כתב נושא: אני בשוק  (נקרא 6455 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
בעניין: אני בשוק
« להגיב #25 ב- : מאי 09, 2012, 01:03:13 »
סתם לסבר את האוזן, גרים יכולים אם אני לא טועה להגיע להיכל השני בשמיים בלבד מתוך שבע היכלות(בעוד חוזרים בתשובה מגיעים לחמישי או לרביעי נדמה לי). ושוב לסבר את האוזן, לא שאני מבין בעניינים כאלה...
״אַתָּה תָקוּם תְּרַחֵם צִיּוֹן כִּי עֵת לְחֶנְנָהּ כִּי בָא מוֹעֵד.״
״כִּי רָצוּ עֲבָדֶיךָ אֶת אֲבָנֶיהָ וְאֶת עֲפָרָהּ יְחֹנֵנוּ.״

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #26 ב- : מאי 09, 2012, 01:13:39 »
מבחינה גשמית , יש לי הרבה צרות בחיים חוץ מהעניין היהודי לא יהודי .
כן זה משתקף היטב מהודאותיך. אני מקווה שיש לך תמיכה או מקור עזרה כלשהו.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #27 ב- : מאי 09, 2012, 01:37:02 »
הסיפור הכי בולט הוא אולי רבי יהודה הנשיא ואנטונינוס בן אסוירוס. מסופר שהם היו חברים בלב ובנפש וכי רבי הבטיח לאנטונינוס שהוא יזכה לעולם הבא. יש גם סיפור על אחד מעשרת הרוגי מלכות רבי חנניה בן תרדיון שכהועלה על המוקד, הרומאים רצו לצלות אותו לאט כדי להמיתו בייסורים, אבל התליין הרומי שלו התאבד יחד אתו בשרפה גדולה כי הוא הבטיח לו שיזכה לעולם  הבא.

ואני לא מתיימר להיות מבין גדול ביהדות. אבל עובדה היא שאני לא מכיר אף רב רציני שמזכיר בכלל את המושג גזע.
איפה אתה רואה מפה ראיה שאין הבדלי גזע? אתה מספר שהבטיחו להם עולם הבא. אז? אתה רוצה להסביר למה?

אנטונינוס היה חסיד אומות העולם. וכל ימי חייו עזר ליהודים וכיבד את רבי יהודה הנשיא. לכן זכה לעולם הבא. וזכה לעולם הבא כחסיד אומות העולם ולא כיהודי שלומד תורה. כי הוא לא יכול. הוא גוי. אופסי... עוד פעם גזע...
רבי חנניא בן תרדיון עלה על המוקד והרומאים קשרו אליו ספוגי צמר ספוגי מים כדי להחזיק אותו בחיים שיסבול יותר. שאל אותו התליין: אם אסיר את הספוגים כדי להקל על יסוריך שתמות מהר, תבטיח לי עולם הבא? אמר לו: הן.
לקח התליין את הספוגים ומת מיד רבי חנניא בן תרדיון. מיד קפץ הצליין לאש ויצאה בת קול ואמרה שהוא מזומן לחיי העולם הבא. בזכות מה שעשה.

איפה זה מבטל את הגזענות? לא יודע...
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #28 ב- : מאי 09, 2012, 21:40:24 »
. = MAORO. אותו סגנון כתיבה.

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "לדוד,ברוך ה׳ צורי,המלמד ידי לקרב,אצבעותי למלחמה"
« להגיב #29 ב- : מאי 10, 2012, 01:30:39 »
. = MAORO. אותו סגנון כתיבה.
אנא ממך , הפסק להעליב אותי .
האם זה שאני משתדל לדבר עברית יפה זה מה שגורם לך להעליל עליי שאני אותו אפס שאנסו אותו שהיה קטן ובגלל זה נדפק לו המוח שהוא חושב שערבים טובים יותר מיהודים ?
תעשה לי טובה ,בפעם הבאה שאתה מאשים אותי בהתחזות , לפחות תדאג שזה לא יהיה כזה אידיוט אפס אוהב ערבים בעקבות זה שאנסו אותו .
חכמה בגויים תאמין:"אויב גלוי הוא קללה, אבל מעמיד פני ידיד גרוע ממנו." - בנג'מין פרנקלין .
"תכופות אנו נותנים בעצמנו לאויב את הכלים לכלותנו." - איזופוס.
"פייסן הוא אדם המאכיל תנין, בתקווה שהוא יאכל אותו אחרון." - וינסטון צ'רצ'יל
"קודם כל תהיינה העובדות בידיך, ואז תוכל לסלף אותן כאוות נפשך."- מרק טווין.