כתב נושא: ח"כ בן ארי בראיון תחת השאלה : מדוע קרעת את הברית החדשה ?  (נקרא 2193 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "לדוד,ברוך ה׳ צורי,המלמד ידי לקרב,אצבעותי למלחמה"
http://www.103.fm/programs/Media.aspx?ZrqvnVq=FIJKIM&c41t4nzVQ=EE
ענה לעניין בן ארי .
שימו לב לגבי גזית הזבל , שראה שלמחבל הנוצרי אין מה לענות , והתפרץ לדיון כדי למנוע מצב של השפלה של המחבל הנוצרי.
לא שכחנו ולא נשכח את האינקווזיציה , האוטו דה פה , הפרעות , האנוסים ,מסעות הצלב, דמם של יהודים חפים מפשע נשפך יותר מידי בשם הנצרות כדי שנשכח .
ח"ח לבן ארי , למרות שלפי דעתי זה קצה קצהו של מה שצריך לעשות לחרא המסריח הזה שקוראים לו "ברית חדשה " (טפי עליו ועל השם הזה ) .
עבודה זרה - לא אצלנו .
חכמה בגויים תאמין:"אויב גלוי הוא קללה, אבל מעמיד פני ידיד גרוע ממנו." - בנג'מין פרנקלין .
"תכופות אנו נותנים בעצמנו לאויב את הכלים לכלותנו." - איזופוס.
"פייסן הוא אדם המאכיל תנין, בתקווה שהוא יאכל אותו אחרון." - וינסטון צ'רצ'יל
"קודם כל תהיינה העובדות בידיך, ואז תוכל לסלף אותן כאוות נפשך."- מרק טווין.

מנותק פדופיל חילוני גאה

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • איסלאם מסריח כמעט כמו צה"ל - ולכן אני שוקל להתאסלם
לשרוף את הברית החדשה היה מיותר ופרוקטיבי הוא עשה את זה עוד לפני המצלמות שתבין ואל תשכח שהברית החדשה זה בעצם התנ"ך רק הוסיפו לו כמה מילים של פאולוס שהיה יהודי תלמיד ישיבה בעצמו

וסתם יתן לשונאי ישראל מתנה לפרסם את זה ואני רוצה לראות אם בבית הלבן היה שורף את התלמוד או המשנה מה היו אומרים הדתיים בישראל

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
"הוסיפו לו כמה מילים" ?!
אתה צוחק או מדבר ברצינות ?!
הנה כמה מילים מהערמת חרא הזאת שקוראים לה הברית החדשה,מתוך משהו שנקרא יוחנן (אין לי מושג איך לקרוא לזה) : "אתם (היהודים)מאת אביכם השטן, ולעשות את תאוות אביכם חפצתם: הוא רוצח... ואבי השקר".
ממש כמה מילים ...
בכל מקרה מיכאל בן ארי רק קרע את השרף , ולא שרף אותו , וחבל .
הייתי מאוד שמח אם היה עומד על בימת הכנסת ושורף בהפגנתיות את הדבר המסריח זה ,אני לא בטוח אם זה קידוש ה' כי לצערי הידע שלי בהלכה הוא מצומצם יחסית,אבל אני יודע שזה מעשה נכון וראוי שיעשה אותו יהודי שמייצג את הציבור, מאחר ומדובר בעבודה זרה בתוך ארץ ישראל.
רוצים לפרסם ? בבקשה , שיפרסמו .
סתם לשם השוואה ,אליהו הנביא שחט כ-500 כוהני עבודה זרה של הבעל...
ואתה יודע מה קרה אחר כך ? העולם לא גינה , לא פרצה מלחמה ...
במקום בצורת , " וַיְהִי עַד-כֹּה וְעַד-כֹּה, וְהַשָּׁמַיִם הִתְקַדְּרוּ עָבִים וְרוּחַ, וַיְהִי, גֶּשֶׁם גָּדוֹל; ..."
חכמה בגויים תאמין:"אויב גלוי הוא קללה, אבל מעמיד פני ידיד גרוע ממנו." - בנג'מין פרנקלין .

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
אל תתן השוואה בלתי קשורה.
אתה יודע מאיפה מגיע המושג כנסת ישראל?
אז כדי לתת השוואה הוגנת, נניח שמישהו ישלח עותקים של ספר הלכתי יהודי שמפריך את הנצרות ומעודד אנשים לעזוב אותה. ישלח עותקים כאלה לכל ראשי הוותיקן. איך נראה לך שהם יגיבו?
אז מה? פרובוקטיבי שאנחנו לא מוכנים שיגיעו לפה נוצרים מטונפים ויתחילו להטיף לנו את הטינופת שלהם?
פרובוקטיבי שאנחנו מנסים להגן על עצמנו מפני אורקים, כשאנחנו נלחמים על הבית, כשאנחנו יוצאים בחיים מנסיון לינץ'... הכל פרובוקטיבי.
הדבר היחיד שלא פרובוקטיבי, זה לחזור למשרפות באושוויץ ולהתחנן בפני הגרמנים להפעיל אותן שוב. למעשה, לא נראה לי שהגרמנים צריכים תחנונים רבים. כפי שהם מתנהגים, מספיק שנחזור לשם. הם ידאגו לשאר ברצון ובשמחה.

ואני די בטוח מאורו, שמה שעשה מיכאל בן ארי היה קידוש ה'. לראות יהודי שעומד בתוקף על אמונתו. אבותינו ירקו על הספרים האלה ועל הצלב בשארית כוחותיהם.
לספר לכם שבמעמד האוטו דה פה, שריפת הכופרים הפומבית של האינקוויזיציה, היו מציעים ליהודי לנשק את הצלב או הספרים הטמאים שלהם ולמות בחניקה, או למות בשרפה כיהודי. מה אתה חושב שרובם עשו? ירקו ונשרפו בגאווה!
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
ואני די בטוח מאורו, שמה שעשה מיכאל בן ארי היה קידוש ה'. לראות יהודי שעומד בתוקף על אמונתו. אבותינו ירקו על הספרים האלה ועל הצלב בשארית כוחותיהם.
לספר לכם שבמעמד האוטו דה פה, שריפת הכופרים הפומבית של האינקוויזיציה, היו מציעים ליהודי לנשק את הצלב או הספרים הטמאים שלהם ולמות בחניקה, או למות בשרפה כיהודי. מה אתה חושב שרובם עשו? ירקו ונשרפו בגאווה!
גם אני חושב .
עצם העובדה שאין כאן התרפסות בפניי כסף נוצרי , במעמד של ערך שהוא "יהרג ובל יעבור" כמו עבודה זרה ,זה כבר דבר טוב .

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
אמרת "יהרג ואל יעבור". אמרת הכל.
והעניין פה הוא לא הכנסת. העניין פה הוא שה"סובלנות" המצחינה הזו הגיעה כל כך רחוק, שהם מפזרים את הטינופת שלהם ברחובות הערים שלנו, אלא שאין להם בושה ופחד לשלוח את זה לכל חברי הכנסת!
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק צוביצביקה

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
רק חבל שהנצרות היא בעצמה שקר, תראו, אני לא חושב שאפשר באמת לדעת מה הלך בדיוק לפרטי פרטים בין ישו היהודי לבין הזרם המרכזי ביהדות באותה תקופה, אבל בטוח דבר אחד, הנצרות כפי שאנחנו מכירים כיום, הנצרות הרומית, אינה קשורה כלל וכלל לתפיסת העולם של ישו היהודי.

הקיסרים הרומים השתמשו בפילוג בין ישו לזרם המרכזי של היהדות כדי לבסס את השנאה ליהדות ברחבי האימפריה ועליה את הנצרות. משהו שאנחנו חווים על בשרינו עד היום.

אזי, כן, הברית החדשה היא שקר, פרט לקטעים הלקוחים מהתנ"ך, כל השאר זה גיבוב שטויות שנועדו לשעבד את ההמונים לדת השקר הזו, דת פוליטית שאין בה שום דבר מעבר לצורך לשלוט בהמונים, שללא הדת, שהפכה אותם לקצת פחות פרימיטיביים וברבריים, היו נשארים פראי אדם לחלוטין.

על כל יהודי באשר הוא, כאשר מגיעה אליו יצירה מסוג זה, שהיא שקר מוחלט המיועד למטרה אחת - לגרום ליהודי לחטוא ולהציג את שנאת הנוצרים ליהדות, בכל מקרה כזה, יש חובה להשמיד את היצירה, גם אם מדובר בחירוף נפש. (שלמזלנו, לא היה במקרה זה)

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
לפרטי פרטים, לא. אבל יש לנו מושג די ברור. ישו מוזכר בגמרא ובאיזכורים היסטוריים נוספים מפי עדי התקופה.
כמו שאני טורח לומר לנוצרים שמזכירים לי על הממזרון העלוב הזה, הם שמעו סיפורים מאנשים ששמעו סיפורים. אני שמעתי סיפורים מאבותי, ששמעו סיפורים ממי שהיה וראה בעיניו!

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
יש כאן מיתוס שחייבים להפריך.
אותו תנ"ך עברי שכולם מדברים עליו בתוך הספר הנוצרי הוא תנ"ך מסולף והוא פסול לקריאה בכל אופן.

שריפתו היא קידוש ה' ויותר מזה - קיום מצווה של ביעור עבודה זרה (ובייחוד בארץ ישראל).

והנה קצת (ממש על קצה המזלג) על הנצרות:
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!