עמלק ואויבי ישראל > האמת מאחורי דת האיסלם

לכל מי שעדיין לא ראה: הסרט פיטנה החושף את הנאציות של הקוראן

<< < (3/4) > >>

jewlover and arabhater:
בס"ד
מה שמשותף לכל הארגונים המוסלמים האצים זה שהם רוצים לכפות על העולם את דתו של מוחמד החזיר הנאצי "האסלאם"

אביר הקרנפים:
בזה אתם צודקים, שהטרור הוא ממש רעיוני במקרה של האיסלאם. אבל המחתרת הבסקית והמחתרת האירית זה טרור ישן נושן. הרבה לפני שהערבושים אפילו חשבו על זה.
ולפני עשרים שנה הם היו ארגוני הטרור המפורסמים בעולם.

eshamir:

--- ציטוט של: לוחם יהודה על ספטמבר 20, 2011, 18:23:52 ---מדהים אותי איך עדיין לא הוציאו את האיסלם מחוץ לחוק בכל העולם.
הרי לא היה אף פעם פיגוע טרור שלא היה קשור לאיסלם, לא היה אף פעם ארגון טרור לא מוסלמי, מתו מליונים רק בשביל הדת הטמאה והבזויה והבהמתית שלהם.

--- סוף ציטוט ---
העולם המערבי קשור לעולם הערבי בקשר דומה לזה של מסומם לסוחר הסמים שלו.
הם לא יכולים בלי הנפט הערבי.
ללא הנפט הערבים ימ"ש היו חיים היום ברמה ירודה מזו של האדם הקדמון.

לוחם יהודה:

--- ציטוט של: אביר הקרנפים על ספטמבר 21, 2011, 14:41:34 ---בזה אתם צודקים, שהטרור הוא ממש רעיוני במקרה של האיסלאם. אבל המחתרת הבסקית והמחתרת האירית זה טרור ישן נושן. הרבה לפני שהערבושים אפילו חשבו על זה.
ולפני עשרים שנה הם היו ארגוני הטרור המפורסמים בעולם.

--- סוף ציטוט ---

השם "המחתרת האירית" כבר אומר הכל.. אני לא מכיר לא יודע אבל עדיין לא נראה לי שהם מתפוצצים בתוך קניון תוך כדי קריאות לאלוהים שלהם.. הם כנראה מחתרת שחותרת נגד שלטון מסויים או סתם יש להם אינטרסים מסויימים.

אין אף ארגון טרור שרוצח בדם קר למען האל כביכול שהוא לא מוסלמי.

חד כתער:

--- ציטוט של: לוחם יהודה על ספטמבר 20, 2011, 21:08:45 ---הצ'יצ'נים זה מוסלמים (ראיתי סרטונים של טרוריסטים צ'יצ'נים וחלקם גם באלקעידה)

--- סוף ציטוט ---
לכן, צריך גם להוסיף ולזכור שהצ'צ'נים הם מסלמים צופים, זה התשובה לכל מי שאמר את הבדיחה שהצופיזם היא איזושהי גרסא יותר מתונה של האסלאם (וכן היו כאן כאלה), אלע'זאלי היה שאפעי צופי, אלאח'ואן אלמסלמון וכו' מקבלים אלמנטים צופים. ומעבר לדברים הללו, זה מה שיש למדריכי ההלכה להגיד על הצופיזם:
He who practices Sufism without learning Sacred Law corrupts his faith, while he who leans Sacred Law without practicing Sufism corrupts himself Only" "he who combines the two proves true
אין סתירה.
מקור:

http://www.amazon.com/Reliance-Traveller-Classic-Manual-Islamic/dp/0915957728

תפריט

[0] אינדקס הודעות

[#] עמוד הבא

[*] עמוד הקודם

עבור לתצוגת גירסה מלאה