כתב נושא: קורא לעצמו "דתי" כדי שיוכל להפיץ את האיוולת שלו  (נקרא 2337 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4272953,00.html

בנוגע למקרה בו יהודים התקוממו על ההשתוללות של אורקים ברחובות ירושלים ואורק שהשתולל יותר מדי חטף קצת...
בהתעלם מהעובדה שהרבה יהודים חוטפים מאורקים כל יום הרבה יותר...

הבחור מעלה את התהיה איך אנחנו כיהודים וכדתיים צריכים להסתכל על האורקים...
תמיד הסלפנים השקרנים מגייסים לעזרתם את היהדות והתורה כדי להצדיק את הבוגדנות שלהם ואת העובדה שהם פשוט לא יכולים שלא לתמוך ברוצחי יהודים...

...בהתעלם מהעובדה שכיהודים וכדתיים אנחנו מצווים על "לא תעמוד על דם רעך" ולכן צריכים לעמוד כאיש אחד לצד כל היהודים שסובלים מאורקים, בהתעלם מן העובדה שאנחנו כיהודים יודעים שהבא להורגך השכם להורגו, בהתעלם מן העובדה שבמשך שנים רבות האורקים גורמים ליהודים כל עוול אפשרי, שזה עוול להשתמש במילה עוול. המילה פשוט אינה מביעה את הרוע והעושק של האורקים מול גודל הסבל והאובדן של היהודים. בהתעלם מן העובדה שכיהודים אנחנו לא מקבלים את האחר אלא מתבדלים ממנו (עם לבדד ישכון), בהתעלם מן העובדה שכיהודים אנו יודעים שעשיו שונא ליעקב (כולל ה"רופא"), בהתעלם מן העובדה שאפילו לאורק הגר בכפר הסמוך היו רצונות טובים, ואנחנו יודעים שאין, הרצונות שלו לא קובעים. מה שקובע זה הרצונות של יהודים לחיות בשקט בלי שאורקים יהרגו אותם או יאנסו את הבת שלהם או יגנבו להם את הרכוש או יעשו בהם לינצ'...
אז הוא מדבר על חשיבה צרה, האיש שבעולמו הצר אין מקום להבנה שאחרי מאות ואלפי בני עמו שנרצחו ועונו ונשדדו ונאנסו ונרגמו והוכו... הוא הבא בתור.
הוא חושב שהוא לא יכול לבנות את ביתו עם אשה שהחשיבה שלה צרה. ולא מבין שאשה לא יכולה לבנות את ביתה עם גבר שלא יגן עליה ועל הילדים שלהם. אותו אחד שמראש מפקיר אותם לחסדי האורקים...
הוא מדבר על השאלה "איפה אתה רוצה להיות כשיגיע הטיל" ושוכח מי רוצה לשלוח את הטיל ומי מחכה כבר שהטיל יפול עליו...
הוא מדבר על ריחוק בין חלקים בעם ומתלונן על זה שאנשים לא מתקרבים.
חבוב, הראשון שצריך להתקרב זה אתה. עזוב את האורקים והתקרב. אנחנו לא מתקרבים אליך. אתה קרוב מדי לאלה עם הסכינים. מסוכן לנו...
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
נראה לי שאפילו דתי מחמד לא ראוי לקרוא לזבלון הזה.

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "לדוד,ברוך ה׳ צורי,המלמד ידי לקרב,אצבעותי למלחמה"
תשמע,לפי דעתי יכול להיות ערבי טוב,בתור אינדיבידואל,בתור פרט בודד,ואני אולי אפילו אוכל להסתדר איתו ולהיות חבר שלו.
הבעיה איתם זה שהם לא פרטים,הם,בדיוק כמו שאנחנו,כלל ולא פרט.
ומה לעשות שהכלל שלהם הוא חרא מאוד?!
99.9% מהם שונאים אותנו שנאת מוות,אלה שתלויים בנו כדי להמשיך לחיות את החיים המהודרים והנוחים שלהם,פשוט לא מראים את זה.
חכמה בגויים תאמין:"אויב גלוי הוא קללה, אבל מעמיד פני ידיד גרוע ממנו." - בנג'מין פרנקלין .
"תכופות אנו נותנים בעצמנו לאויב את הכלים לכלותנו." - איזופוס.
"פייסן הוא אדם המאכיל תנין, בתקווה שהוא יאכל אותו אחרון." - וינסטון צ'רצ'יל
"קודם כל תהיינה העובדות בידיך, ואז תוכל לסלף אותן כאוות נפשך."- מרק טווין.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
מעניין כמה שילמו לו על הכתבה המטומטמת הזאת על הדייט שלו. מזה מעניין אותי בכלל הדייט שלו? טוב שלא כתב מאמר על הפעם הראשונה שאיבד את בתוליו לאיזה ערבי רק כי הוא לא גזען.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
תשמע,לפי דעתי יכול להיות ערבי טוב,בתור אינדיבידואל,בתור פרט בודד,ואני אולי אפילו אוכל להסתדר איתו ולהיות חבר שלו.
הבעיה איתם זה שהם לא פרטים,הם,בדיוק כמו שאנחנו,כלל ולא פרט.
ומה לעשות שהכלל שלהם הוא חרא מאוד?!
99.9% מהם שונאים אותנו שנאת מוות,אלה שתלויים בנו כדי להמשיך לחיות את החיים המהודרים והנוחים שלהם,פשוט לא מראים את זה.
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4272953,00.html
בהתעלם מהעובדה שהרבה יהודים חוטפים מאורקים כל יום הרבה יותר...

בהתעלם מן העובדה שאפילו לאורק הגר בכפר הסמוך היו רצונות טובים, ואנחנו יודעים שאין, הרצונות שלו לא קובעים. מה שקובע זה הרצונות של יהודים לחיות בשקט בלי שאורקים יהרגו אותם או יאנסו את הבת שלהם או יגנבו להם את הרכוש או יעשו בהם לינצ'...
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מעניין כמה שילמו לו על הכתבה המטומטמת הזאת על הדייט שלו. מזה מעניין אותי בכלל הדייט שלו? טוב שלא כתב מאמר על הפעם הראשונה שאיבד את בתוליו לאיזה ערבי רק כי הוא לא גזען.
בתכלס,מה הוא מתפלא שהיא לא מתקשרת עליו,מעבר לזה שהוא חמור,במקום להכיר אותה הוא הפך את הפגישה שלהם למפגש פוליטי (גם אם יצמידו לי אקדח לראש,אני לא אעשה את זה בפגישות הראשונות עם בת זוג),ולא רק זה הם בכלל מנוגדים בדעות.

אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
איזו נקבה רוצה לצאת עם בחור שמצהיר מראש שהוא לא רוצה להגן עליה אלא מוכן להפקיר אותה לרצונות הטובים של כל מחבל?

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בתכלס,מה הוא מתפלא שהיא לא מתקשרת עליו,מעבר לזה שהוא חמור,במקום להכיר אותה הוא הפך את הפגישה שלהם למפגש פוליטי (גם אם יצמידו לי אקדח לראש,אני לא אעשה את זה בפגישות הראשונות עם בת זוג),ולא רק זה הם בכלל מנוגדים בדעות.

אני במקומה הייתי שמחה על כך שהציג את הפנים השמאלניות שלו מתחת לכיפה שלו שכנראה למטרת תחפושת(שכח מסתבר שפורים עבר לפני חצי שנה).
אפשר לדעת הרבה על בן אדם רק מהדעות הפוליטיות שלו וסגנון הדיבור שלו על זה.