כתב נושא: מדינת יהודה - שווה לראות עד הסוף  (נקרא 26621 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק eshamir

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • יהודי אמיתי שמאמין שאין שום פשרות במאבק עם האויב
    • האתר לכל יהודי
מדינת יהודה - שווה לראות עד הסוף
« להגיב #75 ב- : אוקטובר 13, 2011, 22:33:25 »
פדופיליה היא סטייה כי הקטינים יכולים להסכים לכך??? תגידי לי את בסדר?? יש מחקרים שמוכיחים ללא פשרות,
לעומת זאת, אדם בוגר שהוא הומוסקסואל, ואדם בוגר נוסף שגם הוא הומוסקסואל ש"מחבבים +" זה את זה, את לא תגידי להם מה לעשות כיוון שמכל בחינה שהיא ועל פי מרבית הנורמות החברתיות המקובלות בעולם המתוקן, אנשים כאלו יכולים לקחת החלטה מסוג זה על דעת עצמם
זה לא ישנה את העובדה שאתם ס-ו-ט-י-ם.
אל תנסה להכשיר את השרץ הטמא.
מעבר לעובדה שזה מגעיל, לא תמצא בעולם הטבע ובקרב בעלי חיים תופעה כזאת שנקראת הומוסקסואליות.
עובדה מוכחת שאתם סוטים זה הטבע שנלחם בכם (ואני אומר שזה הקב"ה, אבל אתה בטח לא מאמין בו)
"הטבע" המציא מחלה של הומואים קוראים לה איידס, עובדה מוכחת שהומואים נדבקו בה ראשונים ורוב מי שנדבק בזה הם הומואים.
הנגיף הזה קוטל אותכם כמו זבובים ולא סתם, זבובים נמשכים לרפש ולדברים מצחינים, כך המעשה שאתם עושים הוא מלא ברפש ומצחין!

העולם נברא זכר ונקבה אצל כל המינים, הקב"ה בירך את כל בעלי החיים במצוות פרו ורבו.
במעשה שלכם אין עניין של פריה ורבייה, רק סיפוק דחפים מעוותים וחולים. ולכן כל המחלות מין באו לעולם בגלל מעוותים כמוכם.
"צָרוֹר אֶת הַמִּדְיָנִים וְהִכִּיתֶם אוֹתָם"‏" (‏במדבר כ"ה, יז‏) – "כִּי צֹרֲרִים הֵם לָכֶם בְּנִכְלֵיהֶם אֲשֶׁר נִכְּלוּ לָכֶם" (שם, יח). מכאן אמרו חז"ל: אם בא להרגך - השכם להרגו".

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
« להגיב #76 ב- : אוקטובר 13, 2011, 22:38:39 »
מעבר לעובדה שזה מגעיל, לא תמצא בעולם הטבע ובקרב בעלי חיים תופעה כזאת שנקראת הומוסקסואליות.
עובדה מוכחת שאתם סוטים זה הטבע שנלחם בכם (ואני אומר שזה הקב"ה, אבל אתה בטח לא מאמין בו)
"הטבע" המציא מחלה של הומואים קוראים לה איידס, עובדה מוכחת שהומואים נדבקו בה ראשונים ורוב מי שנדבק בזה הם הומואים.
הנגיף הזה קוטל אותכם כמו זבובים ולא סתם, זבובים נמשכים לרפש ולדברים מצחינים, כך המעשה שאתם עושים הוא מלא ברפש ומצחין!

העולם נברא זכר ונקבה אצל כל המינים, הקב"ה בירך את כל בעלי החיים במצוות פרו ורבו.
במעשה שלכם אין עניין של פריה ורבייה, רק סיפוק דחפים מעוותים וחולים. ולכן כל המחלות מין באו לעולם בגלל מעוותים כמוכם.
:clap:

כל המוסיף גורע.
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #77 ב- : אוקטובר 14, 2011, 00:41:07 »
את אישה ואת מנסה להסביר לי איך גברים שופטים יופי של אישה? קצת יהיר הייתי אומר.

ברור ש% ההומואים באוכלוסיה שהם אשכרה הומואים מבחינה גנטית ולא בקטע של טרנד חולף הוא אפסי, ואני מסכים איתך שהחינוך צריך להגדיר את התופעה כסטיה לכל דבר כמו נקרופיליה, אבל עדיין, להוציא אותם להורג על משכב זכר? לא נראה לי פתרון.

בזכות המדינה האנטישמית שלי, את לא אחת מאלה שמשמיעות את הקריאות לרצח מהמסגד. תביני שבלי החילונים שאת כל כך אוהבת לא היית יהודיה בא"י, ספק היית יהודיה ספק היית בחיים.
דמוקרטיה זה דבר טוב. ואם דרך ההלכה הייתה כל כך טובה ומטיבה עם אלו שהולכים בה, אין שום ספק שהעם היה הולך בה. כנראה שבין הרצוי למצוי יש פער לא קטן.
אל תגידי לי על סודנים וכל אלה, יש לא מעט חילונים שמתים להעיף אותם בדיוק כמוך ואני אחד מהם. זה לא דוגמא לכלום. שמאל חילוני קיים בדיוק כמו שמאל חרדי/דתי ראי את כל הרבנים שאיך שנשרף המסגד עשו הכל חוץ מלשרוף בית כנסת כדי לרצות איזה מופתי.

יהודים גאים לא חייבים להיות הלכתיים.

אני לא צריכה להיות גבר בכדי להבין את זה.

זה רק עניין של זמן עד שינסו להכריח יהודים לאבד את היהדות שלהם, בעצם זה כבר קורה.

אמרתי חולניים לא חילוניים. שוב אתה לא יודע לקרוא נכון.

זה המשפט הכי הזוי שאמרת עד עכשיו, ואמרת הרבה משפטים הזויים בויכוח הזה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #78 ב- : אוקטובר 14, 2011, 09:02:07 »
כתבת פה בדיון הספציפי הזה "הציונים החולניים". אולי כדאי שתלמדי לאיית לפני שאת באה בטענות ליכולת הקריאה שלי.

אף אחד לא מכריח יהודים לאבד את היהדות שלהם. מאיפה השטות הזו?

אני לא מבין מה כל כך הזוי בו.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #79 ב- : אוקטובר 14, 2011, 13:18:59 »
כתבת פה בדיון הספציפי הזה "הציונים החולניים". אולי כדאי שתלמדי לאיית לפני שאת באה בטענות ליכולת הקריאה שלי.

אף אחד לא מכריח יהודים לאבד את היהדות שלהם. מאיפה השטות הזו?

אני לא מבין מה כל כך הזוי בו.

כמה טיפש אתה יכול להיות?
הציונים החולניים, זה לא רק חילונים אלא גם "דתיים" או "חרדים" או "רבנים" בשקל(או במיליון, תלוי כמה הם מקבלים על הבגידה שלהם).

אה אז רק אני שמתי לב שהחינוך בארץ מעודד התיוונות?

טיפש.

מנותק לוחם בגאולה ובנשמה

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מדינת יהודה!
« להגיב #80 ב- : אוקטובר 14, 2011, 13:27:11 »
כמה טיפש אתה יכול להיות?
הציונים החולניים, זה לא רק חילונים אלא גם "דתיים" או "חרדים" או "רבנים" בשקל(או במיליון, תלוי כמה הם מקבלים על הבגידה שלהם).

טיפש.
מצטער שאני נדחף לריב הדבילי פה סליחה ועם כל הכבוד.
ציוני יכול להיות גם דתי וגם חילוני עובדה-רוב הדתיים הם ציונים.
אז מה? אין ציונים חילונים?
בס"ד

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #81 ב- : אוקטובר 14, 2011, 13:30:07 »

אמרתי שציוני זה דתי?

ובקשר לציונות זה רשום אצלי בחתימה:
"אין הציונות והיהדות דבר אחד אלא שני דברים השונים זה מזה. ודאי שני דברים הסותרים זה את זה. כשאדם אינו יכול להיות יהודי הוא נעשה ציוני. הציונות מתחילה ממקום הריסת היהדות, ממקום שתש כוחו של העם... הציונות לא המשך, לא רפואה למכה, היא עקירה והריסה. אדרבא היא מסיחה את דעתה מן העם, מתנגדת לו, הולכת נגד רצונו ורוחו, חותרת תחתיו ועוקרת אותו... גרעין של עם אחר! ... מי שאינו סבור כך או שהוא טועה, או שהוא  מרמה את עצמו." - חיים הזז, ממנהיגי הציונות

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #82 ב- : אוקטובר 14, 2011, 13:35:16 »
בס"ד
זה לא ריב זה דיון וזה בכלל לא דבילי אתה בכלל קראת את התגובות
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #83 ב- : אוקטובר 14, 2011, 13:39:04 »
אמרתי שציוני זה דתי?

ובקשר לציונות זה רשום אצלי בחתימה:
"אין הציונות והיהדות דבר אחד אלא שני דברים השונים זה מזה. ודאי שני דברים הסותרים זה את זה. כשאדם אינו יכול להיות יהודי הוא נעשה ציוני. הציונות מתחילה ממקום הריסת היהדות, ממקום שתש כוחו של העם... הציונות לא המשך, לא רפואה למכה, היא עקירה והריסה. אדרבא היא מסיחה את דעתה מן העם, מתנגדת לו, הולכת נגד רצונו ורוחו, חותרת תחתיו ועוקרת אותו... גרעין של עם אחר! ... מי שאינו סבור כך או שהוא טועה, או שהוא  מרמה את עצמו." - חיים הזז, ממנהיגי הציונות

O0

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #84 ב- : אוקטובר 14, 2011, 17:44:31 »
כמה טיפש אתה יכול להיות?

טיפש.

כמה טיפש? לא יודע רק הזמן יגיד.
אה טעות שלי, חשבתי שהפאק זה להיות חילוני מסתבר שהפאק זה להיות ציוני. העיקר שאני פה הטיפש. בלי הציונות, לא הייתה יהדות היום.

החינוך בארץ דפוק. לא בגלל שהוא ציוני והוא ממש לא ציוני, אלא בגלל שהוא מעודד כניעה.

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #85 ב- : אוקטובר 15, 2011, 18:10:32 »
כמה טיפש? לא יודע רק הזמן יגיד.
אה טעות שלי, חשבתי שהפאק זה להיות חילוני מסתבר שהפאק זה להיות ציוני. העיקר שאני פה הטיפש. בלי הציונות, לא הייתה יהדות היום.

החינוך בארץ דפוק. לא בגלל שהוא ציוני והוא ממש לא ציוני, אלא בגלל שהוא מעודד כניעה.
בס"ד
איך הגעת למסקנה הזאת שבלי הציונות לא הייתה היום חס וחלילה יהדות?
ולא ענית לי על השאלה הקודמת ששאלתי אותך במה מתבטאת הגאווה היהודית שלך?

מנותק רק ליברמן! חילופי שטחים!

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #86 ב- : אוקטובר 15, 2011, 18:13:31 »

אני לא אתייחס לכל הטענות שלך אלא רק לחלקן. הטבע לא המציא שום מחלה, עד לתקופה מסויימת האיידס לא היה קיים אצל בני האדם אלא רק אצל בעלי חיים, כתוצאה ממעשה לא אחראי במיוחד של אדם עם סטייה מסויימת המחלה הזו גם הופצה לבני האדם, וכיום המחלה הזאת גם נפוצה בכל סוג של יחסי מין (נראה לך שאם תז***ן עם חולת איידס לא תקבל את המחלה הזאת?). במה שאמרת אין הוכחה שהמעשים שלי הם מעוותים וחולים, זה רק כי אתה חושב ככה. תמיד אמרתי שאפשר לנסות להשפיע על דעתם הנטרפת של בני אדם באמצעות מכות חשמל אבל מעולם לא תמכתי בכך עד שראיתי את כמות חולי הנפש בפורום הזה, הגיע הזמן שהמדינה היקרה שלנו תתחיל לפעול למיגור הרפש הביובי היודונאצי שלכם, למנוע מכם להפיץ את הרפש הזה ולאסור כל גילויי תמיכה בכ-ה-נ-א! כל אדם שמביע תמיכה ברב כהנא - לכיסא החשמל עד שהוא משנה את דעתו! רק ככה ממגרים הפרעות נוירולוגיות בעולם מתוקן!
קוּם הִתְנַעֵרָה עַם חֵלֵכָה
עַם עֲבָדִים וּמְזֵי רָעָב
אֵש הנְקָמוֹת הַלַּב לִחֵכַה
לִקְרַאת אוֹיַב הִכּוֹן לַקְרָב.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #87 ב- : אוקטובר 15, 2011, 18:33:18 »

בלי הציונות, לא הייתה יהדות היום.

ה"ציונות" קמה מלכתחילה כדי להקים "עם ישראל חדש" (כלומר - לנתקו מהיהדות), ואם קיים עם יהודי ישן (וטוב) היום, הרי זה בגלל שה"ציונות" נכשלה כמעט לחלוטין.

החינוך בארץ הוא "ציוני" למהדרין, וזו הסיבה שהוא מטיף לכניעה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #88 ב- : אוקטובר 15, 2011, 19:12:41 »
הגעתי למסקנה שבלי הציונות לא היה היום יהדות מכיוון שבלי הציונות לא הייתה כמה מדינה, ואז זה היה עניין של זמן עד שעוד שואה הייתה מחסלת אותנו או שהיינו מתבוללים.

הגאווה היהודית שלי מתבטאת בזה שאני יהודי ואני בארצי ומוכן להלחם עליה. פטריוטיות.

rafoe, חלק מזרמי הציונות רצו להחליף את היהדות בציונות, אבל חלק מהזרמים למשל הזרם הדתי של הציונות רצה לשלב ביניהם. ולדעתי זה המפתח. הציונות כמה קודם כל בשביל להקים מדינה לעם היהודי. ככה שמטרת העל הושגה.

החינוך בארץ הוא ממש לא ציוני. כשמה שמעבר לקו הירוק נקרא "כבוש" זו לא ציונות. כשמי שלא מסכים עם זה שהערבים התמימים רוצים שלום נקרא קיצוני, זו לא ציונות. זה חינוך פחדני ואין לו דבר וחצי דבר עם הציונות. לפחות לא הציונות שאני חונכתי לפיה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #89 ב- : אוקטובר 15, 2011, 19:19:27 »
איך היהדות הייתה מסתדרת בלי הציונות שמכרה את היהודים להיטלר (עיין ערך רודולף קסטנר, היודנראט שחלק גדול מהם היו אנשי
התנועה הציונית), ששמה את היהודים הספרדים במכלאות השומר הצעיר והאכילה אותם בחזיר?

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #90 ב- : אוקטובר 15, 2011, 19:22:05 »
איך היהדות הייתה מסתדרת בלי הציונות שמכרה את היהודים להיטלר (עיין ערך רודולף קסטנר, היודנראט שחלק גדול מהם היו אנשי
התנועה הציונית), ששמה את היהודים הספרדים במכלאות השומר הצעיר והאכילה אותם בחזיר?

לפני שאני יבדוק את רודולף קסטנר, אתה באמת חושב שליהדות היה סיכוי אם לא הייתה הציונות? לדעתך עם ישראל היה יושב בארצו בלי הציונות?

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #91 ב- : אוקטובר 15, 2011, 19:25:51 »

rafoe, חלק מזרמי הציונות רצו להחליף את היהדות בציונות, אבל חלק מהזרמים למשל הזרם הדתי של הציונות רצה לשלב ביניהם. ולדעתי זה המפתח. הציונות כמה קודם כל בשביל להקים מדינה לעם היהודי. ככה שמטרת העל הושגה.

החינוך בארץ הוא ממש לא ציוני. כשמה שמעבר לקו הירוק נקרא "כבוש" זו לא ציונות. כשמי שלא מסכים עם זה שהערבים התמימים רוצים שלום נקרא קיצוני, זו לא ציונות. זה חינוך פחדני ואין לו דבר וחצי דבר עם הציונות. לפחות לא הציונות שאני חונכתי לפיה.
תבין משהו אחד מהותי - ציונות אמיתית היא התיישבות בציון ואהבת ציון (הרי היא ארץ ישראל).
הדתיים שחשבו (ועדיין חושבים) לשלב בין "ציונות" ליהדות עדיין חיים שאיזושהי פנטזיה זהמדינה הזאת באמת מתכונת ליישב את ציון ביהודים (המציאות היומיומים טופחת על ראשם מדי יום והם עדיין לא מבינים).

האנשים שהקימו את הציונות לא חשבו בכלל על מושגים מהסוג הזה (יישוב יהודה ושומרון, אהבת ציון, וכו').
הייתה אפילו הצעה הזוייה להקים את המדינה היהודית באוגנדה (מבחינתם להקים את המדינה איפה שלא יהיה, והעיקר לפתור את ה"בעיה היהודית").

ה"ציונות" שקיימת היום היא לא ציונות (מי שמוכן למסור את אדמות ציון לאוייב אינו ציוני, כי אם "ציוני").

אפילו בן גוריון (אולי ה"ציוני" המוכר ביותר) הכריז שאין הוא רוצה לשלוט עם עם אחר (הערבים), ואף הסכים כמדומני למסקנות ועדת פיל מ-1937, שבהם שטח המדינה היהודית היה קטן יותר אפילו מתכנית החלוקה של 47'.

אין חינוך ציוני יהודי אמיתי בארץ, כי אם חינוך "ציוני" למהדרין (אפילו אני שלמדתי במערכת החינוך הדתית ממלכתית "זכיתי" לחינוך "ציוני").

צא מהסרט - מערכת חינוך שלא מחנכת את הדור היהודי הצעיר למה אנחנו כאן (זכויות וחובות) ולמה הערבים הם פולש שיש לבער היא אינה מערכת חינוך יהודית.
במקום זה בתי הספר לוקחים את הילדים היהודים לבקר במסגדים ובכנסיות ושוטפת להם את המוח שצריך לכבד את הנצרות והאסלאם בארץ (אותן דתות שמאמיניהם שחטו עשרות מליוני יהודים במהלך הגלות הארורה).
במקום לחנך את הילדים שהתבוללות היא אסון לעם היהודי, בתי הספר הממלכתיים של הממסד ה"ציוני" מקבלים גם ילדים ערבים ותומך במישרין בהתבוללות.
כ-100 אלף משפחות בישראל הם משפחות שבהן אחד מבני הזוג הוא יהודי/יהודייה (מה זה אם לא תוצאה של מערכת החינוך ה"ציונית"?)

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #92 ב- : אוקטובר 15, 2011, 19:26:35 »
בס"ד
האשכול שינה נושא לדעתי צריך לפתוח אשכול חדש

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #93 ב- : אוקטובר 15, 2011, 19:28:53 »
לפני שאני יבדוק את רודולף קסטנר, אתה באמת חושב שליהדות היה סיכוי אם לא הייתה הציונות? לדעתך עם ישראל היה יושב בארצו בלי הציונות?
השאלה שלך באמת מוכיחה לי עד כמה החינוך בארץ הוא "ציוני".

יהודים ישבו בארץ הרבה לפני שקמה ה"ציונות" (למעשה ישבו בארץ יהודים ברציפות מאז כיבוש הארץ ע"י יהושע בן נון).

ה"ציונים" רק גרמו לכך שמאות אלפי ערבי יהגרו הנה (בתקופת היישוב הישן היה כאן רוב יהודי מובהק).

ה"ציונים" השתמשו במהגרים הערבים ככוח עבודה זול (נשמע מוכר?), והיום צאצאי המהגרים הללו צוררים אותנו על הארץ, ודורשים עצמאות מדינית (אפילו הקימו לעצמם "עם" חדש).

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #94 ב- : אוקטובר 15, 2011, 19:33:49 »
rafoe, אין לנו וויכוח לגבי הפאקים של מערכת החינוך. אבל הדבר נובע לא מהציונות אלא מעיוות שנגרם לה. בדיוק כמו שלהיות רפורמי זהלא יהדות אלא עיוות של היהדות.

האנשים שהקימו את הציונות לא ראו הכל עין בעין. היו רבים שהתנגדו לרעיון של אוגנדה ובגלל זה הוא לא יצא לפועל.

בנקודה הזאת אני מסכים עם בן גוריון גם לי אין שום רצון לשלוט עליהם, הם לא שייכים לכאן גם לא בשליטתנו. היהודים היו גלותיים בתקופה הזו אין מה לעשות אחרי 2000 שנה שאתה רק מקבל בראש, אתה שמח מכל דבר קטן שנותנים לך. לא הייתה רוח לחימה בעם היהודי באותו זמן. (לא שיש יותר מדי היום).

אתה קורא לזה חינוך ציוני, זה לא חינוך ציוני זה חינוך שמאלני.

כן היה יישוב יהודי רציף בארץ, ואולי אני טועה והיהדות לא הייתה נמחקת לגמרי בארץ, אבל בחו"ל היה עניין של זמן עד שהיהודים היו או נשחטים או מתבוללים, ובסופו של דבר גם בארץ המוסלמים היו שוחטים את היהודים. עוד עשור פחות עשור, זה דבר בלתי נמנע. הציונות נתנה ליהדות סיכוי להתקיים ולא על זמן שאול.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #95 ב- : אוקטובר 15, 2011, 19:52:14 »
rafoe, אין לנו וויכוח לגבי הפאקים של מערכת החינוך. אבל הדבר נובע לא מהציונות אלא מעיוות שנגרם לה. בדיוק כמו שלהיות רפורמי זהלא יהדות אלא עיוות של היהדות.

שוב אני מוצא את עצמי מנסה להסביר ליהודי תמים שבדיוק כמו צה"ל, ושאר מערכות המדינה, אין שום פגם ופסול במערכת החינוך ה"ציונית".
הפאקים שאתה מדבר עליהם הם החזון ה"ציוני" (חינוך מערבי שמערב בתוכו קצת יהדות מסולפת כדי ליצור את ה"יהודי החדש").
אתה קורא לזה "פאקים" (או פגמים), ואני קורא לילד בשמו - חינוך "ציוני" אמיתי.

בנקודה הזאת אני מסכים עם בן גוריון גם לי אין שום רצון לשלוט עליהם, הם לא שייכים לכאן גם לא בשליטתנו. היהודים היו גלותיים בתקופה הזו אין מה לעשות אחרי 2000 שנה שאתה רק מקבל בראש, אתה שמח מכל דבר קטן שנותנים לך. לא הייתה רוח לחימה בעם היהודי באותו זמן. (לא שיש יותר מדי היום).

ההתנגדות שלו לשליטה על הערבים לא הייתה כתוצאה מגלותיות, אתא כתןואה של שנאה עצמית.
גם בן גוריון וחבריו ידעו שאם הם יגרשו את הערבים, אז חלומם הרטוב ליצור מדינה אירופאית יחוסל (משום שיהודה ושומרון, בתור ערש התרבות היהודית הישנה, הייתה גורמת לישראלים רבים לחזור לשורשים ואת זה הם לא רצו).

התירוץ של הגלותיות אינו ממש רלוונטי משום שבאותה תקופה היו יהודים במחתרות השונות שכן ניסו לגרש מכאן את הפולש הערבי ולהקים מדינה יהודית על כל שטח ציון.
בדבר אחד הם הצליחו - לגרש מכאן את הבריטים.
בדבר השני (הקמת מדינה יהודית על כל השטח) הם נכשלו משום סיבה אחת בלבד - הרצון של בגין להימנע ממלחמת אחים (וכך הוא מסר לידי הערלים ה"ציונים" את המפתחות לניהול המדינה היהודית, ואת התוצאות אנו מרגישים עד לימינו אלה).

כן היה יישוב יהודי רציף בארץ, ואולי אני טועה והיהדות לא הייתה נמחקת לגמרי בארץ, אבל בחו"ל היה עניין של זמן עד שהיהודים היו או נשחטים או מתבוללים, ובסופו של דבר גם בארץ המוסלמים היו שוחטים את היהודים. עוד עשור פחות עשור, זה דבר בלתי נמנע. הציונות נתנה ליהדות סיכוי להתקיים ולא על זמן שאול.
ללא ה"ציונים" לא היו מגיעים הנה מאות אלפי מהגרים ערבים.

יהודים חיו כאן תחת המוסלמים והנוצרים מאות שנים, ואומנם חיו חיים קשים וסבלו מרדיפות, אך לפחות רובם נשארו יהודים, ואילו הגישה ה"ציונית" הייתה שזה לא סוף העולם להתבולל או להתנצר (ידוע לכולנו מה הרצל ניסה לעשות בהונגריה).

ה"ציונות" גרמה ליהודים רבים להאמין שללא התנועה ה"ציונית" אין סיכוי לשרוד, אבל העובדה הפשוטה היא שהיו אלה דווקא אנשי התנועה ה"ציונית" ששלחו יהודים רבים למוות (הזכירו לפניי כאן את קסטנר יש"ו).

המדינה הנוכחית קיימת אומנם בזכות ה"ציונות", אך השאלה היא האם זה נותן להם את הזכות לעשות בארץ כבשלהם.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #96 ב- : אוקטובר 15, 2011, 21:26:09 »
המדינה הנוכחית קיימת בזכות הציונות, עם הרבה מאוד דברים שעשה הרצל אני לא מסכים, אבל בין אם אוהבים את הרצל או לא, הוא סלל את הדרך למדינה ליהודים. אותו דבר על שאר הציונים השמאלנים, הם הקימו את המדינה. עשו בעשרות שנים מה שיהודים אחרים לא משנה כרגע מה דעותיהם או אמונותיהם, לא הצליחו. יחד עם הציונות השמאלנית היו גם ציונים ימניים, ששילבו את הציונות בדת. האצ"ל והלח"י לא היו ציונים?

בכל הקשור לחינוך עוד פעם אתה לא מבצע הפרדה בין שמאל לימין. ישנה הציונות הנכונה והציונות הלא נכנה בדיוק כמו ביהדות. לפסול את הציונות על סמך הרצל, יהיה כמו לפסול את היהדות על סמך התבטאות של רב אחד.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #97 ב- : אוקטובר 15, 2011, 21:52:04 »
המדינה הנוכחית קיימת בזכות הציונות, עם הרבה מאוד דברים שעשה הרצל אני לא מסכים, אבל בין אם אוהבים את הרצל או לא, הוא סלל את הדרך למדינה ליהודים. אותו דבר על שאר הציונים השמאלנים, הם הקימו את המדינה. עשו בעשרות שנים מה שיהודים אחרים לא משנה כרגע מה דעותיהם או אמונותיהם, לא הצליחו. יחד עם הציונות השמאלנית היו גם ציונים ימניים, ששילבו את הציונות בדת. האצ"ל והלח"י לא היו ציונים?
המדינה הנוכחית קיימת בזכות ה"ציונות" זה נכון (לא חלקתי על זה), אבל השאלה הייתה האם העובדה שהם הקימו את היישות ש"ציונית" נותנת להם את הזכות לרצוח יהודים כמו בתקופה שבה הם שלחו יהודים רבים באירופה למותם.

ה"ציונות" היא לא רק הרצל, אלא מכלול שלם של יהודים מתבוללים בעלי שנאה עמית עמוקה ומושרשת (אם היה מדובר רק בהרצל, אז מצבנו לא היה היום כמו שהוא).

אפילו "ציוניים" ימניים לכאורה כמו ז'בוטינסקי שנאו דתיים וז'בוטינסקי אף התבטא שאזרחים יהודים דתיים יהיהו אזרחים סוג ב' במדינה ה"ציונית" (הוא אף התבטא בכתביו שהוא בעד התבוללות).

בכל הקשור לחינוך עוד פעם אתה לא מבצע הפרדה בין שמאל לימין. ישנה הציונות הנכונה והציונות הלא נכנה בדיוק כמו ביהדות. לפסול את הציונות על סמך הרצל, יהיה כמו לפסול את היהדות על סמך התבטאות של רב אחד.
אני לא מבצע הפרדה בין ימין לשמאל, משום שבנושא החינוך לא הייתה מחלוקת של ממש בין ה"ציונים" הימניים והשמאלנים (2 הקבוצות שנאו את התורה).
והחינוך של היום מוכיח מעל לכל ספק את דבריי.

את היהדות לא פוסלים או מאמצים על סמך התבטאות של רב כזה או אחר, אלא על סמך התורה בלבד.
וזוהי בדיוק הסיבה שאנחנו מוצאים לנכון לבקר כאן כל רב שסותר בדבריו את תורת ישראל (ולא משנה איזה רב הוא).

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #98 ב- : אוקטובר 15, 2011, 22:01:46 »
ומה לדעתך היה קורה לולא הציונות? מה לדעתך היה מצב היהודים היום? לדעתי היינו מתים או בני דת אחרת עד עכשיו. מתי בדיוק הציונות שלחה יהודים רבים באירופה למותם?
קראתי על רודולף קסטנר, ועצם העובדה שהוא נשפט מראה שהציונות לא תומכת בדרך שבה הוא פעל. אני מניח שרודולף קסטנר הוא היוצא מן הכלל שאינו מעיד על הכלל, תקן אותי אם אני טועה.

הציונות אינה דבר מוחלט והיא מתפתחת כל הזמן. הסיבה שציונים ימניים שנאו דתיים (בעיקר חרדים) זה בגלל החוסר עשייה שלהם. הגישה הזו של אנחנו רק צריכים להתפלל וה' יפתור לנו הכל שהייתה ועדיין שולטת אצל הרבה מאוד זרמים ביהדות היא גישה נצלנית פחדנית ועלובה וגם אני היום לא מכבד יהודים שבוחרים בדרך הזו. תוכל לתת דוגמא להתבטאות בעד התבוללות של ז'בוטינסקי?

2 הקבוצות שנאו את הגישה שהיהודים הדתיים חיו לפיה, נשב נתפלל וה' יפתור. גישה של אפסים. אני לא רב, אבל זו ממש לא היהדות. זה העיוות של היהדות שעל פיו חיו אותם דתיים.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #99 ב- : אוקטובר 15, 2011, 23:33:44 »
ומה לדעתך היה קורה לולא הציונות? מה לדעתך היה מצב היהודים היום? לדעתי היינו מתים או בני דת אחרת עד עכשיו. מתי בדיוק הציונות שלחה יהודים רבים באירופה למותם?
קראתי על רודולף קסטנר, ועצם העובדה שהוא נשפט מראה שהציונות לא תומכת בדרך שבה הוא פעל. אני מניח שרודולף קסטנר הוא היוצא מן הכלל שאינו מעיד על הכלל, תקן אותי אם אני טועה.

במשך 2000 שנה יהודים נשארו יהודים, ואפילו בזמן רדיפות ופוגרומים נוראיים ביותר.

הדוגמא הכי טובה היא של יהודי ארצות ערב שסבלו אולי את ההתנכלויות הגרועות ביותר (השואה באירופה היא דבר שהיה "מיוחד" בעוצמתו ובמימדיו), ולמרות הכל נשארו יהודים אדוקים ביותר (ונחש מי גרם להם להפוך למתבוללים).

לקבוע שלולא ה"ציונות" לא היה היום עם יהודי היא לא יותר מיהירות ושחצנות שאין לה כל קשר למציאות.

מדינה כנראה לא הייתה קמה, אבל עם יהודי היה ממשיך להתקיים ללא ספק.

דבר שני - קסטנר הוא רק על קצה המזלג.
לקסטנר מייחסים פשעים בעיקר מימי השואה, ואילו ה"ציונים" החלו בפשעיהם הרבה לפני (עוד בתקופת השלטון העות'מאני).

קסטנר נשפט לא משום שהממסד ה"ציוני" חשב אחרת ממנו, אלא משום שהלחץ הציבורי בארץ היה עצום (אתה ואני יכולים רק לתאר מה היו התחושות בארץ בזמנו).
היום כבר אין שמאלני כמעט שרואה בקסטנר אשם - לפני כמה שנים שודר אף בטלוויזיה סרט תיעודי שמפגיש את רוצחו של קסטנר עם בתו ונכדתו של קסטנר (הנכדה היא מירב מיכאלי - שעליה יש להגיד שהתפוח רקוב בדיוק כמו העץ).

הציונות אינה דבר מוחלט והיא מתפתחת כל הזמן. הסיבה שציונים ימניים שנאו דתיים (בעיקר חרדים) זה בגלל החוסר עשייה שלהם. הגישה הזו של אנחנו רק צריכים להתפלל וה' יפתור לנו הכל שהייתה ועדיין שולטת אצל הרבה מאוד זרמים ביהדות היא גישה נצלנית פחדנית ועלובה וגם אני היום לא מכבד יהודים שבוחרים בדרך הזו.

2 הקבוצות שנאו את הגישה שהיהודים הדתיים חיו לפיה, נשב נתפלל וה' יפתור. גישה של אפסים. אני לא רב, אבל זו ממש לא היהדות. זה העיוות של היהדות שעל פיו חיו אותם דתיים.
שוב אתה טועה.

ה"ציונים" אומנם שנאו את החרדיים, אך לא מהסיבות שאתה חושב.

השנאה של ה"ציונים" הייתה לתורה עצמה (והחרדים בסה"כ נתפשו כשעיר לעזאזל משום שהם היו הקיצוניים ביותר בקיום המצוות).

כשז'בוטינסקי אומר שאזרחים דתיים יהיו אזרחים סוג ב' הוא לא התכוון רק לחרדים, אלא לכל מי שמאמין בקב"ה (שמבחינתם לא קיים).

אמונה בקב"ה מבחינת ה"ציונים" הייתה פרימיטיביות ואנטיתזה ל"השכלה" ו"נאורות".
היום אתה רואה את היחס למתנחלים (שעובדים לפרנסתם ועושים מעל ומעבר למען המדינה ששונאת אותם) ואתה יכול להבין מה מניע את הממסד ה"ציוני" ומה היה היחס של אבות ה"ציונות" לתורה עצמה.

לא מדובר פה בשנאה לחרדים, אלא שנאה משום שכל יהודי מאמין באשר הוא מזכיר ל"ציונים" הערלים שהם יהודים, ואת זה הם מנסים לשכוח (ולכן הם גם מתבוללים).

הטיב במיוחד לבטא את זה בן הערב רב טומי לפיד יש"ו כשאמר בשידור חי בטלוויזיה שלהאמין באלוהים זה "סוג של מחלת רוח".

ל"ציונים" הערלים לא משנה כהוא זה אם אתה חרדי או דתי לייט או אפילו סתם מאמין - מבחינתם אתה "חולה רוח" ומושא לשנאה.

ותוכל לתת דוגמא להתבטאות בעד התבוללות של ז'בוטינסקי?

אני לא זוכר איפה קראתי את זה, אבל הוא כתב משהו על זה (הוא התייחס בעיקר לערבים).