עמלק ואויבי ישראל > האמת מאחורי דת האיסלם

לכל אלה שאומרים שדת האסלאם זו עבודה זרה אז כנסו!!

(1/10) > >>

Dor12131:
לכל אלה שאומרים שדת האסלאם זו עבודה זרה אז תנו לחדש לכם זו לא הרמב"ם שלכם גם היה מוסלמי תקופה הוא התאסלם ואז חזר ליהדות

הוא פסק שהאסלאם זו לא עבודה זרה ושמותר להתפלל במסגד לא שאכפת לי אני מה הוא אמר  רק רציתי לידע אותכם

ובקשר לזה שהאסלאם אומר להשמיד אותנו זה לא נכון שקר וכזב

תחת שלטון מוסלמי חיו מיליוני יהודים במשך מאות שנה עד שנת 1948 היו מעל מיליון וחצי יהודים בארצות ערב תחת שלטון מוסלמי היו קהילות גדולות ומשגשגות של יהודים

תור הזהב של יהדות ספרד היה תחת שלטון מוסלמי  האלסאם לא אומר לרצוח יהודים הוא אומר שהם יוכולים לחיות תחת שלטון מוסלמי ולקבל הגנה בתנאי שיכירו בשלטון המוסלמי

המוסלמים שונאים  את היהודים בגלל שהם חושבים שגנבנו להם את פלסטין שלא קיימת הבעיה שגורמים קיצונים מסיתים במסגדים בבית הספר ובאינטרנט נגד היהודים וישראל  זו הבעיה

UM-96:

--- ציטוט של: Dor12131 על מרץ 18, 2012, 21:03:45 ---לכל אלה שאומרים שדת האסלאם זו עבודה זרה אז תנו לחדש לכם זו לא הרמב"ם שלכם גם היה מוסלמי תקופה הוא התאסלם ואז חזר ליהדות

הוא פסק שהאסלאם זו לא עבודה זרה ושמותר להתפלל במסגד לא שאכפת לי אני מה הוא אמר  רק רציתי לידע אותכם

ובקשר לזה שהאסלאם אומר להשמיד אותנו זה לא נכון שקר וכזב

תחת שלטון מוסלמי חיו מיליוני יהודים במשך מאות שנה עד שנת 1948 היו מעל מיליון וחצי יהודים בארצות ערב תחת שלטון מוסלמי היו קהילות גדולות ומשגשגות של יהודים

תור הזהב של יהדות ספרד היה תחת שלטון מוסלמי  האלסאם לא אומר לרצוח יהודים הוא אומר שהם יוכולים לחיות תחת שלטון מוסלמי ולקבל הגנה בתנאי שיכירו בשלטון המוסלמי

המוסלמים שונאים  את היהודים בגלל שהם חושבים שגנבנו להם את פלסטין שלא קיימת הבעיה שגורמים קיצונים מסיתים במסגדים בבית הספר ובאינטרנט נגד היהודים וישראל  זו הבעיה

--- סוף ציטוט ---
המוסלמים פשוט רשעים מטבעם זה לא משנה אם יש להם סיבה "מוצדקת" או לא(למשל הקמת מדינת ישראל). תשאל את סבא שלי...המוסלמים במרוקו רצחו את אמא שלו, את אחיו הרב ואת בניו של הרב ובסך הכל 41 יהודים ביום אחד עם גרזנים וקילשונים(אם מעניין אותך-"טבח ג'ראדה")-נכון, זה קרה בשנת 1948 אבל לפי הטענות שלך שהם היו ביחס טוב עם היהודים והגנו עליהם, לא נראה לי שהקמת מדינת ישראל יכולה להרוס כזאת "ידידות" של שנים...

Rafoe:
 :::D :::D :laugh: :laugh:

לאחר שגיחכתי קצת, הגיע הזמן לקצת רצינות.

בנוגע לעניין ה"שגשוג" תחת האסלאם - אם אתה קורא לחיים כד'ימי ותשלום מס גולגולת כ"שגשוג", אזי שאתה הוזה ומנותק מהמציאות.

בנוגע לעבודה זרה - הרמב"ם אומנם פסק שלא מדובר בעבודה זרה, אך אל לנו להשוות בין התקופה שהרמב"ם חי בה לבין היום.
הרמב"ם חי תחת שלטון הברברים הללו, ולא קשה לנחש מה היה קורה ליהודים שחיו ברחבי הח'ליפות האסלאמית אם הרמב"ם היה אומר משהו נגד הדת הרצחנית הזו.

שורה תחתונה קראי מחמד - מספיק שהדת הזאת תסתור אחד מ-7 מצוות והיא עבודה זרה.

האסלאם מצווה את מאמיניו לרצוח כל מי שאינו מוסלמי (בהנחה שהוא לא מסכים להתאסלם), וכמובן לכבוש את כל העולם ולהחיל עליו את חוקי השריעה.

מצוות שפיכות דמים שחלה על בני נח מופרת כאן בצורה חד משמעית.

הלאה - יש הטועים לחשוב שהמילה אללה פרושה בעברית אלוהים, אך למעשה לא כך הדבר.
המילה אילא פרושה אלוהים, ואללה הוא האל המוסלמי (אותו "אל" המצווה לרצוח את כל ה"כופרים" ולכבוש את העולם).
בדיוק כמו שהנוצרים אומרים אלוהים אך מתכוונים ליש"ו, כך המוסלמים מתכוונים לאללה כשהם אומרים אלוהים.

בנוגע למשפט צדק - מישהו כבר הביא כאן כדוגמא את הסרט האיראני (המבוסס על סיפור אמיתי) על האשה האיראנית שהוצאה להורג רק משם שבעלה טען שהיא בגדה בו (משפט צדק? הצחקתני :old_tongue:).

לא ארחיב יתר על המידה, אך כבר רואים שהאסלאם סותר כבר יותר ממצווה אחת מתוך 7.

UM-96:

--- ציטוט של: Rafoe על מרץ 18, 2012, 22:02:31 ---
הלאה - יש הטועים לחשוב שהמילה אללה פרושה בעברית אלוהים, אך למעשה לא כך הדבר.
המילה אילא פרושה אלוהים, ואללה הוא האל המוסלמי (אותו "אל" המצווה לרצוח את כל ה"כופרים" ולכבוש את העולם).
בדיוק כמו שהנוצרים אומרים אלוהים אך מתכוונים ליש"ו, כך המוסלמים מתכוונים לאללה כשהם אומרים אלוהים.

--- סוף ציטוט ---
אני בפירוש לא מסכים איתך.

Rafoe:

--- ציטוט של: UM-96 על מרץ 18, 2012, 22:05:23 ---אני בפירוש לא מסכים איתך.

--- סוף ציטוט ---
אני פתוח להסברים איפה אני טועה.

תפריט

[0] אינדקס הודעות

[#] עמוד הבא

עבור לתצוגת גירסה מלאה