כתב נושא: שמעון פרסקי, נשיא במדינת ישראל, קורא ומסית בפומבי נגד יהודים  (נקרא 1471 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק Amit.D

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
את ההפגנה שמדברים עליה עורכים יהודים, והוא מדבר בעדם.

אתה כנראה מתבלבל, בין "קורא נגד הדעה של קומץ הזוי שרוצה לכפות עצמה על כולם" ובין "קורא ומסית נגד יהודים".

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
ממש מוסד נשיאות מכובד יש לנו אנסים,שמאל קיצוני חסר לנו רק רוצח קניבל ומנהל מכנה ריכוז לשעבר.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
אין שום בסיס למה שהמיעוט הקיצוני מהחרדים עושה בבית שמש אבל זה עדיין לא מצדיק עליהום תקשורתי כמו זה שקורה בימים אלו במדינת ישראל. אני מרחם על כל אלה שבאים להפגין, הם באים אך ורק בגלל ההסתה של התקשורת ושטיפת המח שהולכת פה. אמרתם שהימין מגביל חופש וחירות בארץ? קיבלתם משטרת מוחות בחסות התקשורת...
״אַתָּה תָקוּם תְּרַחֵם צִיּוֹן כִּי עֵת לְחֶנְנָהּ כִּי בָא מוֹעֵד.״
״כִּי רָצוּ עֲבָדֶיךָ אֶת אֲבָנֶיהָ וְאֶת עֲפָרָהּ יְחֹנֵנוּ.״

מנותק Amit.D

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אין שום בסיס למה שהמיעוט הקיצוני מהחרדים עושה בבית שמש אבל זה עדיין לא מצדיק עליהום תקשורתי כמו זה שקורה בימים אלו במדינת ישראל. אני מרחם על כל אלה שבאים להפגין, הם באים אך ורק בגלל ההסתה של התקשורת ושטיפת המח שהולכת פה. אמרתם שהימין מגביל חופש וחירות בארץ? קיבלתם משטרת מוחות בחסות התקשורת...
עם זה אני דווקא מסכים לגמרי.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
ממש מוסד נשיאות מכובד יש לנו אנסים,שמאל קיצוני חסר לנו רק רוצח קניבל ומנהל מכנה ריכוז לשעבר.
יש לנו את רבין הרוצח כראש ממשלה ואת חיים וויצמן שהשאיר יהודים במחנות הריכוז... שום דבר לא חסר..
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
נשיא למופת