כתב נושא: צה"ל צמא לדם יהודי ורעב לבשר תינוקות יהודים  (נקרא 2760 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
צה"ל - חזבאללה בעברית

סערה: צה"ל הכניס את משפחת רוצחי משפחת פוגל - למסיק זיתים בתוך איתמר.

מחצית השנה לאחר הטבח המזעזע שביצעו אמג'ד וחכים עוואד מעווארתא, בו רצחו באכזריות את חמשת בני משפחת פוגל בישוב איתמר, הכניס הבוקר (א) המנהל האזרחי את בני משפחת הרוצחים – חמולת עוואד - למסיק זיתים בתוך גדרות הישוב איתמר.

זאת, על אף שבשנה שעברה נכנס הרוצח חכים עוואד למסיק הזיתים בתוך תחומי הגדר ואסף מל"מ (מודיעין לפני מבצע) לקראת הטבח, בו חדר עם אחיו אמג'ד שוב לשטח הישוב על בסיס הידע וההיכרות המוקדמים שצבר במסיק.

מסיקה: "זו שערוריה שזועקת לשמים. לפני שנה בדיוק, התרעתי בפגישות על דרגי הפיקוד בצבא ובמנהל האזרחי, כי מחבלים עלולים להשתמש במסיק לאסוף מודיעין לפני פיגועים.

על אף כל האזהרות נכנסו חופשי מאות ערבים מהכפר עווארתא למסוק באיתמר, וביניהם הרוצח חכים עוואד, שאסף מודיעין לפני הטבח. הייתי מצפה שלפחות השנה - תהיה חשיבה הגיונית בנושא".

http://www.kr8.co.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=211555

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
צה"ל צמא לדם יהודי ורעב לבשר תינוקות יהודים
« להגיב #1 ב- : אוקטובר 09, 2011, 10:28:59 »
זה חלק מהתוכנית של המדינה וצה"ל להקים מפעל משקה מתחרה לטמפו - פחיות דם יהודי.

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #2 ב- : אוקטובר 09, 2011, 10:29:14 »
צה״ל הוא גוף עוין
לא מפתיע בכלל

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
« להגיב #3 ב- : אוקטובר 09, 2011, 10:30:51 »
צה״ל הוא גוף עוין
לא מפתיע בכלל

גוף קלגסי המשרת גוף עויין.

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #4 ב- : אוקטובר 09, 2011, 10:55:29 »
בס''ד

צה''ל אחראי לרצח של משפחת פוגל. מטרת אלופי צה''ל היא להשמיד את הישובים היהודים ביהודה ושומרון כדי ליצור מדינה ערבית נאצית בלב ליבה של ארצנו. אז צה''ל עושה כל דבר אפשרי כדי להתנכל לגיבורי איתמר. צה''ל רוצה להכריח את היהודים הגיבורים ביו''ש לברוח מהמולדת שלנו ח''ו כדי למסור את הכל למחבלים הנאצים של פת''ח יש''ו.

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #5 ב- : אוקטובר 09, 2011, 13:00:16 »
בס"ד
ימח שמו וזכרו של אהוד ברק ימח שמו וזכרו של בני גנץ
רשעים שונאי ישראל!
מה הטעם להתגייס לצבא הזה???!בחיים אני לא אתגייס לצבא שבו אלופיו הם אנטישמים מה אכפת לי שבין היתר צה"ל גם "מגן" על יהודים
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק רק כך

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • אם אשכחך ירושלים תשכח ימיני
"וְשַׁתִּי אֶת-גְּבֻלְךָ, מִיַּם-סוּף וְעַד-יָם פְּלִשְׁתִּים, וּמִמִּדְבָּר, עַד-הַנָּהָר: כִּי אֶתֵּן בְּיֶדְכֶם, אֵת יֹשְׁבֵי הָאָרֶץ, וְגֵרַשְׁתָּמוֹ, מִפָּנֶיךָ." (שמות כ"ג 31)

מנותק רועי דרקון צהוב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #7 ב- : אוקטובר 09, 2011, 19:02:01 »
חחח , אתם ממש חבורת פישרים . . .  , חבל שאין מנהיג אמיתי ומנהלים אמיתיים לימין האמיתי . . .
צריך לחלק את ירושלים ,אנחנו למעלה והם למטה . . .

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #8 ב- : אוקטובר 09, 2011, 19:06:45 »
חחח , אתם ממש חבורת פישרים . . .  , חבל שאין מנהיג אמיתי ומנהלים אמיתיים לימין האמיתי . . .
בס"ד
אז מה אתה בדיוק מציע לעשות?להגן על צה"ל?הארגון הזה שותף ברצח יהודים ואתה עוד צוחק!

מנותק רועי דרקון צהוב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #9 ב- : אוקטובר 09, 2011, 19:45:29 »
צה"ל זוהי שלוחה של הממשלה , אם יש לך טענות תפנה לגורם המתאים . . . , צה"ל זה אני ואתה הגיבורים שמוכנים להקריב נפשם על קדושת הארץ.

צה"ל בעזרתו של השם הוא הסיבה שאתה יכול לחיות פה .  . . ., קצת כבוד

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #10 ב- : אוקטובר 09, 2011, 19:47:58 »
צה"ל זוהי שלוחה של הממשלה , אם יש לך טענות תפנה לגורם המתאים . . . , צה"ל זה אני ואתה הגיבורים שמוכנים להקריב נפשם על קדושת הארץ.

בוא ותגיד לי מה ההיגיון בלהתגייס לצבא שרוצח יהודים? לא משנה אם בשלוחת הממשלה או לא.
זה כמו להגיד שהנאצים לא אשמים, הם רק היו שליחים של היטלר.

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #11 ב- : אוקטובר 09, 2011, 19:51:39 »

בס"ד
אני לא מדבר על הממשלה הממשלה היא בוודאי אנטישמית אני מדבר על צה"ל עצמו תראה כמה מחטים בצה"ל שונאי ישראל כמה שנאה יש להם כלפי אחיי המתנחלים אתה יודע שיש בצה"ל יהודים בתפקידים בחירים שבכלל מאמינים ביש"ו
מה עם אלופי צה"ל(לא כולם) האנטישמים?
וכמובן הראש בני גנץ שמשווה פעילי ימין קיצוני לחיזבאללה
לצבא של הפושע הזה אתה רוצה להתגייס?
נכון שמי שנמצא בתוך מסגרת כמו נחל חרדי שיחסית קדושת המחנה נשמרת שם הוא מקיים מצווה(אם זה בקדושה) אבל עדיין אסור לתמוך בארגון הזה

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #12 ב- : אוקטובר 09, 2011, 19:52:12 »
בס"ד
אני לא מדבר על הממשלה הממשלה היא בוודאי אנטישמית אני מדבר על צה"ל עצמו תראה כמה מחטים בצה"ל שונאי ישראל כמה שנאה יש להם כלפי אחיי המתנחלים אתה יודע שיש בצה"ל יהודים בתפקידים בחירים שבכלל מאמינים ביש"ו
מה עם אלופי צה"ל(לא כולם) האנטישמים?
וכמובן הראש בני גנץ שמשווה פעילי ימין קיצוני לחיזבאללה
לצבא של הפושע הזה אתה רוצה להתגייס?
נכון שמי שנמצא בתוך מסגרת כמו נחל חרדי שיחסית קדושת המחנה נשמרת שם הוא מקיים מצווה(אם זה בקדושה) אבל עדיין אסור לתמוך בארגון הזה

O0

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #13 ב- : אוקטובר 10, 2011, 13:43:36 »
צה" זו שלוחה של מוסדות המדינה שכל כולם מתנכלים ליהודים. לצערנו, את מוסדות המדינה מפעילים יהודים תמימים שמאמינים במוסד המדינה ולא רואים את העיוות הגדול שקיים בהתנהלות הכללית שלו.
רועי, לא אלכלךעליך. אבל צה"ל בהחלט מבצע פעולות שהיית מצפה שהמשטרה הפלסטינית תבצע.
לדוגמא: הגנה על מחבלים מפני יהודים. התנכלות ליהודים למען ערבים. התנכלות ליהודים סתם ככה. עזרה למחבלים סתם ככה. פינוי יהודים מבתיהם. הרס רכוש של יהודים. צריך עוד ?
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #14 ב- : אוקטובר 10, 2011, 13:54:50 »

צה"ל בעזרתו של השם הוא הסיבה שאתה יכול לחיות פה .  . . ., קצת כבוד

רק בגלל ההפסד המוחץ של הצבא שלך לארגון קטן בלבנון (שאת המלחמה בו צה"ל הגדיר ככלי לקידום גירוש
מאות אלפי יהודים מאדמתם - ההתכנסות), אנחנו עדיין חיים פה וטילים עדיין לא מחקו את נתניה ובת ים.

הקב"ה הציל אותנו מצה"ל.

מנותק רועי דרקון צהוב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #15 ב- : אוקטובר 10, 2011, 23:28:21 »
ברור שצה"ל רחוק מלהיות מושלם .
אבל עדיין אתם כולכם מתעלמים מהעובדה  שבלי הצבא ,בעזרתו של השם, לא היה לנו סיכוי לרגע ומה שהיו עושים לנו בני דודנו הרחמניים ,כולנו יודעים . .

רון , הצבא שלי ,אם תרצה או לא הוא גם הצבא שלך , למזלך . . , כיהודי בלב המזרח תיכון .

אין לנו פריבילגיה להפסיד ובהחלט זו דמגוגיה גדולה לומר שהפסדנו לחיזבאללה . ,
ברור שיש תפוחים רקובים בצה"ל אבל כמערכת זהו ארגון יהודי שמטרתו היא להגן על ארץ ישראל ותושביה וכל פגיעה בו יכולה להצטרף לאויבינו האמיתיים ,לרופא שיניים הסורי ולקוף האירני ושו"ת .

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
« להגיב #16 ב- : אוקטובר 11, 2011, 00:53:25 »
אבל עדיין אתם כולכם מתעלמים מהעובדה  שבלי הצבא ,בעזרתו של השם, לא היה לנו סיכוי לרגע ומה שהיו עושים לנו בני דודנו הרחמניים ,כולנו יודעים . .

רון , הצבא שלי ,אם תרצה או לא הוא גם הצבא שלך , למזלך . . , כיהודי בלב המזרח תיכון .

ברור שיש תפוחים רקובים בצה"ל אבל כמערכת זהו ארגון יהודי שמטרתו היא להגן על ארץ ישראל ותושביה וכל פגיעה בו יכולה להצטרף לאויבינו האמיתיים ,לרופא שיניים הסורי ולקוף האירני ושו"ת .

אני מבין את המקום שממנו אתה בא, אבל תנסה להבין לרגע את העובדות הפשוטות:

* צה"ל הוקם ע"י ה"ציונים" האדומים (בן גוריון וחבריו), והוא הוקם על בסיס הפלמ"ח (אותו ארגון שעבד בשיתוף פעולה מלא עם הבריטים במלחמתם נגד המחתרות).

* צה"ל כפוף לשלטון החונטה השמאלנית והוקם על ידו ולכן אין זה הגיוני לדרוש מצה"ל (כגוף) לבצע פעילות הנוגדת את חזון החונטה שהקימה אותו (זה הזוי כמו שתדרוש מצבא בריטניה להתנהג כצבא יהודי רק בגלל שמשרתים בו יהודים).

כשאתה מאשים את הממשלה (או המדינה) אתה מאשים את צה"ל כי הם קשורים אחד בשני (הממסד הקים את צה"ל), ולהיפך.
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #17 ב- : אוקטובר 11, 2011, 15:53:27 »

לא התפוח רקוב כי אם החבית. והחבית מרקיבה את כל התפוחים אחד אחד.
יהודים חיו וסבלו אלפיים שנה בלי צה"ל. אנחנו חיים וסובלים כבר שישים שנה עם צה"ל. מה נשתנה ?
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!