כתב נושא: מספר שאלות אליכם ..  (נקרא 1452 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "לדוד,ברוך ה׳ צורי,המלמד ידי לקרב,אצבעותי למלחמה"
מספר שאלות אליכם ..
« ב- : מאי 06, 2012, 09:14:03 »
טוב לפני הכל אני מצטער אם זה לא הפורום הנכון לפרסום השאלה הזאת , אבל בכל זאת לא הייתי כאן המון זמן .
עכשיו , נתחיל מההתחלה .
הייתי כאן לפניי כמה שנים טובות תחת שם המשתמש :"הימני האמיתי " ,עשיתי כמה סרטונים , ועזרתי להקים את פורום הפצה שפעיל (לא מי יודע מה , אבל בכל זאת פעיל ) עד היום .
מאז כבר הספקתי לעזוב את הפורום , ואני מבקר בו מידי פעם כדי להתעדכן , ובעיקר כדי לראות אם חיים כבר עלה לא"י בשעה טובה!
אני מסכים במאה אחוזים עם הדעות שלכם , למרות שיש לי כמה חילוקי דעות עם מר בן פסח .
טוב , אז ככה :
א. מדוע אתה תומך במועמד בחירות בארה"ב , מדינה מובהקת של גויים (אף על פי שאתה נמצא בה בעל כורחך כן ? ) , וקורא להחרים את הבחירות בישראל ?
האם כדאי לנו לזרוק את קולנו לפח ? האם לא עדיף לנו להצביע לבן ארי לדוגמה , שברור לכל שהוא לא הדבר האמיתי ,הבנאדם הוא לא הרב כהנא זצ"ל הי"ד,והוא גם לא יהיה , אבל לא עדיף לפעמים ממתיק מלאכותי אם אי אפשר להשתמש בסוכר ? או שאולי לא עדיף למחות על איכות השלטון ולשים פתק לבן , במקום לא ללכת להצביע ולעזור למפלגות שאנחנו כולנו כל כך לא מסכימים עם דעתם ?
ובכלל , מה בכלל מעניין אותנו מהצרות של הגויים ? הרי ידוע שאין בהם שום אמונה,ואין לנו מה להיתלות ולהיסמך עליהם . (אם המתמודד הרפובליקני הוא יהודי ,אשמח לדעת זאת ).
ב. האם לא מתקיימות בכלל הפגנות של הימין האמיתי בשום חלק בארץ ? יש מספיק נושאים בוערים למחות עליהם ,החל מהכושים ועד למחבלים הערבים (ברוך ה' לא חסרות לנו צרות ) .
האם זה עדיין נובע הפחד מהשב"כ ? אני לא מבין כל כך מה הבעיה , ואם הצליחו לארגן צעדת ימין באום אל פאחם , אז מה הבעיה שלנו לארגן מחאה נאמר בדרום תל אביב ? אני בטוח שעם קצת רצון ועזרה מקב"ה , גם אנחנו יכולים להוציא את האישורים המתאימים מהמדינה האדומה וה"עאלק" פלורליסטית שלנו .
ג. האם הופסקו התוכניות של "שאלו את הימין האמיתי " ? נראה לי שזה היה הפורמט המושלם לשאלות מהסוג שלי .
ד. מה קורה עם עלייתך לארץ ישראל חיים כיצד מתקדם הנושא ?

נ.ב השאלות מופנות לכל מי שיכול לענות עליהם !

תודה מראש , מאור .
« עריכה אחרונה: מאי 06, 2012, 14:56:28 על ידי MAORO »
חכמה בגויים תאמין:"אויב גלוי הוא קללה, אבל מעמיד פני ידיד גרוע ממנו." - בנג'מין פרנקלין .
"תכופות אנו נותנים בעצמנו לאויב את הכלים לכלותנו." - איזופוס.
"פייסן הוא אדם המאכיל תנין, בתקווה שהוא יאכל אותו אחרון." - וינסטון צ'רצ'יל
"קודם כל תהיינה העובדות בידיך, ואז תוכל לסלף אותן כאוות נפשך."- מרק טווין.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
בעניין: מספר שאלות אליכם ..
« להגיב #1 ב- : מאי 06, 2012, 17:58:26 »
אני לא אענה בשמו של חיים (אני אשאיר לו לענות לך), אבל אענה לך על שאלת הפעילות וההפגנות.

הפגנות משמעותיות שייצרו הד (חברתי בעיקר) הם הפגנות ענק של אלפים ואף יותר מזה.
אנו לא במצב הזה היום (המשטרה תטאטא אותנו תוך דקות אם נופיע בתור בודדים ונפגין).

המטרה היא להפוך לתנועה גדולה ככל האפשר כדי שנוכל להוציא כמה שיותר יהודים לרחובות (אני מדבר על אלפים).

מו"ר הי"ד היה מוחרם על ידי התעמולה השמאלנית בזמנו (בעידן של ערוץ 1 וכמה ערוצי רדיו) אך היה יצירתי וקיים כל יום מספר עצרות עם בעיירות הפיתוח (עצרות אלו הביאו אותו לחשיפה חסרת תקדים).
זה גם מה שאנו נעשה בעזרת ה' כשחיים יחזור לארץ אבותיו.
המטרה היא לצרף כמה שיותר יהודים כדי שיהיה לנו הכח החברתי (ובעקבותיו גם הפוליטי).

כרגע אנו תנועה קטנה שלא מוכרת דיה בקרב הציבור.
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "לדוד,ברוך ה׳ צורי,המלמד ידי לקרב,אצבעותי למלחמה"
בעניין: מספר שאלות אליכם ..
« להגיב #2 ב- : מאי 06, 2012, 21:36:59 »
לא נראה לי שדרך האינטרנט אפשר להיות תנועה משפיעה .
יש לכם איזה מודל לחיקוי שעליו אתם מתבססים ?
חכמה בגויים תאמין:"אויב גלוי הוא קללה, אבל מעמיד פני ידיד גרוע ממנו." - בנג'מין פרנקלין .
"תכופות אנו נותנים בעצמנו לאויב את הכלים לכלותנו." - איזופוס.
"פייסן הוא אדם המאכיל תנין, בתקווה שהוא יאכל אותו אחרון." - וינסטון צ'רצ'יל
"קודם כל תהיינה העובדות בידיך, ואז תוכל לסלף אותן כאוות נפשך."- מרק טווין.