כתב נושא: יהודון שאוהב נאצים חוטף השפלה.  (נקרא 20408 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
יהודון שאוהב נאצים חוטף השפלה.
« ב- : דצמבר 22, 2011, 23:06:36 »
« עריכה אחרונה: דצמבר 28, 2011, 14:35:18 על ידי Israelipatriot »

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
יהודון שאוהב נאצים חוטף השפלה.
« להגיב #1 ב- : דצמבר 22, 2011, 23:25:12 »
עצוב שהרבה יהודים לא יודעים את זה באמת עצוב... :old_cry:
« עריכה אחרונה: דצמבר 28, 2011, 14:34:37 על ידי Israelipatriot »
״אַתָּה תָקוּם תְּרַחֵם צִיּוֹן כִּי עֵת לְחֶנְנָהּ כִּי בָא מוֹעֵד.״
״כִּי רָצוּ עֲבָדֶיךָ אֶת אֲבָנֶיהָ וְאֶת עֲפָרָהּ יְחֹנֵנוּ.״

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
חובה להפיץ ולשתף כמה שיותר! קידוש שם שמיים!
« להגיב #2 ב- : דצמבר 22, 2011, 23:28:21 »
עצוב שהרבה יהודים לא יודעים את זה באמת עצוב... :old_cry:

יותר מכעיס \ מעציב זה יהודים שיודעים את זה אבל לא יכולים לוותר על רוסיות במיני עם כובע צמר.

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
« להגיב #3 ב- : דצמבר 22, 2011, 23:54:01 »
יותר מכעיס \ מעציב זה יהודים שיודעים את זה אבל לא יכולים לוותר על רוסיות במיני עם כובע צמר.
גם נכון...הדור שלנו חלש ה' יעזור לנו צריך להתפלל חזק על עם ישראל באותו יום... :'(
״אַתָּה תָקוּם תְּרַחֵם צִיּוֹן כִּי עֵת לְחֶנְנָהּ כִּי בָא מוֹעֵד.״
״כִּי רָצוּ עֲבָדֶיךָ אֶת אֲבָנֶיהָ וְאֶת עֲפָרָהּ יְחֹנֵנוּ.״

מנותק Amit.D

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : דצמבר 23, 2011, 10:19:45 »
לידיעתכם, רק בארץ קוראים לזה "סילבסטר".
בכל העולם שחוגגים את היום הזה סתם חוגגים שנה חדשה.

אף אחד בארץ לא מתייחס לזה כחג דתי, רוב האנשים לא יודעים מי היה סילבסטר וגם אלה שיודעים וחוגגים או שלא קוראים לזה סילבסטר או שסתם קוראים לזה בגלל שזה הושרש כבר אבל לא מתייחסים באמת למי הוא היה. זה נהפך כבר לסתם שם.

אנשים פשוט אוהבים לחגוג ולשמוח, אין לזה שום צד דתי ואף אחד לא מתייחס לזה כמשהו שקשור לדת.

מנותק לוחם בגאולה ובנשמה

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מדינת יהודה!
« להגיב #5 ב- : דצמבר 23, 2011, 10:50:39 »
מדהים,היכן מצאת את זה?  :clap:
בס"ד

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #6 ב- : דצמבר 23, 2011, 13:09:47 »
לידיעתכם, רק בארץ קוראים לזה "סילבסטר".
בכל העולם שחוגגים את היום הזה סתם חוגגים שנה חדשה.

אף אחד בארץ לא מתייחס לזה כחג דתי, רוב האנשים לא יודעים מי היה סילבסטר וגם אלה שיודעים וחוגגים או שלא קוראים לזה סילבסטר או שסתם קוראים לזה בגלל שזה הושרש כבר אבל לא מתייחסים באמת למי הוא היה. זה נהפך כבר לסתם שם.

אנשים פשוט אוהבים לחגוג ולשמוח, אין לזה שום צד דתי ואף אחד לא מתייחס לזה כמשהו שקשור לדת.

זה לא אומר שיהודים יכולים לחגוג ביום שכזה.
כל טענה של אנשים שזה חג אזרחי ולא נוצרי, אינה נכונה.
"סילבסטר" זה השם השני של החג הזה, בכל מקרה לחגוג את החג הזה זה כמו לחגוג ביום השואה.

מנותק Amit.D

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #7 ב- : דצמבר 23, 2011, 13:49:43 »
זה לא אומר שיהודים יכולים לחגוג ביום שכזה.
כל טענה של אנשים שזה חג אזרחי ולא נוצרי, אינה נכונה.
"סילבסטר" זה השם השני של החג הזה, בכל מקרה לחגוג את החג הזה זה כמו לחגוג ביום השואה.
למה זה לא נכון?
היום כולם חוגגים ביום הזה..ולא מתייחסים לזה בכלל כמשהו דתי.
בחגים כמו חנוכה, פסח, פורים, יום כיפור וכו' יש אספקט דתי(גם אם הם לא מופיעים במקורות). במעבר בין התאריך 31.12 ל1.1(שזה למעשה כל מה שחוגגים) אין שום עניין דתי. וזה שהרבה קוראים לזה סילבסטר - זה סתם שם שהושרש כבר ללא קשר למי היה סילבסטר.

זה שביום הזה את אומרת שאסור לחגוג - ולמה?
כי ביום הזה התעללו והרגו יותר יהודים בשואה? זה כי הם רצו "לחגוג" ומבחינתם זה היה חגיגה להתעלל ולרצוח יהודים. אבל זה מונע מאיתנו לחגוג גם את חגינו(לפחות אלה שלא מופיעים בתורה ולא מצווה מה' לחגוג אותם) - מכיוון שגם בהם נרצחו יותר יהודים ובאותה תקופה דווקא החגים היו דיכוי שלנו.
השואה נמשכה שנים. בכל יום זה יום השנה לרצח של אלפי יהודים. אם נלך לפי זה - אנחנו צריכים תמיד להיות באבל. בשביל זה יש יום מיוחד שמוקדש לזכרם של המיליונים, ואנחנו לא מתאבלים בכל יום על האלפים שנרצחו לפני X שנים בדיוק(על פי אותו תאריך).

ולפחות לפי מה שאני ידוע בעולם לא כל כך קוראים לזה סילבסטר, ומתייחסים רק לחגיגת השנה האזרחית החדשה. רק בארץ משום מה אנשים קוראים לזה סילבסטר.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #8 ב- : דצמבר 23, 2011, 15:11:05 »
למה זה לא נכון?
היום כולם חוגגים ביום הזה..ולא מתייחסים לזה בכלל כמשהו דתי.
בחגים כמו חנוכה, פסח, פורים, יום כיפור וכו' יש אספקט דתי(גם אם הם לא מופיעים במקורות). במעבר בין התאריך 31.12 ל1.1(שזה למעשה כל מה שחוגגים) אין שום עניין דתי. וזה שהרבה קוראים לזה סילבסטר - זה סתם שם שהושרש כבר ללא קשר למי היה סילבסטר.

זה שביום הזה את אומרת שאסור לחגוג - ולמה?
כי ביום הזה התעללו והרגו יותר יהודים בשואה? זה כי הם רצו "לחגוג" ומבחינתם זה היה חגיגה להתעלל ולרצוח יהודים. אבל זה מונע מאיתנו לחגוג גם את חגינו(לפחות אלה שלא מופיעים בתורה ולא מצווה מה' לחגוג אותם) - מכיוון שגם בהם נרצחו יותר יהודים ובאותה תקופה דווקא החגים היו דיכוי שלנו.
השואה נמשכה שנים. בכל יום זה יום השנה לרצח של אלפי יהודים. אם נלך לפי זה - אנחנו צריכים תמיד להיות באבל. בשביל זה יש יום מיוחד שמוקדש לזכרם של המיליונים, ואנחנו לא מתאבלים בכל יום על האלפים שנרצחו לפני X שנים בדיוק(על פי אותו תאריך).

ולפחות לפי מה שאני ידוע בעולם לא כל כך קוראים לזה סילבסטר, ומתייחסים רק לחגיגת השנה האזרחית החדשה. רק בארץ משום מה אנשים קוראים לזה סילבסטר.

לא הבנת מה שכתבתי. זה כן דתי, כי זה מופנה לשנה החדשה לפי השקר הנוצרי. הספירות האלה הם ספירות של הנוצרים ולא של האזרחים.
סילבסטר היה אפיפיור נוצרי, כפי שכתוב כבר בגוף נושא האשכול, הוא היה נאצי לא פחות מהיטלר. לחג הזה קוראים גם "חג השנה החדשה" וגם "הסילבסטר". זהו אותו חג! הוא בעצם חג ההמשך של חג ה"מולד" וגם חג שחוגגים לכבוד האפיפיור סילבסטר.
גם אם אתה חוגג את זה בתור חג "אזרחי", כדאי שתדע מה אתה חוגג בעצם.
זה לא חג אזרחי. נקודה.
זה שיש מתייוונים וזה שאתם ממציאים לכם תירוצים לחגוג את זה לא אומר שהתירוצים נכונים. יש היסטוריה בעולם הזה.

אני אומרת שלפי התורה אסור לחגוג חגים של גויים. במיוחד לא חגים שבהם היו רוצחים יהודים בשיא ההנאה.

מנותק Amit.D

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #9 ב- : דצמבר 23, 2011, 16:04:42 »
לא הבנת מה שכתבתי. זה כן דתי, כי זה מופנה לשנה החדשה לפי השקר הנוצרי. הספירות האלה הם ספירות של הנוצרים ולא של האזרחים.
סילבסטר היה אפיפיור נוצרי, כפי שכתוב כבר בגוף נושא האשכול, הוא היה נאצי לא פחות מהיטלר. לחג הזה קוראים גם "חג השנה החדשה" וגם "הסילבסטר". זהו אותו חג! הוא בעצם חג ההמשך של חג ה"מולד" וגם חג שחוגגים לכבוד האפיפיור סילבסטר.
גם אם אתה חוגג את זה בתור חג "אזרחי", כדאי שתדע מה אתה חוגג בעצם.
זה לא חג אזרחי. נקודה.
זה שיש מתייוונים וזה שאתם ממציאים לכם תירוצים לחגוג את זה לא אומר שהתירוצים נכונים. יש היסטוריה בעולם הזה.

אני אומרת שלפי התורה אסור לחגוג חגים של גויים. במיוחד לא חגים שבהם היו רוצחים יהודים בשיא ההנאה.

מה שאני מנסה להסביר, זה שהיום בכל העולם מתייחסים לזה כאל חג אזרחי.
המקורות שלו כבר לא משנים - פשוט כי אף אחד לא מתייחס אליהם.
בגלל זה גם במדינות אחרות לא נוהגים לקרוא לזה "סילבסטר", אלא פשוט אומרים שחוגגים את השנה החדשה. רק בארץ קוראים לזה ככה - וגם זה בלי להבין את המשמעות.

האם גוי יכול לחגוג את הפסח? ועוד מבלי להבין את המשמעות של החג? בלי לדעת שהחג מדבר על היציאה של בני ישראל ממצרים?
כמובן שהתשובה היא לא.
הוא יכול לחגוג באותו תאריך, הגויים אם הם ירצו יכולים לחגוג בתאריכים שאנחנו חוגגים את פסח כמה שהם רוצים ובאיזה דרך שהם רוצים והם אפילו יכולים לקרוא לזה פסח - אבל זה לא ישנה, כי הם לא יחגגו את פסח, אלא יחגגו חג אזרחי שהם יעשו לעצמם ולא יהיה לו קשר לחג המקורי.

זה בערך מה שקרה פה, רק שכאן גם הגויים עצמם(לפחות רובם הגדול) שכחו את החג המקורי שלהם. והם בעצמם כבר אפילו לא קוראים לזה "סילבסטר" - ואנחנו משום מה כן.

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #10 ב- : דצמבר 23, 2011, 16:16:52 »
למה בכלל לחגוג שנה נוספת לתאריך של יש"ו?

מנותק יהודון שאוהב נאצים

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #11 ב- : דצמבר 23, 2011, 17:05:32 »
זאת אומרת....הם עשו ליהודים כמו מה שרבים מכאן רוצים לעשות לערבים?  :old_huh:

ולמען הפרוטוקול , אני ימני.

מנותק Amit.D

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #12 ב- : דצמבר 23, 2011, 18:03:13 »
למה בכלל לחגוג שנה נוספת לתאריך של יש"ו?
זאת שנה חדשה לפי הספירה העולמית. את אף אחד היום זה גם לא משנה מתי היא התחילה ולפי מה סופרים.
זה פשוט שיטה לספירת הזמן, תאריך פשוט ונוח שכל העולם משתמש בו.

ועם כל הכבוד לספירה היהודית(שהיא חשובה מאוד לצורך קיום היהדות כהלכה), היא לא השיטה שיכולה להתקיים בכל העולם.
שיטת התאריכים ה"נוצרית" היא לוגית ופשוטה מאוד, מתאימה לעולם כיום(במחשב מבחינה טכנית יהיה כמעט בלתי אפשרי ליישם את שיטת הספירה היהודית, שלא עובדת בצורה לוגית).

אבל הרי ברור לכולם ש"השנה החדשה" זה סתם תירוץ. אנשים פשוט אוהבים לחגוג ולשמוח, וזה סתם עוד תירוץ לחגוג ביחד עם כל שאר העולם.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #13 ב- : דצמבר 23, 2011, 22:21:29 »
זאת אומרת....הם עשו ליהודים כמו מה שרבים מכאן רוצים לעשות לערבים?  :old_huh:

ולמען הפרוטוקול , אני ימני.

בס''ד

אתה בכלל לא ימני. אתה משווה בין יהודים נאמנים לנאצים? הערבים הנאצים מנסים להשמיד את עם ישראל במשך 100 שנה כבר ואתה מגנה יהודים שרוצים לטפל באוייב האכזרי הברברי הזה. אתה אומר שיהודים נאמנים טובים ושפויים שרוצים לטפל בערבים הנאצים שרצחו אלפי יהודים ושמנסים לבצע שואה נגדנו - שהיהודים הטובים האלה כמו הנוצרים האירופאים שרצחו מיליוני יהודים בשמך 2000 שנה. אתה ימני? אתה יהודון. ראיתי שבכל שלושת התגובות הראשונות שלך בפורום הזה, אתה תמיד מגן על אוייבי ישראל. איזה חולה נפש.

מנותק יהודון שאוהב נאצים

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #14 ב- : דצמבר 23, 2011, 23:38:33 »
בס''ד

אתה בכלל לא ימני. אתה משווה בין יהודים נאמנים לנאצים? הערבים הנאצים מנסים להשמיד את עם ישראל במשך 100 שנה כבר ואתה מגנה יהודים שרוצים לטפל באוייב האכזרי הברברי הזה. אתה אומר שיהודים נאמנים טובים ושפויים שרוצים לטפל בערבים הנאצים שרצחו אלפי יהודים ושמנסים לבצע שואה נגדנו - שהיהודים הטובים האלה כמו הנוצרים האירופאים שרצחו מיליוני יהודים בשמך 2000 שנה. אתה ימני? אתה יהודון. ראיתי שבכל שלושת התגובות הראשונות שלך בפורום הזה, אתה תמיד מגן על אוייבי ישראל. איזה חולה נפש.
רגע , אתה והחבורה שלך לא רוצה להרוג את כל הערבים הנאצים?
אני לא בא ממעמד של תקיפה...אני רק שואל.

מנותק לוחם בגאולה ובנשמה

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מדינת יהודה!
« להגיב #15 ב- : דצמבר 24, 2011, 00:19:44 »
רגע , אתה והחבורה שלך לא רוצה להרוג את כל הערבים הנאצים?
אני לא בא ממעמד של תקיפה...אני רק שואל.

לא. אנחנו נהרוג כל מי שירים יד על יהודי.
בס"ד

מנותק יהודון שאוהב נאצים

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #16 ב- : דצמבר 24, 2011, 00:35:58 »
לא. אנחנו נהרוג כל מי שירים יד על יהודי.

כל מי שמרים יד על יהודי עושה את זה מכיוון שהוא תומך באידיאלוגיה הנאצית?

מנותק לוחם בגאולה ובנשמה

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מדינת יהודה!
« להגיב #17 ב- : דצמבר 24, 2011, 00:51:52 »
כל מי שמרים יד על יהודי עושה את זה מכיוון שהוא תומך באידיאלוגיה הנאצית?
כן. בגלל שהוא רוצה לבצע את מצוות הגיאהד נגד היהודים.
הנה פוסט שכתבתי בנושא בFXP לפני דקות אחדות
ציטוט
מוסלמים כחול לבן אלה ערבים שאבותיהם פשוט ישבו בא"י כמו מסתננים
בזמן הבריטים אשר תמכו ב"פלסטינה".
אז הם הסתננו והפכו עצמם לפסטינאים,הם ערבים והם לא רוצים שלום אלה את השמדת המדינה היהודית.
הרי יש מעל 20 מדינות ערביות ומדינה יהודית אחת,מה הם רוצים? שהיאסלאם ישלוט ולכן הם רוצים את השמדת המדינה היהודית.
הרי באיסלאם יש מצוות כמו ביהדות והנעלה והגבוהה בין מצוות הגיאהד היא מצוות האיסלאם והם רוצים לעשות אותה
שהיא גירוש כל ה"כופרים" שלא תומכים באיסלאם ולהרגם.
הנה ציטוט מן החדית,כל המ שרשום בסוגריים לא נמצא בחדית,אני מצטט:
"לא תגיע השעה (יום הדין) עד אשר ילחמו המוסלמים ביהודים ויהרגו אותם המוסלמים,ועד אשר
יסתתר היהודי מאחורי האבנים והעצים,ו(אז) יאמרו האבנים והעצים:"הו מוסלמי,
הו עבד אללה,יש יהודי מתחבא (מאחורי),אז בוא והרגהו"
לפלסטינאים יש מספיק מקום בירדן איראן סוריה או סעודיה,פשוט הם רוצים
לשמיד את היהדות ואז לבצע ת מצוות הגי'יהאד ולהגיע לגן עדן (לא אמיתי).

[/b]
זה הפוסט המקורי והמלא מFXP.
אם אתה רוצה אני בכיף ישלח לך את האשכולות המלאים.
בס"ד

מנותק יהודון שאוהב נאצים

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #18 ב- : דצמבר 24, 2011, 01:11:56 »
אמממ לא כל כך.

1.בקשר לפסוק , לא כל מוסלמי מאמין וממשיך דרכו של כל מה שכתוב בקוראן. וכמו הקוראן הוא כמו כל ספר קודש , מלא בסתירות.
2.הפלסטינים חיים שם כבר בערך 100 שנה , ולא הם לא הסתננו פתאום. לפני 1000 שנה הם היו פה גם(למרות שהשטח שלנו כן?).
3.ירושלים היא העיר השלישית הכי קדושה באיסלאם , הם פשוט רוצים לחיות שם. תאמין לי , אני מכיר הרבה ערבים טובים , והם טובים. והם לא רוצים להרוג אף אחד. גם קברי הצדיקים קדושים להם , מסיבה מסוימת...אתה חייב להבין שהסיבה מתחלכילה שיש קיצוניים שרוצים להשמיד את ישראל ואת היהודים היא מכיוון שאנחנו שולטים פה. ובירושלים , וזה עלבון מבחינת אותם קיצוניים.
לפני כל הסיפור של הציונות המוסלמים ואנחנו חיינו בשקט ובטוב , סבא שלי חי בטוניס. ולא זכור לי שום מקרה של אלימות בין יהודים למוסלמים עד המאתיים השנה האחרונות של הציונות.

מנותק Amit.D

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #19 ב- : דצמבר 24, 2011, 02:13:44 »
גם קברי הצדיקים קדושים להם , מסיבה מסוימת...
אני מסכים עם הרבה ממה שכתבת, אבל לגבי המשפט הזה ספציפית:
קברי הצדיקים קדושים להם, בדיוק כמו שירושלים קדושה להם, בדיוק כמו שכל מקום שתקים בו משהו יהיה קדוש להם בדיעבד במשך אלפי שנים - פשוט כי זאת השיטה - להכריז על כל דבר כעל קדוש להם.
ככה אפילו קבר רחל הוכרז כאתר מורשת מוסלמי, למרות שאין להם שום קשר אליו.
כל בית שתבנה - יהיה להם סיפור על זה שהבית קיים כבר מאה שנה והם גרו בו. לא חסרים כבר סיפורים על ערבים שהיום בני 50 אבל גורשו מביתם באכזריות בנכבה של 1948.

מנותק יהודון שאוהב נאצים

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #20 ב- : דצמבר 24, 2011, 02:24:09 »
אני מסכים עם הרבה ממה שכתבת, אבל לגבי המשפט הזה ספציפית:
קברי הצדיקים קדושים להם, בדיוק כמו שירושלים קדושה להם, בדיוק כמו שכל מקום שתקים בו משהו יהיה קדוש להם בדיעבד במשך אלפי שנים - פשוט כי זאת השיטה - להכריז על כל דבר כעל קדוש להם.
ככה אפילו קבר רחל הוכרז כאתר מורשת מוסלמי, למרות שאין להם שום קשר אליו.
כל בית שתבנה - יהיה להם סיפור על זה שהבית קיים כבר מאה שנה והם גרו בו. לא חסרים כבר סיפורים על ערבים שהיום בני 50 אבל גורשו מביתם באכזריות בנכבה של 1948.
אע , אל תגזים.
אל קודס מוזכרת כמה וכמה פעמים.
ותבינו שעד המאה השעברה היחסים בין היהודים למוסלמים היו יותר ממעולים , בניגוד לארצות רבות באירופה אף מדינה מוסלמית לא גירשה יהודים.
ותזכרו שאבי האומה הפרסית , כורש , הוא זה שנתן לנו להקים את בית המקדש השני.

מנותק לוחם בגאולה ובנשמה

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מדינת יהודה!
« להגיב #21 ב- : דצמבר 24, 2011, 14:09:41 »
אמממ לא כל כך.

1.בקשר לפסוק , לא כל מוסלמי מאמין וממשיך דרכו של כל מה שכתוב בקוראן. וכמו הקוראן הוא כמו כל ספר קודש , מלא בסתירות.
2.הפלסטינים חיים שם כבר בערך 100 שנה , ולא הם לא הסתננו פתאום. לפני 1000 שנה הם היו פה גם(למרות שהשטח שלנו כן?).
3.ירושלים היא העיר השלישית הכי קדושה באיסלאם , הם פשוט רוצים לחיות שם. תאמין לי , אני מכיר הרבה ערבים טובים , והם טובים. והם לא רוצים להרוג אף אחד. גם קברי הצדיקים קדושים להם , מסיבה מסוימת...אתה חייב להבין שהסיבה מתחלכילה שיש קיצוניים שרוצים להשמיד את ישראל ואת היהודים היא מכיוון שאנחנו שולטים פה. ובירושלים , וזה עלבון מבחינת אותם קיצוניים.
לפני כל הסיפור של הציונות המוסלמים ואנחנו חיינו בשקט ובטוב , סבא שלי חי בטוניס. ולא זכור לי שום מקרה של אלימות בין יהודים למוסלמים עד המאתיים השנה האחרונות של הציונות.

שרץ,נבלה,שרלי ביטון,אנלפבתי גם!
אתה מגן על הערבים המוסלמצים הנאצים? ימח שמם וזכרם ושם רשעים ירקב.
תתבייש לך,חולה נפש מגעיל.
בס"ד

מנותק יהודון שאוהב נאצים

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #22 ב- : דצמבר 24, 2011, 14:24:20 »
שרץ,נבלה,שרלי ביטון,אנלפבתי גם!
אתה מגן על הערבים המוסלמצים הנאצים? ימח שמם וזכרם ושם רשעים ירקב.
תתבייש לך,חולה נפש מגעיל.

יש לי חברים ערבים , הם לא נאצים. הם פשוט בני אדם שרוצים ליהנות מהחיים כמו כולנו.
תתעוררו חבריה.

מנותק לוחם בגאולה ובנשמה

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מדינת יהודה!
« להגיב #23 ב- : דצמבר 24, 2011, 15:22:04 »
יש לי חברים ערבים , הם לא נאצים. הם פשוט בני אדם שרוצים ליהנות מהחיים כמו כולנו.
תתעוררו חבריה.
למי אכפת
כל ערבי שמרים על יהודי יד מות ימות,זה מה שיקרה עם נהיה בלשטון.
כמובן שנעודד הגירה המונית של ערבים מא"י,הארץ המבטחת.
בס"ד

מנותק יהודון שאוהב נאצים

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #24 ב- : דצמבר 24, 2011, 15:54:53 »
למי אכפת
כל ערבי שמרים על יהודי יד מות ימות,זה מה שיקרה עם נהיה בלשטון.
כמובן שנעודד הגירה המונית של ערבים מא"י,הארץ המבטחת.

למה?
מה רע בזה שגם ערבים יחיו פה?