כתב נושא: המדינה רוצה ש-י-נ-ו-י  (נקרא 26742 פעמים)

0 משתמשים ו- 3 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
המדינה רוצה ש-י-נ-ו-י
« ב- : דצמבר 29, 2011, 23:31:58 »
כן עבר עלינו כמה של שקט ממפלגת שינוי ושנאה חסרת גבולות לחרדים ודתים ולכול דבר אחר שקשור לדת היהודית
לפי ויקיפדיה שינוי וכול בני מינה (חץ וכו) עזבו את המפה הפוליטית ב-2006.
כלומר נכבל שיש לנו כבר קצת יותר מ-5 שנים של שקט מהם.
למי שלא ידע (או שפשוט העדיף לשכוח) שינוי זכתה בשיא כוחה ללא פחות מ-15 מנדטים ולאחר מכן התרסקה ל-0.
אבל עכשיו יש ריח בחירות באוויר- בכול מקרה הממשלה מחזיקה כבר כמעט 3 שנים ויש יורש לטומי לפיד לפי הגישה הישנה,הטובה והדמוקרטית המלך מת יחי המלך החדש אמת טומי כנראה כבר בגן עדן אוכל ילדים חרדים יורשו ובנו  יאיר לפיד ינהיג את העדר.
לפי ס(ש)קרים אחדים הוא מכבל  15-14מנדטים והתקשורת אוהבת להציג אותו בתור שיציל את המדינה מהגל השחור.
אכן ההצגה של הימים האחרונים היא הכנה לכניסה מרשימה לפוליטיקה של הגואל- האדם שיודע איך לטפל בחרדים,בדתיים וכו או במילים אחרות בזבל הלא מועיל ההוא.
עכשיו רק צריך לשכנע את העם שאין דרך אחרת ולהסביר שהתקווה היחידה שלנו לא להפוך לאירן היא לתמוך באנשים הנכונים.
וכמובן בסוף להכים ממשלת קדימה-עבודה-שינוי חדשה-מרץ- (ערבים?).
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
המדינה רוצה ש-י-נ-ו-י
« להגיב #1 ב- : דצמבר 30, 2011, 00:30:59 »
אני חושב שלפיד וקדימה ייתחרו על אותם קולות.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
המדינה רוצה ש-י-נ-ו-י
« להגיב #2 ב- : דצמבר 30, 2011, 01:44:57 »
הולכים מדחי אל דחי
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
המדינה רוצה ש-י-נ-ו-י
« להגיב #3 ב- : דצמבר 30, 2011, 11:38:24 »
המצב היום הוא כזה שרוב העם השלים עם מדינה פלסטינית. עכשיו הבחירות זה יותר בנושא הכלכלי חברתי. ואם נהיה כנים, אני לא חושב שמישהו מאיתנו יתנגד לתוספת של עוד איזה 20% במשכורת. זה מה שיכול לקרות אם יפסיקו לחלק קיצבאות לכולם.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
המדינה רוצה ש-י-נ-ו-י
« להגיב #4 ב- : דצמבר 30, 2011, 15:19:16 »
המצב היום הוא כזה שרוב העם השלים עם מדינה פלסטינית. עכשיו הבחירות זה יותר בנושא הכלכלי חברתי. ואם נהיה כנים, אני לא חושב שמישהו מאיתנו יתנגד לתוספת של עוד איזה 20% במשכורת. זה מה שיכול לקרות אם יפסיקו לחלק קיצבאות לכולם.

ראשית כול ומי זה כולם?
חוץ מזה מה זאת אומרת השלים אם מדינה פלסטינית זה ששוב התקשורת הסבירה לכולם שרק נסיגות יביאו לשלום לא אומר שאפשר להרים ידים.
הרעיון של התקשורת עכשיו היא להפנות את השנאה לנתיבים אחרים כדי להביא את בעלי בריתם לשלטון.
שלא תבין לא נכון המטרה היא לא להלחם בחרדים המטרה היא להביא אנשים מסוים לשלטון.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
המדינה רוצה ש-י-נ-ו-י
« להגיב #5 ב- : דצמבר 30, 2011, 16:52:51 »
אף אחד לא יקבל תוספת של 20 אחוז במשכורת גם אם יפסיקו לחלק קיצבאות מכל סוג שהוא. סתם בבל"ת של מישהו שקונה את ההסתה החילונית כאילו החרדים זוללים את ל הקופה הציבורית. זה פשוט אווילי ולא הגיוני.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
המדינה רוצה ש-י-נ-ו-י
« להגיב #6 ב- : דצמבר 30, 2011, 17:20:28 »
אף אחד לא יקבל תוספת של 20 אחוז במשכורת גם אם יפסיקו לחלק קיצבאות מכל סוג שהוא. סתם בבל"ת של מישהו שקונה את ההסתה החילונית כאילו החרדים זוללים את ל הקופה הציבורית. זה פשוט אווילי ולא הגיוני.

הסיבה שהמיסים גבוהים זה בגלל קצבאות. כולל הקצבאות של החרדים. החרדים לא עובדים ולא מייצרים ועובדתית הם מוצצים את הקופה הציבורית. אני בעד להוריד קיבצאות לכולם פרט לזקנים ונכים. כל השאר יכולים לעבוד ואם בוחרים שלא, בעיה שלהם.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
המדינה רוצה ש-י-נ-ו-י
« להגיב #7 ב- : דצמבר 30, 2011, 18:16:21 »
נדמה לי שכבר עניתי לך על זה בעבר.
זה בלתי אפשרי שרוב החרדים לא יעבדו. אין לך מושג כמה זה הקצבאות. לטעון שהחרדים חיים מהקיבאות זה כל כך תלוש מהמציאות.
רוב החרדים, גם האברכים, יוצאים בשלב כלשהו לעבוד.
אתה רואה חרדים בכל מקום עבודה. במפעלים של טבע, של מוטורולה, בעמדות השירות של אורנג' וסלקום, בצבא הקבע, במשטרה, באנג'ל, בחברות בשוק החופשי, בבורסה לניירות ערך ובבורסת היהלומים, במסחר, בנדל"ן...

חרדים לא עובדים ולא מייצרים? אתה עיוור? פקח את עיניך וראה בעצמך במקום לבלוע כל מה שהתקשורת מאביסה אותך...

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
המדינה רוצה ש-י-נ-ו-י
« להגיב #8 ב- : דצמבר 30, 2011, 18:20:52 »
נדמה לי שכבר עניתי לך על זה בעבר.
זה בלתי אפשרי שרוב החרדים לא יעבדו. אין לך מושג כמה זה הקצבאות. לטעון שהחרדים חיים מהקיבאות זה כל כך תלוש מהמציאות.
רוב החרדים, גם האברכים, יוצאים בשלב כלשהו לעבוד.
אתה רואה חרדים בכל מקום עבודה. במפעלים של טבע, של מוטורולה, בעמדות השירות של אורנג' וסלקום, בצבא הקבע, במשטרה, באנג'ל, בחברות בשוק החופשי, בבורסה לניירות ערך ובבורסת היהלומים, במסחר, בנדל"ן...

חרדים לא עובדים ולא מייצרים? אתה עיוור? פקח את עיניך וראה בעצמך במקום לבלוע כל מה שהתקשורת מאביסה אותך...

עזוב תקשורת, עשו עניין לפי כמה חודשים מזה ש2000 חרדים יתגייסו לצה"ל. עזוב רגע את העניין של האם צריך להתגייס, יש מאות אלפי חרדים, 2000 יתגייסו?! זו התרומה? ואם הקצבאות כל כך חסרות משמעות, למה לא לוותר עליהם? היחידים בחברה שצריכים לקבל תרומה זה חולים וזקנים. כל השאר שיעבדו.

בברוקלין בארה"ב למשל יהודים חרדים עובדים. פה הם לא יכולים? אני האחרון שיגיד משהו נגד לתת כסף להתנחלויות כי זה אינטרס לאומי וכ'ו. אבל בחייאת, לתת כספים אלברכים שבשורה התחתונה יושבים כל היום ולומדים תורה? והכסף הזה לא גודל על העצים, שאר העם עובד בשבילו.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
המדינה רוצה ש-י-נ-ו-י
« להגיב #9 ב- : דצמבר 31, 2011, 17:53:45 »
אם תסתכל על העוגה של התקציב תגלה כסף שהולך לחרדים הוא קטן למדי.
גם אם תוריד אותו ל-0 כלומר תפסיק לתת לכול החרדים כסף- לא משנה מה הסיבה הדבר לא יוכל להוביל לקיצוץ של 20% במיסים יכול להיות לקיצוץ של 2%....
כלל ההוצאות של הביטוח הלאומי לא רק לחרדים אלה לכול האכלוסיות השונות בגילאים השונים וכול אחד והסיבה שלו מגיעים לכמעט 7% אם תשלומי הרווחה אתה מצליח להתקרב לרף ה-9%.
כך שגם אם תמנע קצבאות מכול אדם בישראל ותזרוק זקנים ונכים לכלבים לא תוכל לקצץ אפילו קרוב ל-20%.
« עריכה אחרונה: דצמבר 31, 2011, 18:18:31 על ידי שלמה »

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
המדינה רוצה ש-י-נ-ו-י
« להגיב #10 ב- : דצמבר 31, 2011, 21:17:46 »
אם תסתכל על העוגה של התקציב תגלה כסף שהולך לחרדים הוא קטן למדי.
גם אם תוריד אותו ל-0 כלומר תפסיק לתת לכול החרדים כסף- לא משנה מה הסיבה הדבר לא יוכל להוביל לקיצוץ של 20% במיסים יכול להיות לקיצוץ של 2%....
כלל ההוצאות של הביטוח הלאומי לא רק לחרדים אלה לכול האכלוסיות השונות בגילאים השונים וכול אחד והסיבה שלו מגיעים לכמעט 7% אם תשלומי הרווחה אתה מצליח להתקרב לרף ה-9%.
כך שגם אם תמנע קצבאות מכול אדם בישראל ותזרוק זקנים ונכים לכלבים לא תוכל לקצץ אפילו קרוב ל-20%.

חרדים, חד הוריים, ג'ינג'ים ושמנים, לאף אחד מהם לא מגיע כסף על עצם היותו חד הורי ג'ינג'י חרדי או שמן. צריך לחתוך את הקצבאות האלה לכולם כולל כולם, וזהכולל את החרדים. תלכו לעבוד אנשים!!

וזה בא לידי ביטוי לא רק בקצבאות אלא בדיור מוזל וכ'ו.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
המדינה רוצה ש-י-נ-ו-י
« להגיב #11 ב- : ינואר 01, 2012, 03:02:02 »
שלמה צודק. כפי שאמרתי, להפסיק את הקיצבאות לא יוסיף לך 20 אחוז למשכורת. וכמו שחרדים עובדים בברוקלין, הם עובדים גם בארץ.
לא אמרתי שמה שנותנים לאברכים זה כלום. אבל ברור שזה לא 20 אחוז. לפני הקיצוצים זה היה 630 שקל בחודש. לא יודע כמה זה היום.
קיצבאות ילדים זה אמור להיות אינטרס לאומי לעזור למשפחות ברוכות ילדים. ושוב, זה רק סיוע.
אתה אולי רוצה לגור במדינת סדום שבה אתה משתכר רק כל עוד אתה עובד. זה יכול לקרות לכל אחד. זה ביטוח לאומי. לא של איש אחד.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
המדינה רוצה ש-י-נ-ו-י
« להגיב #12 ב- : ינואר 01, 2012, 03:31:15 »
שלמה צודק. כפי שאמרתי, להפסיק את הקיצבאות לא יוסיף לך 20 אחוז למשכורת. וכמו שחרדים עובדים בברוקלין, הם עובדים גם בארץ.
לא אמרתי שמה שנותנים לאברכים זה כלום. אבל ברור שזה לא 20 אחוז. לפני הקיצוצים זה היה 630 שקל בחודש. לא יודע כמה זה היום.
קיצבאות ילדים זה אמור להיות אינטרס לאומי לעזור למשפחות ברוכות ילדים. ושוב, זה רק סיוע.
אתה אולי רוצה לגור במדינת סדום שבה אתה משתכר רק כל עוד אתה עובד. זה יכול לקרות לכל אחד. זה ביטוח לאומי. לא של איש אחד.

יש הבדל בין מי שלא עובד, למי שלא יכול לעבוד. חולים וזקנים זו לא אותה קטגוריה של חרדים או ערבים עם הרבה ילדים. אתה לא יכול להרשות לעצמך 10 ילדים? אל תעשה 10 ילדים! זה נכון לממן את ילדי הערבים זה אבסורד בלי קשר, אבל גם שחלק מהילדים יחיו על חשבון המדינה וחלק לא, אין לזה שום סיבה.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
המדינה רוצה ש-י-נ-ו-י
« להגיב #13 ב- : ינואר 01, 2012, 10:01:02 »
יש הבדל בין מי שלא עובד, למי שלא יכול לעבוד. חולים וזקנים זו לא אותה קטגוריה של חרדים או ערבים עם הרבה ילדים. אתה לא יכול להרשות לעצמך 10 ילדים? אל תעשה 10 ילדים! זה נכון לממן את ילדי הערבים זה אבסורד בלי קשר, אבל גם שחלק מהילדים יחיו על חשבון המדינה וחלק לא, אין לזה שום סיבה.

שוב גם קיצוץ גורף לכולם ערבים-יהודים-נוצרים כ-ו-ל-ם.
בכול תחום אם תקצץ לזקנים,לחלשים,לנכים לכול האנשים פשוט תבתל כול מוסג של סעד וביטוח לאומי תוכל לקצץ פחות מ-10%.
וזה אחרי שתהפוך למדינה מפחידה ממש שזורקת חלשים לרחובות לא משנה מה הסיבה.
כמובן שאי אפשר וקיצוץ רק לילדים ולאנשים שלא עובדים "בלי סיבה" יגרור קיצוץ של 2%-3% לא יותר.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
המדינה רוצה ש-י-נ-ו-י
« להגיב #14 ב- : ינואר 01, 2012, 13:47:21 »
שוב גם קיצוץ גורף לכולם ערבים-יהודים-נוצרים כ-ו-ל-ם.
בכול תחום אם תקצץ לזקנים,לחלשים,לנכים לכול האנשים פשוט תבתל כול מוסג של סעד וביטוח לאומי תוכל לקצץ פחות מ-10%.
וזה אחרי שתהפוך למדינה מפחידה ממש שזורקת חלשים לרחובות לא משנה מה הסיבה.
כמובן שאי אפשר וקיצוץ רק לילדים ולאנשים שלא עובדים "בלי סיבה" יגרור קיצוץ של 2%-3% לא יותר.

לא נכון. אם תוריד גם סיבסודים למיניהם, זה יהיה הרבה יותר מ2-3 אחוז. יחד עם זה תפתח את השוק לתחרות אמיתית ויש לך כלכלה בת זונה.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
המדינה רוצה ש-י-נ-ו-י
« להגיב #15 ב- : ינואר 01, 2012, 15:23:55 »
לא נכון. אם תוריד גם סיבסודים למיניהם, זה יהיה הרבה יותר מ2-3 אחוז. יחד עם זה תפתח את השוק לתחרות אמיתית ויש לך כלכלה בת זונה.

מה מה תוריד.
סלח לי אבל אני מרגיש שאני מדבר אם קיר.
כול הכסף שאנחנו מביאים ל"אנשים חלשים" כולל חרדים,חילונים,זקנים,נרקומנים,נכים,ילדים קטנים ולא יודע מה עוד לא מגיע ל-10% מהתקציב.
די נמאס מהשקרים נוסח "החרדים הם אסונינו"
בסוף מדובר בכסף קטן.
למה דוקא אם זה לפתח את הכלכלה עכשיו אתה אומר לי שאנחנו צריכים 2-3 אחוז מהתקציב כדי לפיתוח אין בעיה תחתוך בבטחון במשכורות של האנשי קבע תחתוך בפנסייה של הקצינים הג'ובניקים שיושבים כול היום ויוצאים לפנסיה 15 שנה לפני כול אזרח אחר תחתוך בתשלומים שלנו לערבים (שבחוץ ושבפנים) תחתוך בתקציב ראש הממשלה שמשום מה גדול יותר מתקציב הכנסת והנשיא גם יחד.
תחתוך בתקציב הכנסת שהתקציב שלה זהה לתקציב מדינה באפריקה.
תעלה מיסים לאנשים שמרביחים מאוד הרבה, תאבק להגדיל את היצוא הישראלי תפעל מפעלים חדשים שייצרו חומרי בסיס ותקטין את היבוא.
אבל דוקא לפגוע באכלסיה כ"כ חלשה שבזכות התפילות שלה אנחנו עוד כאן?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
המדינה רוצה ש-י-נ-ו-י
« להגיב #16 ב- : ינואר 01, 2012, 17:01:02 »
סטודנט חילוני מקבל פי 4 מכל אברך, אבל עם קצבאות כאלה אין לך בעיה. פשוט תכתוב "מוות לחרדים".

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
המדינה רוצה ש-י-נ-ו-י
« להגיב #17 ב- : ינואר 01, 2012, 17:08:22 »
סטודנט חילוני מקבל פי 4 מכל אברך, אבל עם קצבאות כאלה אין לך בעיה. פשוט תכתוב "מוות לחרדים".
בדיוק מה שהתכוונתי לכתוב (פשוט הקדמת אותי).

סך כל המלגות וההטבות לשנה שמקבל סטודנט (חילוני או דתי) שלומד במוסדות ה"השכלה הגבוהה" הם גבוהות מאשר הקצבה שמקבל אברך (לא יודע אם פי 4, אך בהחלט גבוהות יותר).

אז למה שלא נבטל גם את המלגות הללו?
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
המדינה רוצה ש-י-נ-ו-י
« להגיב #18 ב- : ינואר 01, 2012, 17:10:28 »
מה מה תוריד.
סלח לי אבל אני מרגיש שאני מדבר אם קיר.
כול הכסף שאנחנו מביאים ל"אנשים חלשים" כולל חרדים,חילונים,זקנים,נרקומנים,נכים,ילדים קטנים ולא יודע מה עוד לא מגיע ל-10% מהתקציב.
די נמאס מהשקרים נוסח "החרדים הם אסונינו"
בסוף מדובר בכסף קטן.
למה דוקא אם זה לפתח את הכלכלה עכשיו אתה אומר לי שאנחנו צריכים 2-3 אחוז מהתקציב כדי לפיתוח אין בעיה תחתוך בבטחון במשכורות של האנשי קבע תחתוך בפנסייה של הקצינים הג'ובניקים שיושבים כול היום ויוצאים לפנסיה 15 שנה לפני כול אזרח אחר תחתוך בתשלומים שלנו לערבים (שבחוץ ושבפנים) תחתוך בתקציב ראש הממשלה שמשום מה גדול יותר מתקציב הכנסת והנשיא גם יחד.
תחתוך בתקציב הכנסת שהתקציב שלה זהה לתקציב מדינה באפריקה.
תעלה מיסים לאנשים שמרביחים מאוד הרבה, תאבק להגדיל את היצוא הישראלי תפעל מפעלים חדשים שייצרו חומרי בסיס ותקטין את היבוא.
אבל דוקא לפגוע באכלסיה כ"כ חלשה שבזכות התפילות שלה אנחנו עוד כאן?

החרדים הם לא אסונינו, פרזיטים הם אסוניניו. ישנם ים פרזיטים ועלוקות אחרות, החרדים גם עוסקים בזה. הם לא היחידים, הם רק דוגמא. הערבים, החלקאים שעל כל מלפפון שהולך להם מקבלים השלמה מהמדינה, כל זה רק דוגמאת לכסף מבוזבז שהולך מהמדינה, כלומר האזרחים, לטובת אזרחים מאוד מסוימים.

זה ממש לא 2-3% מהתקציב. http://www.msh.gov.il/wp-content/uploads/2011/03/takziv.jpg פה תראה שהחלק של הביטוח הלאומי לא כל כך קטן. והוא מכיל כמה מיליארדים טובים. זה יכול להתבטא בעליה נחמדה במשכורת. תקציב המדינה לשנת לשנים 2011-2012 היה 366 מיליארד שקל. 183 מיליארד לשנה, ביטוח לאומי זה בערך 10% מהתקציב, זה 18.3 מיליארד! 

דבר ראשון, לא כל סטודנט זכאי למלגה של לימודים. סטודנט שמסיים את הלימודים (סביר להניח, זו הסיבה שאנשים לומדים) יצא לעבוד והמדינה תפיק מהעבודה שלו. האברך לא תורם דבר בזה שהוא יושב ולומד תורה. על אף כל זה, אני איתך, תבטל את זה! בדיוק כמו שלא כל כדורגלן בשכונה מקבל מימון מהמדינה, ככה אין סיבה שכל אהבל שרוצה ללמוד משפטים יקבל מימון מהמדינה. אם אתה לומד משהו מפוצץ כמו תחום מסוים בפיזיקה ואתה שפיץ, סבבה קבל מילגה. באותה מידה אם אתה עתיד להיות הרב הראשי הבא, בכיף, קבל מימון. אבל לא כל אהבל (ואני מכיר כמה שעשו את זה) שמחליט שהוא מתחבר לאלוהים מתחיל להתלבש בשחור צריך לקבל מימון.

ולי יש שאלה, איך החרדים בברוקלין בארה"ב מצליחים גם ללמוד תורה וגם לעבוד?

מוות לחרדים? מה דעתך על לכו לעבוד?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
המדינה רוצה ש-י-נ-ו-י
« להגיב #19 ב- : ינואר 01, 2012, 18:01:21 »
אין לך בעיה עם סטודנטים שמקבלים פי 4 מאברך (ע"פ תחקיר של "המבשר"), ואתה אפילו לא מכחיש את זה. אז הבעיה שלך היא לא עם שום קצבה ולא עם שום "פרזיטיות". הבעיה שלך היא עם היהדות והיהודים.

ולמי שלא הבין: אני מתנגד לקצבאות. אני נגד כל תלות שהיא במדינת ישראל. אני בעצמי עובד. אבל השנאה הבוערת, הצבועה שלך ליהודים והמסריחים עם הכיפה והזקן פשוט לא יכולה להיות שקופה יותר.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
המדינה רוצה ש-י-נ-ו-י
« להגיב #20 ב- : ינואר 01, 2012, 18:09:34 »
אין לך בעיה עם סטודנטים שמקבלים פי 4 מאברך (ע"פ תחקיר של "המבשר"), ואתה אפילו לא מכחיש את זה. אז הבעיה שלך היא לא עם שום קצבה ולא עם שום "פרזיטיות". הבעיה שלך היא עם היהדות והיהודים.

ולמי שלא הבין: אני מתנגד לקצבאות. אני נגד כל תלות שהיא במדינת ישראל. אני בעצמי עובד. אבל השנאה הבוערת, הצבועה שלך ליהודים והמסריחים עם הכיפה והזקן פשוט לא יכולה להיות שקופה יותר.
צודק.
התלות של הישיבות בשלטון גוי רק מייצר בעתיד "רבנים מטעם" (שמכשירים את השרץ).
ברגע שהישיבות יתקיימו מעצמם, הם גם יגדלו רבנים טובים יותר.

ודבר אחרון - חייבים שוויון בעניין הזה: בלי קצבאות והטבות לאף אחד (לא לחרדי ולא לאותו סטודנט ב"השכלה" הגבוהה).
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
המדינה רוצה ש-י-נ-ו-י
« להגיב #21 ב- : ינואר 01, 2012, 20:34:20 »
החרדים הם לא אסונינו, פרזיטים הם אסוניניו. ישנם ים פרזיטים ועלוקות אחרות, החרדים גם עוסקים בזה. הם לא היחידים, הם רק דוגמא. הערבים, החלקאים שעל כל מלפפון שהולך להם מקבלים השלמה מהמדינה, כל זה רק דוגמאת לכסף מבוזבז שהולך מהמדינה, כלומר האזרחים, לטובת אזרחים מאוד מסוימים.

זה ממש לא 2-3% מהתקציב. http://www.msh.gov.il/wp-content/uploads/2011/03/takziv.jpg פה תראה שהחלק של הביטוח הלאומי לא כל כך קטן. והוא מכיל כמה מיליארדים טובים. זה יכול להתבטא בעליה נחמדה במשכורת. תקציב המדינה לשנת לשנים 2011-2012 היה 366 מיליארד שקל. 183 מיליארד לשנה, ביטוח לאומי זה בערך 10% מהתקציב, זה 18.3 מיליארד! 

דבר ראשון, לא כל סטודנט זכאי למלגה של לימודים. סטודנט שמסיים את הלימודים (סביר להניח, זו הסיבה שאנשים לומדים) יצא לעבוד והמדינה תפיק מהעבודה שלו. האברך לא תורם דבר בזה שהוא יושב ולומד תורה. על אף כל זה, אני איתך, תבטל את זה! בדיוק כמו שלא כל כדורגלן בשכונה מקבל מימון מהמדינה, ככה אין סיבה שכל אהבל שרוצה ללמוד משפטים יקבל מימון מהמדינה. אם אתה לומד משהו מפוצץ כמו תחום מסוים בפיזיקה ואתה שפיץ, סבבה קבל מילגה. באותה מידה אם אתה עתיד להיות הרב הראשי הבא, בכיף, קבל מימון. אבל לא כל אהבל (ואני מכיר כמה שעשו את זה) שמחליט שהוא מתחבר לאלוהים מתחיל להתלבש בשחור צריך לקבל מימון.

ולי יש שאלה, איך החרדים בברוקלין בארה"ב מצליחים גם ללמוד תורה וגם לעבוד?

מוות לחרדים? מה דעתך על לכו לעבוד?

תחזור אחורה בנושאה ותראה שאני אומר כול הזמן שמדובר בכ-10%!
אבל לא רק חרדים יש במדינה יש גם נכים,זקנים,מוגבלים,מובטלים,ערבים וכו'.
תבין זאת לא הדרך ולא הפטרון.
הרי בסוף אנחנו בזכות האנשים שמתפללים.
אני ספק ששוב קיצוץ של 2-3 אחוז מהתקציב לא משתווה לעזרה שנותנים לנו החרדים.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
המדינה רוצה ש-י-נ-ו-י
« להגיב #22 ב- : ינואר 01, 2012, 21:51:10 »
אני לא מבין איך אתם יכולים להשוות בין סטודנט לאברך. א- רוב הסטודנטים תרמו 3 שנים לצבא. ב- סטודנטים, לפחות רובם, גם עובדים תוך כדי הלימודים. ג- סטודנטים, בעזרת הידע שרכשו, כן יחזירו למדינה אם במחקר או אם במשכורות גבוהות הודות לידע שרכשו (כלומר כשישלמו מיסים).

האברכים לעומתם, לא תורמים דבר למדינה. ובקשר ללא קצבאות לאף אחד, אני מסכים איתכם! ההבדל הוא שהחרדי יצטרך לצאת לעבוד, בעוד שהסטודנט ירוויח יותר כסף כי יצטרך לשלם פחות מיסים.

rafoe ויוסף בנימין, אם הבעיה שלי היא של אנטישמיות, למה אין לי בעיה עם דתיים לאומיים? אין פה שום דבר נגד יהודים, זה נגד אוכלי חינם.

ושוב אמרתי את זה מקודם, היחידים שצריכים לקבל סיוע מהמדינה זה זקנים (במידה והם צריכים) ונכים.

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
המדינה רוצה ש-י-נ-ו-י
« להגיב #23 ב- : ינואר 01, 2012, 21:53:54 »
טוב, נסכם שיש פה מבוי סתום כי במידה ואתה לא מאמין שהתורה שלהם מקיימת אותנו, מהצד שלך הם בהחלט נראים כאוכלי חינם...
״אַתָּה תָקוּם תְּרַחֵם צִיּוֹן כִּי עֵת לְחֶנְנָהּ כִּי בָא מוֹעֵד.״
״כִּי רָצוּ עֲבָדֶיךָ אֶת אֲבָנֶיהָ וְאֶת עֲפָרָהּ יְחֹנֵנוּ.״

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
המדינה רוצה ש-י-נ-ו-י
« להגיב #24 ב- : ינואר 01, 2012, 21:56:01 »
טוב, נסכם שיש פה מבוי סתום כי במידה ואתה לא מאמין שהתורה שלהם מקיימת אותנו, מהצד שלך הם בהחלט נראים כאוכלי חינם...

גם אם התורה שלהם מקיימת אותנו, הם לא יכולים לשלב את זה בעבודה?