כתב נושא: הזנחת האתר  (נקרא 2277 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הזנחת האתר
« ב- : נובמבר 03, 2011, 02:09:08 »
אני מאוד שמח כמו רבים כאן שבשנה וחצי האחרונות הפורום הזה חי ופורח יותר ממה שהייתי כשנרשמתי בשנת 2009,אבל שמתי לב שהאתר הראשי hayamin.org מוזנח מבחינת מידע ולא מתחדש חבל שזה ככה.
אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
הזנחת האתר
« להגיב #1 ב- : נובמבר 03, 2011, 02:16:03 »
מסכים.
צריך לעדכן את האתר לעתים קרובות יותר.
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
הזנחת האתר
« להגיב #2 ב- : נובמבר 03, 2011, 03:56:46 »
מסכים.

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק zohar

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
הזנחת האתר
« להגיב #3 ב- : נובמבר 03, 2011, 13:20:07 »
אני מסכים
ואני רוצה להוסיף
אני חושב שצריך לשנות את סגנון השפה...
זאת דעתי

להתאים את האתר גם לחילונים
אני מתכוון לכך שכש...
חילוני נכנס לאתר מבחינתו לא מדובר באתר אנטי שמאל וערבים וחשיפת האמת
אלה באתר של דתיים כמו ש"ס וזה מרתיע לפחות אותי זה הרתיע
נכון קוראים לאתר הימין האמיתי אבל אם לא הייתי רואה את הסרטונים של חיים לא הייתי נכנס בשום מצב

אני יתן דוגמא הדבר הראשון שקפץ לי לעין כשהתחברתי היה
"ברוך השם, שלמה מהפורום האנגלי איפשר תגובות בדף הבית שלנו!"

זה משפט שלא צריך להיות בכלל לפי דעתי

דוגמא נוספת

סקר: אתם חוגגים את הסילבסטר?

כן. זה מקובל בעולם המערבי כשנה חדשה ואין משמעות דתית
5%    -

לא. חס ושלום לחגוג חג של עבודה זרה שבו הנוצרים תמיד רצחו יהודים
95%    -

קודם כל נותנים בכן יחס לדת ולא לעניין  שנרצחו יהודים בגלל סילבסטר יש"ו
למה לא להוריד את "החס ושלום לחגוג עבודה זרה"

בכל אופן זאת דעתי מי שדתי אני לא מתכוון לפגוע
אני בתור חילוני לא מתחבר למשפטים האלה
ובמידה והייתי היום מרפרף באינטרנט ומוצא תאתר לא הייתי מספיק להכנס לפורום ולראות על מה מדובר וכבר הייתי יוצא ממנו בגלל סגנון הדיבור הדתי בחלקו (לא בכולו אני מדגיש)

שוב אני לא מנסה לפגוע באף דתי ובאמונתו

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
הזנחת האתר
« להגיב #4 ב- : נובמבר 03, 2011, 14:25:05 »

נכון קוראים לאתר הימין האמיתי אבל אם לא הייתי רואה את הסרטונים של חיים לא הייתי נכנס בשום מצב

אני יתן דוגמא הדבר הראשון שקפץ לי לעין כשהתחברתי היה
"ברוך השם, שלמה מהפורום האנגלי איפשר תגובות בדף הבית שלנו!"

ובמידה והייתי היום מרפרף באינטרנט ומוצא תאתר לא הייתי מספיק להכנס לפורום ולראות על מה מדובר וכבר הייתי יוצא ממנו בגלל סגנון הדיבור הדתי בחלקו (לא בכולו אני מדגיש)

וואו, מישהו כתב "ברוך השם" - ממש מזעזע!  :old_rolleyes:
שלא יהיו אי הבנות, חמודי - אנחנו תנועה יהודית ואנחנו ימין יהודי. יהדות היא נאמנות לקב"ה, ואנחנו נאמנים לקב"ה, לא מתנצלים ולא מתביישים להזכיר את שמו.

אם זה גורם לך להרגיש שלא בנוח - אתה מוזמן ללוות את עצמך החוצה. ואל תתן לדלת לבעוט באחוריך המתיוונות.

מנותק zohar

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
הזנחת האתר
« להגיב #5 ב- : נובמבר 03, 2011, 19:31:16 »
לא במקום

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
הזנחת האתר
« להגיב #6 ב- : נובמבר 03, 2011, 19:59:08 »
אני מאוד שמח כמו רבים כאן שבשנה וחצי האחרונות הפורום הזה חי ופורח יותר ממה שהייתי כשנרשמתי בשנת 2009,אבל שמתי לב שהאתר הראשי hayamin.org מוזנח מבחינת מידע ולא מתחדש חבל שזה ככה.

בס''ד

אתה צודק במאה אחוז. הבעיה היא ששלמה מהפורום האנגלי שמטפל בדברים אלה עסוק מאוד במשהו חיוני שהוא עושה עבורנו. אבל אנו כן צריכים לטפל בדף הבית שלנו. כששלמה יתפנה קצת, בע''ה הוא יטפל בזה.

אני מודה לך על ההערה החשובה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
הזנחת האתר
« להגיב #7 ב- : נובמבר 03, 2011, 20:19:47 »
לא במקום

בס''ד

זוהר, בוא נדבר על זה קצת.

אתה באמת חושב שיש לישראל סיכוי לשרוד בלי הקב''ה ובלי התורה? אתה לא מבין שכל רגע שאנו שורדים במדינה הקטנטונת הזאת מול מאות מיליוני מוסלמים נאצים שזה נס אלוקי מדהים? אתה לא מבין שכל ההיסטוריה היהודית היא נס אלוקי מדהים? יש אומות אחרות ששרדו אלפי שנים כשכל העולם רצה להשמיד אותם ושחזרו למולדת שלהם אחרי 2000 שנות גלות?

זוהר, האם אתה לא מבין שבלי היהדות אין שום משמעות לקיום שלנו בארץ ישראל? באמת בלי התורה והקב''ה אין לנו שום משמעות לקיום שלנו בעולם הזה בכלל.

תנועה שלא מאמינה בקב''ה ובתורה לא יכולה להיות תנועה ימנית או יהודית. נכון שיש לנו חברים חילוניים כמוך. נכון שיש יהודים טובים והם עדיין חילוניים. אבל זוהר אנו אוהבים את היהודים האלה. הם האחים שלנו. זה לא טוב להם לחיות בלי תורה. אז אנו רוצים לשכנע אותם לחזור בתשובה. לא בבת אחת אלא לאט לאט. ז''א ללמוד יותר על התורה והיהדות ולאט לאט לחזור - להתחיל עם הדלקת נרות של שבת למשל או לאכול אוכל כשר או להניח תפילין. תאמין לי זוהר זה שווה.

ואז כשתהיה לנו תנועה עם הרבה יהודים חמושים באמונה, נוכל להציל את עם ישראל בע''ה.

מנותק zohar

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
הזנחת האתר
« להגיב #8 ב- : נובמבר 04, 2011, 12:35:19 »
בס''ד

אתה באמת חושב שיש לישראל סיכוי לשרוד בלי הקב''ה ובלי התורה? אתה לא מבין שכל רגע שאנו שורדים במדינה הקטנטונת הזאת מול מאות מיליוני מוסלמים נאצים שזה נס אלוקי מדהים? אתה לא מבין שכל ההיסטוריה היהודית היא נס אלוקי מדהים? יש אומות אחרות ששרדו אלפי שנים כשכל העולם רצה להשמיד אותם ושחזרו למולדת שלהם אחרי 2000 שנות גלות?

זוהר, האם אתה לא מבין שבלי היהדות אין שום משמעות לקיום שלנו בארץ ישראל? באמת בלי התורה והקב''ה אין לנו שום משמעות לקיום שלנו בעולם הזה בכלל.

תנועה שלא מאמינה בקב''ה ובתורה לא יכולה להיות תנועה ימנית או יהודית. נכון שיש לנו חברים חילוניים כמוך. נכון שיש יהודים טובים והם עדיין חילוניים. אבל זוהר אנו אוהבים את היהודים האלה. הם האחים שלנו. זה לא טוב להם לחיות בלי תורה. אז אנו רוצים לשכנע אותם לחזור בתשובה. לא בבת אחת אלא לאט לאט. ז''א ללמוד יותר על התורה והיהדות ולאט לאט לחזור - להתחיל עם הדלקת נרות של שבת למשל או לאכול אוכל כשר או להניח תפילין. תאמין לי זוהר זה שווה.

ואז כשתהיה לנו תנועה עם הרבה יהודים חמושים באמונה, נוכל להציל את עם ישראל בע''ה.

אמן

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הזנחת האתר
« להגיב #9 ב- : נובמבר 04, 2011, 17:13:19 »
בס''ד

O0

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הזנחת האתר
« להגיב #10 ב- : נובמבר 04, 2011, 17:13:53 »
בס''ד

אתה צודק במאה אחוז. הבעיה היא ששלמה מהפורום האנגלי שמטפל בדברים אלה עסוק מאוד במשהו חיוני שהוא עושה עבורנו. אבל אנו כן צריכים לטפל בדף הבית שלנו. כששלמה יתפנה קצת, בע''ה הוא יטפל בזה.

אני מודה לך על ההערה החשובה.

אוקיי,ותודה שהחזרת לי תשובה.

O0

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
הזנחת האתר
« להגיב #11 ב- : נובמבר 04, 2011, 20:14:13 »
מישהו פה דיבר על סקר.
אם אחת התשובות בסקר לא מתאימה לך, אל תבחר בה. האפשרות האחרת נועדה לשקף את דעתו של מי שכן בוחר בה. ויש כאלה...
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
הזנחת האתר
« להגיב #12 ב- : נובמבר 05, 2011, 19:57:41 »
בס''ד

ואני רק אחזק את דבריו של חיים ואזכיר שהיו חילוניים שהתחברו לכאן ועקב חברותם בפורום התחברו יותר לתורה.
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!