כתב נושא: להפסיק לענות ולהגיב למשתמש T-800  (נקרא 2100 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
להפסיק לענות ולהגיב למשתמש T-800
« ב- : ספטמבר 14, 2011, 20:41:37 »
גם לא קללות גם לא וויכוחים, גם לא לנסות להוכיח אותו, שום דבר.
החיידק האיסלמי גרמני ניזון מוויכוחים והרס אשכולות בריאים לקהילה.
תנו לו להרגיש שהוא אבא של כולם פה כמה שהוא רוצה, סכ"ה ילד מסכן שלפי התגובות אפשר לראות שאין לו חברים אז הוא מחפש לשחק אותה בוס פה של אנשים.

גם אם הוא מגיב באשכול הזה, לא לענות לו.
פשוט להתעלם מהבנאדם גם אם הוא מפרסם את ההודעה הכי פרובוקטיבית.
רואים ע"פ הכתיבה שלו שהוא עצמו לא מבין מה הוא רוצה מעצמו, אז כמו שאמרתי הבנאדם אבוד ואכול שנאה עצמית, להתעלם כאילו הוא אוויר.
כמו שלבני ישראל היה אסור להתערבב עם הערב רב, ככה גם אנחנו לא צריכים להתערבב איתו.
אין טעם לנסות להוכיח כופר אנטישמי שמודע לאמת אבל מדחיק אותה, אז גם אם הוא מגיב לכם בשרשורים או נושאים, לא לצטט ולא לענות לו.
תנו לו להרקב לבד! (הוא יתחרפן מזה תאמינו לי .. :))

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק eshamir

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • יהודי אמיתי שמאמין שאין שום פשרות במאבק עם האויב
    • האתר לכל יהודי
« להגיב #1 ב- : ספטמבר 14, 2011, 21:04:22 »
מחזק  O0
"צָרוֹר אֶת הַמִּדְיָנִים וְהִכִּיתֶם אוֹתָם"‏" (‏במדבר כ"ה, יז‏) – "כִּי צֹרֲרִים הֵם לָכֶם בְּנִכְלֵיהֶם אֲשֶׁר נִכְּלוּ לָכֶם" (שם, יח). מכאן אמרו חז"ל: אם בא להרגך - השכם להרגו".

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #2 ב- : ספטמבר 14, 2011, 21:11:09 »
גם לא קללות גם לא וויכוחים, גם לא לנסות להוכיח אותו, שום דבר.
החיידק האיסלמי גרמני ניזון מוויכוחים והרס אשכולות בריאים לקהילה.
תנו לו להרגיש שהוא אבא של כולם פה כמה שהוא רוצה, סכ"ה ילד מסכן שלפי התגובות אפשר לראות שאין לו חברים אז הוא מחפש לשחק אותה בוס פה של אנשים.

גם אם הוא מגיב באשכול הזה, לא לענות לו.
פשוט להתעלם מהבנאדם גם אם הוא מפרסם את ההודעה הכי פרובוקטיבית.
רואים ע"פ הכתיבה שלו שהוא עצמו לא מבין מה הוא רוצה מעצמו, אז כמו שאמרתי הבנאדם אבוד ואכול שנאה עצמית, להתעלם כאילו הוא אוויר.
כמו שלבני ישראל היה אסור להתערבב עם הערב רב, ככה גם אנחנו לא צריכים להתערבב איתו.
אין טעם לנסות להוכיח כופר אנטישמי שמודע לאמת אבל מדחיק אותה, אז גם אם הוא מגיב לכם בשרשורים או נושאים, לא לצטט ולא לענות לו.
תנו לו להרקב לבד! (הוא יתחרפן מזה תאמינו לי .. :))

אתה אומר פה כל כך הרבה שטויות וכל כך הרבה דברים לא נכונים שאני פשוט לא יודע מאיפה להתחיל...
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק לוחם בגאולה ובנשמה

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מדינת יהודה!
« להגיב #3 ב- : ספטמבר 14, 2011, 21:11:48 »
חזק וברוך אחי  O0
בס"ד

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
« להגיב #4 ב- : ספטמבר 14, 2011, 21:19:03 »
בהצלחה חברים, רק לזכור לא להגיב בכלל בכלל גם על הדבר הכי פרובוקטיבי.

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק לוחם בגאולה ובנשמה

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מדינת יהודה!
« להגיב #5 ב- : ספטמבר 14, 2011, 21:20:09 »
אני יהיה אחראי על זה,וידבר עם משתמשים שהגיבו בפרטי
מישו מוכן להיות איתי בזה?
בס"ד

מנותק לוחם סיירת

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #6 ב- : ספטמבר 14, 2011, 21:28:49 »
אני יהיה אחראי על זה,וידבר עם משתמשים שהגיבו בפרטי
מישו מוכן להיות איתי בזה?

הם כבר יראו את האשכול.
{א} שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי: {ב} עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ: {ג} אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ: {ד} הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל: {ה} יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ: {ו} יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה: {ז} יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ: {ח} יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:

פרק תהילים זה יהיה לרפואת יניב בן ענת הי"ו

מנותק רק ליברמן! חילופי שטחים!

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #7 ב- : ספטמבר 14, 2011, 22:48:53 »
בעזרת השם תוציאו פשקוויל נוסף גם עלי.
קוּם הִתְנַעֵרָה עַם חֵלֵכָה
עַם עֲבָדִים וּמְזֵי רָעָב
אֵש הנְקָמוֹת הַלַּב לִחֵכַה
לִקְרַאת אוֹיַב הִכּוֹן לַקְרָב.

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #8 ב- : ספטמבר 15, 2011, 00:50:20 »
אני לא מסכים עם היחס פה להונללוהוהו (T- 800)

תראו, בסך הכל הבן אדם שינה את עמדותיו, הפך להיות ימני יותר (הוא היה שמאל די קיצוני).
במקום לעודד אותו להמשיך בדרך הטובה שבה הוא התחיל, אתם כל הזמן יורדים עליו ומתגוששים איתו.

לפי דעתי אם נראה לו את פנינו היפות אולי גם הוא יזכה לחזור בתשובה, להיות עוד קצת ימני, ואז הוא בכלל יהיה כהניסט מוצהר.

"הונלהוהו" אוהבים אותך!

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #9 ב- : ספטמבר 15, 2011, 00:55:21 »
אני לא מסכים עם היחס פה להונללוהוהו (T- 800)

תראו, בסך הכל הבן אדם שינה את עמדותיו, הפך להיות ימני יותר (הוא היה שמאל די קיצוני).
במקום לעודד אותו להמשיך בדרך הטובה שבה הוא התחיל, אתם כל הזמן יורדים עליו ומתגוששים איתו.

לפי דעתי אם נראה לו את פנינו היפות אולי גם הוא יזכה לחזור בתשובה, להיות עוד קצת ימני, ואז הוא בכלל יהיה כהניסט מוצהר.

"הונלהוהו" אוהבים אותך!

תודה לך, אכן מלים חמות.
דבר ראשון, אנא ממך יותר אל תפנה כהונלוהוהו, אלא כ-T-800, בבקשה ממך.
תראה, אמת שעכשיו אני מסכים אתכם בכמה דברים, כמו למשל שחייבים להיפתר מהערבים איכשהו, אבל אתם חייבים להבין, קשה לי לראות שהורסים מבנים שעומדים על תלם כבר כמה מאות שנים לפחות, אפילו אם זו של תרבות כל כך סאדיסטית כמו האסלאם. אני לא רואה שום הצדקה להרוס את מסגד אלאקצא, כמו שאני לא רואה שום הצדקה להרוס את הכותל המערבי. באושוויץ רצחו יהודים, אבל בכל זאת השאירו אותו על תלו, שישמשו עדות. לא אכפת לי אם ימירו את מסגד אלאקצא לבית כנסת, או לפארק שעשועים, או אפילו לבית בושת, אבל יכאב לי אם יהרסו אותו. אולם - אם יום אחד תתקבל בישראל החלטה דמוקרטית להרוס את כל המסגדים, איכשהו אני אקבל את זה, כי זה כל הרעיון בדמוקרטיה, אבל לא אקח בזה חלק. 

מנותק רק ליברמן! חילופי שטחים!

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #10 ב- : ספטמבר 15, 2011, 02:26:07 »
תודה לך, אכן מלים חמות.
דבר ראשון, אנא ממך יותר אל תפנה כהונלוהוהו, אלא כ-T-800, בבקשה ממך.
תראה, אמת שעכשיו אני מסכים אתכם בכמה דברים, כמו למשל שחייבים להיפתר מהערבים איכשהו, אבל אתם חייבים להבין, קשה לי לראות שהורסים מבנים שעומדים על תלם כבר כמה מאות שנים לפחות, אפילו אם זו של תרבות כל כך סאדיסטית כמו האסלאם. אני לא רואה שום הצדקה להרוס את מסגד אלאקצא, כמו שאני לא רואה שום הצדקה להרוס את הכותל המערבי. באושוויץ רצחו יהודים, אבל בכל זאת השאירו אותו על תלו, שישמשו עדות. לא אכפת לי אם ימירו את מסגד אלאקצא לבית כנסת, או לפארק שעשועים, או אפילו לבית בושת, אבל יכאב לי אם יהרסו אותו. אולם - אם יום אחד תתקבל בישראל החלטה דמוקרטית להרוס את כל המסגדים, איכשהו אני אקבל את זה, כי זה כל הרעיון בדמוקרטיה, אבל לא אקח בזה חלק. 
מה אתה בכלל מתייחס לכל האימרות המטומטמות של חברי הפורום האווילי ביותר ברשת? לא ראית כבר כמה מטורפים וחסרי הגיון ההסברים שלהם והאידיאולוגיה הכהנונא*ית שלהם? ברגע שהם מחרימים אותי ממילא אני מפסיק להגיב כאן, אני חוזר לכאן רק מדי פעם כשבאמת משעמם לי.
קוּם הִתְנַעֵרָה עַם חֵלֵכָה
עַם עֲבָדִים וּמְזֵי רָעָב
אֵש הנְקָמוֹת הַלַּב לִחֵכַה
לִקְרַאת אוֹיַב הִכּוֹן לַקְרָב.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #11 ב- : ספטמבר 15, 2011, 02:30:47 »
מה אתה בכלל מתייחס לכל האימרות המטומטמות של חברי הפורום האווילי ביותר ברשת? לא ראית כבר כמה מטורפים וחסרי הגיון ההסברים שלהם והאידיאולוגיה הכהנונא*ית שלהם? ברגע שהם מחרימים אותי ממילא אני מפסיק להגיב כאן, אני חוזר לכאן רק מדי פעם כשבאמת משעמם לי.

יש משהו בדבריך. בדיוק אתמול סיפרתי לאיזה חבר טוב שלי על הפורום הזה והטיפוסים שנמצאים בו, והוא אמר לי: "אדר, למה אתה בכלל מתווכח עם הטיפוסים האלה? יש גם אנשי ימין אינטליגנטים שאפשר להתווכח איתם!"

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #12 ב- : ספטמבר 15, 2011, 09:36:21 »
בס"ד
אני יכול להגיד שכל שכל שמאלני או לפחות ימני אבל לא קיצוני שהיה כאן בפורום לא הצליח להתעמת עם אף אחד בויכוחים ותמיד אנשים מהשקפות אחרות הפסידו בדיבייטים
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק לוחם בגאולה ובנשמה

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מדינת יהודה!
« להגיב #13 ב- : ספטמבר 15, 2011, 19:33:23 »
יש משהו בדבריך. בדיוק אתמול סיפרתי לאיזה חבר טוב שלי על הפורום הזה והטיפוסים שנמצאים בו, והוא אמר לי: "אדר, למה אתה בכלל מתווכח עם הטיפוסים האלה? יש גם אנשי ימין אינטליגנטים שאפשר להתווכח איתם!"
מי החבר הדמיוני,מצטער לא יכולתי להתאפק הוא דורש ביצה בפרצוף אבל תגובה תספק אותי ביצים נזרוק על מתנדבים לנקות תפארק  8)
בס"ד