כתב נושא: קרננים אנטישמים  (נקרא 2556 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
קרננים אנטישמים
« ב- : אוגוסט 06, 2012, 21:55:06 »

הם עוד חושבים שזה יגרום לבנות לעזוב את היהדות

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בעניין: קרננים אנטישמים
« להגיב #1 ב- : אוגוסט 06, 2012, 22:05:26 »
הגיון אתאיסטי: התורה לא קוראת לנשים להיות באדיבילדריות ולגברים למרוח ליפסטיק? סימן שהיא לא אלהית ח"ו

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #2 ב- : אוגוסט 06, 2012, 22:07:29 »
ההגיון האתאיסטי מלא בסתירות לוגיות.

מנותק לוחם סיירת

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #3 ב- : אוגוסט 07, 2012, 00:47:57 »
 :laugh:  אתאיסטים מדברים על היהדות כתור דת המבזה אישה , כולנו כבר יודעים מה שווה אישה בקרב העולם החילוני בכלל והאתאיסטי בפרט.
{א} שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי: {ב} עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ: {ג} אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ: {ד} הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל: {ה} יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ: {ו} יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה: {ז} יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ: {ח} יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:

פרק תהילים זה יהיה לרפואת יניב בן ענת הי"ו

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #4 ב- : אוגוסט 07, 2012, 03:27:59 »

הם עוד חושבים שזה יגרום לבנות לעזוב את היהדות
רון לצערנו הם מצליחים יפה מאוד.

אומנם רוב הנשים כיום עדיין מאמינות בבורא,יש כאלו שמקיימות את כל המצוות יש כאלו שרק חלק ויש כאלה שכלל לא אבל הרוב מאמינות.

אבל הם עובדים שיטה מיוחדת של שטיפות מוח,השלב הראשון הוא לגרום להן להאמין שהדת מבזה אותן,לאחר מכן שהן בידיים שלהם מתחילה המתקפה של שטיפות מוח כדי למחוק את הבורא מהראש.

אתה יכול לראות שבדור שלנו לפחות 90% מהנשים עושות דברים חמורים והולכות נגד,גם בתוך הקהילה החרדית והדתית לאומית.

"השיוון זכויות לנשים" נמצא כיום בכל חור,דבר שמפורר את הדת.

אז אולי הם נראים לכם טיפשים אבל הם ממש לא הם חכמים ומשתמשים בטכניקות מבריקות על מנת להשפיע על הצד השני (לצערי כמובן).
גם היטלר לא היה טיפש,ולכן הוא הצליח להשפיע על כל האירופאים גם על אלה שלא ממש תמכו בו,אסור לזלזל באויב.
אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "לדוד,ברוך ה׳ צורי,המלמד ידי לקרב,אצבעותי למלחמה"
« להגיב #5 ב- : אוגוסט 07, 2012, 04:31:02 »
עם כל הבילבולי ביצים שלהם,אחריי הכל,לבחורה דתייה יש הרבה יותר כבוד (גם עצמי וגם מהזולת)מאשר איזה חילונית שיוצאת למועדונים ושותה ומתפרפרת וזה ברור לכל,אין טעם אפילו לדבר על זה,צריך רק לראות מה המצב של הבחורות החילוניות היום.
חכמה בגויים תאמין:"אויב גלוי הוא קללה, אבל מעמיד פני ידיד גרוע ממנו." - בנג'מין פרנקלין .
"תכופות אנו נותנים בעצמנו לאויב את הכלים לכלותנו." - איזופוס.
"פייסן הוא אדם המאכיל תנין, בתקווה שהוא יאכל אותו אחרון." - וינסטון צ'רצ'יל
"קודם כל תהיינה העובדות בידיך, ואז תוכל לסלף אותן כאוות נפשך."- מרק טווין.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #6 ב- : אוגוסט 07, 2012, 22:04:22 »
הייתי אתמול באיזה מקום הומה הדם והזדעזעתי. נקבות הולכות במכנסונים קצרצרים, ממש תחתונים, ממש כמעט עירומות. אין בושה. אין צניעות. אין כלום. הכל כדי להיות אובייקט מיני.
ואז הן מתלוננות שהן אובייקט מיני ושלא מכבדים אותן...
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #7 ב- : אוגוסט 08, 2012, 02:57:00 »
הייתי אתמול באיזה מקום הומה הדם והזדעזעתי. נקבות הולכות במכנסונים קצרצרים, ממש תחתונים, ממש כמעט עירומות. אין בושה. אין צניעות. אין כלום. הכל כדי להיות אובייקט מיני.
ואז הן מתלוננות שהן אובייקט מיני ושלא מכבדים אותן...

נקבות...
אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #8 ב- : אוגוסט 08, 2012, 16:09:55 »
נשים הן לא.
נשים זה דבר מכובד, עדין ויפה. נשים זה לא פרה שמוליכים בשוק הבשר כדי שכולם יראו ויציעו מחיר גבוה בשביל לקבל כוס חלב, או את כל הפרה!
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!