעלי ההון שציינת ואת ממשלות הבובות התומכות באותן בעלי ההון ובמדיניותם השמאלנית קיצונית.
בקיצור,מדובר על גוש קטן בכמותו יחסית לאוכלוסיה היהודית המתנגדת להם,אולם יחד עם זאת גם במשפחות חזקות ואמידות מאוד,שאם יורשה לי מעל במה מכובדת זו,תופסות אותנו "בביצים",מנהלות ומכתיבות את חיינו כראות עיניהם!
התשקורת כאמור מגוננת עליהם(בעבור חופן שלמונים מכובד כנראה)ותוקפת כל מי שלא עונה לקריטריונים של אברמוביץ' ושות'.
אילו רק נצליח לנעוץ סיכה קטנה בבלון המנופח והצבוע הזה,הפיצוץ יגיע עד לטהרן... ;)

קיצוני ימני, כל הכבוד, תפסת את העקרון, זה בדיוק הבעיה שמולו אנו ניצבים היום בתוך העם היהודי היושב בציון, וכן תומכיהם הנלהבים בגלות.
"ולמלשינים אל תהי תקווה...".
ובדיוק את מה שאתה תפסת, אני מנסה להנחיל לכל שומעי בייחוד בני נוער מהסקטור הדתי לאומי.
« עריכה אחרונה: מרץ 29, 2007, 18:22:38 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק קיצוני ימני

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
דווקא לבני הסקטור הדתי לאומי?!אני,משום מה יוצא מנקודת הנחה שבני סקטור זה אכן מבינים את חומרת הבעיה פה במדינה.מבחינת ההסברה,אני דווקא הייתי פונה לקהל החילוני השפוי.
א.בכדי שלא ליצור "מחנות"(כמו "דתי לאומי" אשר משויכים אוטומטית למחנה הימין),מה שיקל על אמצעי התשקורת להתנגח בנו וליצור מעין גטו "הזוי"מבחינתם.
ב.הקהל החילוני השפוי מהווה כוח משמעותי אשר יכול לשנות את לשון המאזניים לטובתנו באופן מוחלט(להזכירכם,בתחילת ימי הגירוש היה רוב בקרב האוכלוסיה היהודית  למהלך ההרסני,כנראה "בזכות" הקהל החילוני אשר הבין לאחר הגירוש ובמקביל לירי הרקטות מאיזורי הגירוש לכיוון שדרות ואשקלון את גודל הטעות בתמיכתו).
-על מנת שנוכל סוף סוף לקחת את עצמנו ואת המדינה בידיים וליצור גוש גדול וחזק שיכלול גם את הסקטור הדתי לאומי,החרדי וגם את החילוני השפוי,מה שיהווה לשון מאזניים גדולה ומכרעת במאבק שלנו בבולשביזם שהשתלט על מדינתנו,נצטרך לפעול גם במגזרים שהינם קצת יותר קשים מבחינתנו לשכנוע,אולם ההגיון לדעתי אמור לנצח,וכיום,לאחר שהוכח גודל הטעות והעונש שקיבלנו בעקבות הגירוש המלאכה תהיה קלה שבעתיים.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
הבורות חוגגת בכל הסקטורים ועניי עירך קודמים ולהם יש לי כרגע יותר נגישות והבנה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
אחלה פורום, נץ!
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק avidas

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
שלא יבלבלו את המוח כל הבוגדים האלו.במלחמה הורגים אנשים הם בעצמם במלחמת העצמאות טבחו באלפי ערבים כל ה'יפי נפש' האלו ועד היום הם יושבים על אדמותהם ה'גזולות' של אותם 'נרצחים' ערבים כביכול.

אם אנחנו נחשוב רק על הערבים אנחנו נפסיד האויבים הגדולים שלנו אלו אותם אנשים אם אותם טענות.דרוש מאבק פנימי ותקיף כנגד הבוגדים השמאלנאציונלים.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
שלא יבלבלו את המוח כל הבוגדים האלו.במלחמה הורגים אנשים הם בעצמם במלחמת העצמאות טבחו באלפי ערבים כל ה'יפי נפש' האלו ועד היום הם יושבים על אדמותהם ה'גזולות' של אותם 'נרצחים' ערבים כביכול.

אם אנחנו נחשוב רק על הערבים אנחנו נפסיד האויבים הגדולים שלנו אלו אותם אנשים אם אותם טענות.דרוש מאבק פנימי ותקיף כנגד הבוגדים השמאלנאציונלים.
אני הייתי מכנה אותם נאצבולים (נציונל בולשביקים על שם המפלגה הזאת ברוסיה)
אותם נבלות שצווחו בגרון ניחר "עולם ישן עדי יסוד נחריבה..." (לקוח מתוך "האינטרנציונל" ההמנון הרשמי של הקומוניזם הבינלאומי ורוסיה הסובייטית), אותם כולירות ששלחו מאות אלפי  יהודים לסיביר בשם הגנה על המהפכה או "פעולות הגנה כנגד קונטר-רבולוצוינריות" (כהגדרתם) למרות שהם עצמם היו יהודים.
הם היום מי ששולט במדינה משופטי בג"ץ ועד אחרון חברי מיליית התשקורת, נציגי איליה אהרנבורג וז'דנוב.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל