כתב נושא: 2 בנות מול עשרות בנים בפורום  (נקרא 5819 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק לא חשובה

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "מוטב שאכשל באהבת חינם מאשר בשנאת חינם"
2 בנות מול עשרות בנים בפורום
« להגיב #25 ב- : ספטמבר 12, 2011, 19:04:26 »
אני בן 15.

אז שתגדל תתגייר

מנותק soldierofgod

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #26 ב- : ספטמבר 12, 2011, 19:06:34 »
:old_huh:?
יהודי זה משיהו שהוא אחד מבני ישראל

מנותק לוחם סיירת

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #27 ב- : ספטמבר 12, 2011, 20:45:46 »
אז תתגייר
אנחנו לא אמורים לעודד גיור של גוים  , ההיפך אם גוי בא לבית דין  רבני ורצה להתגייר מנסים לדחות אותו ואומרים לו שזה קשה להיות יוהדי ולא שווה לו לשמור תרי"ג מצוות וכו' כמו שמבואר ברמב"ם , כדי לראות אם הוא באמת אמיתי
ברצונו להתגייר ושיחשוב על זה יותר.אומרים לו שעדיף שישמור 7 מצוות בני נח.
{א} שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי: {ב} עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ: {ג} אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ: {ד} הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל: {ה} יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ: {ו} יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה: {ז} יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ: {ח} יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:

פרק תהילים זה יהיה לרפואת יניב בן ענת הי"ו

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
« להגיב #28 ב- : ספטמבר 13, 2011, 13:01:11 »
גם עם בני ישראל במדבר היו המון גויים שברחו ממצרים..
אתה לא חייב להתגייר, תשמור 7 מצוות בני נוח, תתרחק ככל האפשר מעבודה זרה (זה חלק מ7 המצוות) ותהיה טוב ליהודים, ואלוהים שבשמיים יברך אותך כחלק מבני ישראל!

אגב, מצוות בני נוח קלות במיוחד רובם הגדול לא תעבור (אני מקווה חח) גם ככה כמו גילוי עריות וכ'.

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #29 ב- : ספטמבר 16, 2011, 01:39:05 »
הפורום הזה לוחמני ברובו. הפורום נועד לקדם פעילות פוליטית או אג'נדה לוחמנית. בדרך כלל זה לא מתאים לבנות. למעט ג'ואיש גירל שתסלח לי, אבל היא מאוד לוחמנית ותאבת מלחמה.
מישהו מכם חושב שצריך לתת לבנות ישראל לצאת לצמתים, להתעמת עם שמאלנים וערבים, להיעצר בידי המשטרה והשב"כ או לצעוק בהפגנות ? אני חושב שלא.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #30 ב- : ספטמבר 16, 2011, 09:39:23 »
הפורום הזה לוחמני ברובו. הפורום נועד לקדם פעילות פוליטית או אג'נדה לוחמנית. בדרך כלל זה לא מתאים לבנות. למעט ג'ואיש גירל שתסלח לי, אבל היא מאוד לוחמנית ותאבת מלחמה.
מישהו מכם חושב שצריך לתת לבנות ישראל לצאת לצמתים, להתעמת עם שמאלנים וערבים, להיעצר בידי המשטרה והשב"כ או לצעוק בהפגנות ? אני חושב שלא.
בס"ד
גם אני חושב שלא
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #31 ב- : ספטמבר 16, 2011, 15:01:16 »

בתור אחת שבאמת מוכנה להילחם באויב שלנו, אני מבינה שאסור לי ושאני לא יכולה וזה גם לא נראה טוב כשבחורה נלחמת ולא גבר.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #32 ב- : ספטמבר 16, 2011, 15:06:27 »
וזאת אחרי שכולנו יודעים שאת לוחמנית הרבה יותר מהנערה הממוצעת...
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!