כתב נושא: בן דוד שלי חוזר בתשובה !  (נקרא 40312 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בן דוד שלי חוזר בתשובה !
« ב- : מרץ 21, 2007, 17:29:20 »
בן דוד שלי חוזר בתשובה (הוא הופך לחרדי לא לדתי לאומי) וזה אחרי בת דודתי שגפ חזרה בתשובה, ודודי שהוא בכלל רב ועוד בן דוד שהוא רב בקייב.

הוא סיפר לי שהוא עדיין בתהליכי לימוד .

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בן דוד שלי חוזר בתשובה !
« להגיב #1 ב- : מרץ 21, 2007, 17:30:55 »
כול הכבוד..נקווה שתילך בעיקבותו..

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בן דוד שלי חוזר בתשובה !
« להגיב #2 ב- : מרץ 21, 2007, 17:31:56 »
ממ לא נראה לי, אולי מסורתי אבל לא יותר מזה .

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בן דוד שלי חוזר בתשובה !
« להגיב #3 ב- : מרץ 21, 2007, 17:34:11 »
ממ לא נראה לי, אולי מסורתי אבל לא יותר מזה .

מסורתי גם טוב..

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
בן דוד שלי חוזר בתשובה !
« להגיב #4 ב- : מרץ 21, 2007, 19:10:36 »
בס"ד
יש לי גם בן דוד שהיה דתי מסורתי, אבל עשה שינוי והוא נהיה חרדי עם זקן ממש יפה לראות אותו ככה הוא גם נשוי ואב ל-4 ילדים.
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

Aaron

• אורח
בן דוד שלי חוזר בתשובה !
« להגיב #5 ב- : מרץ 21, 2007, 20:30:22 »
אם אני הייתי דתי, הייתה דתי לאומי ולא חרדי חס וחלילה.

מנותק אושרי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לנצרות, יחי אודין והמטאל :)
בן דוד שלי חוזר בתשובה !
« להגיב #6 ב- : מרץ 21, 2007, 20:37:05 »
חשוב מאוד לחזור בתשובה :smil037: :smil037: :smil037:
למרות שאני לא דתי ולא מסורתי אני חושב שזה מאוד חשוב...
« עריכה אחרונה: מרץ 21, 2007, 20:39:03 על ידי OSHRI_93 »

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בן דוד שלי חוזר בתשובה !
« להגיב #7 ב- : מרץ 21, 2007, 20:40:08 »
אם אני הייתי דתי, הייתה דתי לאומי ולא חרדי חס וחלילה.

למה חס וחלילה? למה להיות אנטי..

אוריינוש

• אורח
בן דוד שלי חוזר בתשובה !
« להגיב #8 ב- : מרץ 21, 2007, 20:48:40 »
בס"ד
מה הבעיה בחרדים?אני דווקא מזה אוהבת את החרדים!איזה חמודים הם!=)

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
בן דוד שלי חוזר בתשובה !
« להגיב #9 ב- : מרץ 21, 2007, 20:50:45 »
בס"ד
אני יגיד לכם מה הבעיה, כולם עם דעות קדומות עליהם אבל אין אנשים שאני מעריך יותר מהם.
עזבו את זה שבלעדיהם מכל בחינה אין לנו סיכוי לשרוד, הם "הגרעין הקשה" ששומר על המצוות כמו שצריך, נאבקים על עקרונות היהדות ולא נותנים שישפילו אותם.
יגאל=גואל

=       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

Aaron

• אורח
בן דוד שלי חוזר בתשובה !
« להגיב #10 ב- : מרץ 21, 2007, 20:56:27 »
הם לא ציוניים, לא הולכים לצבא, לא עובדים. שיהיה ברור - אני לא שונא אותם!!. אני רק חולק עליהם.
מי שלא הסכים להכניס את חיים בן פסח היה חרדי מש"ס אם אני לא טועה. החרדים גם מאמינים במו"מ עם האוייב הערבי. בקיצור אני מאוד לא מחבב את העדה הזאת.
הדתיים הלאומיים עם הכיפה הסרוגה (לא הממלכתיים) הם הדתיים האמיתיים! הם צדיקים, גיבורים! הם הגרעין הקשה של העם היהודים.

Aaron

• אורח
בן דוד שלי חוזר בתשובה !
« להגיב #11 ב- : מרץ 21, 2007, 20:59:49 »
בס"ד
אני יגיד לכם מה הבעיה, כולם עם דעות קדומות עליהם אבל אין אנשים שאני מעריך יותר מהם.
עזבו את זה שבלעדיהם מכל בחינה אין לנו סיכוי לשרוד, הם "הגרעין הקשה" ששומר על המצוות כמו שצריך, נאבקים על עקרונות היהדות ולא נותנים שישפילו אותם.
אין לי דעות קדומות. אף פעם לא הסיתו אותי על חרדים ולא חינכו אותי לשנוא אותם. אני רואה בעצמי את העובדות בשטח. הם רחוקים מלהיות גרעין קשה. הם בכלל לא תומכים בהתיישבות בארץ ונגד קיומה של מדינת ישראל. איזה גרעין קשה?!

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
בן דוד שלי חוזר בתשובה !
« להגיב #12 ב- : מרץ 21, 2007, 21:00:19 »
הם לא ציוניים, לא הולכים לצבא, לא עובדים. שיהיה ברור - אני לא שונא אותם!!. אני רק חולק עליהם.
מי שלא הסכים להכניס את חיים בן פסח היה חרדי מש"ס אם אני לא טועה. החרדים גם מאמינים במו"מ עם האוייב הערבי. בקיצור אני מאוד לא מחבב את העדה הזאת.
הדתיים הלאומיים עם הכיפה הסרוגה (לא הממלכתיים) הם הדתיים האמיתיים! הם צדיקים, גיבורים! הם הגרעין הקשה של העם היהודים.
בס"ד
אהרון אתה צריך להכיר חרדים בירושלים בבני ברק, תאמין לי הדעות שלך ישתנו.
מה שהם עושים בזק"א אף אחד ובטח ובטח לא אנחנו נעשה, עבודת קודש ממש.
וזה לא נכון שהם לא מתגייסים לצה"ל יש להם יחידה שפועלת כבר שנים הנח"ל החרדי ועוד המון חרדים משובצים בעוד יחידות.
אבל אהרון בקשר לגרעין קשה ושומרי מצוות אני מצטער אבל זה פשוט לא נכון, לא יעזור דדתי ממלכתי אומנם יהודי אבל ברמה הדתית וההלכתית הוא לא מחמיר כמו החרדי, שכידוע לך הקדוש ברוך הוא! רואה כל פרט קטן ושם לב לכל דבר.
יגאל=גואל

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
בן דוד שלי חוזר בתשובה !
« להגיב #13 ב- : מרץ 21, 2007, 21:01:23 »
בס"ד
אהרון אתה מתאר לך את ארץ ישראל בלי חרדים?...
תאמין לי שירושלים לא הייתה ירושלים כנ"ל לגבי חצי מדינה.
בזכות המצוות שהם מקיימים אנחנו כאן היום בזכות התפילות בזכות הילדים שלהם!
« עריכה אחרונה: מרץ 21, 2007, 21:01:57 על ידי כהנא צדק! »
יגאל=גואל

אוריינוש

• אורח
בן דוד שלי חוזר בתשובה !
« להגיב #14 ב- : מרץ 21, 2007, 21:05:57 »
בס"ד
חוץ מזה שיש מלא חרדים שמיישבים את הארץ ויש ישובים חרדים כמו בית"ר!(דודים שלי גרים שם!!!!)ובזכותם אין את מצעד התועבה בירושלים שזה גילוי עריות שזה אחת מהסיבות שהארץ מקיאה את יושביה ח"ו!!!בקיצור מזל שיש חרדים!!!!!=)

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בן דוד שלי חוזר בתשובה !
« להגיב #15 ב- : מרץ 21, 2007, 21:09:55 »

גם עליך התישקורת היישראלית עשתה שטיפת מח!!!

מתי בפעם האחרונה הייתה בבני ברק? אתה יודע כמה חנויות יש שם? ושל מי החנויות? של חרדים! אז על תגיד לי שהם לא עובדים...

« עריכה אחרונה: מרץ 21, 2007, 21:10:37 על ידי underground »

Aaron

• אורח
בן דוד שלי חוזר בתשובה !
« להגיב #16 ב- : מרץ 21, 2007, 21:10:19 »
בס"ד
אהרון אתה צריך להכיר חרדים בירושלים בבני ברק, תאמין לי הדעות שלך ישתנו.
מה שהם עושים בזק"א אף אחד ובטח ובטח לא אנחנו נעשה, עבודת קודש ממש.
וזה לא נכון שהם לא מתגייסים לצה"ל יש להם יחידה שפועלת כבר שנים הנח"ל החרדי ועוד המון חרדים משובצים בעוד יחידות.
אבל אהרון בקשר לגרעין קשה ושומרי מצוות אני מצטער אבל זה פשוט לא נכון, לא יעזור דדתי ממלכתי אומנם יהודי אבל ברמה הדתית וההלכתית הוא לא מחמיר כמו החרדי, שכידוע לך הקדוש ברוך הוא! רואה כל פרט קטן ושם לב לכל דבר.
לא אמרתי שדתיים ממלכתיים הם הגרעין הקשה, בכוונה כתבתי בסוגריים שאני לא מתכוון לממלכתיים. אני מתכוון לדתיים מחברון, אנשים כמו ברוך מרזל, נועם פדרמן - הם לא ממלכתיים. הם הגרעין הקשה וזה ידוע לכולם אפילו חיים אמר את זה. יש חרדים יוצאי דופן כמו שבכל עדה יש יוצאי דופן שהם כן אנשים מאוד טובים כמו אלה שמתנדבים.
יצא לי להכיר חרדי מבני ברק. כשעלינו לארץ סבתא שלי עבדה בניקיון בית כסנת והחרדי שהעסיק אותה לא רצה לשלם לה משכורת. הדעות שלי ממש השתנו "לטובה" כשהכרתי חרדי מבני ברק.

Aaron

• אורח
בן דוד שלי חוזר בתשובה !
« להגיב #17 ב- : מרץ 21, 2007, 21:14:30 »

גם עליך התישקורת השיראלית עשתה שטיפת מח!!!

מתי בפעם האחרונה הייתה בבני ברק? אתה יודע כמה חנויות יש שם? ושל מי החנויות? של חרדים! אז על תגיד לי שהם לא עובדים...

מתי תבין שאת הדיעות שלי אני מגבש על סמך עובדות קיימות שכולם יודעים ולא על סמך חדשות? איזה שטיפת מוח בראש שלך? אני האחרון שהתשקורת תשטוף לו את המוח.

נגיד שהם עובדים. עדיין הם לא ציוניים ותומכים במו"מ עם הערבים מה לא מובן? לא אכפת לי אם הם עובדים או לא. רובם לא עובדים, הם הולכים לישיבות ולומדים כל הזמן.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
בן דוד שלי חוזר בתשובה !
« להגיב #18 ב- : מרץ 21, 2007, 21:16:23 »
בס"ד
בסדר מכל חברה יש יוצאי דופן אין מה לעשות, אבל אם אתה מדבר על נעם פדרמן וברוך מרזל מצטער לאכזב אותך העבודה שהם עושים חברון באמת קדושה אבל לא פחות טובה ממי שמגן על ירושלים ומאכלס אותה ומקיים מצוות שם, ממי שבכל יום ויום תחת כל הלחץ והעוני עומדים על הרגליים ועוזרים ונותנים מעצמם והם אנשים חמים ואוהבים.
צריך להפסיק עם הדעות הקודמות עליהם.
ודרך אגב אהרון מבחינה דתית והלכתית לא מרזל ולא פדרמן הם הגרעין הקשה, לא שאני מזלזל במרזל ופדרמן חס וחלילה אבל ללא ספק הם יותר הדוקים.
יגאל=גואל

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בן דוד שלי חוזר בתשובה !
« להגיב #19 ב- : מרץ 21, 2007, 21:19:18 »

מתי תבין שאת הדיעות שלי אני מגבש על סמך עובדות קיימות שכולם יודעים ולא על סמך חדשות? איזה שטיפת מוח בראש שלך? אני האחרון שהתשקורת תשטוף לו את המוח.

נגיד שהם עובדים. עדיין הם לא ציוניים ותומכים במו"מ עם הערבים מה לא מובן? לא אכפת לי אם הם עובדים או לא. רובם לא עובדים, הם הולכים לישיבות ולומדים כל הזמן.

זה ממש לא נכון..ואתה מדבר שטויות..סליחה אם אני פוגעה בך או משהו אבל אתה מיתייחס לחרדים כאילו זה חפץ..לא כול החרדים
בעד לתת את שטחי ישראל..יש את חב"ד יש את ש"ס ויש עוד כול מיני..לא כולם אותו דבר

יש לי חבר שהיה יותר חילוני מכול אחד פה הוא היה מעשן סמים היה עושה מעשי זימה ועוד כול מיני דברים
יום אחד הוא ראה דרשה של הרב דניאל זר וחזר בתשובה והיום הוא חרידי..זה אומר שהוא בעד לתת שטחים?

זה כמו שתגיד שכול החילונים הם שמאלנים בוגדים...

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
בן דוד שלי חוזר בתשובה !
« להגיב #20 ב- : מרץ 21, 2007, 21:22:01 »
בס"ד
אל תכלילו גם אל תשכחו שבסוף כולנו יהודים, אבל בדרגות שמירה והדיקות שונות.
יגאל=גואל

Aaron

• אורח
בן דוד שלי חוזר בתשובה !
« להגיב #21 ב- : מרץ 21, 2007, 21:23:57 »
בס"ד
בסדר מכל חברה יש יוצאי דופן אין מה לעשות, אבל אם אתה מדבר על נעם פדרמן וברוך מרזל מצטער לאכזב אותך העבודה שהם עושים חברון באמת קדושה אבל לא פחות טובה ממי שמגן על ירושלים ומאכלס אותה ומקיים מצוות שם, ממי שבכל יום ויום תחת כל הלחץ והעוני עומדים על הרגליים ועוזרים ונותנים מעצמם והם אנשים חמים ואוהבים.
ודרך אגב אהרון מבחינה דתית והלכתית לא מרזל ולא פדרמן הם הגרעין הקשה, לא שאני מזלזל במרזל ופדרמן חס וחלילה אבל ללא ספק הם יותר הדוקים.
פעם שנייה - אין לי דעות קדומות עליהם. נראה לי שאני מדבר עם הקיר, למה אני צריך לחזור על דברים פעמיים?
ואתה לא מאכזב אותי כי מה שאמרת הא לא נכון, מבחינה הלכתית הגרעין הקשה הוא מי שמתיישב בארץ, מתעב את האוייב הערבי ושומר על היישובים. החרדים ממש לא הגרעין הקשה, למה? כי אם תפרוץ מלחמה טוטאלית עם כל הערבים החרדים ישבו ויתפללו בעוד היהודים הקדושים מחברון ילחמו פיזית. כל אחד יכול לגור בירושליים, מה לעשות שהם התרבו שם הרבה זה לא אומר שהם איזה צדיקים. הרבה יותר קשה לשמור על עיר האבות ועל ישובים ביו"ש מאשר על ירושליים. ממתי חרדים פגעו בערבים בירושליים? אף פעם חרדים לא ניסו לפגוע בערבים. לא נראה לי שהם שומרים טוב על ירושליים.

Aaron

• אורח
בן דוד שלי חוזר בתשובה !
« להגיב #22 ב- : מרץ 21, 2007, 21:27:19 »

זה ממש לא נכון..ואתה מדבר שטויות..סליחה אם אני פוגעה בך או משהו אבל אתה מיתייחס לחרדים כאילו זה חפץ..לא כול החרדים
בעד לתת את שטחי ישראל..יש את חב"ד יש את ש"ס ויש עוד כול מיני..לא כולם אותו דבר

יש לי חבר שהיה יותר חילוני מכול אחד פה הוא היה מעשן סמים היה עושה מעשי זימה ועוד כול מיני דברים
יום אחד הוא ראה דרשה של הרב דניאל זר וחזר בתשובה והיום הוא חרידי..זה אומר שהוא בעד לתת שטחים?

זה כמו שתגיד שכול החילונים הם שמאלנים בוגדים...
אתה טועה בגדול ומדבר שטויות. יש את יהדות התורה וש"ס החרדים בוחרים בשתי המפלגות האלה, זה אומר שהם תומכים במצע של המפלגות האלה וזה אומר שכולם תומכים במו"ומ עם הערבים. אם יש חרדים שמצביעים לברוך מרזל או שתומכים בדרכו של הרב כהנא אז הם באמת שייכים לגרעין הקשה והם יהודים צדיקים וגיבורים אבל מי שמצביע לש"ס הוא באמת כלומניק.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
בן דוד שלי חוזר בתשובה !
« להגיב #23 ב- : מרץ 21, 2007, 21:28:06 »
בס"ד
פעם שנייה - אין לי דעות קדומות עליהם. נראה לי שאני מדבר עם הקיר, למה אני צריך לחזור על דברים פעמיים?
ואתה לא מאכזב אותי כי מה שאמרת הא לא נכון, מבחינה הלכתית הגרעין הקשה הוא מי שמתיישב בארץ, מתעב את האוייב הערבי ושומר על היישובים. החרדים ממש לא הגרעין הקשה, למה? כי אם תפרוץ מלחמה טוטאלית עם כל הערבים החרדים ישבו ויתפללו בעוד היהודים הקדושים מחברון ילחמו פיזית. כל אחד יכול לגור בירושליים, מה לעשות שהם התרבו שם הרבה זה לא אומר שהם איזה צדיקים. הרבה יותר קשה לשמור על עיר האבות ועל ישובים ביו"ש מאשר על ירושליים. ממתי חרדים פגעו בערבים בירושליים? אף פעם חרדים לא ניסו לפגוע בערבים. לא נראה לי שהם שומרים טוב על ירושליים.
בס"ד
אז מה החרדים עושים? בלי החרדים אתה אבוד אין ירושלים מרזל ופדרמן לא יכולים להגן על ירושלים עם החברים שלהם לבד.
והחרדים הם הגרעין הכי קשה, תראה לי עוד יהודים כאלה ששומרים בכזאת צורה הדוקה ובכבוד על המצוות שהקדוש ברוך הוא! ציווה אותנו!
ועצם זה שאתה אומר "אם תפרוץ מלחמה טוטאלית עם כל הערבים החרדים ישבו ויתפללו בעוד היהודים הקדושים מחברון ילחמו פיזית." זה מראה שיש לך דעות קדומות שהתשקורת מכניסה באנשים.
אתה מתעלם מזה שיש המון חרדים בצבא שיש להם יחידה אליו בצבא כבר שנים!
שהם בכל זירת פיגוע ורצח!
שהם בין האנשים הכי גדולים בסיוע לנזקקים ובתי תמחוי.
וזה מה שאתה חושב את מוזמן לירושלים לראות מה קורה, אתה מתעלם מזה שאם אין חרדים אין ירושלים כנ"ל לגבי כל המדינה.
פשוט וככה לא סתם מרזל הלך וניסה ורץ למגזר הזה.
ללא חרדים פשוט אין ירושלים וחיים מזכיר את זה תמיד וזה כל כך ברור שמו שזורחת מחר השמש.
יגאל=גואל

Aaron

• אורח
בן דוד שלי חוזר בתשובה !
« להגיב #24 ב- : מרץ 21, 2007, 21:33:04 »
בס"ד
בס"ד
אז מה החרדים עושים? בלי החרדים אתה אבוד אין ירושלים מרזל ופדרמן לא יכולים להגן על ירושלים עם החברים שלהם לבד.
והחרדים הם הגרעין הכי קשה, תראה לי עוד יהודים כאלה ששומרים בכזאת צורה הדוקה ובכבוד על המצוות שהקדוש ברוך הוא! ציווה אותנו!
ועצם זה שאתה אומר "אם תפרוץ מלחמה טוטאלית עם כל הערבים החרדים ישבו ויתפללו בעוד היהודים הקדושים מחברון ילחמו פיזית." זה מראה שיש לך דעות קדומות שהתשקורת מכניסה באנשים.
אתה מתעלם מזה שיש המון חרדים בצבא שיש להם יחידה אליו בצבא כבר שנים!
שהם בכל זירת פיגוע ורצח!
שהם בין האנשים הכי גדולים בסיוע לנזקקים ובתי תמחוי.
וזה מה שאתה חושב את מוזמן לירושלים לראות מה קורה, אתה מתעלם מזה שאם אין חרדים אין ירושלים כנ"ל לגבי כל המדינה.
פשוט וככה לא סתם מרזל הלך וניסה ורץ למגזר הזה.
ללא חרדים פשוט אין ירושלים וחיים מזכיר את זה תמיד וזה כל כך ברור שמו שזורחת מחר השמש.
בקיצור לא משנה מה תגיד. אני יודע מה אני אומר ואני בטוח בזה.
לדעתי אין כמו הדתדיים הלאומיים כמו נוער הגבעות. אם אי פעם אני אהיה דתי אני אשתייך להם בשום פנים לא לחרדים ולא לממלכתיים.