עמלק ואויבי ישראל > האמת מאחורי דת האיסלם

לכל אלה שאומרים שדת האסלאם זו עבודה זרה אז כנסו!!

<< < (2/10) > >>

UM-96:

--- ציטוט של: Rafoe על מרץ 18, 2012, 22:06:24 ---אני פתוח להסברים איפה אני טועה.

--- סוף ציטוט ---
קיבלת הסבר אתה פשוט לא מסכים לקבל אותו. האלוקים שלנו הוא אותו אחד, פשוט הם מאמינים שהוא אמר להם משהו אחר ממה שהוא אמר לנו. כראיה הם מאמינים בתנ"ך שלנו כלומר מדובר על אותו האל.

Dor12131:

--- ציטוט של: Rafoe על מרץ 18, 2012, 22:06:24 ---אני פתוח להסברים איפה אני טועה.

--- סוף ציטוט ---

על פי הקוראן השקרי אללה מזוהה עם אלוהי ישראל חפש אללה בגוגל

Rafoe:

--- ציטוט של: UM-96 על מרץ 18, 2012, 22:19:23 ---קיבלת הסבר אתה פשוט לא מסכים לקבל אותו. האלוקים שלנו הוא אותו אחד, פשוט הם מאמינים שהוא אמר להם משהו אחר ממה שהוא אמר לנו. כראיה הם מאמינים בתנ"ך שלנו כלומר מדובר על אותו האל.

--- סוף ציטוט ---
יפה מאד.
אז אם ככה אני אמור להבין שבעצם הקוראן הוא המשלים את התורה, משום שלטענת המוסלמים הקוראן הוא האמת והתורה והברית החדשה הם לפניו ולכן מוחמד וספרו (בתור הנביא האחרון והקוראן כספר האחרון) הם האמת.

שוב - המוסלמים לא טוענים שהתורה לא אמת, אלא הם טוענים שהבא אחרון הוא הקובע.

אז בהתבסס על זאת אפשר להגיד שאין מניעה ללמוד קוראן משום שזה בסך הכל כמו התורה, רק שכתוב שם משהו אחר.

UM-96:

--- ציטוט של: Rafoe על מרץ 18, 2012, 22:36:35 ---יפה מאד.
אז אם ככה אני אמור להבין שבעצם הקוראן הוא המשלים את התורה, משום שלטענת המוסלמים הקוראן הוא האמת והתורה והברית החדשה הם לפניו ולכן מוחמד וספרו (בתור הנביא האחרון והקוראן כספר האחרון) הם האמת.

שוב - המוסלמים לא טוענים שהתורה לא אמת, אלא הם טוענים שהבא אחרון הוא הקובע.

אז בהתבסס על זאת אפשר להגיד שאין מניעה ללמוד קוראן משום שזה בסך הכל כמו התורה, רק שכתוב שם משהו אחר.

--- סוף ציטוט ---
O0 בבקשה, הוכחת את טענתי...

Rafoe:

--- ציטוט של: UM-96 על מרץ 18, 2012, 23:10:27 --- O0 בבקשה, הוכחת את טענתי...

--- סוף ציטוט ---
אני חושש שאתה מתבלבל קשות.
לפי האסלאם מחמד מופיע בתורה, והמסלמים הצהירו לא פעם שהתורה שיש בידינו היא סילוף של התורה ה"אמיתית" (שבה מחמד מופיע).

זאת התורה שהקוראן רואה בה אמת.

מכיוון שגם אני וגם אתה יודעים שאלו קשקושים חסרי כל בסיס, אז עדיין אתה חושב שיש אמת כלשהי בספר המשוקץ ההוא ובאל הדמים שבשמו המסלמים רוצחים אפילו אחד את השני?

וסתם לידע כללי - ישנם עוד אמונות זרות שבהן האל הוא בלתי נראה ואין לו דמות, אז לשיטתך אלה גם לא עבודה זרה?

נכון. יש דמיון קטן בין האסלאם לבין היהדות (לא מפתיע משום שמחמד העתיק מהיהדות) שמתבטא באופי האל (שאין לו דמות), אך כאן נגמר הדמיון.

המסלמים אומנם טוענים שהם מאמינים באותו אל שהוציא את ישראל ממצרים והביא את התורה לישראל, אך נחש מה - הם אומרים הרבה דברים (השאלה אם זה עומד במבחן המציאות).

תפריט

[0] אינדקס הודעות

[#] עמוד הבא

[*] עמוד הקודם

עבור לתצוגת גירסה מלאה