כתב נושא: משה סילמן נפטר  (נקרא 1004 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
משה סילמן נפטר
« ב- : יולי 22, 2012, 02:00:27 »
נראה שאחרי שהוא ליקק קרטיב בכל זאת חלה הרעה במצבו. כי כעת הוא כבר בר מינן. אני מצטער שזה קרה. אבל איך אפשר לסייע לאדם כזה שנראה שיש לו יצר הרס עצמי בלתי נשלט. דרך אגב אני רוצה לעשות הבדלה בין סילמן לבין אותם שני מציתים עצמם מתקופת הגירוש. הם לפחות פעלו מתוך הקרבה עצמית למען הזולת ולמען המולדת. אסור לעשות דבר כזה בכל מקרה, אבל הם היו אנשים טובים שמאוד חבל עליהם כי הם בחרו שדרך מחאה רעה.

סילמן שרף את עצמו כי המדינה כביכול דפקה אותו. דפקו אותי לקחו לי הרסו לי, הכל באשמתכם ! לדעתי זה הבדל גדול. הוא היה בן אדם עם נטייה להרס עצמי שלא יכל לקבל אחריות על מעשיו. ייתכן שהיה מסכן ושלא ידע לדאוג לעצמו. אבל הייתה לו משפחה שהייתה חייבת לעזור לו. העסק שלו לא נכשל בגלל חוב לביטוח לאומי כפי שהוא טען. זה שטויות. והוא לא האדם היחיד במדינה שהעסק שלו פשט רגל.

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "לדוד,ברוך ה׳ צורי,המלמד ידי לקרב,אצבעותי למלחמה"
בעניין: משה סילמן נפטר
« להגיב #1 ב- : יולי 22, 2012, 02:09:27 »
שפטל העלה טענה מעניינת : סילמן התאבד בגלל הסכמי אוסלו .
הרי העסק שלו נסגר בעקבות העצירה המוחלטת של כלכלת ישראל בתקופת המיתון , שבה אנשים לא יצאו לרחובות מאימת הפיגועים שהשתוללו ברחובות בעקבות אוסלו,ענף התיירות התרסק ...
יש מצב ששפטל צודק .
חכמה בגויים תאמין:"אויב גלוי הוא קללה, אבל מעמיד פני ידיד גרוע ממנו." - בנג'מין פרנקלין .
"תכופות אנו נותנים בעצמנו לאויב את הכלים לכלותנו." - איזופוס.
"פייסן הוא אדם המאכיל תנין, בתקווה שהוא יאכל אותו אחרון." - וינסטון צ'רצ'יל
"קודם כל תהיינה העובדות בידיך, ואז תוכל לסלף אותן כאוות נפשך."- מרק טווין.

מנותק פדופיל חילוני גאה

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • איסלאם מסריח כמעט כמו צה"ל - ולכן אני שוקל להתאסלם
בעניין: משה סילמן נפטר
« להגיב #2 ב- : יולי 22, 2012, 05:14:35 »
למרות שאני לא בטוח 100% על משה סילמן הזה ואם זה ממומן על ידי הקרן החדשה לישמעל ושוב אני לא רומז כלום תאוריה אישית

בכל מקרה משה הזה מת זכרונה לברכה