שונות > מה שבראש

בעקבות אלימות המחבלים בארצנו והמסתננים האכזריים -טיפים חשובים להגנה עצמית !!!!!!

(1/15) > >>

MAORO:
טוב קודם כל כל הנושא הזה נכתב בעקבות האלימות הגואה בקרב כושים וערבים נגד יהודים .
שימו לב , ותהיו בראש פתוח כי כדי להגן על עצמכם באמת תצטרכו לעשות " סוויץ' " בראש,אבל לפני שמתחילים , כמה חוקים .
1.שלא תעזו לנהוג באלימות כלפיי אף אחד , לא משנה אם זה אחיכם הקטן, או ערס שמדבר איתכם לא יפה ברחוב. ברוך ה' היהודים זה עם רחמן (ברובם לפחות) ואין סכנה ממשית לחיים שלכם ברוב המקרים ,אפילו אם הוא כן תוקף אתכם , ככה שאפשר לנטרל אותו בצורות עדינות יותר.
2.תמיד עדיף לברוח .
לא משנה כמה זה נשמע לנו לא גברי , לא תואם למערכת הערכים שלנו , בקרב ברחוב תמיד מישהו יכול לדקור אתכם בגב , במיוחד שמדובר בערבים או כושים חסרי רחמים .
3.אל תיכנסו לקרב "סתם" מיוזמתכם האישית,אפילו אם אתם לדוגמה רואים ערבים או כושים מסתובבים מתחת לבית שלכם ועושים רעש (דוגמא !! ) .
אנחנו חיים במדינת "חוק" (שמאלני קיצוני , אבל חוק ) , וכדי שלא תסתבכו , עדיף תמיד לקרוא למשטרע .
עכשיו , אחריי שהבנו את החוקים שאסור לשכוח [u[/u],נרחיב קצת על ה"סוויץ" שדיברנו עליו לפני .
ה"סוויץ" הוא דבר שאני אוהב לקרוא לו "מצב אכזריות".
כשאנחנו מפעילים את "מצב אכזריות" אצלנו בראש , אנחנו לא אותו בנאדם נחמד וחייכני שלא מסוגל לפגוע בזבוב , אלא חיית טרף .
אנחנו חדים , שמים לב לסביבה , פוקחים שבע עיינים , תמיד מסתכלים איפה היריב שלנו נמצא ,מגיבים בשיא המהירות,ולא מרחמים על היריב .
אם נתמצת את ה"מצב אכזריות" לשלושה מוטיבים עיקריים , הם יהיו:
1.קשר עין עם היריב/יריבים .
רוב הפעמים תקיפות של ערבים או כושים אכזריים יהיו בקבוצות , ככה שאתם צריכים תמיד לראות שהם לא מפתיעים אתכם מאחורה או מכיוון שאתם לא מוכנים.
2.לשים לב לסביבה.
שימו לב איפה אתם עומדים , שלא תיפלו מאיזה מדרגה ותהיו על הרצפה (אם זה קרה לכם ,אתם במצב לא טוב . ), או שאולי חבר שנמצא איתכם במצב גרוע לדוגמא בועטים בו על הרצפה , אז תוכלו לעזור לו לקום או תעיפו ממנו את התוקפים(אם הוא יקום ויעזור לכם ,זה עוד שתי ידיים לטובתכם , שימו לב ! ) .
3.אין רחמים .
כשמצב אכזריות מופעל , אחריי שוידאתם שזה לא צחוק ויש סכנה לחיים שלכם , אתם כבר לא ג'נטלמנים .
אין חוקים , וכל ה-"בלי מכות לביצים , בלי לבעוט במישהו שהוא על הרצפה " והבולשיט הזה שתקף בזירה , לא חל עליכם .
אתם בסכנה , והמטרה היא קודם כל להציל לעצמכם את החיים .
עכשיו כמה טיפים מעשיים :
תמיד כשאתם עוברים במקום שנראה לכם שיכול להיות מועד לפורענות , תחפשו מה יכול לשמש אתכם בסביבתכם .
לדוגמא : אבן על הרצפה , קרש , ברזל .
אבל במידה ולא ראיתם משהו שיכול להאריך לכם את הטווח ,תדעו שאחד הנשקים הטובים ביותר לטווח קצר נמצא אצלכם בכיס : מפתח .
כן כן , מפתח , תתפלאו אבל הממזר הקטן הזה עושה קסמים .
הדרך האולטימטיבי להשתמש בו , היא להניח אותו ביד החלשה שלכם , ה"ג'אב" ,בין האצבע לאמה , ולכוון אותו כך שיצא מבין האצבעות שלכם , ושתהיה לכם אחיזה טובה על הבסיס העגול/מרובע שלו. למה ? נסביר בהמשך .
צורות התגוננות עם מפתח :מכה עם המפתח לאיזור העין , האף , השיינים , או בצורת חיתוך מלמעלה למטה על הפרצוף .
נזק: דימום מאסיבי של היריב במקרה של חתך , מכה לאף או לעין כנראה או שתרסק לו את האף ותחתוך לו את הנחיר , או שתשאיר לכם את העין שלו על המפתח שלכם , ומכה לשיניים תתן לו לבלוע את כל השיינים שלו ותשאיר אותו עם פה מלא דם . (עכשיו הבנתם למה אמרתי לא לעשות בלי סכנה ממשית לחייכם ,כלומר לא תקיפה של כושי אכזר או ערבי מחבל ? אם תוציאו למישהו עין בבית הספר , כנראה שזה לא יגמר טוב .תזכרו תמיד את החוקים ! ) .
עכשיו , אחריי שלמדנו כמה טיפים , איך נתנהג במקרה של תקיפה ?
קודם כל , מזהים את המצב .
חבר נותן לך כאפה -לא תקיפה .
ערבי או כושי סודני מתקרב אלייך בסמטה חשוכה ואומר לך :"יא בן *ונה , אני י*יין אותך " ? כן תקיפה ,סכנה ממשית לחייך , "מצב אכזריות" ON.  ;D
חבר'ה , חשוב שתפעילו שיקול דעת ולא תתקפו סתם אנשים , אם ערבי שואל אותך מה השעה , לא משנה כמה אתה רוצה להרביץ לו , אסור לך , אז אנא מכם אל תתקפו אנשים סתם אלא למקרה של הגנה עצמית .
אוקיי , אז זיהינו תקיפה , איך נפעל ?
קודם כל , ננסה לברוח .
כן כן , לברוח , אני יודע , זה לא גברי , אבל עדיף לברוח מלהתסבך עם החוק , מה לעשות זו המציאות .
ומה נעשה אם אי אפשר לברוח ?
אוווו סופסוף  ;D
אז ככה :
א. נעמוד כמו שצריך (בהמשך אסביר כיצד ) ונשיג את כלי הנשק (במידה ויש אחד ) .
אז איך לעמוד ? רגל חזקה לאחור , יד חזקה לאחור .
לדוגמא , אם אתם ימנים , רגל ימין אחורה ויד ימין אחורה , כדי לייצר זווית של 45 מעלות (עמידת מתאגרף).
נרים את הכתפיים לגובה הסנטר ואת הראש נתקע עמוק בין היידים עם סנטר צמוד לחזה כדי להגן על הגרון .
ידיים בגובה האוזניים כדי להגן על הפנים .
חלקו את משקלכם בצורה הזו : 60% לרגל האחורית, 40% לרגל הקדמית ,ושמרו תמיד על שיווי משקל !
מה תעשו אם היד החזקה והרגל החזקה שלכם נגדיים? (ימני ביד ,שמאלי ברגל ,כמוני  :old_azn:)
רגל חזקה קדימה , יד חזקה אחורה .
אתם לא צריכים יותר מידי להשתמש ברגל האחורית כי היא בד"כ משמשת לבעיטות ומאחר ואתם לא צ'אק נוריס , אל תנסו בעיטות ברחוב .
אז אוקיי למדנו איך לעמוד , מה הלאה ? כיצד נגיב לאחר שעמדנו בצורה נכונה ?
אז ככה , בהנחה שאין לכם נשק מכל סוג שהוא (אפילו מפתח) , הצורה הטובה ביותר היא מכות זולות , מה שנקרא "צ'יפ שוט".
כבר הזכרנו שאין רחמנות ?
המכות המומלצות הן: לפחות את היד הקדמית בצורת "חמסה " עם פנים היד כלפיי הרצפה  ולהכות עם האצבעות על עיני היריב(יגרום לדיסאוריטנציה וחוסר ראייה זמני , או קבוע , שיאפשר לכם או להנחית את המכה המנצחת בעזרת אגרוף עם היד האחורית , או לברוח.) , משיכת שערות עם היד הקדמית לכיוון הרצפה(יפיל את היריב לרצפה , ויאפשר לכם לסיים את הקרב , בהמשך נלמד כיצד לטפל ביריב שנפל לרצפה ) , משיכת אוזן עם היד הקדמית לכיוון הרצפה(כנאמר בסוגריים הקודמים) , מכה ביד קדמית פתוחה על פני היריב כאשר בסיס היד שלכם פוגע באף (יגרום לדיסאורינטציה ואפשרות שלכם להנחית נוקאווט בעזרת האגרוף האחורי שלכם ,או לברוח ) , בעיטה לאזור המפשעה (אל תבעטו בעיטת כדורגל שיוצאת מהאגן , זה סתם יגרום לכם לאבד שיווי משקל ואולי ליפול . תרימו את הברך של הרגל הקדמית, ותהפכו את הברך לאזור שממנו יוצאת הבעיטה , שוב בבעיטה שכזו לא צריך יותר מידי כוח כידוע , יעזור לכם לגרום ליריב ליפול , או לצאת מריכוז , וכך לנטרל אותו .לתשומת ליבכם , לא עובד נגד תוקפות !  :::D ) .
אז אחריי שנתנו מספר שיטות למכות יעילות ברחוב במצב של סכנת חיים , כיצד למעשה ניתן אגרוף פשוט ?
אגרוף טוב שיוצא מהיד האחורית (זה האגרוף היחידי שאתם צריכים , מכה אחת ויחידה שתוציאו לאזור הלסת או האוזן של התוקף ויגרמו לו ליפול) הוא נוקאווט ,אבל אנחנו צריכים לשים לב שאנחנו לא מבזבזים אותו ומניפים סתם אגרופים אחוריים , זה יותיר אתכם חשופים למכה , אנו מוציאים אגרוף כזה רק לאחר שישמנו את אחת השיטות הקודמות שיגרמו ליריב לצאת מריכוז וישאיר אותו חשוף .
אז איך לתת אגרוף ?
אגרוף טוב יוצא מהאגן,ועובר דרך צינור דימיוני בקו ישר אל תוך הלסת,וחוזר בקו ישר באותו הצינור למקומו . כל הגוף מניע את האגרוף , והתנועה של כל המסה של הגוף שלך אמורה להעצר על ידי אזור הלסת של היריב .
אגרוף שיוצא מהאגן עם תנועה של כל הגוף קדימה , בניגוד לאגרוף שיוצא מהכתף, הוא חזק פי 3 .
כל המכות הקודמות שציינו יוצאות מהיד , או הרגל הקדמי/ת , אבל האגרוף המסיים צריך לבוא מהיד האחורית .
כיצד לנטרל יריב שנמצא על הרצפה ?
טוב אני יודע שהדבר הראשון שעולה לכם לראש זה " וולה " לראש , אבל ברחוב בעיטת מסוג הבעיטות שבועטים בכדורגל , ליריב שנמצא על הרצפה היא סכנה , מכיוון שמדובר באיבוד שיווי משקל לפרק זמן ארוך .
אז מה עושים ?
פשוט מאוד .
במקום לבעוט בו , תדרכו לו על הראש .
זה דורש הרבה פחות זמן והרבה פחות איבוד שיווי משקל .
עוד כלל חשוב לאחר שהפעלנו את "מצב אכזריות " :אם מתאפשר , תקפו ראשונים .
אחד מהאיפיונים של תקיפות של אנשים היא שלפניי התקיפה הממשית יש רגעים של התגוששות , דחיפות הדדיות , או הצמדות של היריב לפנייך שלך .
אם תתקפו ראשונים , רוב הסיכויים גם שתנצחו את היריב , אם תשתמשו בטכניקות הנטרול המצויינות לעיל .
שאלות שעלולות להתעורר :
למה כל אפשרויות התקיפה שנתת הם לטווח קצר ?
מכיוון שאם אתם בטווח רחוק , לדוגמה של בעיטה , אתם גם בטווח של לברוח .
איך נגיב במקרה שנפלנו על הרצפה ?
כנסו לתנוחת עובר , ובעזרת הידיים והמרפקים תגנו על איברים חיוניים , ותצעקו לעזרה בכל הכוח , תקוו שחבר , או סתם בנאדם טוב ירצה לעזור לכם .
יש לי ערס בבית הספר שרוצה להרביץ לי , אני יכול להשתמש בשיטות האלה ?
לא!!!השיטות הבאות יגרמו ברוב המקרים נזק פיזי מסיבי ליריב , ולעיתים אף נזק תמידי .
אם תיישמו אותם על "ערס" בבית הספר,אתם תאכלו אותה , ובגדול .
שווה לכם להסתכן בלהסתבך עם החוק , אך ורק במצב של סכנת חיים .
איך אני מגיב אם מישהו מאיים שהוא ירביץ לי ?
מדווח למשטרה , או למורה במידה ואתה בבית הספר .
טוב אז לסיכום , אני אשמח אם מישהו יתקן / יוסיף / יגיד לי שאני ממש אידיוט ויש לו שיטות יותר טובות , כולנו מאוד נשמח לשמוע .
ולבסוף הכי הכי חשוב :אלימות זה לא טוב ! תתרחקו מכל צורה של אלימות ! (ועוד פעם בבקשה אל תנסו את זה על ילד בבית הספר שלכם , זה רק מה שחסר לי שמישהו יגיד שלימדתי אותו להרוג אנשים  :::D) .
אז שיהיה לכם בהצלחה , ותשמרו על עצמכם יהודים יקרים !
נ.ב
תמיד תזכרו שבקרב נגד מחבל או איזה מסתנן שרוצה לפגוע בכם , יש לכם את העזרה הכי גדולה לצידכם ומכוונת לכם את הידיים , הקב"ה [:

אביר הקרנפים:
ההודעה שכתבת נוטפת קרב מגע מעשי לרחוב.
אחלה.

UM-96:
פששש אשריך אחי שהשקעת מזמנך וכתבת את כל זה. נשמע יעיל מאוד. הייתי מאוד רוצה ללמוד קרב מגע כדי לדעת איך להתמודד במצבים כאלה.

MAORO:

--- ציטוט של: אביר הקרנפים על מאי 13, 2012, 06:06:58 ---ההודעה שכתבת נוטפת קרב מגע מעשי לרחוב.
אחלה.

--- סוף ציטוט ---
האמת שאתה צודק אני לומד כבר 7 שנים קרב מגע , ורוב הקרבות שהיו לי ברחוב היו נגד כל מיני מחבלים שחשבו שהם גברים , ככה שהרבה פה מניסיון !
--- ציטוט של: UM-96 על מאי 13, 2012, 06:10:06 ---פששש אשריך אחי שהשקעת מזמנך וכתבת את כל זה. נשמע יעיל מאוד. הייתי מאוד רוצה ללמוד קרב מגע כדי לדעת איך להתמודד במצבים כאלה.

--- סוף ציטוט ---
מומלץ מאוד ללמוד קרב מגע ! זה יעיל מאוד , אמנות לחימה שהיא מאוד "תכלס" , בלי התפלספויות של המזרח הרחוק כמו עבודה זרה .
ותודה רבה לך ! מקווה שיעזור לך מתישהו בחיים אחי היקר !
מי שלא הבין עד הסוף את מצב אכזריות , אני ממליץ לצפות בסרטון הבא:

בסרטון הזה ניתן לראות איך החיילים תוקפים את השק/יריב ללא הפסקה גם כאשר הם עייפים אחריי פריצה מטבעת אנושית , או כאשר יריבים אחרים מכים אותם בצלעות .
אין מה ללמוד מהטכניקה של החיילים האלו , מכיוון שרואים שהם חובבנים,אבל אפשר להבין מהסרטון הרבה על מצב אכזריות .
בנוסף , זה גם אחלה של סרטון, אז שווה צפייה D:

MAORO:
תוספת למה שכתבתי :
עוד נשק מצוין להגנה עצמית הוא -עט או עיפרון.
כן כן , עט פשוט שאנחנו משתמשים בו לכתיבה , יכול לשמש ממש כדוקרן בעת מצוקה ,וניתן לדקור בעזרתו בכל חלקי הגוף .
למען הסר ספק של כל מיני שמאלנים שיראו את זה וירוצו למשטרה ,אני אישית וכל ארגון הימין האמיתי אומרים :לא לאלימות!

תפריט

[0] אינדקס הודעות

[#] עמוד הבא

עבור לתצוגת גירסה מלאה