כתב נושא: לפי הסקר החדש של חדשות 10, "עוצמה לישראל" לא עוברת את אחוז החסימה  (נקרא 2689 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *

מנותק Angelitos

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
צריך להצביע רק לקב"ה זה מה שצריך לעשות ב 22.1.2013
מי שמרחם על האכזרים סופו להתאכזר לרחמנים.

מנותק בני קוגן

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
    • הפייסבוק האישי שלי
שטויות. אני אאמין יותר למחמוד אחמדינג'אד מאשר לערוץ 10.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שטויות. אני אאמין יותר למחמוד אחמדינג'אד מאשר לערוץ 10.

בס''ד

זה לא הסקר היחיד שמנבאה ש"עוצמה לישראל" לא תעבור את אחוז החסימה. נכון שזה סקר של התשקורת השמאלנית. אבל התשקורת השמאלנית לא נגד אלדד ובן ארי. ההפך. התשקורת נותנת להם המון סיקור תקשורתי. זה לא כמו שהיה כשמו''ר הרב מאיר כהנא זצוק''ל הי''ד היה בכנסת. אז הייתה תשקורת עויינת ממש. אפילו החרימו את הרב כהנא בתשקורת. כי הרב כהנא איים על השליטה שלהם. אך בן ארי ואלדד חברים עם בוגדי התשקורת. בן ארי אפילו הציע להציל את העיתון השמאלני בוגדני "מעריב" עם כסף ממשלמי המיסים היהודים. אז אין לתשקורת שום סיבה לסלף תוצאות הסקר כדי להזיק ל"עוצמה לישראל".

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
בס"ד

האם ראוי להתייחס לשקר(סקר) של ערוץ התועבה 10 ? הרי הוא הוכיח זה מכבר את שמאלניותו ושנאת ישרא'ל שלו ר'ל אין-ספור פעמים!

אנו קוראים מכאן לאחינו בית-ישרא'ל הנאמנים לעמנו וארצנו לתמוך ביהודים היקרים הגיבורים ששום בצע שוחד ושלמונים לא יסיתם מהצלת עם קודש משיכרון החושים שבו הוא נתון ר"ל וההתעללות הפתאטית שמתעלל בו האוייב הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו שר''י !! היהודים היקרים הגיבורים ר' ברוך מרזל , איתמר בן-גביר ומיכא'ל בן-ארי הי"ו הוכיחו שוב ושוב את מסירות נפשם למען עם קודש וארץ הקודש תובב"א ! שום בצע שוחד ושלמונים לא יסיתם מדרך קדושה זו ! אנו קוראים מכאן להצביע " עוצמה לישראל" וזו קריאת-קודש מכיוון שדם אחינו מוטל כאן על המאזניים ר"ל !! ההטעיות של מפלגות הימין-המזוייף שר''י משודרות פעם אחר פעם בכלי התשקורת השבויים בידיהם הטמאות !! אנא אל תיתפסו לשטיפות-המוח שמתכננים לכם שעה שעה בכדי להביאכם שוב לאותה נקודה שבה אנו נמצאים היום !
ה' ירחם עמ'ו ינחם על-יד מנחם בבאכי"ר
                                                        הגולה בארץ  :)
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק לוחם סיירת

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אם נפרסם את המפלגה לכמה שיותר יהודים שפויים בעם במקום לקרוא כל מיני סקרים
מטומטים של השמאל אז הם יעברו את אחוז החסימה ויותר מיזה.
{א} שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי: {ב} עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ: {ג} אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ: {ד} הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל: {ה} יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ: {ו} יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה: {ז} יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ: {ח} יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:

פרק תהילים זה יהיה לרפואת יניב בן ענת הי"ו

מנותק יהודי_לוחם

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • לשמאלנים לא תהיה תיקווה!
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151215174937615&set=a.135387837614.110087.61966557614&type=1&theater חיים זה לא נכון.... הם עוברים את השלוש מנדטים... התיקשורת שונאת את הימין אתה יודע את זה מצויין... אולי לא אבל אני גר בישראל ואני רואה חדשות כימעט כול יום... ואני רואה איך מתייחסים לאנשים כמו זובי ואחמד לעומת בן ארי וברוך מרזל
אין לנו ארץ אחרת אין לנו דת אחרת

מנותק Dudi

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
בס"ד

האם ראוי להתייחס לשקר(סקר) של ערוץ התועבה 10 ? הרי הוא הוכיח זה מכבר את שמאלניותו ושנאת ישרא'ל שלו ר'ל אין-ספור פעמים!

אנו קוראים מכאן לאחינו בית-ישרא'ל הנאמנים לעמנו וארצנו לתמוך ביהודים היקרים הגיבורים ששום בצע שוחד ושלמונים לא יסיתם מהצלת עם קודש משיכרון החושים שבו הוא נתון ר"ל וההתעללות הפתאטית שמתעלל בו האוייב הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו שר''י !! היהודים היקרים הגיבורים ר' ברוך מרזל , איתמר בן-גביר ומיכא'ל בן-ארי הי"ו הוכיחו שוב ושוב את מסירות נפשם למען עם קודש וארץ הקודש תובב"א ! שום בצע שוחד ושלמונים לא יסיתם מדרך קדושה זו ! אנו קוראים מכאן להצביע " עוצמה לישראל" וזו קריאת-קודש מכיוון שדם אחינו מוטל כאן על המאזניים ר"ל !! ההטעיות של מפלגות הימין-המזוייף שר''י משודרות פעם אחר פעם בכלי התשקורת השבויים בידיהם הטמאות !! אנא אל תיתפסו לשטיפות-המוח שמתכננים לכם שעה שעה בכדי להביאכם שוב לאותה נקודה שבה אנו נמצאים היום !
ה' ירחם עמ'ו ינחם על-יד מנחם בבאכי"ר
                                                        הגולה בארץ  :)

כל מילה בסלע
רק שחיים מעדיף שיאיר לפיד, נתניהו ויחימוביץ' ינהלו לנו את המדינה מאשר יהודים טובים כמו אלדד ובן ארי. עצוב.

אגב- נכון, הימין עשה פשעים. אבל זה הימין המזויף. אריה ומיכאל מתנגדים לזה מאוד. ואם הם היו רוצים- הם היו מדברים יפה גם לביבי, אבל הם שונאים אותו. מי שאמת מזויף זה בנט שמלקק לביבי, ופייגלין שהוא אמנם לא מזויף אבל גם הוא לפעמים מלקק קצת לביבי כי הוא חלש בליכוד
די לכיבוש!!!
גם לי נמאס מהכיבוש הערבי בארץ ישראל.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בן ארי גזע נחות

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
המסקנה מכל הנאמר לעיל:

להצביע לרב אמנון יצחק שליט"א. :)

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
תסבירו לי במה "עוצמה לישראל" טובים מבנט והבית היהודי (ושוב הם רחוקים מאוד בלהיות מושלמים) ואני תומך בהם.
הכול אותו דבר בדיוק רק שהבית היהודי עכשיו פונה לאחוז גדול יותר של העם איחד יותר אנשים וגם יקבל יותר מנדטים בכנסת.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק מציאותי

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
תסבירו לי במה "עוצמה לישראל" טובים מבנט והבית היהודי (ושוב הם רחוקים מאוד בלהיות מושלמים) ואני תומך בהם.
הכול אותו דבר בדיוק רק שהבית היהודי עכשיו פונה לאחוז גדול יותר של העם איחד יותר אנשים וגם יקבל יותר מנדטים בכנסת.

הבית היהודי בעד להשאיר פה את האויב הערבי ולשלב אותם במדינה שלנו.
אין שום קשר בינם לבין יהדות...עם ישראל לא צריך להתערבב עם גויים, במיוחד לא עם אויבים.
היהירות של הבית היהודי היא עצומה, כי הם חושבים שהם יכולים לפתור בעיה לאומית שקיימת בערך 70 שנה בתנאים יותר טובים.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
והמפדל כבר הוכיחו שהם פשלנים, בוגדים, לוזרים, אינטרסנטים וכו'
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק Blackraptor

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
דווקא בגלל זה אני יצביע למרזל ובן ארי.

תרגום לחסרי ידע באנגלית: "קוראן - ספר יחיד לשטיפת מוח שגרם לאובדן של המוני חפים מפשע במלחמות למשך 100 שנה"