כתב נושא: יש לי שאלה חשובה  (נקרא 10344 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
יש לי שאלה חשובה
« ב- : מאי 15, 2012, 02:01:57 »
הכרתי אשה בגילי למטרת נישואין.היא בעלת מידות טובות ובעלת חכמת חיים ורצינית.ניפגשתי איתה.לפי מה שהתרשמתי היא רוצה אותי רק שיש שני דברים שמאוד מפריעים לה בי..היא אמרה לי במפורש שבגלל שני הדברים האלו היא חושבת שהקשר לא יצליח.עכשיו מה הם הדברים? אז ככה: 1.היא אומרת שאני לא מתבטא ומתנהג מהרגש אלא רק מהשכל.יעני לא מראה בכלל רגשות כמו צחוק וכו..בקיצור רציני. 2.היא טוענת שאני עדין מעדי בשבילה(דבר שלא נכון בעליל כי אני לא עדין וביישן).עכשיו ככה,נורא יצער אותי לאבד אותה בשביל דברים פעוטים! כי בשאר הדברים יש התאמה מצויינת בינינו(מידות,מטרות,יראת שמיים).אז עכשיו הייתי מעוניין לדעת מה עלי לעשות בכדי לשפר את הבעיה של הרצינת והתגובה השכלית? כאילו כאשר אני משוחח איתה בטלפון או ניפגש איתה איך להתנהג בכדי שהיא תחוש שאני לא מגיב רק שכלית אלא אני גם מבטא ומראה רגשות.יש כללים בזה? כי אם אצליח לתפוס את הכלל אז יהיה לי יותר קל.יש לכם דוגמאות שעשויות לקרות בפגישה או בשיחה? אשמח ואודה לכם מאוד אם תעזרו לי כי אני באמת רוצה אותה ומעוניין להתחתן.ויכאב לי מאוד מאוד להיוכח שגבר אחר יזכה באשה מקסימה כזאת.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
בעניין: יש לי שאלה חשובה
« להגיב #1 ב- : מאי 15, 2012, 02:04:55 »
ככה זה עם בחורות אחי.. הם צריכות את הקוצ'י פוצ'י אנחנו עובדים עם השכל וזה מעצבן אבל אין מה לעשות..... תצחק תצחיק תן לה את החיבה שהיא צריכה..
ולגבי הדבר השני, עדין זה דבר יחסי.. השאלה פה האם אתה באמת עדין מדי או שהיא פשוט בהמה (בלי לפגוע כן חח).
ותראה לה שאתה יכול להשתנות, אחרי הכל אין זוג שאין להם חסרונות משני הצדדים.

אם אתה יודע שהיא בעניין שלך אבל משחקת יותר מדי, תתחיל גם אתה לשחק ולשגע אותה. הטעות זה לתת לבחורה לדעת לקרוא אותך 100% אפילו כשאתם זוג.

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "לדוד,ברוך ה׳ צורי,המלמד ידי לקרב,אצבעותי למלחמה"
« להגיב #2 ב- : מאי 15, 2012, 02:10:38 »
בנושא כזה חשוב ומהותי , אני ממליץ לך בחום להתייעץ עם רב שאתה סומך עליו .
אני יודע שזה נשמע קצת מוזר ("מה רב מבין בבחורות " וכל השטויות האלה) , אבל זה מאוד חשוב !
מה שאני יכול להציע לך זה :
1. לפי מה שאני שומע אתה מציג לה חזות רצינית מאוד , וזה בד"כ לא כזה טוב .
כדאי לך בפעם הבאה שאתה רואה אותה קצת להשתחרר, לצחוק עם כמה בדיחות זה לא כזה נורא , וזהו בעיקר תהיה חופשי ומשוחרר , ממה שאני מכיר אותך אתה באמת אחלה של בחור ואין לך שום סיבה להסתיר את מי שאתה באמת , אז תשחרר רן !
2. אם היא טוענת שאתה "עדין מידי " ,אתה מתאר לעצמי שזה בגלל שאתה לא מתנהג כמו איזה חיה לידה , מדבר בעדינות ובכבוד , וכנראה שהיא לא רגילה.
אם היא אומרת לך את זה שוב , תסביר לה שהעובדה שאתה מכבד אותה ומתייחס אלייה בעדינות , לא אומרת שאתה עדין ,אלא רק מאוד נזהר שלא לפגוע בה.
בכלליות תנסה לדבר בטון יותר אסרטיבי , ובעוצמה חזקה יותר , תפגין ביטחון עצמי בהליכה ובדיבור , ואני מאמין שזה יעשה את העבודה אחי .
בכל מקרה רן , אתה איש יקר ובחור טוב , מקווה שהקדוש ברוך הוא יעזור לך וינחה את הדרך שלך בחיים , ותזכה להקים בית נאמן בישראל מהרה אמן !
חכמה בגויים תאמין:"אויב גלוי הוא קללה, אבל מעמיד פני ידיד גרוע ממנו." - בנג'מין פרנקלין .
"תכופות אנו נותנים בעצמנו לאויב את הכלים לכלותנו." - איזופוס.
"פייסן הוא אדם המאכיל תנין, בתקווה שהוא יאכל אותו אחרון." - וינסטון צ'רצ'יל
"קודם כל תהיינה העובדות בידיך, ואז תוכל לסלף אותן כאוות נפשך."- מרק טווין.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #3 ב- : מאי 15, 2012, 02:48:27 »
אז לשלוח לה למייל סרטוני מתיחות וכל זה? ואני מדבר באסרטיביות ובגבריות.פשוט היא טוענת שאני לוקח את כל העניין של החזרה בתשובה קשה מדי ולא מרפה.אז בשיחת טלפון הבאה ובפגישה הבאה בעז״ה מה לשפר ואיך?  להשחיל הומור ובדיחות פה ושם? כאילו מה הכלל פה? ושמע אני מטבעי טיפוס שקט כזה.ואני בכלל לא עדין.אנו פשוט לא מתנהג כמו ערס מצוי..אני אומנם שקט אבל  בכלל לא עדין או פחדן.ואני לא נראה חלש בעליל.אז אשמח אם תפרטו לי יותר בקשר לאיך לא להיות רציני מידי ואיך לבטא רגשות טלפון וגם בפגישה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #4 ב- : מאי 15, 2012, 02:54:32 »
זה רק לטובתך: היא אומרת שאתה הומו. אם אתה רוצה להגיד לה שהיא צודקת אתה תמשיך את הקטע איתה. אבל אתה לא, אז תנתק קשר ותמצא מישהי אחרת

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #5 ב- : מאי 15, 2012, 02:57:05 »
גם אל תחפש אהבה בנישואין. יש רק מקרים מעטים של אהבה בדור השטני הזה. אז תחסוך דם ותתחתן רק בשביל מצוה

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #6 ב- : מאי 15, 2012, 02:59:03 »
רן,תעשה טובה ולך תתייעץ עם רב ואל תקשיב פה לעצות של אנשים , לפני שאתה עוזב בחורה שאתה אומר שמתאימה לך ..
ודרך אגב רן ,ועוד איך יש אהבה בעולם , וזה דבר שמגיע עם השנים . דעת תורה רן דעת תורה !
חכמה בגויים תאמין:"אויב גלוי הוא קללה, אבל מעמיד פני ידיד גרוע ממנו." - בנג'מין פרנקלין .

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #7 ב- : מאי 15, 2012, 03:07:21 »
גם אל תחפש אהבה בנישואין. יש רק מקרים מעטים של אהבה בדור השטני הזה. אז תחסוך דם ותתחתן רק בשביל מצוה

WOW...

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #8 ב- : מאי 15, 2012, 10:23:08 »
רון זה בגלל ששני ההורים שלה ניפטרו לכן היא מחפשת דמות אב.אני בכלל לא עדין.בטח שצריך אהבה.אחרת מה נשתגע מבדידות?

מנותק מציאותי

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #9 ב- : מאי 15, 2012, 12:28:36 »
מה זה עדין? מה זאת השטות הזאת? תגיד לה שאתה עדין כדי לא לפגוע בבחורה עדינה כמוה.
ובקשר לרגש, תראה לה שאתה מכבד אותה ומחבב אותה...תן לה איזו מתנה נחמדה כזאת כמו פרחים או דובי או כל שקר כלשהו אחר.
איך החוש הומור שלך?

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #10 ב- : מאי 15, 2012, 13:00:05 »
רון זה בגלל ששני ההורים שלה ניפטרו לכן היא מחפשת דמות אב.אני בכלל לא עדין.בטח שצריך אהבה.אחרת מה נשתגע מבדידות?

אתה רוצה להיות בעלה או אבא שלה? היא צריכה דמות של גבר לא דמות של אב.
הכי טוב לדעתי כמו שאמרו פה לך תתייעץ עם רב שיעזור לך לפי דעת תורה.. אחרי הכל אתה אומר שאתה רוצה לסגור איתה חתונה אז חבל שתחליט החלטות גורליות מדיון בפורום..

בהצלחה אחינו.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #11 ב- : מאי 15, 2012, 15:00:13 »
להביא לה פרחים זה סימן לביטוי רגש? או שהיא תחשוב שאני פזיז וחסר עקרונות בכך שאני מחניף לכל אחת? ואני גרוע בהומור...יש לך המלצה איך לשפר את זה בטלפון ופגישה? אפילו קצת.העיקר שהיא תחוש שמשהו זז.

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #12 ב- : מאי 15, 2012, 17:11:36 »
להביא לה פרחים זה סימן לביטוי רגש? או שהיא תחשוב שאני פזיז וחסר עקרונות בכך שאני מחניף לכל אחת? ואני גרוע בהומור...יש לך המלצה איך לשפר את זה בטלפון ופגישה? אפילו קצת.העיקר שהיא תחוש שמשהו זז.

אם היה לנו ספר הוראות איך להתנהג עם נקבות מצבנו היה טוב, פשוט תזרום אחי אל תחשוב יותר מדי.. תהיה גם רגיש איתה שצריך וגם רציני.
זה הרבה תלוי בסיטואציה אז אני לא יכול להגיד לך כן תביא פרחים או לא, אתה צריך לדעת לבד..

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
« להגיב #13 ב- : מאי 15, 2012, 20:19:30 »
בניגוד לכל הקלישאות אני לא חושב שאדם יכול להשתנות (במיוחד בשביל בחורה).

אל תנסה לשנות את ההתנהגות שלך, כי זה ייראה מאולץ.

פשוט תהיה אתה בצורה הכי אמיתית.
אני לא מאמין שאין לך חוש הומור (לכל אחד יש).

ואל תקשיב לאף אחד - אם אתה עדין זה לא אומר שאתה נשי או חס וחלילה הומו.

פשוט תהיה אתה.

בהצלחה  :)
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #14 ב- : מאי 15, 2012, 21:39:43 »
הקטע שאני בכלל לא עדין..ואני בכלל לא נראה כזה.היא פשוט ראתה שאני מתנהג בנימוס ובדרך ארץ כלפיה ואולי היא פירשה את זה כעדינות.אבל מה אז אני התנהג כמו ערס מצוי ח״ו?? אני לא מבין מה הם רוצות.ולא מדובר פה בבחורה חילונית בכלל.אדרבה זו אשה נורא חכמה ורצינית ואחראית.אולי זה בגלל שבעברה היא הייתה רגילה להיות פלפלים כזאת.אז מה לעשות בנידון?

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #15 ב- : מאי 15, 2012, 21:42:23 »
הקטע שאני בכלל לא עדין..ואני בכלל לא נראה כזה.היא פשוט ראתה שאני מתנהג בנימוס ובדרך ארץ כלפיה ואולי היא פירשה את זה כעדינות.אבל מה אז אני התנהג כמו ערס מצוי ח״ו?? אני לא מבין מה הם רוצות.ולא מדובר פה בבחורה חילונית בכלל.אדרבה זו אשה נורא חכמה ורצינית ואחראית.אולי זה בגלל שבעברה היא הייתה רגילה להיות פלפלים כזאת.אז מה לעשות בנידון?
הדבר היחיד שאני יכו להגיד לך הוא תהיה עצמך ולא שום דבר אחר.

אם אתה עדין אז תישאר כזה (אל תנסה להעמיד פנים לכאן או לכאן).

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #16 ב- : מאי 15, 2012, 22:27:03 »
יש עוד פיגור אצל בחורות שאני לא מבין.אם למשל יהיו שני גברים,אחד גם נאה וגם ירא שמיים בעל מידות ומאידך השני אומנם נאה אבל מתנהג כמו בהמה ובגסות כלפי כל אז הם יעדיפו את הערס המצוי על הגבר הג׳נטלמן והנאה.איך מסבירים טירוף כזה? כי גם דתיות מתנהגות ככה! הם יעדיפו ערבי מסריח וטמא על פני יהודי נאה ומוסרי..זה מחלת נפש או משהו כזה? כי זה לא על פי דעת ההלכה בכלל! על פי האמת צריך שיהיה את העיקר שזה מידות טובות וגם שתהיה משיכה פיזית ותו לו.גם אותכם זה מעצבן להיוכח שבחורות יהודיות יעדיפו ללכת עם ערבים וגוים בהמתייים כמו סודנים מאשר שאתם תיזכו בה? אותי אישית זה נורא מרתיח.לפני כשבועיים הייתי אמור להיפגש עם בחורה בת 25 מירושלים וכשכבר התארגנתי ויצאתי מהבית לכיון מקום המפגש אז אני מרים אליה טלפון בכדי לדעת להיכן להגיע,ופתאום היא אומרת לי ״אני לא יכולה היום״... אז אם את לא יכולה מדוע לא טרחת להודיע לבן אדם לפני? מה עם הגזל של הזמן? מה עם האונאת דברים שנגרמה? וחמור יותר! לאחר מכן ראיתי שיש לה חברים ערבים בפייסבוק שחולקים לה מחמאות על התמונות.והיא עוד ״דתייה״...הגענו למצב שאי אפשר לתת המון מינימאלי באף אחד למעט יחידי סגולה.לכן אני כבר לא מתרגש מפניות של בחורות אלי באתרי הכרויות דתיים.סתם ילדות קטנות שלא יודעות כלום מהחיים.עדיף להשקיע את הזמן בצמיחה אישית כמו לימוד תורה,מוזיקה,ספורט,בעלי חיים,תפילות,לימוד היסטוריה.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #17 ב- : מאי 15, 2012, 22:30:17 »
או שבכלל אחד אחרת אומרת לי שהיא רוצה לקיים יחסי מין לפני שאני אתחתן איתה :old_WTF_Aza: ״דתייה״ :old_sad:

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #18 ב- : מאי 15, 2012, 22:34:19 »
יש עוד פיגור אצל בחורות שאני לא מבין.אם למשל יהיו שני גברים,אחד גם נאה וגם ירא שמיים בעל מידות ומאידך השני אומנם נאה אבל מתנהג כמו בהמה ובגסות כלפי כל אז הם יעדיפו את הערס המצוי על הגבר הג׳נטלמן והנאה.איך מסבירים טירוף כזה? כי גם דתיות מתנהגות ככה! הם יעדיפו ערבי מסריח וטמא על פני יהודי נאה ומוסרי..זה מחלת נפש או משהו כזה? כי זה לא על פי דעת ההלכה בכלל! על פי האמת צריך שיהיה את העיקר שזה מידות טובות וגם שתהיה משיכה פיזית ותו לו.גם אותכם זה מעצבן להיוכח שבחורות יהודיות יעדיפו ללכת עם ערבים וגוים בהמתייים כמו סודנים מאשר שאתם תיזכו בה? אותי אישית זה נורא מרתיח.לפני כשבועיים הייתי אמור להיפגש עם בחורה בת 25 מירושלים וכשכבר התארגנתי ויצאתי מהבית לכיון מקום המפגש אז אני מרים אליה טלפון בכדי לדעת להיכן להגיע,ופתאום היא אומרת לי ״אני לא יכולה היום״... אז אם את לא יכולה מדוע לא טרחת להודיע לבן אדם לפני? מה עם הגזל של הזמן? מה עם האונאת דברים שנגרמה? וחמור יותר! לאחר מכן ראיתי שיש לה חברים ערבים בפייסבוק שחולקים לה מחמאות על התמונות.והיא עוד ״דתייה״...הגענו למצב שאי אפשר לתת המון מינימאלי באף אחד למעט יחידי סגולה.לכן אני כבר לא מתרגש מפניות של בחורות אלי באתרי הכרויות דתיים.סתם ילדות קטנות שלא יודעות כלום מהחיים.עדיף להשקיע את הזמן בצמיחה אישית כמו לימוד תורה,מוזיקה,ספורט,בעלי חיים,תפילות,לימוד היסטוריה.
אל תתייאש. יש המון בחורות יהודיות טובות (אסור להכליל).

אבל דבר אחד אגיד לך באופן נחרץ - לעולם לא אתקרב ליהודייה (וגם אם תהיה חרדית) שהייתה בקשר כלשהו עם גוי (אם ערבי או אחר).
זה מבחינתי קו אדום שלא ייחצה, ולא משנה כמה טוב היא תיראה.
ואם אתה אומר שראית חברים ערבים בפייסבוק שהחמיאו לה, אז יצא לך רק טוב שלא נכנסת איתה לקשר (משמיים זימנו לך את ביטול הפגישה איתה).

בכל מקרה שיהיה לך בהצלחה. מגיע לך יהודייה טובה מבית טוב שתעריך אותך בזכות מי שאתה, ושתעריך את המידות שלך.
אתה לא צריך להעמיד פנים.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #19 ב- : מאי 15, 2012, 22:43:33 »
זה סוג של בגידה בעם זה שהם הולכות עם ערבים וגויים.אתה מרחם על פרוצות כאלו? אני חושב שאין טעם לחלץ אותן מהכפרים הערבים.שיאכלו את הדייסה שבישלו לעצמן.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #20 ב- : מאי 15, 2012, 23:00:56 »
זה סוג של בגידה בעם זה שהם הולכות עם ערבים וגויים.אתה מרחם על פרוצות כאלו? אני חושב שאין טעם לחלץ אותן מהכפרים הערבים.שיאכלו את הדייסה שבישלו לעצמן.
אתה יכול לקרוא את תגובותיי הרבות בפורום שבהם אני מצהיר שוב ושוב שחילוץ בוגדות עם מחבלים קטנים הוא לא פחות מפיקוח נפש וסיכון חיי יהודים.
אבל זה לא הדיון כאן.

העצה שלי בשבילך היא חד משמעית - אם אתה אפילו חושד במעט שהיה לה קשר עם גויים בעבר, תפוס מרחק.

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #21 ב- : מאי 16, 2012, 00:24:33 »
אתה יכול לקרוא את תגובותיי הרבות בפורום שבהם אני מצהיר שוב ושוב שחילוץ בוגדות עם מחבלים קטנים הוא לא פחות מפיקוח נפש וסיכון חיי יהודים.
אבל זה לא הדיון כאן.

העצה שלי בשבילך היא חד משמעית - אם אתה אפילו חושד במעט שהיה לה קשר עם גויים בעבר, תפוס מרחק.
לא מסכים איתך אחי .
אני אישית בעצמי הכרתי מישהי , באמת ילדה חמודה , שגדלה בפנימייה , ושמה היו הרבה ערבים מסביב לפנימייה הזאת כי הם יודעים שבנות של פנימייה זה בנות חלשות בלי חינוך.
יום אחד הם התחילו לדבר איתה ונהיו "ידידים" שלה , והיא סיפרה לי שבדיעבד הם כל הזמן ניסו לקבוע איתה במקום מבודד , כנראה כדי לאנוס אותה ...
בכל מקרה היא לא הרגישה משהו לא בסדר , בסך הכל חיפשה חברים שיבינו אותה ויתנהגו בכבוד ( אתה יודע עד כמה הערבים האלה נוכלים ...),והם התנהגו אלייה ממש בכבוד , היא לא הבינה את המשמעות של ה-לנסות לקבוע איתה לבד , וכשהיא סיפרה לי את זה , הלכתי לרב שלי וסיפרתי לו , והוא הציע שאישתו תדבר עם הילדה , וככה באמת היה , ודרך אגב הרב גם הסביר לי "מה לעשות"  ;D
בכל מקרה בסוף היא קבעה איתם עשו (לא משנה מי ) לערבי אמבוש , שברו לו את כל העצמות בגוף , ובאמת הערבים לא התקרבו יותר לפנימייה הזאת !
וככה צריכים לעשות בכל מקרה כזה ! לעשות שיעורים נגד התבוללות בבית ספר ! ולהפוך את המשטרה למשטרה יהודית נורמלית , לשלוח לדבר כזה צוות של מג"ב ולא כמה יהודים שלקחו את החוק ליידיים !
אל תגיד אף פעם שצריך להתייאש מיהודי , ליהודי תמיד יש תקנה , זה לא ערבי רחמנא ליצלן !

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #22 ב- : מאי 16, 2012, 00:31:59 »
לא מסכים איתך אחי .
אני אישית בעצמי הכרתי מישהי , באמת ילדה חמודה , שגדלה בפנימייה , ושמה היו הרבה ערבים מסביב לפנימייה הזאת כי הם יודעים שבנות של פנימייה זה בנות חלשות בלי חינוך.
יום אחד הם התחילו לדבר איתה ונהיו "ידידים" שלה , והיא סיפרה לי שבדיעבד הם כל הזמן ניסו לקבוע איתה במקום מבודד , כנראה כדי לאנוס אותה ...
בכל מקרה היא לא הרגישה משהו לא בסדר , בסך הכל חיפשה חברים שיבינו אותה ויתנהגו בכבוד ( אתה יודע עד כמה הערבים האלה נוכלים ...),והם התנהגו אלייה ממש בכבוד , היא לא הבינה את המשמעות של ה-לנסות לקבוע איתה לבד , וכשהיא סיפרה לי את זה , הלכתי לרב שלי וסיפרתי לו , והוא הציע שאישתו תדבר עם הילדה , וככה באמת היה , ודרך אגב הרב גם הסביר לי "מה לעשות"  ;D
בכל מקרה בסוף היא קבעה איתם עשו (לא משנה מי ) לערבי אמבוש , שברו לו את כל העצמות בגוף , ובאמת הערבים לא התקרבו יותר לפנימייה הזאת !
וככה צריכים לעשות בכל מקרה כזה ! לעשות שיעורים נגד התבוללות בבית ספר ! ולהפוך את המשטרה למשטרה יהודית נורמלית , לשלוח לדבר כזה צוות של מג"ב ולא כמה יהודים שלקחו את החוק ליידיים !
אל תגיד אף פעם שצריך להתייאש מיהודי , ליהודי תמיד יש תקנה , זה לא ערבי רחמנא ליצלן !
מה שאתה מתאר כאן הוא לא בדיוק המקרה השכיח של התבוללות.
למען הסר ספק - אני בעד לנסות לשכנע לפני שזה מגיע לחתונה והתאסלמות (ואז גם מושרצים המחבלים), אבל אם עדיין לא עוזר כלום והכרת התבצע, אזי שאני בעד להניח להן (זה מה שהן רצו מההתחלה).
בקיצור - לאיחול "בתיאבון" יש משמעות חזקה מאד במקרים מהסוג הזה.

אבל בכל מקרה לא הייתי מתקרב לבחורה מהסוג שתיארת כאן (אפילו אם היא לא אשמה לשיטתך).
והדבר אמור דרך אגב גם לגבי בנות - אני חושב שגם בנות לא צריכות להתקרב ליהודון שהיה בקשר עם גויות.

מנותק מציאותי

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #23 ב- : מאי 16, 2012, 00:54:19 »
לא קראתי הכל, אבל בגדול אחי ממה שאני יודע בנות אוהבות מניאקים, נשים אוהבות גברים כמוך.
כנראה שהיא עוד לא התבגרה ולא מעריכה אותך...תהיה עצמך, אם זה לא זה אז תעבור הלאה, לא קרה שום דבר.
עדיף שמישהי תאהב אותך בזכות מי שאתה ולא בזכות מי שאתה לא, כי המסיכה תרד בסופו של דבר.
ואני גם לא מאמין שאין לך חוש הומור, אם אתה חלש בזה אז תנסה לפתח את זה, מה מצחיק אותך? מה אתה אוהב שמשעשע?
בהצלחה בכל מקרה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #24 ב- : אוקטובר 17, 2012, 18:58:42 »

תלמד מרוברט פטינסון: כוכב על שחברה שלו (ששיחקה איתו בסרט המפורסם שלהם) בגדה בו רק כי הוא היה עדין מדי. היא בגדה בו עם הבמאי המבוגר שלה שבלי הפקודה שלו היא לא נשמה במשך החודשים שהיא צילמה את הסרט החדש שלה.

תלמד מאד ווסטוויק: עוד אחד שחברה שלו (ששיחקה איתו בסדרה) בגדה בו עם חבר שלו ועוד 6 חברים שלו. הוא היה מנומס ומתחשב ונעים הליכות.

או שתלמד מרד"ק זצוק"ל:

"'והוא ימשל בך' - לצוות עלייך מה שירצה, כאדון לעבד".

מהרמב"ן זצוק"ל:

"שהעניש אותה שתהיה נכספת מאד אל בעלה... והוא יחזיק בה כשפחה... והנה זו מדה כנגד מדה: כי היא נתנה גם לאישה, וַיאכל במצותה, וענשה שלא תהיה היא מצוה עליו עוד, והוא יצוה עליה כל רצונו"

ומרבינו בחיי זצוק"ל:

"גזר בזאת שתהיה משתוקקת לבעל להשתעבד לו בהפך מן המנהג... שיהיה הבעל נגיד ומצַוה עליה"