עמלק ואויבי ישראל > האמת מאחורי דת האיסלם

לכל מי שעדיין לא ראה: הסרט פיטנה החושף את הנאציות של הקוראן

<< < (2/4) > >>

jewlover and arabhater:
בס"ד
אני לא מבין למה האירופאים כאלה פחדנים

אביר הקרנפים:

--- ציטוט של: לוחם יהודה על ספטמבר 20, 2011, 18:23:52 ---מדהים אותי איך עדיין לא הוציאו את האיסלם מחוץ לחוק בכל העולם.
הרי לא היה אף פעם פיגוע טרור שלא היה קשור לאיסלם, לא היה אף פעם ארגון טרור לא מוסלמי, מתו מליונים רק בשביל הדת הטמאה והבזויה והבהמתית שלהם.

--- סוף ציטוט ---
מסכים שהאיסלם הא דת אלימה שכמו ישבן, מוציאה רק נפיחות ורעי.
אבל יש גם ארגוני טרור לא מוסלמים. המחתרת האירית. הבאסקים. מישהו יודע מה דתם של הצ'צ'נים?

jewlover and arabhater:

--- ציטוט של: אביר הקרנפים על ספטמבר 20, 2011, 20:59:23 ---מסכים שהאיסלם הא דת אלימה שכמו ישבן, מוציאה רק נפיחות ורעי.
אבל יש גם ארגוני טרור לא מוסלמים. המחתרת האירית. הבאסקים. מישהו יודע מה דתם של הצ'צ'נים?

--- סוף ציטוט ---
בס"ד
הצצנים מוסלמים

רק כך:

--- ציטוט של: אביר הקרנפים על ספטמבר 20, 2011, 20:59:23 ---מסכים שהאיסלם הא דת אלימה שכמו ישבן, מוציאה רק נפיחות ורעי.

--- סוף ציטוט ---
בס"ד
יש גם את המחתרת הכורדית וארגוני טרור בדרום אמריקה.
אבל זה לא הנקודה, כל ארגון טרור מלבד של המוסלמים פועל בשביל לקבל עצמאות(באסקים, אירים, כורדים) או בשביל כסף(ברזיל וקולומביה), המוסלמים הם הראשונים שהמציאו את המונח של טרור כנגד כל הלא מוסלמים, כדוגמת אל קעיידה וחיזבאללה.

לוחם יהודה:

--- סוף ציטוט ---

הצ'יצ'נים זה מוסלמים (ראיתי סרטונים של טרוריסטים צ'יצ'נים וחלקם גם באלקעידה)

והמחתרת האירית וה"באסקים" אלו ארגונים שאם לא הייתה אומר עכשיו לא הייתי מכיר אותם בכלל, ואני מאמין שעוד רבים כמוני.
אלו ארגונים שרוצים להפוך את העולם למוסלמי או לאירי לצורך העניין? כנופיות פשע לא חסר.. האיסלם היא דת שכולה מבוססת על רצח ואלימות.

תפריט

[0] אינדקס הודעות

[#] עמוד הבא

[*] עמוד הקודם

עבור לתצוגת גירסה מלאה