כתב נושא: אני ילחם עד המוות בישביל מדינת ישראל  (נקרא 1023 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק kobi1213

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
סבא שלי נלחם פה בשנות  ה-40 נגד הבריטים והערבים הוא בא ממרוקו בישביל להקים בית יהודי בארץ ישראל אבא שלי נלחם במלחמת ששת הימים אחי הגדול נלחם בעופרת יצוקה

ואיפה החרדים היו??? התחבאו בישיבה וגרבצו  תפסיקו להיות כאלה אפסים פחדנים בשם הדת אנחנו  קיבלנו את המדינה בשנת 48 וניצחנו את הערבים במלחמת השחרור אתם החרדים הייתם פליטים שברחו מאירופה לפה יכלנו לגרש אותכם להגיד לכם אתם לא רצויים פה

אל תשכחו שבהתחלה החרדים בכלל לא רוצו מולדת יהודית רק עד שהמשיח יבוא ויגאל אותנו אבל נעזוב את זה  קיבלנו אותכם וזרועות פתוחות כאחים קיבלנו אותכם כחלק בילתי נפרד מהעם היהודי באתם לפה בזמן שהנאצים ימח שמם שחטו ושרפו 6 מיליון דתיים וחרדים

אתם מקבלים מאיתנו תקציבים מיוחדים בישביל המגזר שלכם החרדי ואיך אתם גומלים לנו יורקים על בנותנו לא מתגייסים לצבא לא רוצים לקחת חלק נגד האויב שרוצה להשמיד אותנו תתביישו לכם פשוט תתביישו אתם אפסים מאופסים לא אכפת לי כבר מה יהיה הגורל של החרדים אתם לא מעניינים אותי  בן גוריון עשה טעות שנתן לכם להשאר פה הוא היה צריך להחזיר אותכם לאירופה מאיפה שבאתם כוס אמק ובקשר למתנחלים הדתיים הציונים אתם גם מתחילים לאבד את זה ולהתחבר לחרדים האלה זה לא מסתדר לי

אני עכשיו בתהליכי גיוס לקרבי ואני אמרתי במפורש שאני לא יגרש יהודים אבל המצב שאני רואה אותכם כיום אתם פשוט מאבדים את זה  כואב הלב
« עריכה אחרונה: ינואר 24, 2012, 11:25:54 על ידי kobi1213 »

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אני ילחם עד המוות בישביל מדינת ישראל
« להגיב #1 ב- : ינואר 24, 2012, 14:13:03 »
קובי לך תשתה מים קרים,ואחרי שתצנן את המוח תחזור לכתוב כאן ללא שינאה.
אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק מציאותי

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #2 ב- : ינואר 24, 2012, 14:16:37 »
אתה כל כך שטוף שנאה ותעמולה נגד החרדים שזה מסמא אותך לגמרי.
אני מציע לך להירגע, לחקור קצת יותר טוב את הנושא ואז לדבר, כי אמרת פה הרבה שטויות.
אם אתה רוצה אפשר גם להאכיל אותך בכפית, אבל עדיף שתחקור לבד.

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
« להגיב #3 ב- : ינואר 24, 2012, 14:30:05 »
לא מאשים אותך, אתה שטוף בחינוך ציוני. סבא שלך בא לכאן כמו הסבות שלנו, להלחם על בית יהודי ושיבת ציון.. אבל הוא כמו רוב העולים היו שקועים במטרה להקים מדינה יהודית ובית יהודי ולמות על קידוש השם שהם לא שמו לב למזימת הציונים שאימללו את חייהם.

ולגבי המגזר החרדי, אל תבלבל את המוח.. מי מפנה גופות בזק"א? מי מציל חיים במד"א? יש לצערנו גם חרדים בצבא.

ירושלים הקדושה, נמות למענך!