כתב נושא: הסבר מקיף לשמאלנים שדוגלים במדינה פלסטינ•  (נקרא 1524 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק gil_12

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
לפני הכל אני יתחיל ככה, רק שתדע שבגיל 16 הייתי בנוער מר''צ, לאחר מכן בנוער ליכוד, לכן אני יודע מה מתנהל בזרח התיכון.
כיום מי ששולט בעם בפלסטיני ובמיוחד בעזה ידועים בשם: חמאס. לארוחנה חמאס זכה לכ80 אחוזי הצבעה, חמאס כפי שידוע דוגל ומלוכד היטב למטרה לחזור לגבולות 48,
לעומת זאת הפת''ח "מסתפקים" בגבולות 67. אז אוקי, בראש פלסטין עומד ראש הממשלה של פת''ח ואש''ף מחמוד אבעס, מכחיש השואה הידוע, האנטישמי המתואב.
בכל מקרה, גם כייום מתנהל משא ומתן מידי פעם, אז נחזור לגבולות 67? אוקי המשכנו, בתוך פלסטין שיהיה היה, ארגוני טרור שונים כגון: חמאס, ועדות התנגדות, החזית העממית לשחרור פלסטי, החזית לשחרור פלסטין, הג'יהאד האסלאמי הפלסטיני, צבא האיסלאם..
כל אלה ימצאו בשני מקומות: עזה ופלטסין(למרות שעזה תקרא חלק מפלסטין)
שתי מקומות אסטרטגים ברמה בידיונית, כפי שידוע כל מי שהצגתי בפינך הם ידועים בכך שהם מוכנים ליום הדין בו יופלו עשרות אלפיי פצצות מידי יום על כל הערים, ויודע מה?
אני לא נותן פחות מ10 דקות שכל ישראל תעלה באש, עוד משהו: ישראל תהפוך להיות גן עדן של המחבלים המתאבדים, בעזה היום יש עשרות אלפיי נערים עם דם חם שמוכנים לכל רגע שרק יגידו להם לך תעשה פיגוע, בגבולות 67 זה היה כמו ביתם פה, עוד משהו:
לא, לא שכחתי את איראן, סוריה, חיזבאלללה, וגם היום מצרים(אחרי שהחזרנו את סיני שהיא בגודל של כל ישראל)
אכפת להם מהפלסטינים כמו שמעניין אותם מתיי יוצא כרטיס מסך חדש למחשב, כי הם גיימרים.
זה לא מעניין, אותם אנחנו "הציונים" שזה הישראלים הימנים אמורים להיות מתחת לאדמה, ואיראן וחיזבאללה יותר קיצונים, רוצים בהרג כל העם היהודי.
בוא אני גם ידחוף אותם, דע לך שהם הם גם יעזרו לארגוני הטרור הפלסוטינים להשמיד את ישראל, ישראל תעלה באש אחרי כמה שניות ספורות ומעטות.
קצת תמונות וסרטונים שאני יהיה בטוח שאתה מושכל כבר:

סירטונים שונים שקצת ישכילו אותך:

אם אתה שואל הם ערבים ישראלים.

הצתת בתים נראת לך הגיונית?

נבלות

...

הכי חשוב שתראה פעמיים את זה:

אני יכול להביא לך עוד מיליון ואחד דברים, דיי לטמטום. ועוד משהו, אתה שמאלני לכל דבר אם אתה דואג שלא ישפך דמים בעזה, ומעוניין בשלום הגיוני.

זה יסביר. מי שרוצה שיעבור. עניתי ככה לאיזה שמאלני בפורום.
« עריכה אחרונה: דצמבר 09, 2011, 07:59:51 על ידי gil_12 »
"אל תשתמש בגרזן כדי לגרש זבוב ממצחו של חברך"

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
הסבר מקיף לשמאלנים שדוגלים במדינה פלסטינ•
« להגיב #1 ב- : דצמבר 09, 2011, 08:26:32 »
יפה, הסברת לשמאלני. אבל בוא תסביר לנו למה אתה לא שמאלני? נוער ליכוד.. צה"ל.. שנאת יהודים ("חרדים").. עושה רושם שהשלב הבא שלך זה קייטנת אל זאדין אל קסאם.

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק gil_12

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : דצמבר 09, 2011, 08:40:53 »
יפה, הסברת לשמאלני. אבל בוא תסביר לנו למה אתה לא שמאלני? נוער ליכוד.. צה"ל.. שנאת יהודים ("חרדים").. עושה רושם שהשלב הבא שלך זה קייטנת אל זאדין אל קסאם.
ליכוד בזמנו(לפני שנה) היה ליכוד אמיתי, היום הוא מנוהל בזבל. ולפני שנתיים הייתי שמאלני, תקרא מה רשמתי, הייתי במרצ.

צה''ל? צה''ל הוא צבא ששומר עליי ועליך, זה שמי שבשלטון מפנה אותו גם כלפיי יהודים, כמו באיראן. לא אומר שצה''ל זה צבא שמאלני.
אני דתי לאומי, כן עם כיפה. ואני התכוונתי לחרדים האנטי ציונים, שזה 80 אחוז מהחרדים.
"אל תשתמש בגרזן כדי לגרש זבוב ממצחו של חברך"

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
« להגיב #3 ב- : דצמבר 10, 2011, 18:33:23 »
ליכוד בזמנו(לפני שנה) היה ליכוד אמיתי, היום הוא מנוהל בזבל. ולפני שנתיים הייתי שמאלני, תקרא מה רשמתי, הייתי במרצ.

צה''ל? צה''ל הוא צבא ששומר עליי ועליך, זה שמי שבשלטון מפנה אותו גם כלפיי יהודים, כמו באיראן. לא אומר שצה''ל זה צבא שמאלני.
אני דתי לאומי, כן עם כיפה. ואני התכוונתי לחרדים האנטי ציונים, שזה 80 אחוז מהחרדים.
צה"ל לא נשלט ע"י השמאלנים הגנבים, אלא הוקם על ידו.

אתה לא יכול לצפות מגוף שמשורש קיומו הוא אנטי יהודי (בגלגולו הקודם הוא מסר ורצח אנשי אצ"ל ולח"י בשיתוף עם הבריטים) להיות פתאום בעד האינטרס היהודי.

צה"ל זה שם מכובס.  השם האמיתי של הארגון הזה הוא הפלמ"ח (אותו פלמ"ח שהטביע ספינה מלאה ביהודים, ורצח 16 מהם).

אותו פלמ"ח שחייליו ומפקדיו כינו את אותו תותח שהטביע את "אלטלנה" כ"התותח הקדוש".

2 המושגים צה"ל וצבא יהודי הם מושגים המנוגדים האחד לשני (אי אפשר לקיין את שניהם. צריך לבחור).

ביום שכל הימניים יבינו זאת, אז תהיה לנו נקודת פתיחה מצויינת.

תאמין לי שאני יודע היטב כמה קשה זה להבין את האמת המרה (אתה מוזמן לעיין בדיונים ישנים ולקרוא כאן את דבריי על צה"ל).
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #4 ב- : דצמבר 12, 2011, 21:33:31 »
אתה צריך ללמוד ולהשכיל לגבי החרדים. אתה עדיין שבוי במה שהאביסו אותך כשהיית בנוער מר"צ.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!