עמלק ואויבי ישראל > האמת מאחורי דת האיסלם

תאריכים כואבים לאיסלם

<< < (2/6) > >>

עז77:

--- ציטוט של: DJ Luminus על דצמבר 01, 2006, 05:23:59 ---
--- ציטוט ---נוצרי שמוצרי, יש לך נשמה יהודית שצמאה לחזור למקורות שלה - אתה פשוט חייב להתגייר..
--- סוף ציטוט ---
אני רק 12.5% יהודי. רק סבא שלי ז"ל מצד האבא היה יהודי וזה בגלל שאמו היתה יהודיה. אני בעיקר רומני דאקו-לטיני אסלי אבל יש לי גם דם אוסטרי, פולני וצועני.

--- סוף ציטוט ---

את הנשמה כל זה לא מעניין, נשמה יהודית היא נשמה יהודית
והיא זועקת ממך, אני מרגיש את זה בדברים שלך בפורום.
אולי אתה עוד לא מרגיש בשל לזה, אבל אני מאמין שיבוא הזמן שתדע זאת בליבך ב 100 אחוז.

אילן208:

--- ציטוט של: נץ וגאה בזה על דצמבר 01, 2006, 01:19:17 ---1258, השנה שבה בגדד נפלה לידי הכובשים המונגולים והמוסלמים בתוכה נטבחו, שנה זו נזכרת לדראון בעולם האיסלמי, שנה שבה בירת החליפות נפלה לידי הכופרים.

1492, השנה שבה המוסלמים גורשו בבושת פנים מספרד, המוסלמים המאורים רוסקו ע"י הכוחות הנוצרים של המלך פרדיננד.

1918, השנה בה איבדו המוסלמים סופית את העוצמה הקונבנציונלית שלהם והאיום על העולם המערבי, ברגע שבו קרסה האימפריה העות'מנית.

1948, השנה שבה הוקמה מדינת ישראל,

מתי תבוא התבוסה הסופית של המפלצת האיסלמית?

--- סוף ציטוט ---
מה?? גורשו מספרד?? על מה אתה מדבר זה היהודים גורשו מספרד ב 1492 על ידי  איסאבלה ופרננגו וימ"ש למדתי את זה בהיסטוריה שנה שעברה

כהנא צדק!:

--- ציטוט של: wakeupisrael על פברואר 24, 2007, 09:42:19 ---
--- ציטוט של: נץ וגאה בזה על דצמבר 01, 2006, 01:19:17 ---1258, השנה שבה בגדד נפלה לידי הכובשים המונגולים והמוסלמים בתוכה נטבחו, שנה זו נזכרת לדראון בעולם האיסלמי, שנה שבה בירת החליפות נפלה לידי הכופרים.

1492, השנה שבה המוסלמים גורשו בבושת פנים מספרד, המוסלמים המאורים רוסקו ע"י הכוחות הנוצרים של המלך פרדיננד.

1918, השנה בה איבדו המוסלמים סופית את העוצמה הקונבנציונלית שלהם והאיום על העולם המערבי, ברגע שבו קרסה האימפריה העות'מנית.

1948, השנה שבה הוקמה מדינת ישראל,

מתי תבוא התבוסה הסופית של המפלצת האיסלמית?

--- סוף ציטוט ---
מה?? גורשו מספרד?? על מה אתה מדבר זה היהודים גורשו מספרד ב 1492 על ידי  איסאבלה ופרננגו וימ"ש למדתי את זה בהיסטוריה שנה שעברה

--- סוף ציטוט ---
הוא צודק בעניין בדקתי גם והיו בשנה הזו הרבה גזירות על היהודים!

אילן208:
לא נראה לי שהיו בכלל מוסלמים באירופה באותם שנים(בניגוד לעכשיו)

נץ וגאה בזה:
"ישראל להתעורר"? תמהני עליך, ידיעתיך ההסטוריות הינם דלות ביותר, המוסלמים פלשו לחצי האי האיברי במאה ה8 לספירת הנוצרים וגורשו משם סופית על ידי הכוחות של איזבלה מלכת אראגון ופרדיננד מלך קסטיליה בשנת 1492, אותה השנה של גירוש ספרד, המעוז האחרון של המוסלמים המאורים (כך קראו להם), בדרום ספרד נפל והם נסוגו חזרה למרוקו, עכשיו אני מביא לך גם ראיה לכך, ישנו מיצר ימי המפריד בין מרוקו וספרד והוא מיצר ג'יברלטר, שמו הוא עיוות לטיני למילה "ג'בל טריק" (בתרגום לעברית ההר של טריק), על שמו של המצביא המוסלמי שפלש לספרד והביא את הכוחות המוסלמים עד לדרום צרפת, שם הובסו לראשונה על ידי הכוחות של שרל מרטל "הפטיש" בקרב פואטייה המפורסם.
עוד הוכחה לטובתי, היא שעד היום המסלמים קוראים לספרד "אנדלוס הכבושה", אף מדינה מוסלמית אינה מכירה במדריד בירת ספרד, והרוב המוחלט של שגרירויות המולסמיות נמצאות בעיר טולדו בדרום ספרד, שם הייתה עיר הבירה המוסלמית של הח'ליפות המאורית בספרד עד לנפילתה בידי הנוצרים, וספרד היא בגדר דר אל איסלם עד היום לפי הגדרת המוסלמים ולא דר אל חרב כמו שאר אירופה.

תפריט

[0] אינדקס הודעות

[#] עמוד הבא

[*] עמוד הקודם

עבור לתצוגת גירסה מלאה