שונות > פורום משוב

מחפשת מידע על תג מחיר

(1/4) > >>

מיכל123:
שלום לכולם,
אני כותבת מאמר על תג מחיר ואני מחפשת מידע קצת יותר מעמיק, מנקודת מבט קצת שונה ממה שמתואר בתקשורת.

חשבתי אולי תוכלו להפנות אותי לקישורים/ספרים נבחרים על תג מחיר- התפתחות הארגון, פעילותו,מטרתו וכו'..

אשמח אם תוכלו לעזור לי,

תודה מראש

אביר הקרנפים:
עיתונאים מחפשים לעשות סקופים. במקום זה לכי לעשות מאמר על ההתעלמות הבוטה של התקשורת מן העובדה שהאנסים בכל מעשי האונס האחרונים היו אורקים. מן העובדה שתמיד מנסים להסתיר את מוצאם של הפושעים. שמתעלמים מפציעת יהודים והתנכלות יומיומית בלתי פוסקת. להעלות על נס את ההתעלמות של המשטרה, הצבא והממשלה מהסבל של האזרחים.
בעצם, אנשי הממשלה שנהנים מאבטחה צמודה, מפקירים את האזרחים שהצביעו להם, לסבול תחת ידם הזידונית של האורקים....
בהצלחה.

Rafoe:
ראשית כל ברוכה הבאה.

בנוגע לבקשתך - איני חושב שתוכלי למצוא ספרים או קישורים מסויימים מהסוג שאת מחפשת (מהסיבה הפשוטה - לא מדובר בארגון מסודר או במחתרת, אלא בפעולות של בודדים).

בנוגע לנקודת המבט שהזכרת - התועמלנים השמאלנים אומנם מגדירים את הפעולות הללו כ"תג מחיר", אך האמת היא שלא מדובר בשום תג ושום מחיר (את באמת חושבת שגרפיטי על קיר של מסגד שווה ערך לטבח של משפחה יהודית שלמה?).

מדובר בעוד שקר של השמאל המתבולל שמנסה לערוך השוואה בין רצח לבין גרפיטי.

השאלה החשובה באמת היא לא מי עשה, אלא למה עשה.

כל התועמלנים השמאלנים ממהרים להצהיר שמדובר במעשה שהוא אנטי יהודי, ואפילו הרבנים הראשיים (מה שנקרא כאן רבנים מטעם) מיהרו ללכת ולהתנצל בשם העם היהודי על השחתת המסגד (למרות שרוב הסיכויים שערבים עשו את מה שעשו למסגד בטובא).

המאמר שלך צריך להתמקד בשאלה "האם המעשים הללו הם אנטי יהדות או ההיפך?"

לכשתחליטי להיענות לאתגר נשמח לספק לך די והותר חומר.

MAORO:
כל ה-"תג מחיר" הזה זה פשוט עצוב .
עצוב שבודדים צריכים לקום ולפעול, מול עם שהם האויבים שלנו, במקום צבא, משטרה ...
מה לעשות שדוחקים אותם לפינה ?!
כולם נגד האנשים הצדיקים האלה , שאם הם לא יהיו שמה , אנחנו נאכל אותה .
יש אנשים שאין להם אמון לא במשטרה ולא בצבא , והם בדרך כלל דתיים.
אז הם לוקחים ת'עניינים ליידים .
לחרדים יש את ה"שומרים" , ולגביי המתיישבים , שמענו כבר הרבה פעמים שהם יוצאים לפעולות תגמול,ותג מחיר זה אחד מהם .
אז כמו שאמר פה המלומד לפניי , השאלה זה לא מי ואיך , אלא למה .
בהצלחה .

מיכל123:
זו בדיוק המטרה שלי במאמר-
לרשום מה הביא את הנוער הזה לבחור בדרך הפעולה הזאת.

הנקודת מוצא שלי היא שזה בא ממקום של אכזבה עמוקה מהמדינה ומהציונות הנורמטיבית ואף מתוך דאגה לעם היהודי.

תפריט

[0] אינדקס הודעות

[#] עמוד הבא

עבור לתצוגת גירסה מלאה