כתב נושא: שפל חדש ביחסי ישראל-ארה"ב: אובמה סירב לראשונה לפגוש את נתניהו  (נקרא 1363 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *

מנותק רחמים

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אני ממזמן ידעתי שארצות הברית לא באמת אוהבת את מדינת ישראל , ה"שלום" ביניהם זה רק בגלל אינטרס כספי ואו צבאי.
ואני מאמין שהסיבה שארצות הברית ורוסיה התערבו בשואה באירופה זה רק כדי שהגרמנים לא ישלטו עליהם.
וזה נכון מאוד מה שאומרים הרבנים של ההלכה של הדת היהודית כמובן, אסור למהר לסמוך על מי שלא נשמה יהודית באפו.אלא אם הוא התגייר כהלכה.כי הנשמה זה הבסיס , בדיוק כמו ששמירת הברית זה הבסיס של היהודי.
ולצערי הרב עם כל הפריצות שהולכת היום בחוץ ועוד בארץ ישראל, השם ירחם.
לפעמים אני מצליח להודות ל , הקדוש ברוך הוא , שבזכות שהוא עשה לי"נזק נפשי" ואני מעדיף להשאר בבית כמה שיותר , אז העיניים שלי חוסכות הרבה פריצות. ולמה לפעמים ? כי הקדוש ברוך הוא, תמיד יודע מה טוב לנשמה של האדם , כאשר האדם בעולם הרוחני שהוא לא חזק מאוד ברוחניות ,הוא לא תמיד מבין ומסכים עם זה ובמקום זה הוא מרגיש בעולם הזה כאב חזק.
ברוך השם, יש לא מעט שיעורי תורה של ההלכה של הדת היהודית כמובן באינטרנט(:
« עריכה אחרונה: ספטמבר 12, 2012, 01:25:20 על ידי ר »

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
א. ברור שכל יחסי ישראל - ארצות הברית הם אינטרסים. מבחינת האמריקאים אנחנו יופי של שפוטים שאפשר לזרוק להם כמה עצמות ובתמורה לכך לקבל שפע של פיתוחים טכנולוגיים בכל תחום ובעיקר בתחום הצבאי וגם בסיס ידידותי במזרח התיכון שבו אפשר להחנות כוחות ולהעביר אספקה. מבחינת הרבה ישראלים, האמריקאים הם הדוד סם שלנו. הדוד שאנחנו סומכים עליו ומחכים למתנות שלו ולא יודעים לאן ללכת בלעדיו. מסכנים שכמותם.
אפשר להוציא את היהודי מהגלות, אי אפשר להוציא את הגלות מהיהודי.
ב. ארצות הברית ורוסיה לא התערבו בשואה. הם התערבו במלחמה עולמית. הרוסים בעל כרחם. הגרמנים תקפו אותם. האמריקאים התערבו במסגרת הסכמים קודמים ממלחמת העולם הראשונה עם הצרפתים והבריטים. ההתערבות הייתה במלחמה ובשליטה. בשום פנים ואופן לא בשואה שהתרחשה נגד העם היהודי. יתירה מזו, האמריקאים סירבו להפציץ מסילות ברזל המובילות למחנות ההשמדה או להפציץ את המשרפות על מנת להציל יהודים.
ג. כמו שהזכרתי כמה פעמים. הגמרא במסכת בבא בתרא אומרת שמי שסומך על הגוי, הוא וכל מה שיש לו יהיו משועבדים לגוי.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!