כתב נושא: סיאנסים בצבא  (נקרא 21865 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

אוריינוש

• אורח
סיאנסים בצבא
« להגיב #50 ב- : מרץ 27, 2007, 12:11:21 »
בס"ד
א.את זה המורה שלי אמרה לי בטיול השנתי שנה שעברה
ב.סיאנס זה כישוף?כי הוא אומר שאין כישופים בימינו (למרות שאני חושבת שיש כישופים אבל שיהיה...)
ג.הוא לא שחקן זה אמיתי ואם אתה לא רוצה להאמין אל תאמין בעיה שלך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מנותק mr.z

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
סיאנסים בצבא
« להגיב #51 ב- : מרץ 27, 2007, 12:29:29 »
א. ל"אמר לי, סיפר לי וכו'" אין ערך הלכתי (אם הוא לא גדול דור וכו'), ועד עכשיו בכל הדיון לא הבאת מקור הלכתי אחד שמראה שישנם סיאנסים בימינו. ואני הבאתי די הרבה מקורות שמראים שאין דבר כזה בימינו (והציטוט מהמאמר מראה שאין דברים כאלו בימינו כלל לכל השיטות)
ב. סיאנס זה סוג של כישוף ובכל מקרה הרמב"ם מדבר על זה מפורשות והגר"א בהערתו מובן שהוא מתייחס גם לסיאנסים. (וכבר הזכרתי קודם את דברי בעל עץ החיים שבימינו דברים אלו אבדו מהעולם.)
ג. אני מאמין לדבר שניתן להוכיחו ע"י דבר ממשי, לך אין הוכחה אחת שאני יכול להאמין לה שהסיפור שם נכון. אם את מאמינה לכשפים סיאנסים וכו', אז זו כבר בעיה שלך !^99

אוריינוש

• אורח
סיאנסים בצבא
« להגיב #52 ב- : מרץ 27, 2007, 12:55:22 »
בס"ד
א.המורה שלי מאוד צדיקה!
ב.והבאתי לך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!http://www.moriya.org.il/shut/print.asp?id=7062 
ג.שבנאדם מספר זה לא הוכחה.....?אני מאמינה לו, אתה לא ועזוב את זה אל תאמין אם אתה לא רוצה!

מנותק mr.z

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
סיאנסים בצבא
« להגיב #53 ב- : מרץ 27, 2007, 13:01:20 »
א. גם כל הפוסקים שהזכרתי קודם צדיקים מאוד.
ב. איפה כתוב שם שמותר לעשות בימינו? והרב כותב קיים-אולי זה נכון אבל לאף אחד אין כח לעשות זאת בימנו. (כמו שכתב מה"ר יעקב חאגיז בעץ החיים)
ג. לא, אני יכול לספר שאתמול עפתי על פיל ורוד. את מאמינה לי?
ד. ומה אם הוכחה הלכתית שיש כאלו דברים בימינו.
« עריכה אחרונה: מרץ 27, 2007, 13:05:53 על ידי mr.z »

מנותק שׂריון

• dhdoron לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • למען ארץ ישראל השלמה!
סיאנסים בצבא
« להגיב #54 ב- : מרץ 27, 2007, 13:32:42 »
לאוריינוש!
אם את לא מתכוונת להתבסס על אף מקור הלכתי אלא על סרט כזבים
ומורה שלא מבינה דבר או חצי דבר בעניין אז "שתוק ואל תגיב עדיפא"...
לענ"ד אין בימינו סיאנסים, העלאה באוב, שדים, רוחות או כל דבר הקשור לעניין בעבר היה והכל בטל.
"לְמַעַן צִיּוֹן לֹא אֶחֱשֶׁה וּלְמַעַן יְרוּשָׁלִַם לֹא אֶשְׁקוֹט עַד יֵצֵא כַנֹּגַהּ צִדְקָהּ וִישׁוּעָתָהּ כְּלַפִּיד יִבְעָר"  :sign006:

אוריינוש

• אורח
סיאנסים בצבא
« להגיב #55 ב- : מרץ 27, 2007, 13:50:50 »
בס"ד
א.נכון אז יש מחלוקת בין צדיקה לצדיקים
ב.אווווווווווווווווווווווווף זה קיים!והוא לא כותב קיים אולי זה נכון אלא "אמנם זה קיים אבל......"
ג.כן
ד.http://www.moriya.org.il/shut/print.asp?id=7062 ואין לי כח לכתוב את זה עוד פעם ואם אתה רוצה עוד הוכחות תחפש בגוגל
והמורה שלי לא מבינה דבר וחצי אלא מיליון דברים וחצי ויש סיאנסים ויש שדים ורוחות ואפילו תקרא על זה בספר "המהפך"וחוץ מזה המורה שלנו ספרה לנו על זה בטיול השנתי בגלל שהיו לנו שדים ורוחות בחדר!ויש לי הוכחות שהם היו בחדר!!!!!!

מנותק mr.z

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
סיאנסים בצבא
« להגיב #56 ב- : מרץ 27, 2007, 14:42:16 »
א. ובו נחשוב מי צודק? מורתך (שאני לא מזלזל בה חלילה) או גדולי החכמים (שלפי דברייך את מזלזלת בהם).
ב. אולי זה קיים בימינו אבל אין אדם שמסוגל לעשות משהוא בנידון (קיים בעולם אבל אי אפשר להישתמש בזה).
ג. אז מכאן ניתן ללמוד שהסקת המסקנות שלך בנוגע לקביעה אם דבר הוא אמת או שקר, לא עובדת כי אתמול לא עפתי על פיל ורוד.
ד. בגוגל אני יכול למצוא הוכחות שלא הייתה שואה. זה אומר שלא הייתה שואה? מהן ההוכחות שהיו לכן שדים בחדר(והוכחות ממשיות אם אפשר, ולא רק הוכחות בסגנון אמרו לי, סיפרו לי וכו')

אוריינוש

• אורח
סיאנסים בצבא
« להגיב #57 ב- : מרץ 27, 2007, 14:52:40 »
בס"ד
א.אני לא מזלזלת בחכמים חלילה
ב.גדולי קבלה יכוללים(כמו הרב עובדיה יוסף שליט"א)
ג.אה לא?
ד.טוב צודק חיפוש בגוגל לא טוב תשאל את הרב עובדה יוסף שליט"א
וההוכחות לשדים בחדר:הבאנו טייפ חיברנו אותו לחשמל שמענו שירים וזה ואז ניתקנו אותו וקראנו תהילים ופתאום בלי שהטייפ מחובר לחשמל הוא התחיל להשמיע שירים ואז יצאנו בצרחות ואז המורה התחילה לדבר איתנו על כל הנושא הזה!וזה היה מפחיד :'( :'( :'(ואני לא משקרת תשאל את חברות שלי אפילו!

מנותק mr.z

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
סיאנסים בצבא
« להגיב #58 ב- : מרץ 27, 2007, 15:14:01 »
א. מאיפה את יודעת שהרב עובדיה יוסף יודע לעשות זאת? (ראיתי בשו"ת יביע אומר-חלק א' סימן ט' ד"ה (ג) ומריש, שם הוא לא פוסק הלכה לגבי העניין-אם היה בעבר או לא, אבל הוא לא כותב שיש לו כוחות וכו').
ב. בנוגע לסיפור, יכולות להיות לזה הרבה תשובות (ואני אכתוב כמה למרות שתפסלי את כולן: לטייפ היו סוללות, חברות שלך עבדו עלייך, לא ניתקתן אותו מהחשמל, ואם נביא חוקר מהמשטרה או כל גוף אוביקטיבי אחר, אם הם יוכלו לחקור את המקרה (מבחינת ראיות וכו') הם יגידו שהכל שטויות).
« עריכה אחרונה: מרץ 27, 2007, 15:15:49 על ידי mr.z »

אוריינוש

• אורח
סיאנסים בצבא
« להגיב #59 ב- : מרץ 27, 2007, 15:32:21 »
בס"ד
א.המורה שלנו אמרה שמי שגדול בקבלה יול לעשות סיאנס והרב עובדיה שליט"א גדול בקבלה!
ב.1.זה היה הטייפ שלי ואין בו מקום לסוללות בכלל
2.אני הייתי עם חברות שלי
3.הוא היה מנותק לגמרי מהחשמל
4.נכון כי המשטרע סתומים אני הייתי שם ואני ראיתי וזה לא שטויות!!!!!!!!!!!!!

מנותק mr.z

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
סיאנסים בצבא
« להגיב #60 ב- : מרץ 27, 2007, 15:43:07 »
אז את לא יודעת שהרב עובדיה יוסף להעלות מתים, אלא הסקת שבגלל שהוא מבין בקבלה+שמורתך אמרה לך שמי שמבין בקבלה יכול לעשות זאת (מעניין מהם סימוכיה)=הרב עובדיה יודע להעלות מתים. נכון?
אני לא מקבל את המשוואה הזו, את צריכה להביא לי מקור יותר רציני שהרב עובדיה יוסף יודע להעלות מתים (ואיפה כתוב שמותר להעלות מתים למטרה כלשהיא, אפילו הכי נעלה. אני לא מצאתי לזה מקור, ואני מחכה לתשובה בעניין).
ואמרתי "וכל גוף חיצוני אחר". בכל מקרה אני לא מאמין לעניין, כי אין לך שום הוכחה רצינית שבאמת זה פעל מעצמו.
וד"א הרגע התגלה לי הטייפ שלך ואמר לי שהוא היה מחובר לחשמל באותו רגע (ואת חייבת להאמין לי, כמו שהאמנת לסרט המטופש).

אוריינוש

• אורח
סיאנסים בצבא
« להגיב #61 ב- : מרץ 27, 2007, 15:56:45 »
בס"ד
ברור שהרב עובדיה יוסף יכול הוא גדול דור!ואם אתה לר רוצה אל תקבל את המשוואה הזאת ומאיפה אני אמורה להביא לך מקור "רציני"-תסתפק בזה שהוא מבין בקבלה והוא גדול דור!
ואני לא הוכחה "רצינית"? את הבנאדם בסרט אני מכירה ראיתי אותו בבית כנסת!והוא חבר של דוד שלי!!!!ואותך לא!!!!!!!!!!!!!!!!!!וחוץ מזה אני ראיתי שהטייפ לא היה מחובר לחשמל!!!

מנותק mr.z

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
סיאנסים בצבא
« להגיב #62 ב- : מרץ 27, 2007, 16:20:35 »
אני אמרתי שהרב עובדיה יוסף הוא לא גדול דור? הרב עובדיה יוסף הוא גדול הדור בה"א הידיעה, אבל אין ביכולת אף אחד בימינו לתקשר עם המתים. אחרת לא היו מחלוקות בין אשכנזים לספרדים, היו מעלים את המרן הבית יוסף, את הרמ"א הם היו מלבנים את ההלכה, ולא היו עוד מחלוקות.
מקור רציני-הכוונה לציטוט מספר של הרב עובדיה יוסף (שו"ת יביע אומר, שו"ת יחווה דעת-בנוגע ליכולות של הרב עובדיה יוסף, וכל מקור הלכתי אחר (פרשנים על הגמ' ראשונים, אחרונים, שות"ים וכו') בנוגע לדברים האחרים). ותביאי הוכחה רצינית אחת שאדם שמבין בקבלה א. יכול ב. מותר לו   להעלות מתים.
לא את לא הוכחה רצינית (אם כל הכבוד) וגם אני לא הוכחה רצינית, כל דבר שאמרתי מגובה ע"י דברי רז"ל ואת הכל ציטטתי כאן. ואת לא הבאת ולו מקור אחד רציני.
אז מה אם לא ראית אותי, אני רק כותב את דעת התורה וכמו שאמרתי הכל מגובה ע"י דברי רז"ל.

אוריינוש

• אורח
סיאנסים בצבא
« להגיב #63 ב- : מרץ 27, 2007, 16:26:30 »
בס"ד
מאיפה לי "הוכחה רצינית"?מה הקשר מחלוקת בין אשנזים לספרדים?והבאתי "הוכחה רצינית" בלינק שבה הרב צבי אומר שאפשר לעשות סיאנסים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!קראתה את זה בכלל???????????

מנותק mr.z

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
סיאנסים בצבא
« להגיב #64 ב- : מרץ 27, 2007, 16:30:36 »
מאיפה לך הוכחה רצינית? תחפשי. אבל כל אדם שאומר משהוא, צריך הוכחה רצינית. אחרת עדיף שיבלום את פיו
קראתי את זה ואפשר להבין שקיימים כאלו כוחות לשיטתו, אבל מי אמר שאפשר להשתמש בהם היום?
ואני הבאתי מספיק מקורות שמראים שאין דברים כאלו בימינו כלל.
ואת המאמר שבhttp://www.medethics.org.il/articles/ASSIA/ASSIA75-76/ASSIA75-76.02.asp#_ftn38 קראת?
« עריכה אחרונה: מרץ 27, 2007, 16:31:41 על ידי mr.z »

אוריינוש

• אורח
סיאנסים בצבא
« להגיב #65 ב- : מרץ 27, 2007, 17:02:02 »
בס"ד
הסיאנס הזה זה לא הסיאנס היחיד אז נגיד שזה שקר יש מלא אנשים לצערי שעשו סיאנסים תשאל אותם!זה לא המצאה זה אפשרי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
חיפשתי ומצאתי מישהו שעשה סיאנס:http://www.ima-adama.co.il/stage/stage/stage_ariel_galili1_seance.htm

http://www.kipa.co.il/ask/show.asp?id=43983-ועוד קישור אחד שבו הרב אומר שאפשר לעשות סיאנס!

מנותק mr.z

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
סיאנסים בצבא
« להגיב #66 ב- : מרץ 27, 2007, 17:12:39 »
מקור מקור מקור, מה לא מובן תבקשי מאותם רבנים שיסבירו לי על מה הם מסתמכים, אני לא טוען רבנים אומרים, אלא אני מביא מקורות מספרות חז"ל. (ואני לא מזלזל בהם ח"ו אני פשוט רוצה לדעת על מה הם מסתמכים)
עוד סיפור=עוד שקר

מנותק שׂריון

• dhdoron לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • למען ארץ ישראל השלמה!
סיאנסים בצבא
« להגיב #67 ב- : מרץ 27, 2007, 17:31:53 »
צר לי שוב להתערב בשיחתכם אך היא די מיותרת לדעתי.
כל עוד mr.z מתבסס על מקורות של ראשונים אז אין כאן ויכוח.
ואוריינוש תביאי את השיחות של כל הרבנים בעולם, כל עוד אין להם אסמכתא לא אקבל את דבריהם.
נ.ב: בקשר לטייפ שלך אם כל האפשרויות נשללו אז האחרונה שנותרה היא: את סכיזופרנית!  :idiot2:
"לְמַעַן צִיּוֹן לֹא אֶחֱשֶׁה וּלְמַעַן יְרוּשָׁלִַם לֹא אֶשְׁקוֹט עַד יֵצֵא כַנֹּגַהּ צִדְקָהּ וִישׁוּעָתָהּ כְּלַפִּיד יִבְעָר"  :sign006:

אוריינוש

• אורח
סיאנסים בצבא
« להגיב #68 ב- : מרץ 27, 2007, 19:17:21 »
בס"ד
מאיפה אני יודעת על מה הם מסתמכים אבל הם רבנים הם מסתמכים על משהו :smil037: :smil037: :smil037:
ולdhdoron אתה סכיזופרני! :idiot2: :idiot2: :idiot2: :idiot2: :idiot2: :idiot2:

מנותק mr.z

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
סיאנסים בצבא
« להגיב #69 ב- : מרץ 27, 2007, 20:16:12 »
את לא יודעת על מה הם מסתמכים? תבדקי, תחקרי ותשאלי.
גם אני לא נולדתי עם הידע הזה על השטות המוכנה בפי העם סיאנס, ובכל זאת אחרי שחיפשתי מצאתי המון חומר על הנושא.

מנותק שׂריון

• dhdoron לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • למען ארץ ישראל השלמה!
סיאנסים בצבא
« להגיב #70 ב- : מרץ 27, 2007, 20:25:44 »
א. הסקנת המסקנות שלך לוקה בחסר אם את סכיזופרנית זה לא אומר שאני גם.
ב. חבל על הטרחה,אם את לא יודעת על מה הרבנים שאת מביאה מסתמכים אז עדיף שלא תביאי את דעתם כלל.
ג. קישורים לסרטים או קטעי סרטים הם בזבוז זמן. את לא מבינה שמוליכים אותך שולל?!
אל תהיי כמו הישראלי המצוי שמאמין לכל שטות שמאכילים אותו. (ראי ערך: אורי גלר).

אוריינוש

• אורח
סיאנסים בצבא
« להגיב #71 ב- : מרץ 30, 2007, 13:42:03 »
בס"ד
לmr z:שיהיה לי זמן אולי...
לdhdoron:
א.אבל אני לא סכיזופרנית ואתה כן!!!
ב.הם מסתמכים על התורה נראה לי כי הם רבנים!
ג.לא הם לא בזבוז זמן כי זה אמיתי!

מנותק mr.z

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
סיאנסים בצבא
« להגיב #72 ב- : מרץ 30, 2007, 14:08:24 »
את יכולה לקחת את כל הזמן שבעולם אבל לא תמצאי לכך סימוכין בשום מקום.

מנותק שׂריון

• dhdoron לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • למען ארץ ישראל השלמה!
סיאנסים בצבא
« להגיב #73 ב- : אפריל 01, 2007, 10:28:40 »
א. את ממש כמו ילדה קטנה שחוזרת על מה שאומרים לך.
   כשאמרתי שאת סכיזופרנית רק צחקתי ושוב זה מראה שאת לוקחת דברים בצורה לא נכונה.
ב. לא כל רב הוא באמת ראוי לתואר כזה ודי קשה למצוא לנושאים הללו סימוכים מן התורה.(ראי: עלון מטעמים לשולחן שבת לפרשת צו)
ג. את פתאטית לגמרי. (והפעם זה באמת לצערי..)

אוריינוש

• אורח
סיאנסים בצבא
« להגיב #74 ב- : אפריל 01, 2007, 12:12:54 »
בס"ד
א.אני לא אמורה לנחש שזה בצחוק
ב.אבל הרב צבי כן ראוי
ג.אני לא פתאטית אלא אתה חושב שעובדים עליך