עמלק ואויבי ישראל > האמת מאחורי דת האיסלם

מקורות המילה האנגלית: Assassin (מתנקש)

(1/10) > >>

נץ וגאה בזה:
המילה הזו היא עיוות של תנועת החשישיון (אסאסין-חאסאסין,כזכור אין את האות "ח" בשפות לטיניות-חאששין-חשישיון=שם זה נובע מהמילה "חשיש" שזה כידוע סוג של סם) החשישיון הוא אירגון איסלמי שפעל בעיקר בין המאות ה-11 וה-13 לטעותם.
אירגון זה היווה ארגון פורשים שניתק עצמו מן הזרם השיעי, ארגון זה היה פונדמנטליסטי,ממודר, ובעל אידאולוגיה רצחנית.
ארגון זה היה אחראי הישיר להתנקשויות במנהיגים מוסלמים שלא היו שייכים לזרם שלהם (בעיקר סונים) ובנוצרים, האירגון פעל בעיקר באזורים של איראן וסוריה של היום, דרך הפעולה שלהם היה להסתנן בין שומרי הראש של המנהיג המוסלמי או הנוצרי, ולחסל את האח"מ הנ"ל ביודעין שהמתנקש זה ימות בסיום הפעולה, המתנקשים ראו במותם את דרך ה"שהאדה" הם הטיפו למות "קדושים" והאמינו שהם מגיעים לגן עדן בו ישבו על ברכי אללה, יהנו משירותיהם של 72 בתולות שחורות עין ושיער, נהרות של יין, ועצי פרי לרוב (נשמע מוכר, לא?)
מתנקש שהצליח לצאת מפעולה זו בחיים (איכשהו) לא ידע נפשו מרוב צער וחיפש במה חטא וקיבל על עצמו סיגופים למיניהם.
נאמר עליהם שהם היו נוטלים חשיש לפני פעולות ההתאבדות שלהם (לא ברור אם זה היה אמיתי או מה שטפלו עליהם בעיקר באירופה הנוצרית שלא ידעו איך ל"אכול" את התופעה הזו) מכאן דבק בהם השם חששינים או חשישיון.
הם חוסלו בסופו של דבר על ידי המונגולים שהגיעו ממזרח ושחטו אותם עד האחרון שבהם.
הם היו גרים במבצרים שהקימו לעצמם במדבר ומשם היו יוצאים לפשיטות ופעולות התאבדות.
הם עתה מהווים השראה לצוויליזציה האיסלמית כולה.
חומר זה הובא לידיעת חברי הפורום, בכדי שיקבלו עוד פיסת מידע על ההסטוריה האיסלמית והשינויים והתמורות שחלו בה.

liorso:
תודה רבה. החכמנו עוד קצת.

דוקא_כך:
תודה שהבאת זאת לידיעתנו!  עובדה זו צריכה לעניין בעיקר שמאלנים גוים דוברי אנגלית שנתקלים במלה זו כמעט מדי יום בקראם מאמרים בעיתונים, אבל אף פעם לא תהו על מקורה...

נץ וגאה בזה:
לפני כשנה ביקרתי בארה"ב אצל משפחתי הקרובה, כשספרתי על כך לבעלה של בת דודה שלי, הוא הוציא מילון אנגלי-אנגלי מהמדף ושם היה כתוב במפורש: Asassin-Arab for Hashish ואידך זיל גמור

נץ וגאה בזה:
מי שרוצה להרחיב את הידע שלו באופן משמעותי על תנועת החשישיון בפרט (אני ממליץ על ספרו של המזרחן הידוע פרופ' ברנרד לואיס, "ASASSIN", אני חושב שהוא יהודי, מדובר בגאון בעל ההבנה הטובה ביותר של האיסלם וההסטוריה של האיסלם, והוא זה שכבר התריע לגבי מה שעתיד לקרות בעולם האיסלמי עוד לפני 40 שנה, הוא אגב, בן למעלה מ90) ובכלל אני ממליץ על כל ספריו של הפרופסור הנכבד למי שרוצה להעמיק את הידע על האיסלם בכלל ללא כל נגיעה/צנזור/טשטוש וכו' של שמאלנים המגינים עד כדי טירוף חולני על פאר היצירה האיסלמי שלהם.

תפריט

[0] אינדקס הודעות

[#] עמוד הבא

עבור לתצוגת גירסה מלאה