כתב נושא: מה יקרה אם ארץ ישראל תכבש על ידי הערבים המוסלמים הנאצים?  (נקרא 35836 פעמים)

0 משתמשים ו- 3 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק GY

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
בס"ד
הסתכלתי באתר. היה שם סרט נחמד על לידה של דוב פנדה. סרטים אחרים באמת דוחים.

השבת ביקרו אותנו שניים משמואל הנביא בירושלים. חרדים שלא מכירים במדינה. ישבנו לשוחח אחרי סעודה שלישית. הם חוששים להרגיז את הערבים ומעדיפים חיים כנועים. טוענים שהמדינה היא התגרות מיותרת בערבים. טענו שדרכו של הרב כהנא, שהיתה הפוכה להם, נכשלה והוא נעלם ולכן לא שומעים עליו היום.  טענות כואבות. קיצרתי בויכוח שלא לחלל שבת. מה יקרה אם המדינה תיכבש ע"י הערבים? - נמשיך לעבוד את הקב"ה ללא שינוי. זה הפירוש שלהם למדינה המתדרדרת שלנו. טענתי שבידנו הדבר וצריך לעשות יותר. אין לנו מדינה אחרת. לזה לא היתה להם תשובה.

זוכרים את הסיפור על האברך ההוא ממאה שערים שטענו שרצח את הבן שלו, התינוק?, שמו היה ואלאס. כל המדינה סערה מהארוע. הוא זוכה זיכוי מוחלט במשפט. עכשיו הוא תובע את הפרקליטות והמשטרה על מה שעשו לו.

גם סיפרתי להם מה אמר נעם בהקלטה האחרונה שלו. הם מאד מעריכים את נעם.
GY

מנותק מליק

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
תפקידנו, הוא לגרום לכך שזזה לא יקרה, בעוד מספר שנים, נוכל באמת למגר את הערבים על ידיד התחזקות ימין- אנחנו צריכים להתאחד כולנו ביחד ולהצביע כל הימין למפגלת ימין אחת, שתהיה מספיק חזקה עם 40-50 מנסטיןם, לא ליכוד, לא חרות ולא ברוך מרזל- רק שיתוף בין ליברמן ואיחוד לאומי מפד"ל יציל את ישראל!

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
ציטוט
וודאי, ברגע שעם ישראל כולו יחזור בתשובה ויכה על חטא,
הוא למעשה יציל את עצמו מהגזרה. בכל תרחיש שלא יהיה הגאולה תבוא.

כל בני ישראל חייבים להפוך לדתיים שומרי מצוות או שעליהם רק לכפר על עוונותיהם?
קרה רק פעם אחת, וגם זה לזמן קצר, שכל עם ישראל היה מקודש וטהור עם אמונה שלמה בה', וזה היה כאשר הם חנו למרגלות הר סיני זמן קצר לפני מתן תורה.  באופן נורמלי, אנשים אינם צדיקים, ונכשלים בכל מיני עבירות.  אבל יש מצוות שמתייחסות לכלל ישראל, לקידוש השם קולקטיבי, כמו המלחמה נגד עמלק או מלחמה נגד כל אויב שקורא תיגר על ה' ועל עם סגולתו.  שמירת שבת היא בין אדם למקום, אבל כניעה ונסיגה בפני אויב ישמעאלי מהווה חילול השם בלתי נסלח.  הדגש תמיד היה ותמיד יהיה על מצוות שמתייחסות לעם בכללותו, ולא למצוות אישיות.  עם ישראל חייב לקבל על עצמו את המחויבות לקדש שם שמיים בפני הגוים, ולשאוף גם להיות צדיקים וטהורים בחייהם האישיים, אבל זה משני לקידוש השם.

אני אתן ל-GY להביע את דעתו (איתה אני מסכים) בנושא של "כפרה על עוונות".
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק GY

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
בס"ד
הרמב"ם הלכות תרומות פרק א' סימן ב':
"ארץ ישראל האמורה בכל מקום - היא הארצות שכובש אותן מלך ישראל או שופט או נביא מדעת רוב ישראל, וזה הוא הנקרא "כיבוש רבים". אבל יחיד מישראל או משפחה או שבט שהלכו וכבשו לעצמן מקום - אפילו מן הארץ שנתנה לאברהם - אינו נקרא "ארץ ישראל", כדי שינהגו בו כל המצוות;  ומפני זה חילק יהושוע ובית דינו כל ארץ ישראל לשבטים, ואף על פי שלא נכבשה - כדי שלא יהי כיבוש יחיד כשיעלה כל שבט ושבט ויכבוש חלקו."

בהמשך מדבר הרמב"ם על אדמות שקנו החוזרים מבבל והוא אומר שאינם ארץ ישראל כלל אלא סוריה.
כלומר רק כיבוש שטח במלחמה של כל העם, שמקובלת על כל העם מגדירה שטח כארץ ישראל.

GY

מנותק מליק

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
השאלה היא מה יותר חשוב, מדינת ישראל, או ארץ ישראל על פי הרמב"ם......
ולפי דעתי, מדינת ישראל היא הדבר החשוב ביותר.....

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
מליק, בו נגיד ככה שמדינת ישראל במתכונתה הנוכחית היא לא בדיוק הדבר החשוב ביותר.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אני ממש מתעב את האתר הזה אוגריש , פעם חבר לי נכנס לאתר הזה מהממחשב שלי , ראיתי חלק מאיזה תמונה, אני לא יודע מה בידיוק היה שמה אבל נגלתי בכזאת רמה שרק השם הזה מעורר בי צמרמורת , צריך לאסור את הפסיכופט שפתח את האתר הזה
The Jewish Defense League (JDL) is a terrorist Jewish organization whose purported goal is to protect Jewish people and property from anti-Semitism.

--Wikipedia.

מנותק מליק

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אנחנו צריכים חלנסות לתקן את המדינה, בהכל, נושאין כלכליים חברתיים ומדיניים....
עצם זה שאנשים םפה שונאים שמלאנים ורוציןם להרוג אותם זה לא נכון, יהודי לא מגרש יהודי, אבל הוא גם לא הורג אותו.....
אנחנו צריכים לנסות לשכנע אותם בדעותינו- זו בכל זאת דמוקקהטיה!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
מליק, מתפלא אני עליך, יהודי לא הורג יהודי??? התנ"ך מלא בדברים האלה, ההסטוריה מלאה בדברים האלה, ועל חלק מהם אף שיבחו אותם חז"ל, יהודי לא הורג יהודי??? תספר את הבדיחה הזו לפנחס בן אלעזר הכהן הגדול.
הלווים עשו טבח אחרי חטא העגל, פילגש בגבעה ועוד היד נטויה, ותראה מה עשו היהודונים האדומים מקימי רוסיה הקומוניסטית לעם היהודי, כמה יהודים נשלחו לסיביר ולא חזרו משם בגלל שהתעקשו לש8ור גחלת היהדות הדתית, והכל בשם פגיעה באמא רוסיה וקונטררבולוציונריות.
אז אל תספר סיפורי בובה מייסס באשר לדברים אלה.
יום יבוא ואנו נטהר את ארצנו ומדינתנו מן הגורמים האלה, מסוכני האינטרנציונל הבולשבקי גלובליסטי תומכי ומקדמי "ככל העמים בית ישראל", מוות לבוגדים.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק מליק

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
גם עוד אלף שנה, אני לא אסכים..... וזה שכתוב בתנך שמותר לרצוח יהודים, לא עושה את זה בסדר....

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
גם עוד אלף שנה, אני לא אסכים..... וזה שכתוב בתנך שמותר לרצוח יהודים, לא עושה את זה בסדר....
::)
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
חיים בן פסח גם דיבר על זה בתוכניתו האחרונה, שאלו את הימין האמיתי, הוא הסכים עם זה שאת יהודי הערב רב יש לחסל וכמה שיותר מהר
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
מזעזע!
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מזעזע!

למה אתה מקפיץ אשכול מלפני מיליון שנה?

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
כי ראיתי את זה רק עכשיו והייתי חייב להגיב על הברבריות הזאת שקראתי...

מנותק Brain

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
לבטח לא יהיה יותר גרוע מכיבוש יהודי של פלסטין .

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
עוד פעם "פלסטין"?
תפסיקו כבר עם המילה הזו. מעולם לא הייתה קיימת מדינה/ממלכה ערבית בשם "פלסטין".
אם כבר אתה משתמש במונח שהומצא לפני 1900 שנה, אז לפחות תבטא אותו נכון. השם שהעניקו הרומאים לפני 1900 שנה ליהודה היה "סוריה-פלשתינה" ולא "פלסטין".
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *

חשבתי שהשמאל בעד להפסיק את הכיבוש (הערבי) ולהחזיר שטחים (ליהודים).

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
:::D :::D :::D
חח גן אני לא הבנתי רון מאיפה השכול הזה צץ!

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
שרשור מעניין

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
בס"ד
הרמב"ם הלכות תרומות פרק א' סימן ב':
"ארץ ישראל האמורה בכל מקום - היא הארצות שכובש אותן מלך ישראל או שופט או נביא מדעת רוב ישראל, וזה הוא הנקרא "כיבוש רבים". אבל יחיד מישראל או משפחה או שבט שהלכו וכבשו לעצמן מקום - אפילו מן הארץ שנתנה לאברהם - אינו נקרא "ארץ ישראל", כדי שינהגו בו כל המצוות;  ומפני זה חילק יהושוע ובית דינו כל ארץ ישראל לשבטים, ואף על פי שלא נכבשה - כדי שלא יהי כיבוש יחיד כשיעלה כל שבט ושבט ויכבוש חלקו."

בהמשך מדבר הרמב"ם על אדמות שקנו החוזרים מבבל והוא אומר שאינם ארץ ישראל כלל אלא סוריה.
כלומר רק כיבוש שטח במלחמה של כל העם, שמקובלת על כל העם מגדירה שטח כארץ ישראל.

GY
לכל הטוענים על כך שהקרקע שווה יותר מחיי יהודים כי...

אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
אם הארץ תיכבש חלילה גם אותם ערבים שעובדים שנים על גבי שנים עם יהודונים שטוענים שהם ״זן אחר של ערבים״ יצטרפו לשחיטה או שהם פשוט יהיו פאסיביים כיון שהם גרים ליד יהודים ולא מושפעים ממערכת החינוך כמו ביהודה ושומרון? שהרי ילדיהם לומדים בבתי ספר יהודיים חילוניים ושם לא מטיפים לשנאת יהודים.מה דעתכם? נגיד הערבים שגרים בשכונות יהודיות.