כתב נושא: אין בעיה עם האיראים, אין ירי על ישובי הדרום, אין פולשים סודנים,  (נקרא 1927 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
הבעיה העיקרית שלנו, זה אישה באוטובוס שאמרו לה לשבת אחורה!
איזה כיף שיש לנו ראש ממשלה ומדינה כל כך רצינית ואחראית, פינתה מסדר היום את שחרור 500 הרוצחים המוסלמים ואת שאר הבעיות הזניחות שלנו כמו פולשים מסודן וירי על הדרום, ומתעסקים עכשיו בבעיה האמיתית - "הדרת נשים".

אני שואל, אם כבר אז למה לא.. אם לקרן החדשה כ"כ אכפת מ'הדרת נשים' שהיא מוכנה לתת 35 אלף דולר ל"ארגוני נשים" תחת הכותרת "מענקי חירום" אז מעניין אותי לדעת למה לא אכפת להם מ"הדרת נשים" אצל הערבים (ואו הו איזה הדרת נשים יש להם..) או למה הם לא מרחמים על היהודיות שנאנסות ע"י כושים בתחנה מרכזית..

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
זה בדיוק מה שחשבתי שראיתי את הכותרת בבוקר.
אבל אז התעוררתי למציאות ונזכרתי שהשמאל עלה שוב על גל הסתה עוצמתי נגד היהודים,זה התחיל מתג מחיר וכשזה נהפך לפאסה תמיד אפשר להכנס בחרדים.
אני בטוח שזה היה מתוכנן,גם נניח שזה היה אמיתי וללא ניסיון לפרובוקציה זולה,עדיין אין שום הצדקה שזה יהיה בכותרת הראשית,ועוד להוציא אותה מושיעת הנשים בעולם השובניסטי.
אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק לוחם בגאולה ובנשמה

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מדינת יהודה!
נשבע לך,המורה שלי כבר תומכת פיפי נתיויו כי הוא שמאלן קיצוני.
בס"ד

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
זה בדיוק מה שחשבתי שראיתי את הכותרת בבוקר.
אבל אז התעוררתי למציאות ונזכרתי שהשמאל עלה שוב על גל הסתה עוצמתי נגד היהודים,זה התחיל מתג מחיר וכשזה נהפך לפאסה תמיד אפשר להכנס בחרדים.
אני בטוח שזה היה מתוכנן,גם נניח שזה היה אמיתי וללא ניסיון לפרובוקציה זולה,עדיין אין שום הצדקה שזה יהיה בכותרת הראשית,ועוד להוציא אותה מושיעת הנשים בעולם השובניסטי.

זה רק מראה לנו את הכוח של התקשורת הבולשביקית במדינת ישראל, מזבוב עושים פיל בלי בעיה.
אבל מה שאותי מעצבן - זה הסחף האווילי של היאהודים במדינת ישראל. במיוחד הנשים שמשחקות אותה מסכנות..

אנחנו צריכים עוד ג'וישגירלס במדינה..

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
זה רק מראה לנו את הכוח של התקשורת הבולשביקית במדינת ישראל, מזבוב עושים פיל בלי בעיה.
אבל מה שאותי מעצבן - זה הסחף האווילי של היאהודים במדינת ישראל. במיוחד הנשים שמשחקות אותה מסכנות..

אנחנו צריכים עוד ג'וישגירלס במדינה..

אתה צודק שהעם שלנו טיפש וחבל שכבר(בשביל זה צריך לעורר אותו)אבל אל תשכח שמי שמריץ את כל הפרובוקציות האלה ,אלה הם הערב רב,בתערבות של מינסיונרים שמנסים בכל כוחם להחריב את העם שלנו,אני בטוח שזה סוג של פרובוקציה שתוכננה מראש,אני לא יודע מה אתכם אבל אני קראתי את הכתבה בידיעות האנטישמיות,ובסוף הכתבה כתוב שכבר מתכננים שבוע הבא לבוא מלא גברים ונשים לאותו קו לשלם לנהג ולהתיישב זוגות זוגות לאורך האוטובוס,אני אישית לא בעד הפרדה באוטובוסים אבל מצד שני אני מכבד את הציבור החרדי וחושב שזכותם לחיות כפי שהם מאמינים.
כפיה חרדית?! ח ח ח הצחקתם אותי,אבל האמת שבא לי לבכות ממה שקורא כאן.
אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
אני אישית הייתי מעדיף שאם אני נוסע באוטובוס, אוכל לשבת איפה שאני רוצה.
אבל כשאני רואה את החרדים שסוף סוף הצליחו להגיע להסדר עם חברת האוטובוסים על מנת שבקווים שברובם המוחלט מלאים בחרדים, תהיה הפרה כפי שגם הגברים וגם הנשים הנוסעים בקווים אלה רוצים, אני מקבל את זה. בקווים הללו, הם הרוב. זכותם.
כאשר מגיע אדם לקו שכולו חרדים ומתעקש לעשות ההיפך,  זו פרובוקציה זולה, זה חוסר כבוד, זו שפלות, זו שתלטנות, זה ניאוץ וניגוח. את היצור הדוחה הזה צריך להוקיע, ואת כל המצדדים בו.
ביבי מריח בחירות באופק ועושה הרבה רוח וצלצולים. אם הדוסים יבחרו בו שוב לממשלה הבאה, הם שוטים שאין כדוגמתם.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
אני אישית הייתי מעדיף שאם אני נוסע באוטובוס, אוכל לשבת איפה שאני רוצה.
אבל כשאני רואה את החרדים שסוף סוף הצליחו להגיע להסדר עם חברת האוטובוסים על מנת שבקווים שברובם המוחלט מלאים בחרדים, תהיה הפרה כפי שגם הגברים וגם הנשים הנוסעים בקווים אלה רוצים, אני מקבל את זה. בקווים הללו, הם הרוב. זכותם.
כאשר מגיע אדם לקו שכולו חרדים ומתעקש לעשות ההיפך,  זו פרובוקציה זולה, זה חוסר כבוד, זו שפלות, זו שתלטנות, זה ניאוץ וניגוח. את היצור הדוחה הזה צריך להוקיע, ואת כל המצדדים בו.
ביבי מריח בחירות באופק ועושה הרבה רוח וצלצולים. אם הדוסים יבחרו בו שוב לממשלה הבאה, הם שוטים שאין כדוגמתם.
הם יבחרו ביהדות התורה (רובם) ובש"ס (חלקם) ומעט מאוד בפלגות אחרות.
וכידוע מפלגות אלה יהיוא מוכנים להיות חלק מכול ממשלה.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
הם יבחרו ביהדות התורה (רובם) ובש"ס (חלקם) ומעט מאוד בפלגות אחרות.
וכידוע מפלגות אלה יהיוא מוכנים להיות חלק מכול ממשלה.
בינגו.
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
אם הם היו בעזה והערבים היו מבקשים מהם לשבת מופרד באוטובוס הם היו מכבדים אותם ויושבים מופרד...
״אַתָּה תָקוּם תְּרַחֵם צִיּוֹן כִּי עֵת לְחֶנְנָהּ כִּי בָא מוֹעֵד.״
״כִּי רָצוּ עֲבָדֶיךָ אֶת אֲבָנֶיהָ וְאֶת עֲפָרָהּ יְחֹנֵנוּ.״

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
ואם לא, הערבושים היו עושים בהם לינץ'.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק oriental jew

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
הבעיה העיקרית שלנו, זה אישה באוטובוס שאמרו לה לשבת אחורה!
איזה כיף שיש לנו ראש ממשלה ומדינה כל כך רצינית ואחראית, פינתה מסדר היום את שחרור 500 הרוצחים המוסלמים ואת שאר הבעיות הזניחות שלנו כמו פולשים מסודן וירי על הדרום, ומתעסקים עכשיו בבעיה האמיתית - "הדרת נשים".

אני שואל, אם כבר אז למה לא.. אם לקרן החדשה כ"כ אכפת מ'הדרת נשים' שהיא מוכנה לתת 35 אלף דולר ל"ארגוני נשים" תחת הכותרת "מענקי חירום" אז מעניין אותי לדעת למה לא אכפת להם מ"הדרת נשים" אצל הערבים (ואו הו איזה הדרת נשים יש להם..) או למה הם לא מרחמים על היהודיות שנאנסות ע"י כושים בתחנה מרכזית..

כל כך נכון!!!
זה מראה כמה התקשורת שלנו מתעסקת רק במה שמעניין אותה בלבד!!!וכמה היא בונה מציאות שקרית מתכחשת לחלוטין מהסכנות הקיומיות של ישראל ומתעסקת בדברים טיפשים כמו "הדרת נשים"
אבל אל תטעה התקשורת לא סתם מתעסקת בחרא במקום הדברים החשובים,היא רוצה להפוך את ישראל למדינת כל אזרחיה ללא עם יהודי וכל הכתבות שלה על חרדים לה היא מקדישה אחוז עצום מהזמן היא בגלל שנאה ליהודים (דתים וחרדים הם מסמלים את היהדות שזה הדבר שהם הכי שונאים בעולם)
להזכירך כמה אנשי התקשורת חוצפנים אני אחזיר אותך לשריפה בכרמל שם הם האשימו את אלי ישי שניסה לעצור את גל המסתננים בכך שהוא עסק בדברים שולים ולא חשובים לדברהם
הסיבה למה התקשורת אף פעם לא עושה רעש תקשורתי על דיכוי נשים אצל ערבי ישראל בעוד על הדתים היהודים היא תצלוב ותכסח להם את הצורה זה בגלל שאנשי התקשורת הם האנשים הכי שפלים וצבועים שיש הם גיבורים רק על יהודים ולקקני תחת של המוסלמים
הנאורים מתחנפים לאיסלאם ולמוסלמים שרוצים לרצוח את הכופרים באסלאם ואת היהודים(בלי קשר אם הם כופרים או לא)ורוצחים על כבוד המשפחה ,ובחיים לא יגידו מילה רעה אחת נגד המוסלמים אבל מול הדתים היהודים המצב הוא הפוך לגמרי ,בהם הם ישתלחו ללא רסן ויחפשו אותם על כל דבר קטן