כתב נושא: שיחררו 1027 ערבים מרצחים, אבל לא משחררים את יגאל עמיר - סרטון חדש שלנו  (נקרא 2647 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

אנא דרגו, הגיבו, המליצו והוסיפו למועדפים. תוכלו להגיע לסרטון ביוטיוב כדי להגיב אם תלחצו פעמיים על הסרטון פה. זה רק יקח כמה דקות. תודה.

מנותק לוחם בגאולה ובנשמה

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מדינת יהודה!
בס"ד

מנותק zohar

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
יגאל עמיר רצח אדם
רבין  עשה טעות אך יגאל עמיר אינו שליחו של אלוהים אלה אדם פשוט שלקח על עצמו תפקיד של שופט ותליין וביצע את חטא קיין ועבר על עבירה חמורה " לא תרצח ". ולכן אני סמוך ובטוח  שעונשו הוקל כי עקב מעשיו הוא היה אמור לצאת להורג

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
שיחררו 1027 ערבים מרצחים, אבל לא משחררים את יגא
« להגיב #3 ב- : אוקטובר 26, 2011, 17:07:30 »
יגאל עמיר רצח אדם
רבין  עשה טעות אך יגאל עמיר אינו שליחו של אלוהים אלה אדם פשוט שלקח על עצמו תפקיד של שופט ותליין וביצע את חטא קיין ועבר על עבירה חמורה " לא תרצח ". ולכן אני סמוך ובטוח  שעונשו הוקל כי עקב מעשיו הוא היה אמור לצאת להורג

יגאל עמיר הציל את חייך ואת חיי כולנו. אם רבין לא היה "נרצח", הוא היה עושה הכל כדי שאנחנו נירצח.
מספק שהוא חתם על פשעי אוסלו ואנחנו נרצחים בלי סוף, לא רוצה לדעת מה היה קורה אילו הוא היה בחיים ח"ו.

והמדינה הזאת מתעקשת להמשיך את "המורשת" שלו.

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
יגאל עמיר רצח אדם
בס"ד
תחשוב אם הוא לא היה עושה את זה רבין היה ממשיך לרצוח יהודים חס וחלילה
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק zohar

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
נו באמת מה אתם מפארים רוצח. אתם בכלל יודעים איזה סיפורים יש מאחורי הרצח שלו. יש אנשים שטוענים שזה בכלל לא הוא ושזה גורמים מדינים אז מה אתם מפארים אידוט שנוצל

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
נו באמת מה אתם מפארים רוצח. אתם בכלל יודעים איזה סיפורים יש מאחורי הרצח שלו. יש אנשים שטוענים שזה בכלל לא הוא ושזה גורמים מדינים אז מה אתם מפארים אידוט שנוצל
בס"ד
גם אם הוא נשלח מגורמים אחרים עדיין הוא לא הוכרח לעשות את זה כלומר הוא הסכים מלכתחילה
וכן הוא גיבור הוא הציל אותו מרבין שהקים את החמאס תחשוב שכל הטילים מעזה כל חטיפת שליט הכל בגללו אז תחשוב אם הוא היה נרצח לפני זה כמה יהודים היו ניצלים
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק zohar

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
אני רואה איך אתם רואים את הדברים מבחינתכם צריך להיות פה מדינה דיקטטורית...
שיש מנהיג דתי רוחני כמו באיראן
שהדת היא החוק
שזוהי אדמתנו ע"פ התורה ושאנחנו צריכים לדרוש אותה גם במלחמה...
ובהקרבת מיליון יהודים
אם מישהו פוגע או טועה אז יאללה כל אחד יכול להרוג אותו

אנחנו העם הכי חכם שיש
וככה המדינה פועלת נכון להיום
היא לא נאמנה לאדמה היא נאמנה לאנשים
וכך אנחנו שורדים ובסוף ננצח

"בתחבולות תעשה לך מלחמה"

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
שיחררו 1027 ערבים מרצחים, אבל לא משחררים את יגא
« להגיב #8 ב- : אוקטובר 27, 2011, 16:21:20 »
אני רואה איך אתם רואים את הדברים מבחינתכם צריך להיות פה מדינה דיקטטורית...
שיש מנהיג דתי רוחני כמו באיראן
שהדת היא החוק
שזוהי אדמתנו ע"פ התורה ושאנחנו צריכים לדרוש אותה גם במלחמה...
ובהקרבת מיליון יהודים
אם מישהו פוגע או טועה אז יאללה כל אחד יכול להרוג אותו

אנחנו העם הכי חכם שיש
וככה המדינה פועלת נכון להיום
היא לא נאמנה לאדמה היא נאמנה לאנשים
וכך אנחנו שורדים ובסוף ננצח

"בתחבולות תעשה לך מלחמה"

קראת פעם איך הולכים חוקי ההלכה? הרבה יותר שפוי והגיוני ומהחוקים הדמוקרטים האנטישמים של מדינת ישמעאל.
זה שאנחנו מציעים מדינת הלכה במקום מדינה דו-לאומית כביכול, אנחנו רק אומרים שבמדינת הלכה היהודים יהיו חופשיים וירגישו בטוחים יותר כשאין אף גוי שמאיים עליהם בארץ שלהם.

מנותק zohar

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
אני לא תומך ולא יתמוך באידיאולוגיה הזאת.
 אינני מסכים שמדינת ישראל תהפך כולה ל 100 שערים.
 אני אוהב לראות חולצות בטן ומחשוף.
אינני רוצה לשמוע את התפילה בכל בוקר צהריים וערב בקול.
אני מאמין בחופש הביטוי בשיוויון בין אשה לגבר וכך שכל אחד ואמונתו יחייה אני רואה את פני השטח
נשים לבושות כמו מוסלמיות תוך 30 שנה
 איך אנשים עם דעות קיצוניות כמו שלכם מכריחים אותי להאמין בדבר שאי מסרב להכיר בו אני נתפס בעיני אנשים כמוכם, כפסיכופט ולא שפוי
 ב100 שערים ממזמן היו עושים בי לינץ בשם אלוהים בגלל שאני חילוני. בכל העולם יש הכי הרבה נרצחים בשם אלוהים ואלוהים הוא אחד לכל העמים וכל עם הוא נבחר בעיניו ולא משנה מיהוא  העם הנבחר. אני אומנם יהודי אך איני מאמין. אתם קיצונים כמוני אנטי ערבים אך עם שילוב הדת זה הופך אותכם לאנשים מסוכנים מכיוון שאינכם חושבים עם מצפון אתם חושבים על פי מה שלימדו אותכם והזמנים ישתנו לא ניתן לנצח על ידי ספר היום ניצחון נקבע עי טכנולוגיה
ואני מדגיש אני לא מאמין אבל אני יותר צדיק מאלפי אנשים בגלל האישיות
ובקיצור אני רוצה מדינה יהודית ללא ערבים בתוכה אך לא דתית.