כתב נושא: פרק מההיסטוריה  (נקרא 27728 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק גוי גרמני נאצי שמנסה לנצר יהודים

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
בעניין: פרק מההיסטוריה
« להגיב #75 ב- : אוקטובר 17, 2012, 13:13:04 »
בלה בלה בלה כבר הצלחתי לשכנע אותו שהצדק איתנו מה לעשות יותר קל לדבר בפלאפון ולשכנע ככה
אז אתה יכול לשמור את ההוכחות שלך לעצמך כי הם בעצמם ממקור לא מוכח איזה כיף עוד יהודי מהיהודים הישנים מצטרף אלינו
ודניאל אם אתה רואה את זה תדע שאנחנו גאים בך!!לא לשכוח לבוא מחר לאן שקבענו

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #76 ב- : אוקטובר 17, 2012, 13:19:46 »
בלה בלה בלה כבר הצלחתי לשכנע אותו שהצדק איתנו מה לעשות יותר קל לדבר בפלאפון ולשכנע ככה
אז אתה יכול לשמור את ההוכחות שלך לעצמך כי הם בעצמם ממקור לא מוכח איזה כיף עוד יהודי מהיהודים הישנים מצטרף אלינו

שלח לי תטלפון שלך יכול להיות שתצליח לשכנע גם אותי
אגב אהבתי את הבלה בלה בלה אחלה טיעון דתי.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #77 ב- : אוקטובר 17, 2012, 13:26:43 »
אתה חושב שנולדתי אתמול?
שים לב דניאל אם תראה את זה זה אחד מאנשי החושך שרודפים אחרי אנשי האור (שמחר תצטרף אלינו בעזרת האל)
אתה חושב שאנחנו לא יודעים שאתה תסגיר אותנו ליד לאחים חחח מה לעשות אנשים רוצים את האמת ודניאל זה הבחור השישי שאני מצליח לשכנע אותו שהאמת אצלנו.
למען האמת לא צריך לשכנע צריך פשוט להציג להם את האמת אל תדאג יבוא יום וגם אתה שלמה תקבל את ישוע כמו שדניאל יעשה מחר!

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #78 ב- : אוקטובר 17, 2012, 13:30:28 »
אתה חושב שנולדתי אתמול?
שים לב דניאל אם תראה את זה זה אחד מאנשי החושך שרודפים אחרי אנשי האור (שמחר תצטרף אלינו בעזרת האל)
אתה חושב שאנחנו לא יודעים שאתה תסגיר אותנו ליד לאחים חחח מה לעשות אנשים רוצים את האמת ודניאל זה הבחור השישי שאני מצליח לשכנע אותו שהאמת אצלנו.
למען האמת לא צריך לשכנע צריך פשוט להציג להם את האמת אל תדאג יבוא יום וגם אתה שלמה תקבל את ישוע כמו שדניאל יעשה מחר!

מה אתה לא נותן סיכוי לנשמה שלי?
בעצמך אמרתה "יותר קל לדבר בפלאפון ולשכנע ככה" אני רוצה לדבר איתך
קדימה תציג לי את האמת.

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #79 ב- : אוקטובר 17, 2012, 13:39:17 »
מצטער אני לא יכול לקחת סיכון יש עלינו רדיפה מצדכם הדתיים בדיוק כמו לפני 200 שנה כשרדפתם את ישוע המשיח
כמו שכתוב "אל תגעו במשיחי ובנביאי אל תרעו" נבואה עליכם זו נאמרה
דניאל אתה יכול לפתוח את התנ"ך ולראות את זה גם רשום
אבל אל תדאג כל יום מצטרפים אלינו בממוצע 2 אנשים לאט לאט אנחנו גדלים ובסוף אתם תהיו מיעוט ותגלו שכל הדת שלכם שקר
לכן הצעה שלי קבלו את ישוע עכשיו!!

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #80 ב- : אוקטובר 17, 2012, 13:42:22 »
מצטער אני לא יכול לקחת סיכון יש עלינו רדיפה מצדכם הדתיים בדיוק כמו לפני 200 שנה כשרדפתם את ישוע המשיח
כמו שכתוב "אל תגעו במשיחי ובנביאי אל תרעו" נבואה עליכם זו נאמרה
דניאל אתה יכול לפתוח את התנ"ך ולראות את זה גם רשום
אבל אל תדאג כל יום מצטרפים אלינו בממוצע 2 אנשים לאט לאט אנחנו גדלים ובסוף אתם תהיו מיעוט ותגלו שכל הדת שלכם שקר
לכן הצעה שלי קבלו את ישוע עכשיו!!

איך כשאתם פוחדים מהצל של אצמכם אפילו לדבר איתכם אי אפשר

מנותק daneil_

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #81 ב- : אוקטובר 17, 2012, 13:50:44 »
מה חכה רגע אמרתי לך שהשתכנעתי אבל אני רוצה יום אחד כדי לחשוב על זה אז תדחה את זה ליום שישי
ולמה אתה מגיב לו בבלה בלה בלה תן לו את התשובות שנתת לי

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #82 ב- : אוקטובר 17, 2012, 13:54:41 »
מה חכה רגע אמרתי לך שהשתכנעתי אבל אני רוצה יום אחד כדי לחשוב על זה אז תדחה את זה ליום שישי
ולמה אתה מגיב לו בבלה בלה בלה תן לו את התשובות שנתת לי

דניאל הוא פוחד לדבר איתי גם.
אני בטח שלא רב ולא בן של רב והידע שלי ביהדות קטן מאוד אבל עדיין הוא לא יכול לתת לי תשובות לדבר בסיסי ביותר כמו איך ישו מבית דוד? איך ה' עזב את עם ישראל אחרי שהוא הבטיח שלא יעזוב אותם לעולם מזה לבורא עולם אין מילה? ואיך יכול להיות שיש 2 שליטים בשמים אחד השטן ואחד בורא עולם שנלחמים אחד בשני.
דניאל אני ממליץ לך לקרוא אפילו בויקיפדיה על הדתות הפרסיות הקדומות שהיוא חפני הנצרות ותראה שהם דומים מאוד אפילו היה לפרסים את עניין ההקרבה העצמית וגם הצלב היה קדוש אצלהם (סימן השמש)

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #83 ב- : אוקטובר 17, 2012, 14:16:55 »
א. מריה מגדלנה ויוסף שניהם היו מזרע בות דוד ככה שמקשרים את ישוע מחכנו לבית דוד מתכוונים דרך מריה
ב.אנחנו ההמשך של עם ישראל ככה שאלוהים לא שבר שום ברית
ג.אנחנו לא המשך של שום דת פרסית אז מספיק לדבר שטויות
ולמה שינית את השם שלי לבוגד אם כבר אתם בוגדים בישוע
ודניאל תבוא מחר לפחות להטבלה ואל תשכח שאתה נשאר יהודי אתה פשוט הופך להיות יהודי חדש
אל תשכח מה אמרתי לך בשיחת פלאפון אתה תמיד תהיה סוג ג׳ כי אתה תימני
כן כן

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #84 ב- : אוקטובר 17, 2012, 14:20:29 »
התכוונתי להגיד שאתה תמיד תהיה סוג ג׳ אצל היהודים הישנים

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #85 ב- : אוקטובר 17, 2012, 14:33:26 »
א. מריה מגדלנה ויוסף שניהם היו מזרע בות דוד ככה שמקשרים את ישוע מחכנו לבית דוד מתכוונים דרך מריה
ודניאל תבוא מחר לפחות להטבלה ואל תשכח שאתה נשאר יהודי אתה פשוט הופך להיות יהודי חדש
כן כן

א. שולשת דרך האמא אינה נחשבת ישריה כבר.- אבל כבר כמו שאמרתי זה החלק של השטיות וגם אם אין הוא מבית דוד אין זה משנה דבר.
ב. אתם לא המשך של עם ישראל אתם ערב-רב שקיבל כול אחד ואנשים הלכו לנצרות כי קל להיות נוצרי אין תהליך גיור אין ברית מילה אין איסורים גדולים כמו ביהודות הקשר שלכם ליהדות הוא מקרי בהחלט ומה שחשוב ביותר שנאמר במפורש שלא תהיה ברית חדשה לפי מה שאתם אומרים האל חתם ברית חדשה כלומר שבר את הברית הישנה.
ג. עיין בערכים זורואסטריות ו מיתרה אין לי יותר מה להוסיף יכול להיות שאתה תלמד דברים חדשים.
אבל לא נתתה לי תשובה לשאלה הגדולה שלי שאצלכם יש 2 כוחות בשמים השטן נאבק באל שזה לא נתפס לחלוטין ביהודות הרי איך משהוא יכול לנסות להאבק באל ועוד לסחוב אחריו מלאכים שלהם בכלל אין רצון משלהם ואין יצר רע איך יכול להיות שהשטן מנצח הוא גורף את רוב הנשמות של בני האדם לנצח לפי הנצרות אפילו אנשים צדיקים כמו משה אהרון ודוד המלך הלכו לגהנום עד שישו לא בא והוציע אותם משם.
אגב אני חושב שכבר אמרו שיש "נצלב" על 2 מקלות שצורתם הייתה T אבל הנוצרים לכחו את הצלב כי זה היה סמל השמש אצל הפרסים שוב רעה סעיף ג' יכול להיות שתלמד משהוא.
ולגבי שינוי השם לצערי הרב אין לי היכולת לשנות שמות של חברים את זה יש למנהלים בכירים יותר אבל אני חושב שהשם הזה הולם אותך היטב אתה מאמין ב-3 אלים שהם אחד באין ספור קדושים שיש להם סגולות כאלה ואחרות אתה ממשיך של הדתות הבאות בעיקר פרסית קצת יהדות קצת אמונה יוונית-רומית וקצת אמונות פגניות מקומיות מזל טוב אתה עובד עבודה זרה.
אגב התיימנים לא סוג ג' ולא סוג ב' כול היהודים ותזכור את זה טוב כולם שווים לחלוטין לא משנה מאיפה הם באו מה צבע העור שלהם או לא יודע איזו הגדרה מטומטמת אחרת כול היהודים כולם שווים לחלוטין תימנים אתיופים אשכנזים מזרחיים ואחרים כולנו אותו עם.
אין יהודים חדשים אין יהודים ישנים אין ברית חדשה וברית ישנה יש ברית אחת עם יהודי אחת ואל אחד.

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #86 ב- : אוקטובר 17, 2012, 15:26:42 »
חחח על מה אתה מדבר אנחנו לא מאמינים בשטן וכל השטויות האלה שאמרת אנחנו היהודים האמיתיים אז תעשה לי טובה תלמד מה זה יהודי משיחי
דניאל קראתי שיש לך גם אחות שמתנדנדת תביא אותה גם מחר
חחח לשלמה אל תצחיק אותי אתם היהודים הישנים הכי גזענים בעולם אתם שונטפאים אתיופים ובמיוחד אתם שונאים תימנים אז דניאל קח את זה לתשומת לבך הם חושבים שאתה נחות תאמין לי אצלנו אתה תהיה שווה
חוץ מזה שאין לנו תימנים כי אתם עדה קשה וקשה לשכנע אותכם יהיה נחמד אם אתה תהיה הסיפתח תחשוב על זה גם אתה וגם אחותך זה שני תימנים שלא יהיו נחותים יותר אנחנו העם שלכם לא היהןדים הישנים אל תשכח מה שאמרתי לך בפלאפון

מנותק Jew

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #87 ב- : אוקטובר 17, 2012, 15:32:45 »
אתה יכול לספר גם לי?

מנותק לב חכם לימינו

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • Syria delanda est
« להגיב #88 ב- : אוקטובר 17, 2012, 15:35:40 »
טוב תקשיב כל מה שהוא אמר זה לא נכון ישוע לא היה הומוסקסואל ואמא שלו לא שכבה עם שום רומאי אין לו אפילו הוכחות היסטוריות לגבי זה
למה אתה חושב שהיהודים גלו בכל העולם?כי הם לא היו מוכנים להאמין בישוע רק בשנות הארבעים של המאה שעברה חלק הסכימו לקבל אותו ובגלל זה ישוע ביקש רחמים מאבא שבשמיים להסכים שכל היהודים יחזרו לארץ עד שכולם יקבלו אותו לזה הוא מחכה וכל מה שכתוב בכתבי הדתיים היהודים הוא לא נכון בעליל הם לא היו מוכנים לקבל אותו ולכן הם סבלו!!!
עכשיו מכיוון שאני דואג לך אחי אני רוצה שתקבל אותו כדי שלא תסבול!
אם אתה רוצה להכנס להוכחות ההסטוריות, אזי אין שום הוכחה חותכת לעצם קיומו של אותו ישו ויש בכלל אפשרות שלא  היה ולא נברא...
אנשים שוכחים שביקורת המקרא החלה דווקא ביחס לכתבים הנוצריים, חלקי הברית החדשה נכתבו במינימום 80 עד 150 שנה לאחר מותו/הוצאתו להורג של אותו ישו על פי התפיסה הנוצרית.
מה שאני הבאתי זה המיטב מתוך הטקסטים הקאנוניים של היהדות ובכללם המשנה והתלמוד בהם אני רואה גם טקסט הסטורי מדוייק הרבה יותר מאשר "הברית החדשה", במחילה...
היהודים גלו בבית ראשון גם כן, 500 שנה לפני אותו יש"ו, והם גלו בגלל 3 עבירות- רצח, גילוי עריות ועבודה זרה, בבית שני גלו בגלל- שנאת חינם, שלא דנו לפנים משורת הדין, שלא למדו מלחמה ואורחותיה, שלא טפלו בבוגדים כיאות ולא ביערו את השחיתות הממסדית...שום ישו ושום נעליים...
היה עליכם לבחור בין חרפה למלחמה. בחרתם בחרפה, אך מן המלחמה לא תימלטו

מנותק לב חכם לימינו

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • Syria delanda est
« להגיב #89 ב- : אוקטובר 17, 2012, 15:41:06 »
כן כן
א. מריה מגדלה הייתה זונה וחברה של ישו ההומוסקסואל והכופר, אין שום הוכחה גנאולוגית לעצם היות ישו או מריה או כל ליצן אחר מהחבורה מבית דוד, להפך יש לנו מסורת מי כן והם ממש לא חלק מהם...
ב. אתם לא ההמשך של עם ישראל, תאולוגיית ההחלפה היא הבל, כל נסיון שלך להוכיח זאת מתוך הכתובים, יענה בתשובה מוחצת מצידי, רק תנסה...
ג. אתם המשך של הדת המצרית, כל הווייתכם מלאה סמלים תאולוגיים מצריים, רק תבדוק ותראה...
ד. חצוף קטן ועלוב, מי אמר פה שתימנים הם סוג ג'? יהודי ממוצא תימני הוא יהודי בדיוק כמו כל אחד אחר...
היה עליכם לבחור בין חרפה למלחמה. בחרתם בחרפה, אך מן המלחמה לא תימלטו

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #90 ב- : אוקטובר 17, 2012, 15:41:58 »
חחח על מה אתה מדבר אנחנו לא מאמינים בשטן וכל השטויות האלה שאמרת אנחנו היהודים האמיתיים אז תעשה לי טובה תלמד מה זה יהודי משיחי
דניאל קראתי שיש לך גם אחות שמתנדנדת תביא אותה גם מחר
חחח לשלמה אל תצחיק אותי אתם היהודים הישנים הכי גזענים בעולם אתם שונטפאים אתיופים ובמיוחד אתם שונאים תימנים אז דניאל קח את זה לתשומת לבך הם חושבים שאתה נחות תאמין לי אצלנו אתה תהיה שווה
חוץ מזה שאין לנו תימנים כי אתם עדה קשה וקשה לשכנע אותכם יהיה נחמד אם אתה תהיה הסיפתח תחשוב על זה גם אתה וגם אחותך זה שני תימנים שלא יהיו נחותים יותר אנחנו העם שלכם לא היהןדים הישנים אל תשכח מה שאמרתי לך בפלאפון

אין יהודי משיחי יש נוצרי וזה מה שאתה אתה יכול לקרוא לעצמך איך שאתה רוצה אבל אתה נוצרי אתה מאמאין ביש"ו אתה מכבל את "הברית החדשה" אתה נוצרי לחלוטין.
הנוצרים מאמינים שהשטן מרד בבורא עולם וסחב אחריו שליש מכוחות השמים (כדי שתקרא קצת בספר הדפוק שלכם לשם שינוי ותגלה שאני צודק) השטן עכשיו יושב בגהנום בחור הכי עמוק מוקף בבוגדים אחרים (כמו יהודה איש קריות) וכול האנשים הרעים (או שפשוט לא התנצרו) באים עליו וסובלים בגהנום לנצח הוא הכוח הרע של העולם וכול הרוע בא ממנו בימי הביינים ומאוחר יותר הנוצרים מצאו המוני מכשפות ועובדי שטן ושרפו אותם.
אתה לא נותן לי אף תשובה רצינית לשאלות שלי ורק צוחק ומגיב נוסח "בלה בלה בלה".
לא אמרתי שאתם מאמנים בשטן אמרתי שאתם מאמינים שיש מאבקר של 2 כוחות בעולם טוב בראשות האל ורע בראשות השטן כאילו שחס וחלילה יש 2 אלים.
עכשיו בחזרה אנחנו גזענים?
אנחנו אוהבים את כול עם ישראל אתה גזען וחושב לשחק על גזענות אתה חושב שיש עדות חלשות יותר שיהיה לך יותר קל להפיל.
אתה מחפש אנשים שלא בטוחים באמונה שלהם ומתחיל להטיף להם זבל אתה וכול החברה שלך כמו עמלק רוחני שמחפשים את החלשים (רוחנית).
אפילו אתה יודע שאין לך קשר ליהדות אתה נוצרי בדיוק כמו הקתולים או הכנייסיות האחרות אז לערבים יש בא"י יותר מ-100,000 נוצרים ערבים איתם אתה תרגישי יותר קרוב.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #91 ב- : אוקטובר 17, 2012, 15:49:42 »
אני רק רוצה להבין משהו...
הנוצרי מפחד שהטיעונים שלו לא מספיק חזקים אז הוא מציע את ה"טיעון" של תמיכה כספית?
אמונה לא קונים בכסף חבוב.
הרי זה בדיוק מה שאנחנו מסבירים לדניאל. הממסד הציוני של מדינת ישראל עשק את הדת ואת מסורת אבותיו ממשפחתו, ובתמורה הבטיחו להם עבודה ועתיד כלכלי טוב יותר.
אז במה אתה שונה מהם?

דבר נוסף. התנך אומר: אם במחתרת ימצא הגנב. מי שעושה דברים במחתרת, סימן שהוא גנב.
אם לא היית שקרן, אדם לא ישר, פחדן שמפחד להתמודד וכו', לא היית מבקש לדבר איתו בטלפון.
אבל זה מה שהמסיונרים עושים. כמו חיות טרף. נטפלים אל החלשים.
אתה רואה שהבחור צעיר ומבולבל ולא בקי יותר מדי, אז אתה חושב שתוכל לבלבל לו את המוח...

והדבר הכי חשוב.
ה' כתב בתורה: וארשתיך לי לעולם.
ה' כתב גם על השבת: ביני ובין בני ישראל אות היא לעולם.

אם אתה מאמין שיש אלוהים, אם אתה מייחס לו את הכוחות שברא הכל ושהוא יודע הכל מראשית ועד אחרית, אם ככה ידע מתחילה מה שיהיה בסוף. ואם ידע מתחילה שהיהודים יחטאו והוא יעבור להיות "אביהם" של אנשים מגוחכים שקונים את אמונתם של אנשים בכסף, איך נשבע לברית עולם?
מה הוא שקרן? הוא עבד עלינו?
אומר הנביא ישעיהו: לא איש - אל ויכזב ובן אדם ויתנחם.
האל איננו משקר כאנשים ואיננו מתחרט כבני האדם.
היות והוא יודע הכל מראשית ועד אחרית, היות והדעת האדירה שלו היא שהעניקה לנו את הקיום ואת הדעת הקטנה שלנו, הכל בהיר וברור לו. הכל ידוע לו. הוא קובע הכל. והוא יתחרט? למה? כי הנוצרי הבטיח לו תמיכה כספית?
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #92 ב- : אוקטובר 17, 2012, 15:53:50 »
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4274514,00.html
http://forum.bgu.co.il/index.php?showtopic=287479&st=15
בבקשה דניאל אני מביא הוכחות אחת מלינק שאתה הבאת אם שכחת
והשני אני מביא אל תיתן לם לשקר עליך הם שונאים תימנים
למי שאומר פה שישוע לא היה קיים פחחחחח אל תצחיק אותי זה כמו שאני יגיד שמשה לא היה קיים נו ו..
ודרך אגב רשום על ישוע בגמרא שלכם אז כנראה שאתה לא מאמין בגמרא שלכם
נו זה כבר חצי דרך לקבלת ישוע מלכנו

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #93 ב- : אוקטובר 17, 2012, 15:57:38 »
יש"ו היה קיים והוא היה סתאם טמבל.
לא אמרנו שאין גזענים אבל אנחנו לא גזענים כלל בטח שלא כלפי יהודים.
אני יכול למצוא לך גזענו נגד כול עדה כמובן שאין אף גזען כמו הנוצרים שניסו להוכיח שהשחורים נוצרו כדי להיות עבדים וניסו להגיד שהאפריקאים הרוויחו מהעבדות שכן על הדרך הם התנצרו וזה נתן להם סיכוי להגיע לגן עדן.
זה יש"ו- ימך שמו וזכרו בטח שלא ישוע

מנותק daneil_

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #94 ב- : אוקטובר 17, 2012, 16:09:53 »
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4274514,00.html
http://forum.bgu.co.il/index.php?showtopic=287479&st=15
בבקשה דניאל אני מביא הוכחות אחת מלינק שאתה הבאת אם שכחת
והשני אני מביא אל תיתן לם לשקר עליך הם שונאים תימנים
למי שאומר פה שישוע לא היה קיים פחחחחח אל תצחיק אותי זה כמו שאני יגיד שמשה לא היה קיים נו ו..
ודרך אגב רשום על ישוע בגמרא שלכם אז כנראה שאתה לא מאמין בגמרא שלכם
נו זה כבר חצי דרך לקבלת ישוע מלכנו
אוף בלבלת אותי לגמרי לא יודע מה להגיד לך

מנותק מוות_ליהודים הטובים והנאמנים

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #95 ב- : אוקטובר 17, 2012, 16:10:43 »
יש"ו היה קיים והוא היה סתאם טמבל.
לא אמרנו שאין גזענים אבל אנחנו לא גזענים כלל בטח שלא כלפי יהודים.
אני יכול למצוא לך גזענו נגד כול עדה כמובן שאין אף גזען כמו הנוצרים שניסו להוכיח שהשחורים נוצרו כדי להיות עבדים וניסו להגיד שהאפריקאים הרוויחו מהעבדות שכן על הדרך הם התנצרו וזה נתן להם סיכוי להגיע לגן עדן.
זה יש"ו- ימך שמו וזכרו בטח שלא ישוע

כולכם פה מטומטמים.
ישו או ישוע או איך שלא קוראים לו היה יהודי "היפי", הוא תמך בדת היהודית אך בסגנון חדשני לתקופתו ורבנים התנגדו לכך ובעקבות זה הלשינו עליו ונצלב.

בכלל לא צריך לקלל את ישו, הוא היה יהודי לכל דבר. אם אתם רוצים לקלל תקללו את התומכים שלו שעשו מהזרם שלו דת חדשה ומפגרת (אין לי בעיה עם נוצרים אבל העיקרון של הנצרות מפגר)
הנצרות כי בכלל חיקוי מפגר של היהדות
מי שכ"כ אוהב את אלוהים שיעבוד אותו בכל דת שהיא אבל שיידע שהדת המונותאיסטית הנכונה היא היהדות (אני לא אומר שהיהדות נכונה אבל היא בהחלט המקור לנצרות ולאיסלאם שעשתה בכלל בלאגן).

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #96 ב- : אוקטובר 17, 2012, 16:14:09 »
כולכם פה מטומטמים.
ישו או ישוע או איך שלא קוראים לו היה יהודי "היפי", הוא תמך בדת היהודית אך בסגנון חדשני לתקופתו ורבנים התנגדו לכך ובעקבות זה הלשינו עליו ונצלב.

בכלל לא צריך לקלל את ישו, הוא היה יהודי לכל דבר. אם אתם רוצים לקלל תקללו את התומכים שלו שעשו מהזרם שלו דת חדשה ומפגרת (אין לי בעיה עם נוצרים אבל העיקרון של הנצרות מפגר)
הנצרות כי בכלל חיקוי מפגר של היהדות
מי שכ"כ אוהב את אלוהים שיעבוד אותו בכל דת שהיא אבל שיידע שהדת המונותאיסטית הנכונה היא היהדות (אני לא אומר שהיהדות נכונה אבל היא בהחלט המקור לנצרות ולאיסלאם שעשתה בכלל בלאגן).

ואו אני לא מאמין שאני אומר את זה אבל אני מסכים איתך ב-95% בקירוב ממה שכתבתה.

מנותק מוות_ליהודים הטובים והנאמנים

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #97 ב- : אוקטובר 17, 2012, 16:18:54 »

ואו אני לא מאמין שאני אומר את זה אבל אני מסכים איתך ב-95% בקירוב ממה שכתבתה.

יפה.
אבל למה שינית את כינויו ל"עובד בעבודה זרה"? הוא עובד את אותם אלוהים
למרות שהוא בוגד ולמרות שהוא מאמין שיהודי דתי אחד הלך על המים והוא השליח של האל במקום משה, דוד או המשיח שיבוא,
הוא עובד את מה שאתה קורא לו הקב"ה.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #98 ב- : אוקטובר 17, 2012, 16:20:04 »
יפה.
אבל למה שינית את כינויו ל"עובד בעבודה זרה"? הוא עובד את אותם אלוהים
למרות שהוא בוגד ולמרות שהוא מאמין שיהודי דתי אחד הלך על המים והוא השליח של האל במקום משה, דוד או המשיח שיבוא,
הוא עובד את מה שאתה קורא לו הקב"ה.

אני לא יכול לשנות כינוי.
אבל אני תומך בשינוי הוא מאמין שיש לפחות 2 אלים אחד טוב ואחד רע.

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #99 ב- : אוקטובר 17, 2012, 16:24:11 »
דניאל אתה לא רואה אף אחד פה לא מבין בכלל מה זה הדת שלי
דת נעימה ושוחרת שלום כן כן אנחנו לא נוצרים אז אל תפילו עלינו את האינקויזיציה וכל זה
תבוא מחר אתה ואחותך נעשה לכם טקס יפה ותהיה לכם משפחה חדשה שבאמת אוהבת אתכם
אתה חושב שהיהודים הישנים אוהבים אותך ואת אחותך?
לאאאאא
אתה יודע למה?
כי אתה תימני והיא תימניה.
אז תבוא מחר אף אחד לא מכריח אותך לעשות משהו כנגד רצונך