שונות > מה שבראש

בעקבות אלימות המחבלים בארצנו והמסתננים האכזריים -טיפים חשובים להגנה עצמית !!!!!!

<< < (3/15) > >>

MAORO:
כמובן שהימין האמיתי לא ממליץ לעשות זאת מכיוון שהדבר אינו חוקי , מי שמחליט לעשות זאת , שידע שאנו מגנים ואוסרים זאת בכל תוקף .
חחחחחחחחח רבותי שימו לב החיים והמוות ביד הלשון חסר רק שיכנס לפה איזה משומד והוא יתחיל לחפש פה דקויות .
האלקשי - הנושא מאוד חשוב , אני ממליץ לנעוץ , זה בוודאי יותר משמעותי מכמה מהנעוצים פה (מה הייתם עושים עם 100 מיליון דולר :::D ).
ולדברייך האלקשי אני יכול להוסיף שנשק מאוד מומלץ הוא מנעול הגה , הוא גם ישמור לך על האוטו , ובמקרה הצורך אתה פושט מאריך אותו והוא מתפקד גם ממש כמו אלה טלסקופית , נשק מצוין !
אם אתם רוצים רשימה של כלי נשק מאולתרים/כלי נשק שקל להכין זה ממש לא בעיה .
אם אין לכם מפתחות עליכם או שאתם כלי נשק עם טווח רחוק יותר במידה ולתוקף יש סכין או אלה , תמיד תוכלו להשתמש בחגורה עם אבזם , פשוט לנסות לפגוע לו עם האבזם בראש , ואחריי שהוא יוצא מריכוז , תכו אותו בנקודות הרגישות (צוואר , רקות , מצלתיים לאוזניים , אף ,עיינים, אשכים וכו).
שימו לב ! אם הולך לכם עם החגורה , והתוקף יצא מריכוז , אל תתלהבו ותמשיכו להכות אותו עם החגורה , מכיוון שברוב המקרים קשה מאוד להשתלט על חגורה בתור כלי נשק לפרק זמן ממושך,אז לאחר שהתוקף יצא מריכוז , הכו אותו , או השתמשו בחגורה כדי לחנוק אותו ולהכות אותו במקביל .
אם אתם תלמידי בית ספר , יש לכם מגוון הרבה יותר מגוון וכולו בקלמר שלכם !
מספריים (צריך להצליב את הידיות שלו ,כלומר לגרום לידיות להיות אחת על השנייה ואז זה סכין לכל דבר) , סרגל מתכת הוא גם בעל יכולות חיתוך פנים/עיינים/נחיריים מופלאות , כל העטים/עפרונות שיש לכם בקלמר הם דוקרנים לכל דבר ..
לי זכור אפילו מקרה בבית ספר שלי שכמה ערבים חיכו מחוץ לבית הספר כדי להרביץ לאחד הילדים .
מה עשו התלמידים ? (כמובן שלא אני ,חבר שלי (; חח ) נכנסו לכיתה ריקה ,שברו לכמה כיסאות את הרגליים , ו... הופ !
אלת ברזל למהדרין !
בקיצור רבותי כמו שאמרתי אני ממליץ לכם תמיד לחשוב על שיטות ואפשרויות על איך להגן על עצמכם .
אצלי לדוגמה בעקבות האימונים והניסיון ברחוב , הנושא הלך ממש לקיצוניות , וכל פעם שאני הולך ברחוב , לא משנה איזה רחוב , לא משנה איפה , תמיד עולה לי בראש מה הייתי עושה אם הייתי צריך להילחם כרגע , מה הייתי מרים מהרצפה , מה מתוך הדברים שיש לי בכיס הייתי משתמש , איך הייתי מנצל את הסביבה (לגלגל את היריב שלך ממדרגות זה מהלך מעולה D: ) , ואני ממליץ לכם לנסות לגרום לעצמכם גם לחשוב כך .
מה לעשות , אנחנו חיים בארץ שהחיים בה הם חיי גלות לכל דבר .

UM-96:

--- ציטוט של: MAORO על מאי 14, 2012, 08:57:46 ---כמובן שהימין האמיתי לא ממליץ לעשות זאת מכיוון שהדבר אינו חוקי , מי שמחליט לעשות זאת , שידע שאנו מגנים ואוסרים זאת בכל תוקף .
חחחחחחחחח רבותי שימו לב החיים והמוות ביד הלשון חסר רק שיכנס לפה איזה משומד והוא יתחיל לחפש פה דקויות .
האלקשי - הנושא מאוד חשוב , אני ממליץ לנעוץ , זה בוודאי יותר משמעותי מכמה מהנעוצים פה (מה הייתם עושים עם 100 מיליון דולר :::D ).
ולדברייך האלקשי אני יכול להוסיף שנשק מאוד מומלץ הוא מנעול הגה , הוא גם ישמור לך על האוטו , ובמקרה הצורך אתה פושט מאריך אותו והוא מתפקד גם ממש כמו אלה טלסקופית , נשק מצוין !
אם אתם רוצים רשימה של כלי נשק מאולתרים/כלי נשק שקל להכין זה ממש לא בעיה .
אם אתם תלמידי בית ספר , יש לכם מגוון הרבה יותר מגוון וכולו בקלמר שלכם !
מספריים (צריך להצליב את הידיות שלו ,כלומר לגרום לידיות להיות אחת על השנייה ואז זה סכין לכל דבר) , סרגל מתכת הוא גם בעל יכולות חיתוך פנים/עיינים/נחיריים מופלאות , כל העטים/עפרונות שיש לכם בקלמר הם דוקרנים לכל דבר ..
לי זכור אפילו מקרה בבית ספר שלי שכמה ערבים חיכו מחוץ לבית הספר כדי להרביץ לאחד הילדים .
מה עשו התלמידים ? (כמובן שלא אני ,חבר שלי (; חח ) נכנסו לכיתה ריקה ,שברו לכמה כיסאות את הרגליים , ו... הופ !
אלת ברזל למהדרין !
בקיצור רבותי כמו שאמרתי אני ממליץ לכם תמיד לחשוב על שיטות ואפשרויות על איך להגן על עצמכם .
אצלי לדוגמה בעקבות האימונים והניסיון ברחוב , הנושא הלך ממש לקיצוניות , וכל פעם שאני הולך ברחוב , לא משנה איזה רחוב , לא משנה איפה , תמיד עולה לי בראש מה הייתי עושה אם הייתי צריך להילחם כרגע , מה הייתי מרים מהרצפה , מה מתוך הדברים שיש לי בכיס הייתי משתמש , איך הייתי מנצל את הסביבה (לגלגל את היריב שלך ממדרגות זה מהלך מעולה D: ) , ואני ממליץ לכם לנסות לגרום לעצמכם גם לחשוב כך .
מה לעשות , אנחנו חיים בארץ שהחיים בה הם חיי גלות לכל דבר .

--- סוף ציטוט ---
מה אחי אני מבין שאתה שבע קרבות אה?
ואגב אחי, חחח מנעול הגה כבר יצא מהאופנה, איפה ראית היום דבר כזה?

MAORO:
יש לי באוטו מנעול הגה בצבע אדום , והוא שימש לא פעם כאלה טלסקופית , בעיקר באזור העיר העתיקה בירושלים  ;D
ולגביי השבע קרבות , אני אומר את זה בצער , אבל מה לעשות וחוויתי לא מעט אירועים של אלימות בחיים , אני גר בירושלים , עיר מלאה בערבים , ואני יכול להגיד לך שאין מה לעשות והמציאות במדינה העקומה הזו הביאה אותי פעמים רבות לקחת את החוק לידיים במקרים של סכנה (גם שלי וגם של אחרים) , אבל אני אומר את זה בצער .
ד"א לגביי ערבים , הם ממש ממש ממש לא יודעים להילחם .
הם 90% מהמקרים יתחילו קרב בהתקרבות ליריב (אולי כדי לנסות לנשק אותו ,אומרים שהם כולם הומואים,לך תדע  :::D).
תוך כדי קרב הם מקללים צועקים צורחים , כיאה לחיות ,אבל הם ממש לא יודעים לריב .
המכות המועדפות עליהם בד"כ הם בעיטה קראטה עלובה (שהם בד"כ לא יכולים לעשות כי הם מתעקשים ללבוש ג'ינסים צמודים,בעיקר פה בירושלים),ואגרופים שהם מנסים לתת להם תנופה מהכתף בתנועה צידית לכיוון הפרצוף (מה שנקרא המערב הפרוע ,מאוד לא יעיל מול מי שעומד בצורה נכונה ומגן על הראש ) .
מה שכן , לזכותם יאמר , שיש להם כוח סבל מטורף , כמו שכבר אמרתי , כיאה לחיות .
ולגביי מכות יעילות כלפיהם , המכות שתיארתי בהתחלה הם הכי יעילות נגדם , במיוחד לתפוס להם את השערות , כי הם משום מה פיתחו לאחרונה אובססיה לשיער .
אם אתה רוצה להיות אפילו יותר יעיל , לאחרונה גיליתי שיטה יעילה נגד חמאסניקים (ערבים עם זקן ארוך ).
פשוט מאוד תמשוך אותו מהזקן אל תוך הברך שלך , מדהים איך שזה עובד  :::D
ואם כל זה לא הלך לך , אז תזכור שאתה נלחם מול חיה , ומול חיה אין חוקים , פשוט תשבור לו את הביצים , זה תמיד עובד , נראה לי שאפילו לבנות שלהם יש ביצים לתפארת מוחמד ופאטמה D:

אביר הקרנפים:
אם מצליחים לדחוף את היריב, לדחוף אותו בתנופה לתוך קיר או עמוד. ככל שאתה מצליח להריץ אותו יותר מהר, או שידפק בקיר יותר חזק, (עדיף עם הראש שלו), או שיפול וידפק עם הראש בריצפה. גם במצב של קרב קרקע, במקרה של סכנה, לא להתבייש להטיח את הראש שלו בריצפה.

אגב, קראתי שוב את ההודעה הקודמת שלי ושמתי לב שיש סעיף שלא כל כך ברור.
2. התנועה היא כמו תנועת מצילתיים. או בכפות ידים פתוחות על האוזניים... או (נסו להתאמן על זה עכשיו) שתי ידיים פשוטות קדימה. כף היד כלפי מטה, גב היד כלפי מעלה. צפורני האגודלים נוגעות האחת בשניה.
לקמוץ את הידיים לאגרופים בלי להזיז אותן ובלי לסגור אגודלים.
עכשיו לסגור את האגודל לא מתחת לאצבעות ליד הצפורניים, אלא ליד קיפול האצבע. מחוץ לאגרוף ובצידו. כעת האגודל יוצר צורה של חוד.
במצב הזה, אם תסגרו את הידיים בתנועת מצילתיים על ראש של מישהו, פרקי האגודל יכאיבו לו מאד לרקות. אם זה בכוח, זה יכול להביא לאובדן הכרה...

MAORO:
אם תעשה את זה ,תשבור לעצמך את העצם של האגודל .
אם אתה כבר עושה מצילתיים , אז רק ביד פתוחה על האוזניים , ככה אתה גם מכניס לו לחץ אוויר לאוזן ואתה יכול לגרום לו גם לקרוע את עור התוף ולאיבוד מוחלט של שיווי משקל .
אבל במידה ומדובר במתחילים ,אם אתה כבר בטווח מצילתיים , במקום לפתוח את עצמך לאגרוף לפנים, פשוט שלח את היד של הג'ב קדימה ונקר לו את העיינים עם חמש אצבעות.
לאחר מכן אתה יכול למקסס קומבו תלוי ברמה שלך .
אני אישית אוהב :ג'ב,קרוס,ג'ב,ג'ב,אפרקאט. ביצוע מהיר , נוקאווט בטוח .

תפריט

[0] אינדקס הודעות

[#] עמוד הבא

[*] עמוד הקודם

עבור לתצוגת גירסה מלאה